Crime

Narys
 • Pranešimų skaičius

  80
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  186 +Pervesti

Crime paskutinį kartą laimėjo Sausio 16

Crime turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

56 Kartais pasakantis ką gero

5 sekėjų

Apie Crime

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Crime

  karo prievole studentui

  Taip iš vienos pusės jūs abu teisūs, žodžiu aš neturiu daugiau ką pasakyti, ačiū už gerą diskusija.
 2. Crime

  karo prievole studentui

  Šaunuolis jog sugalvojai kaip prasisukti, esi protingas TURBŪT nežinau nebendravęs, bet ne visi turi galimybes, įsivaizduok turi keturis vaikus ne pilnamečius už juos pinigu negauni, ir kaip tada būtum prasukęs ta versliuką (net nežinau kaip ir pasakyti), ogi labai sudėtingai, jeigu turi bėgti kažkur skolintis 20 euru kad duju nusipirktum 100 euru ant malku ir panašiai, viską ką lietuvoje uždirbi iškart išgaruoja lietuvoje, nes yra mokesčiai be galo dideli o algos mažos, maistas, rūbai irgi labai brangu, o vaikams nepasakysi pabūk nevalgęs kelis mėn arba pabūk nuogas kelis mėn kol tėtis sutaupys pinigu ir gal jam paeis prasukti verslą.
 3. Crime

  karo prievole studentui

  Nu jo tik turi arti kaip arklys, mano mama dirbo ten pardavėja lietuvoje, gaudavo 350 euru ar 400 bbž nu kažkas tokio dirbo nuo 6 ryto iki 22 vakaro, čia dirba nuo 12 val iki 18 val gauna 1k euru, ir mes nesukam galvos iškur reikės paimti pinigų ant malku ant dujų, nebėra jokiu juodu pinigu nieko švarus gyvenimas, o ne taip kaip lietuvoj centą prie cento dėti Sakai neišvarė? Šeimoje yra 4 vaikai, jiems reikia batų rūbu galu gale pavalgyti ar į mokykla išleisti, tėvas 1k euru grubiai juodu neskaičiuojant, mama 350-400 euru nu tai logiškai pagalvok, neišvarė?
 4. Crime

  karo prievole studentui

  Dėkui už info
 5. Crime

  karo prievole studentui

  Ir kas bus kai suras? Tarkim Vokietijoje policija sustabdys kas bus? Ir Lietuvoje kas bus?
 6. Crime

  karo prievole studentui

  Eina jie ten visi Vilniui sėdintys ***** švelniai tariant, esu mokinys, mokausi gyvenu Vokietijoje jau keturi metai, ir jie man šaukimą duoda? Pfff aš Lietuvoje net neregistruotas, nemoku mokesčių nieko aš ten neturiu, patys išvarė iš gimtinės ir dabar turiu grįžti jiems tarnauti? TIKRAI NE! Baudomis nepagąsdins, ir kur jie man tas baudas siūs va kur klausimas aš ten net neregistruotas Dėjau b*b* ant jų visų ten, vsio pasakiau.
 7. Crime

  Perku bet kokius QUEL kaimelių map darbus!

  Na pamėginti verta
 8. Mačiau QUEL turėjo padaręs naujų map darbų kaimeliams ir niekur jie ne išlindo tad nusprendžiau pasidomėti gal būt kam nebereikalingi, gal parduotu... dc - Mantas#3130
 9. Crime

  AUDI A4 B7 - klausimas dėl garsiakalbiu (aparatūros setup)

  Tai tą turiu, 1300W ir 4 kanalai
 10. Crime

  AUDI A4 B7 - klausimas dėl garsiakalbiu (aparatūros setup)

  Audi concert Taip pas mane būtent taip ir yra, nežinau man pačiam dar tik 19 tai manau turėtum suprasti. Nesakau jog blogai groja, tiesiog garso man asmeniškai neužtenka, turiu omeny jei muzika su gerais boss tai jei nori kad garsiau būtu plyšta, o patylinus garso neužtenka. Čia turbūt stiprintuvas turi omeny? Nes kaip ir minėjau nelabai gaudausi tuose dalykuose, pirmas projektas toks.
 11. Sveiki, Taigi atėjo metas manau atsinaujinti savo mašinoje muzikos sistema, nežinau ieškojau ilgai šiek tiek domėjausi bet reikia ir pašaliniu nuomonės, galbūt atsiras tokių kurie supranta apie tai, tiesiog reikia nuomonių. Sub Garsiakalbiai į visas keturias duris Sub box Jei turite kažkokių įdomesniu variantu, siūlykite biudžetas iki 350 euru. Ačiū.
 12. Crime

  Ieškau išvardintu domenų.

  Pas mane vlkg
 13. Crime

  Nupirkčiau duomenų bažęs (SQL)

  net iš bendravimo matosi
 14. Crime

  Nupirkčiau duomenų bažęs (SQL)

  Labutis Bebrai, nepatikimas čiuvakas, turėjau reikalų kol jam pagalbos reikia tol jis geras ...
 15. Sveiki visi ... Taigi iškilo toks galvosūkis ... Sportinis oro filtras į mano AUDI? Esu kol kas dar žalias šiame reikale todėl noriu pasiteirauti jūsų nuomonių, girdėjau toks dalykas gali ir atimti arklienos jei bus netinkamai integruotas t.y. jei jis negaus šalto oro, o jei gaus? Kiek arklienos prisidės? Gal kas darėte turite patirties šiame reikale?