Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Biudžetinis PC


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1558 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

ar įmanoma surinkti už panšią sumą kažką geriau, arba panašių spec., bet pigiau?


http://www.skytech.lt/akspeedgamerplusr31-asmeninio-komp-komplektas-speed-gamer-plus-amd-ryzen-2600-34-p-483647.html#tabsnav-1

Čia aišku negali žinoti, kokie bus komponentai, bet man atskirai renkant tą patį, pigiau nesigavo...

 

Kad būtų aiškiau, naudojamas bus viskam, ir darbui (kodavimas, web kūryba) tiek mokslams, tiek pažaisti žaidimus. Tad norėtusi, kad pavyktų dabartinius žaidimus auksčiausiom arba arti jų grafikom 50-60fps 1080p žaisti.
Gal jei dėl kainos išvis rx580?

 

Pirksiu ir monitorių, jis taip pat bus biudžetinis, 24inch, su IPS matrica, ir veikiausiai 60Hz.


Ačiū labai :)

Redaguota , nario Varnius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ZoLq parašė:

lol tai geriau imt ta prebuilta negu statytis builda xD wtf

Paskui verkti, kad PSU sprogsta? SSD lėtas? GPU neperformina kaip turėtu, nes GTX 1660 kainuoja tiek pat iš esmės kiek ir Super modelis. Moitininė geresnio CPU neatlaiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, darrel. parašė:

Paskui verkti, kad PSU sprogsta? SSD lėtas? GPU neperformina kaip turėtu, nes GTX 1660 kainuoja tiek pat iš esmės kiek ir Super modelis. Moitininė geresnio CPU neatlaiko?

Niekas nesprogs. Dar sugebėjai viršyti jo biudžetą 100+ EUR. O papildomą RAM lazdelę gali panaudotą sudėti ir bus tie 16 GB RAM. Permoki visą sumą pirkdamas naujus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, darrel. parašė:

Paskui verkti, kad PSU sprogsta? SSD lėtas? GPU neperformina kaip turėtu, nes GTX 1660 kainuoja tiek pat iš esmės kiek ir Super modelis. Moitininė geresnio CPU neatlaiko?

na qlc drive kuri dejai i ta builda tikrai nebus irgi patikimas ir greitas :D psu gali laisvai pasikeist su tuo kainu skirtumu ir vistiek sutaupyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kokia publika šiame forume, tačiau, kad būtų dar šiek tiek aiškiau: šiaip žaidžiu su ps4 ir su 6 metų senumo asus laptopu su GT750M, ant laptopo iš apynaujų žaidimų paleidau Total war: Rome 2, aišku viskas ant low, tik FHD rezolucija. Tai vat būtent šitam laptopui ir ieškau pakaitalo, kol esu namuose, (planavau pirkti laptopą). Aš net nesu absoliučiai jokio SSD ragavęs. :D

Tačiau, kadangi man vis tiek reikia monitoriaus (prie kurio būčiau jungęs laptopą), nusprendžiau pirkti stacionarų kompą.

Esmė tik tokia, kad šiuo metu noriu investuoti kuo mažiau, jei reikės laikui bėgant upgreidinsiu. Tai labiausiai intensyvūs darbai ir bus žaidimai, ko gero. Todėl norėtųsi išgauti tuos 50-60 fps ant Very high/high dabartiniuose žaidimuose. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), NTQ parašė:

Niekas nesprogs. Dar sugebėjai viršyti jo biudžetą 100+ EUR. O papildomą RAM lazdelę gali panaudotą sudėti ir bus tie 16 GB RAM. Permoki visą sumą pirkdamas naujus.

Ne vienas jau buvo postas, kad kylo problemos problemos dėl prasto naudojamo PSU Skytech, Kilobaito PSU. Niekas nesprogo, yeah, bet PC underperformino ar tiesiog crashindavo ir visa kita. O jeigu žmogus nori pirkti naudotus RAM, tai go ahead.

 

prieš 3 valandas(-ų), ZoLq parašė:

na qlc drive kuri dejai i ta builda tikrai nebus irgi patikimas ir greitas :D psu gali laisvai pasikeist su tuo kainu skirtumu ir vistiek sutaupyt

Nebus jis perfect, čia faktas, bet bent jau žinosi ką perki. Sutaupyt, tai sutaupysi, bet nepamiršk dar ir kitų mano minėtų dalykų, dar ir pamiršau pasakyti apie korpusą dūsyklą. 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, darrel. parašė:

Ne vienas jau buvo postas, kad kylo problemos problemos dėl prasto naudojamo PSU Skytech, Kilobaito PSU. Niekas nesprogo, yeah, bet PC underperformino ar tiesiog crashindavo ir visa kita. O jeigu žmogus nori pirkti naudotus RAM, tai go ahead.

 

Nebus jis perfect, čia faktas, bet bent jau žinosi ką perki. Sutaupyt, tai sutaupysi, bet nepamiršk dar ir kitų mano minėtų dalykų, dar ir pamiršau pasakyti apie korpusą dūsyklą. 

O kas blogai su RAM panaudotais? Visi virusai miršta kai RAM nebegauna elektros (išjungtas PC) ir save išsivalo.

Tas sudėtas PC už 500 eur tai kaip už dyką. Kils problemų, neši į garantinį, money back

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

O kas blogai su RAM panaudotais? Visi virusai miršta kai RAM nebegauna elektros (išjungtas PC) ir save išsivalo.

Tas sudėtas PC už 500 eur tai kaip už dyką. Kils problemų, neši į garantinį, money back

O ar aš rašiau, kad kažkas su jais blogai? O dėl garantinio, tai čia kiekvieno pasirinkimas. Ar geriau sumokėti daugiau ir turėti normalų daiktą ar sumokėti mažiau ir paskui žaisti su garantiniu. Žinoma, niekas negarantuoja, kad net sumokėjus daugiau tu negausi broko ir kt., bet turėti problemų vis vien žymiai mažesnis šansas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Merio parašė:

tada nekoks poziuris, neturi pinigu - darai kas geriausia is tai, ko turi

O kaip nepasimaut perkant naudotą? Juk nelabai ir patikrinsi...

 

Kas liečiasi pinigų, tas ir yra, kad mano dabartiniai, ir ko gero netolimos ateities nereikalauja stacionaro už 1k. Pirkčiau ir naudotą, tik tiek, kad šiek tiek nesinori pasimauti vėliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-18 17:38, Varnius parašė:

O kaip nepasimaut perkant naudotą? Juk nelabai ir patikrinsi...

 

Kas liečiasi pinigų, tas ir yra, kad mano dabartiniai, ir ko gero netolimos ateities nereikalauja stacionaro už 1k. Pirkčiau ir naudotą, tik tiek, kad šiek tiek nesinori pasimauti vėliau.

gali pirkt tiesiog su visdar galiojancia garnatija , daug zmoniu leidzia net pratestuot jei iki ju atvyksti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1558 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...