Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1578 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip smagu sau pačiam dėtis +Rep? ;D

Nauji vartotojai tiesiog bėga dėlioti +Rep ;D

Kad tik būtum populiarus ;D

Ir ši tema ganėtinai apgailėtinai parašyta: nieko apie badges, backgrounds, steam korteles, kad galima gauti kiekvieną diena po 6 + 8 iš rewards, kad galima gauti po 200 xp kiekvieną dieną nemokamai, ir nieko apie quests https://store.steampowered.com/holidayquests .tema ant durniaus sukurta, 90% teksto kopijuota  :DD

Visos 19 užduotys:

815pR7z.jpg

 

Redaguota , nario hey !! ;D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, hey !! ;D parašė:

Kaip smagu sau pačiam dėtis +Rep? ;D

Nauji vartotojai tiesiog bėga dėlioti +Rep ;D

Kad tik būtum populiarus ;D

Ir ši tema ganėtinai apgailėtinai parašyta: nieko apie badges, backgrounds, steam korteles, kad galima gauti kiekvieną diena po 6 + 8 iš rewards, kad galima gauti po 200 xp kiekvieną dieną nemokamai, ir nieko apie quests https://store.steampowered.com/holidayquests .tema ant durniaus sukurta, 90% teksto kopijuota  :DD

Visos 19 užduotys:

815pR7z.jpg

 

Kuriuos išvardinai t.y kitas paskyras, galiu pasakyt jog jie visi skirtingi, septynetas yra vienas iš mano pažįstamu su kuriuo dirbau kartu minecrafte, o blindass dirba taip pat viename iš minecraft projektų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, hey !! ;D parašė:

Kaip smagu sau pačiam dėtis +Rep? ;D

Nauji vartotojai tiesiog bėga dėlioti +Rep ;D

Kad tik būtum populiarus ;D

Ir ši tema ganėtinai apgailėtinai parašyta: nieko apie badges, backgrounds, steam korteles, kad galima gauti kiekvieną diena po 6 + 8 iš rewards, kad galima gauti po 200 xp kiekvieną dieną nemokamai, ir nieko apie quests https://store.steampowered.com/holidayquests .tema ant durniaus sukurta, 90% teksto kopijuota  :DD

Visos 19 užduotys:

815pR7z.jpg

 

lol, jei nori pakviesk į dc Septynetas#2533, turiu savo mc projektą, o šitas žmogus man rodos savo, kad naujas useris iškarto fake ? XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
30 minutes prieš, hey !! ;D parašė:

Kaip smagu sau pačiam dėtis +Rep? ;D

Nauji vartotojai tiesiog bėga dėlioti +Rep ;D

Kad tik būtum populiarus ;D

Ir ši tema ganėtinai apgailėtinai parašyta: nieko apie badges, backgrounds, steam korteles, kad galima gauti kiekvieną diena po 6 + 8 iš rewards, kad galima gauti po 200 xp kiekvieną dieną nemokamai, ir nieko apie quests https://store.steampowered.com/holidayquests .tema ant durniaus sukurta, 90% teksto kopijuota  :DD

Visos 19 užduotys:

815pR7z.jpg

 

Visas tekstas yra perašytas pagal mane, buvo kopijuojamas tik stilius nuo rastų straipsnių vietomis. @Adomas J. gali patvirtinti, jog tai yra visiškai skirtingos paskyros, Zmogutiz nežinau, Blinddas yra NorthSide (mūsų projekto) bendra-savininkas, o septynke visiškai atskiras žmogus. Temą kūriau, jog pranešti apie žaidimų akcijas, tokius dalykus kaip daily rewards ir kita žmonės pamato prisijungę į steam, o dėl akcijų dar reikia pasikapstyti, bet ačiū už negatyvą, žmogau! Temą tuoj papildysiu.

Redaguota , nario SfeKsi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-12-20 22:04, Adomas J. parašė:

@hey !! ;D skirtingi nariai , IP nesutampa.

Yra toks dalykas kaip VPN ;D Kas naudoja dažnai torrent, jie žino ;D Gali turėti ir 100 registruotų nick su visais skirtais ip ir skirtingais gps location ;D

 

anyway

 

Jeigu kas dar nežino (jeigu tokių yra ;D ) Per šį Steam winter sale galima paiimti 50 kortelių + apie 1000 xp points  steam badge'tui + 2 šventiniai steam winter sale holiday badges (+apie 500 xp) ;D 10 € - 12 € profit, jeigu pardavus Market'e visas korteles po 0.04 € - 0.05 € ;D Bet pačios Steam  akcijos tai ne kažką ;D Pirmas Sale kurio metu nieko nepirkau ;D

Aš būčiau sukūręs normalią Steam Winter Sale 2019 temą, kurioje viską paaiškinčiau ;D bet kai vaikai žaidžia su -Rep ir +Rep, tai dingo noras ;D

Redaguota , nario hey !! ;D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, hey !! ;D parašė:

Yra toks dalykas kaip VPN ;D Kas naudoja dažnai torrent, jie žino ;D Gali turėti ir 100 registruotų nick su visais skirtais ip ir skirtingais gps location ;D

 

anyway

 

Jeigu kas dar nežino (jeigu tokių yra ;D ) Per šį Steam winter sale galima paiimti 50 kortelių + apie 1000 xp points  steam badge'tui + 2 šventiniai steam winter sale holiday badges (+apie 500 xp) ;D 10 € - 12 € profit, jeigu pardavus Market'e visas korteles po 0.04 € - 0.05 € ;D Bet pačios Steam  akcijos tai ne kažką ;D Pirmas Sale kurio metu nieko nepirkau ;D

Aš būčiau sukūręs normalią Steam Winter Sale 2019 temą, kurioje viską paaiškinčiau ;D bet kai vaikai žaidžia su -Rep ir +Rep, tai dingo noras ;D

Jo, nes tikrai apsimoka keistis ip adresą kas kart jungiantis su kita paskyra jog sau užsidėti +rep vieną kartą, nebejuokink žmogau su tokiu pavydu :D Atrodo bandai savo perdėtą protą parodyti čia ir tai, jog už visus esi protingesnis, bet nelabai gaunasi.

Galėjai kurti temą, niekas netrukdė, pats kaltas, jog nespėjai, o duodu tau garantą, jog tie "vaikai" yra gerokai už tave vyresni, tiek charakteriu, tiek amžiumi. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), SfeKsi parašė:

Jo, nes tikrai apsimoka keistis ip adresą kas kart jungiantis su kita paskyra jog sau užsidėti +rep vieną kartą, nebejuokink žmogau su tokiu pavydu :D Atrodo bandai savo perdėtą protą parodyti čia ir tai, jog už visus esi protingesnis, bet nelabai gaunasi.

Galėjai kurti temą, niekas netrukdė, pats kaltas, jog nespėjai, o duodu tau garantą, jog tie "vaikai" yra gerokai už tave vyresni, tiek charakteriu, tiek amžiumi. :D 

aš matau, kad tu ne tik turi daug nick'ų šiame forume, bet dar ir koks "išsilavinęs" esi, matyt studijuosi Yale'yje arba Princeton'e? O gal jau baigei kurį iš jų? Matau, anglų k. irgi labai gerai "moki", išverti labai pukiai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, hey !! ;D parašė:

aš matau, kad tu ne tik turi daug nick'ų šiame forume, bet dar ir koks "išsilavinęs" esi, matyt studijuosi Yale'yje arba Princeton'e? O gal jau baigei kurį iš jų? Matau, anglų k. irgi labai gerai "moki", išverti labai pukiai 

Su tavimi viskas gerai? Pasakė moderatorius, jog IP skiriasi, ko nerimsti dar? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, hey !! ;D parašė:

O tu mane lepini savo iškalba kiekviename poste "su tavimi viskas gerai"

Tau jis pasakė? Nes man tai parašė. Matyt esat geriausi draugai. 

Prašyk kitų moderatorių, kad patikrintų jei taip rūra knieti, IP pas mane statinis jau daug metų :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), hey !! ;D parašė:

O tu gerai varai su -Rep. Pavaryk iš savo visų nick. Parodyk, kiek jų turi

Žmogau, tu gal nuo realybės atšokęs su -rep? Kad jeigu užmetė keli žmonės -rep, tai dar nereiškia kad vienas ir tas pats čiuvakas iš kitų accountų. Va tarkim aš ir vieną -rep užmesiu, so irgi verksi kad iš fake accountų varau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1578 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...