Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau skripterio


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, NTQ parašė:

Nesi girdėjęs apie socket'us? Jeigu tu nemoki, nereiškiasi, kad kitas irgi. Čia reikėtų dirbti labiau su baitais ir apdoroti chunk'us teisingai.

Ir ką mes čia turim ar ne ta patį programuotoją kuris kuria sistemas be "klaidų". :D Visų galų meistras. Tai padaryk tu gražuoli jeigu žinai kaip, ne mažus pinigus siūlo.

Redaguota , nario Iframe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Vidmantas. parašė:

tai čia žiūriu labai reiškiesi šiame forume, viską moki, viską žinai, bet man atrodo, kad tik googlint moki. Pirma paskaityk ką aš pats rašiau, o tada rašyk kažką. Kažkokius šudus čia šneki. Nemanai, kad jau būtų kažkas panašaus padaryta? 

Jeigu ant PAWN sukuria sentry, kuris mąsto + pilną matematikos (visi kiti pluginai copy paste nuo jo), tai galima. Nesi dirbęs su stream'ais, tai ir sėdėk tyliai.

2 minutes prieš, Iframe parašė:

Ir ką mes čia turim ar ne ta patį programuotoją kuris kuria sistemas be "klaidų". :D Visų galų meistras. Tai padaryk tu gražuoli jeigu žinai kaip, ne mažus pinigus siūlo.

Sukurk gif resizerį, kad neprarastų animacijos. Be jokių bibliotekų. Pamatysim tavo tikrąsias žinias. Be bibliotekų esi eilinė šiukšlė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Jeigu ant PAWN sukuria sentry, kuris mąsto + pilną matematikos (visi kiti pluginai copy paste nuo jo), tai galima. Nesi dirbęs su stream'ais, tai ir sėdėk tyliai.

Sukurk gif resizerį, kad neprarastų animacijos. Be jokių bibliotekų. Pamatysim tavo tikrąsias žinias. Be bibliotekų esi eilinė šiukšlė.

Welcome to 2010 ! Ar bibliotekos kuriamos ne tam, kad palengvinti darbą programuotojui ir nebūtų tokių "šustrų" kurie sako sukurk be "bibliotekos" ? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, NTQ parašė:

Jeigu ant PAWN sukuria sentry, kuris mąsto + pilną matematikos (visi kiti pluginai copy paste nuo jo), tai galima. Nesi dirbęs su stream'ais, tai ir sėdėk tyliai.

taip nesu dirbęs, Tai prašau parodyk man kaip tu moki dirbti su jais. Jeigu taip jau viską moki tai kodėl visgi nepadarai? 

3 minutes prieš, NTQ parašė:

Jeigu ant PAWN sukuria sentry, kuris mąsto + pilną matematikos (visi kiti pluginai copy paste nuo jo), tai galima. Nesi dirbęs su stream'ais, tai ir sėdėk tyliai.

aš nekalbu apie kitas sistemas, aš kalbu apie samp, visas pagrindines funkcijas kurios yra pateikiamios serverio kūrėjams. Tiek samp forume ir t.t. Jei tu nori kurt savo gta-sa client'ą. Tai aišku tu tai tikrai padarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Iframe parašė:

Welcome to 2010 ! Ar bibliotekos kuriamos ne tam, kad palengvinti darbą programuotojui ir nebūtų tokių "šustrų" kurie sako sukurk be "bibliotekos" ? :D 

Tą suprantu. Bet kai ateina laikas sukurti kažką panašaus, apdoroti vaizdo įrašą arba MP3, prasideda dejavimai, nes gauni viską ant lėkštutės, nemąstai, vėliau be sql update/delete/insert nieko nebesugebi.

13 minutes prieš, Iframe parašė:

Jam į sunkių ligų skyrių reikia skambinti ir registruotis skubiam vizitui.

Nesu vaikų linijos savanoris, tačiau galiu suprasti, kad turi tam tikrų psichologinių sutrikimų. Rekomenduoju vietoj išsiliejimo ant manęs kreiptis į profesionalią pagalbą. Kadangi neturi daugiau nei 16 metų, vaikų linijos savanoriai tau turėtų padėti bei paguosti.

@Vidmantas. Kurioje vietoje minėjau, kad dirbu su vaizdo įrašais/stream'ais? Paprasčiausiai parašiau būdą, kadangi sakai neįmanoma.

3 pakalikai, vienas kitą guodžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, NTQ parašė:

@Vidmantas. Kurioje vietoje minėjau, kad dirbu su vaizdo įrašais/stream'ais? Paprasčiausiai parašiau būdą, kadangi sakai neįmanoma.

3 pakalikai, vienas kitą guodžia.

:D tai tavo tie būdai tik speliojimai daugiau nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, ds. parašė:

Panašu į kid'ų balių, į kurį vienintelis reikalavimas buvo atsinešt sarkazmo stoką :D

na nelabai man svarbu kokiam kosmose buvo tavo draugas autorius, spėju iš Las-V mėnulio prisiskynęs kanapių parskrido ir užsimanė pasižiūrėti TV8 filmuką "Labanakt vaikučiams" per samp, nes neįperka normalaus televizoriaus. Taigi kalbant normaliai tokia galimybė tavo draugui yra, bet skripterio jam neužteks.

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Ricci parašė:

Sekmės ieškant, tikiuosi kažkas įgyvendins tavo norus.

 

Dabar, Vidmantas. parašė:

na nelabai man svarbu kokiam kosmose buvo tavo draugas autorius, spėju iš Las-V mėnulio prisiskynęs kanapių parskrido ir užsimanė pasižiūrėti TV8 filmuką "Labanakt vaikučiams" per samp, nes neįperka normalaus televizoriaus. Taigi kalbant normaliai tokia galimybė tavo draugui yra, bet skripter'io jam neužteks.

Aš matau, kad jūs abu nifiga nesuprantat :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...