Peršokti į turinį

5 Invites for Nitro! ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei norite gauti nemokamo Discord Nitro, ar mokamų steam žaidimų steam kodų? Užeikite į šį Discord'ą! -- Our Community Is Mainly focused On Helping People to get Nitro Who don't Have It. We Do Nitro Drops/Giveaways in specific channel when we reach our member goal. Also those who invited 5 or more people will get access to the hidden discord channel. After you receive Eligible role, you can participate in 1 Month Nitro Classic giveaway by reacting to emoji. There Is Many Other Events Which Can Help You Get Nitro or random steam game keys If You Think Its Fake? Join And Check out! 

https://discord.gg/DjrJzVY
https://discord.gg/DjrJzVY
https://discord.gg/DjrJzVY

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Va tokie vaikezai ir tiki tokiom nesamonem :D

Amm, čia mano  discord serveris ne kokio tai anglo kuriam įkėliau reklamą, jei kažkas kažkur fake tai nereikia iškarto smergti o tiesiog stebėti ;) Nereiškia kad jei nemokamai tai iškarto ir fake..

unknown.png

Redaguota , nario Scarletas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nieko prieš, bet kaip viskas yra vagiamą iš kitų serverių, ir nieko patys negali unikalaus susigalvoti, tai toli neis.

image.png.6ee7a844be42674c2ca021db9e0c4335.png

image.thumb.png.85382757383f68cb0a60130d83fd90ce.png

niponel bet ok.

P.S pasimokink anglu kalba, gal nereikes vogti tekstu is kitu dc serveriu .

Redaguota , nario X̻̻̻
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
10 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Aš nieko prieš, bet kaip viskas yra vagiamą iš kitų serverių, ir nieko patys negali unikalaus susigalvoti, tai toli neis.

image.png.6ee7a844be42674c2ca021db9e0c4335.png

Aš matau ponas jus visiškai jokios veiklos neturite. + Kuom čia bandote pasirodyti ? ''viskas'' parodyk tu man ta viską, teigi bet įrodimu 0 

Redaguota , nario Scarletas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
12 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Jau geriau nieko nedaryti, nei copy paste tekstus daryti, ir sakyti jog tai mano.

Teigi kad ''viskas'' parodyk prašau. :) 

23 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Aš nieko prieš, bet kaip viskas yra vagiamą iš kitų serverių, ir nieko patys negali unikalaus susigalvoti, tai toli neis.

image.png.6ee7a844be42674c2ca021db9e0c4335.png

image.thumb.png.85382757383f68cb0a60130d83fd90ce.png

niponel bet ok.

P.S pasimokink anglu kalba, gal nereikes vogti tekstu is kitu dc serveriu .

Eikite pamiegoti, nes neberandate ką benuveikti nakti, ir dar kartą pasikartosiu kur jūs kopija matot ponas?????

Redaguota , nario Scarletas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...