Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

iPhone 7 No SIM


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1625 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SW. Sėdėjau prie kompo, pamačiau, kad gavau kažkokį "notification'ą" telefone. Pamačiau, kad kažkodėl, kažkokiu magišku būdu "dingo" mano kortelė. Telefono iki tol net pirštu nepriliečiau. 

Bandžiau ištraukt kortelę, įkišt kelis kartus - nieko. Turit idėjų kaip susitvarkyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Hubiz parašė:

Gali but kad telefona užblokavo nes buvo vogtas, arba jei pasijemiai abonenta su telefonu ir nesumokejai pinigu tai irgi galejo užblouot. Kitu variantu nežinau.

telefoną pirkau pats, praeitais metais iš skytecho, tai pirmas variantas atkrenta. dėl antro varianto - neabonentas pas mane, šian va dar pildžiaus sąskaitą x(((

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikriausiai IMEI užblokavo, pasitikslink tai, įdėdamas kitą kortelę į telefoną, ir ji jei ji neveiks taipogi, tada reiškias telefono IMEI buvo užblokuotas. Jei IMEI yra užblokuotas, telefono prieiga prie SIM kortelių tinklų bus visam laikui užblokuota. IMEI atblokuoti neįmanoma, bent jau kiek žinau ant „Apple“ telefonu, o ant androidų yra IMEI spooferiai ar kažkas panašaus, kurie kažką gali ir pakeisti. O jei veikia kita kortelė reiškias kažkas įvyko su operatoriumi, kad kortelė pradėjo nebeveikti. Gali ir būti kitas variantas — galbūt sugedo sim kortelių skaitytuvas, ir dėl to tų kortelių neskanuoja. Yra keletą variantų, tad prasitikrink visus internete, apie vyk pas kokį meistrelį gal ką pasakys.

Redaguota , nario Dovias
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kame gali būti problema:

  • Iphones kortelių skaitytuvas yra  (lūžęs),
  • SIM operatorius šiuo metu neveikia (bandyk perkrauti telefoną),
  • IMEI gali būti tave užblokavęs (jeigu neklystų nelabai galima ji atblokuoti, nes tai yra sistemą).

Kitas patarimas:

  • Nuvežk į „Telefonų taisyklą“ geriausia būtų kur taiso „Apple“ daugiau ten tikrai išmanytu, ir tikrai sužinosi tikrą tiesa.
Redaguota , nario VolkswagenLTU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, VolkswagenLTU parašė:

Kame gali būti problema:

  • Iphones kortelių skaitytuvas yra  (lūžęs),
  • SIM operatorius šiuo metu neveikia (bandyk perkrauti telefoną),
  • IMEI gali būti tave užblokavęs (jeigu neklystų nelabai galima ji atblokuoti, nes tai yra sistemą).

Kitas patarimas:

  • Nuvežk į „Telefonų taisyklą“ geriausia būtų kur taiso „Apple“ daugiau ten tikrai išmanytu, ir tikrai sužinosi tikrą tiesa.

eilinį kartą, norėdamas pabūt "protingu" perfrazavai aukščiau parašytą pranešimą xD

 

turiu litavimo feną, bandysiu ryt užsisakyt slotą ir persilituot. dėl IMEI tikrai nemanau, kad užblokavo, nes esu pirmas telefono savininkas, nėra preteksto jo blokuot :? 

ačiū Jums už pagalbą senelyzai x)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, newyorkas parašė:

eilinį kartą, norėdamas pabūt "protingu" perfrazavai aukščiau parašytą pranešimą xD

 

turiu litavimo feną, bandysiu ryt užsisakyt slotą ir persilituot. dėl IMEI tikrai nemanau, kad užblokavo, nes esu pirmas telefono savininkas, nėra preteksto jo blokuot :? 

ačiū Jums už pagalbą senelyzai x)

Lituodamas naudok nitrilines arba ESD medžiagines pirštines, kad nenusidegintum odos. Tas lydmetalis kartais šlykštus, iki šiol randą turiu kai nukrito ant piršto (galvojau greitai palituosiu).

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, NTQ parašė:

Lituodamas naudok nitrilines arba ESD medžiagines pirštines, kad nenusidegintum odos. Tas lydmetalis kartais šlykštus, iki šiol randą turiu kai nukrito ant piršto (galvojau greitai palituosiu).

Turiu garaže kažkokias baltas pirštines, kiek atsimenu, komplekte kartu buvo. Kiek kartų jau naudojau tą feną, nei kart nebuvo nutikę tokių bėdų kaip tau, paprastą lituoklį buvau ant delno užsimetęs, tai taip pat turiu randą. :D Ačiū, kad pasiūlei naudot pirštines, būčiau be jų keitęs. :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, VolkswagenLTU parašė:

Kame gali būti problema:

  • Iphones kortelių skaitytuvas yra  (lūžęs),
  • SIM operatorius šiuo metu neveikia (bandyk perkrauti telefoną),
  • IMEI gali būti tave užblokavęs (jeigu neklystų nelabai galima ji atblokuoti, nes tai yra sistemą).

Kitas patarimas:

  • Nuvežk į „Telefonų taisyklą“ geriausia būtų kur taiso „Apple“ daugiau ten tikrai išmanytu, ir tikrai sužinosi tikrą tiesa.

Kai klasiokas duoda nusirašyt namų darbus ir liepia šiek tiek pakeist atsakymus, taip tu surašei kitų forumo narių pranešimus ir pridarei daugiau klaidų.

Į temą: teigi, kad telefoną praeitais metais pirkai iš skytech’o, as far as I know, jie suteikia 24mėn garantiją, jeigu pirkai pernai, galbūt ji dar galioja, tokiu atveju manau geriausias variantas apsilankyti pas juos.

Redaguota , nario Jizzy
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), newyorkas parašė:

SW. Sėdėjau prie kompo, pamačiau, kad gavau kažkokį "notification'ą" telefone. Pamačiau, kad kažkodėl, kažkokiu magišku būdu "dingo" mano kortelė. Telefono iki tol net pirštu nepriliečiau. 

Bandžiau ištraukt kortelę, įkišt kelis kartus - nieko. Turit idėjų kaip susitvarkyt?

O tu bandei kita sim idet ir patikrint? siulau nekist nagu paciam jei garantija dar yra, jei nera tada go for it :D arba viskas arba nieko, sim tray dar pasiulyciau tuo paciu nauja pasiimt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, Mantucha parašė:

O tu bandei kita sim idet ir patikrint? siulau nekist nagu paciam jei garantija dar yra, jei nera tada go for it :D arba viskas arba nieko, sim tray dar pasiulyciau tuo paciu nauja pasiim

yra garantija, bet nesiruošiu kelis mėnėsius būt be telefono, ypač kai neturiu pakaitinio. skyteche visad nunešus kokią nors prekę garantiniui aptarnavimui, gerą mėnėsį, du tenka laukt kol jie ją tik išsiųs tiekėjui :D per tą laiką ir garantija pasibaigt gali. 

kortelės kitos neturiu, naujos pirkt dėl testavimo tikrai nesiruošiu, tai...:D shit happens, lituot moku, susitvarkysiu jeigu problema tik card readeryje

Redaguota , nario newyorkas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), newyorkas parašė:

eilinį kartą, norėdamas pabūt "protingu" perfrazavai aukščiau parašytą pranešimą xD

 

turiu litavimo feną, bandysiu ryt užsisakyt slotą ir persilituot. dėl IMEI tikrai nemanau, kad užblokavo, nes esu pirmas telefono savininkas, nėra preteksto jo blokuot :? 

ačiū Jums už pagalbą senelyzai x)

Nebespank gal? - Ką aš tau galiu daugiau prirašyti? Kai daugiau nežinau kame problema. Pats turiu tik iphonus tai tik tiek gali būti bėda. 

prieš 10 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Kai klasiokas duoda nusirašyt namų darbus ir liepia šiek tiek pakeist atsakymus, taip tu surašei kitų forumo narių pranešimus ir pridarei daugiau klaidų.

Į temą: teigi, kad telefoną praeitais metais pirkai iš skytech’o, as far as I know, jie suteikia 24mėn garantiją, jeigu pirkai pernai, galbūt ji dar galioja, tokiu atveju manau geriausias variantas apsilankyti pas juos.

Namų darbai su iphonu problemomis skiriasi ar ne? Pats turiu tik iphonus tad daugiau nėra kas gal būti blogai.

#Kur problemos? #nėra problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), VolkswagenLTU parašė:

Nebespank gal? - Ką aš tau galiu daugiau prirašyti? Kai daugiau nežinau kame problema. Pats turiu tik iphonus tai tik tiek gali būti bėda. 

Namų darbai su iphonu problemomis skiriasi ar ne? Pats turiu tik iphonus tad daugiau nėra kas gal būti blogai.

#Kur problemos? #nėra problemų.

Nenoriu aš čia kurt diskusijų, nepirmą kartą tu jau tiesiogine to žodžio prasme perfrazuoji viršuje parašytą pranešimą. :D Vos ne kiekvienoj temoje, kur esi parašęs komentarą, bandai iškelt save aukščiau...XD 

Nieko nebekomentuok tu jau į šitą temą, čiuožk geriau kitų komentarų perfrazuot. xD

 

Į temą: važiavau į egzaminą, palikau telefoną skytech'e. kiek supratau, jie padarys diagnostiką, jeigu gedimas bus iš mano pusės, teks susimokėti už diagnostiką, jeigu ne, pasiūlė tiesiogiai nuvežt telefoną į iDeal'ą. Dar kartą ačiū Jums už patarimus. x)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), newyorkas parašė:

Nenoriu aš čia kurt diskusijų, nepirmą kartą tu jau tiesiogine to žodžio prasme perfrazuoji viršuje parašytą pranešimą. :D Vos ne kiekvienoj temoje, kur esi parašęs komentarą, bandai iškelt save aukščiau...XD 

Nieko nebekomentuok tu jau į šitą temą, čiuožk geriau kitų komentarų perfrazuot. xD

 

Į temą: važiavau į egzaminą, palikau telefoną skytech'e. kiek supratau, jie padarys diagnostiką, jeigu gedimas bus iš mano pusės, teks susimokėti už diagnostiką, jeigu ne, pasiūlė tiesiogiai nuvežt telefoną į iDeal'ą. Dar kartą ačiū Jums už patarimus. x)

Geras pramušė šitas xd 

prieš 5 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Thats the point, kam rašyt tą patį tada, kas jau parašyta.

Ką aš dar daugiau turėjau prirašyti ? Jeigu klausia tai ir atsakau kame gali būti problema. O kad panašiai parašė tas žmogus tai reiškia kitas neturi dw pati parašyti? Bitte logik kinder. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, VolkswagenLTU parašė:

Geras pramušė šitas xd 

Ką aš dar daugiau turėjau prirašyti ? Jeigu klausia tai ir atsakau kame gali būti problema. O kad panašiai parašė tas žmogus tai reiškia kitas neturi dw pati parašyti? Bitte logik kinder. :)

Dar tokio nemąstančio žmogaus neteko sutikt, jeigu patarimas jau duotas, kam tą patį patarimą duot dar kartą, nerašyk NIEKO.

Let me guess, kai klasės draugas mokytojai pateikia atsakymą į klausimą, tu bandydamas apsimest protingu turbūt pakartoji tą patį, tik garsiau?

Redaguota , nario Jizzy
Bukis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Jizzy parašė:

Dar tokio nemąstančio žmogaus neteko sutikt, jeigu patarimas jau duotas, kam tą patį patarimą duot dar kartą, nerašyk NIEKO.

Let me guess, kai klasės draugas mokytojai pateikia atsakymą į klausimą, tu bandydamas apsimest protingu turbūt pakartoji tą patį, tik garsiau?

Iš serijos "nu bet kažką tai reikia parašyt". Veikėjas aiškus jau senai, su savo "mandriai" sulygiuotu tekstu (kurį parašė prieš jį komentuojantys žmonės xd )

Kad visiškai nenukrypt nuo temos : tikėkis, kad dėdės iš skytech'o nenumes tavo telefono į stalčių ir greit atiduos.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Džemal. parašė:

Iš serijos "nu bet kažką tai reikia parašyt". Veikėjas aiškus jau senai, su savo "mandriai" sulygiuotu tekstu (kurį parašė prieš jį komentuojantys žmonės xd )

Kad visiškai nenukrypt nuo temos : tikėkis, kad dėdės iš skytech'o nenumes tavo telefono į stalčių ir greit atiduos.

Jeigu nežinojai jog visi mes esame Veikėjai, bet kad tu tik dabar pradėjai gaudytis realybėje tai nežinojau.

 

prieš 4 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Dar tokio nemąstančio žmogaus neteko sutikt, jeigu patarimas jau duotas, kam tą patį patarimą duot dar kartą, nerašyk NIEKO.

Let me guess, kai klasės draugas mokytojai pateikia atsakymą į klausimą, tu bandydamas apsimest protingu turbūt pakartoji tą patį, tik garsiau?

Aš patarimą - irgi daviau kame gali būti problema, o kad to žmogaus komentaro nemačiau tai čia yra didelė problema? man rodos kad ne. O ir taip čia kaip ir Laisva - formą, noriu rašau noriu ne. Nepatinka praeinam tema? ar ne taip kalbu seniuk. (:

#Kinder2k19

Redaguota , nario VolkswagenLTU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, VolkswagenLTU parašė:

Jeigu nežinojai jog visi mes esame Veikėjai, bet kad tu tik dabar pradėjai gaudytis realybėje tai nežinojau.

 

Aš patarimą - irgi daviau kame gali būti problema, o kad to žmogaus komentaro nemačiau tai čia yra didelė problema? man rodos kad ne. O ir taip čia kaip ir Laisva - formą, noriu rašau noriu ne. Nepatinka praeinam tema? ar ne taip kalbu seniuk. ?

#Kinder2k19

Ką čia ir bepridursi, kai organizmas pradės gamint smegenų ląsteles, galėsim pratęst diskusiją.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Jizzy parašė:

Ką čia ir bepridursi, kai organizmas pradės gamint smegenų ląsteles, galėsim pratęst diskusiją.

Geras anekdotas - o dabar dėk punktą ir gyvenk savo gyvenimą, nes jau nukrypsti nuo temos. Tad nėra ką diskutuoti, kai tema yra apie telefono problemą - o ne apie organizmą ir smegenų ląsteles.

Alles klar - kleine kinder??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1625 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...