Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodamas dizainas


Mantvello Studio

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1631 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi supergames lankytojai, parduodamas sukoduotas forumo dizainas ir pilnai sutvarkytas, kaina tikrai ne kosminė daugiau info man parašė į A.Ž arba discord: ortopedz#2047

Dizainas SA-MP tematikos

Redaguota , nario Mantvello Studio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, Mantvello Studio parašė:

Dizainas ne 3sides.lt tai tikrai, jo aš neparduodu nes, KarmA jį naudoja ir tikrai nepardavinėsiu.

Aš pardavinėju kitą dizainą bet nekaip ne susijęs su 3sides

Paprasčiau būtų imesti dizaino ss, ir negaišti laiko teisintis.

Redaguota , nario heicmeister
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), VolkswagenLTU parašė:

Kur pirkai iš Karmos ta dizainą, mačiau kitame projekte, jis yra naudojamas... Tai @KarmA` Pardavė gaunasi platintą tau dizainą Shiluminį. Kur buvom darė samg projektui.

lol šito dizaino dabartinio niekas nepardavė :D, žiūrėk tu ką komentuoji jesus craiz, kurk greičiau ta samg'ą "scripteri".

prieš 7 valandas(-ų), Shiluminis parašė:

Kam dar įdomu tai 3sides dizainas, bent jau siūlė man 

Bachūras dydžiausias -rep dėliot, tikriausia dėl teisybės ar tesiog irgi pavydo priepoliai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), KarmA` parašė:

lol šito dizaino dabartinio niekas nepardavė :D, žiūrėk tu ką komentuoji jesus craiz, kurk greičiau ta samg'ą "scripteri".

Bachūras dydžiausias -rep dėliot, tikriausia dėl teisybės ar tesiog irgi pavydo priepoliai?

Pats jau didžiausias bachuras taip? Dažniausiai su tavim visi projektai žlunga tai ko dar pyksti, kad -rep atsirado? Bėje -rep uždėjau, nes išvis ne į temą parašei, net ne apie ta dizainą kalbam. Tad pirma prieš rašydamas pagalvok gerai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Shiluminis parašė:

Pats jau didžiausias bachuras taip? Dažniausiai su tavim visi projektai žlunga tai ko dar pyksti, kad -rep atsirado? Bėje -rep uždėjau, nes išvis ne į temą parašei, net ne apie ta dizainą kalbam. Tad pirma prieš rašydamas pagalvok gerai 

lol tebunie kaip sakai, jie žlugo, bet nevisada per mane ir čia faktas, vienas pasakė visi kartoja tapatį, žinotum situacijas suprastum, kadangi smegenėlių nėra matau pas tave, tai nelabai ką čia padiskutuosi šia tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vėl į pm viskas... Kam gaišti savo laika ir tavo, kas nutiks jei čia įkelsi? Kam turi jis tau rašyti kad dėl vienos nuotraukos, įkelk čia nuotraukas dizaino, žmogui gal sudomins parašys tada tau asmeniškai, ir gi vėl savo nekosminėm kainom, tai tu rašyk konkrečia kainą, gal nusiderinsit, aš nekenčiu kai temos autoriai negali suteikti daugiau informacijos, nu jomajo chebra...

Redaguota , nario boe1ng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), KarmA` parašė:

lol šito dizaino dabartinio niekas nepardavė :D, žiūrėk tu ką komentuoji jesus craiz, kurk greičiau ta samg'ą "scripteri".

Bachūras dydžiausias -rep dėliot, tikriausia dėl teisybės ar tesiog irgi pavydo priepoliai?

LOL @KarmA` tu nesupranti apie kokį aš dizainą kalbu, Jėzau Jėzau tau jis nepadės. Ir kursiu ir kuo norėjai pasigirti? :D Shiluminis žino apie kokį dizainą aš turiu omenį. Daugiau nepirk Shiluminį iš Karmos, nes pirkai dizainą, ir mačiau kur naudojai savo forume tas dizainas jau yra kitame forume... Man rodos net ir žinai koks forumas, jeigu ne į A.Ž ir suprasi apie kokį dizainą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1631 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...