Ricci

Prisijungčiau prie SA-MP projekto

Recommended Posts

Sveiki. Noriu ir galiu prisijungti prie SA-MP projekto, kuris numato ar jau turi šviesią ateitį. Domina visi pasiūlymai, viską aptarsime ir į kiekvieną pasiūlymą atsakysiu. Jei nedomins, atsakysiu, kad nedomina. Kuo galiu būti naudingas?

 • Sugebu rašyti SA-MP projektų aprašymus;
 • Galiu atlikti minimalius grafikos darbus;
 • Galiu būti atsakingas už projektą, komandos rinkimą, renginių informacijas ir pan.
 • Sugebu pritraukti daug lankytojų į projektą;
 • Galiu dirbti su TeamSpeak3 serveriais;
 • Galiu dirbti su Discord serveriais;

Susisiekimas:

 • Asmeninė forumo žinutė;
 • Discord: Ricci#5054

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė AurelijusRR
   Greitai, dienos šviesą išvysiantis SA-MP projektas, ieško gfxerio, kuris turi laisvo laiko ir norėtų prisidėti prie projekto plėtros.
   Darbas kolkas nebus apmokamas, tačiau projektui startavus, žmogus turės puikų šansą, tapti mūsų oficialiu dizaineriu ir prisijungti prie komandos. Tapus komandos dalimi, galėsime pasiūlyti apmokamo darbo, piešiant projekto atributiką ir kitus grafinio dizaino darbus.
    
   Apie
   Kadangi projekto forumas, greitai bus prieinamas visiems, šiuo metu intensyviai dirbame ties Wiki puslapiu, kuriame bus aprašytos ir paaiškintos visos serverio sistemos, bei visa kita reikalinga informacija, apie patį SA-MP projektą. Kol sparčiai judame į pabaigą, su serverio modifikacijos progresu, būsimi serverio žaidėjai, turės galimybę, užeiti į projekto Wiki puslapį ir ten susipažinti su serveryje esančiomis sistemomis, kaip jos veikia ir kokias galimybes žaidėjams suteiks mūsų serveris.
    
   Dabartiniai darbai
   Reikia nupiešti keletą nesudėtingų, infographics principu paremtu, grafikos darbų, kurie bus naudojami mūsų Wiki puslapyje. Aprašant daugumą sistemų, naudosime nuotraukas iš serverio ir kai kuriuose aprašymuose, vizualinių paaiškinimų neprireiks. Tačiau yra keletas, bendrų sisteminių principų, kuriuos patogiau būtų atvaizduoti, pasitelkiant vizualines priemones, nei viską aprašant teksto forma.
    
   Ateities darbai
   Esame tikri, jog po projekto starto prireiks atlikti nemažai pakeitimų, kaip ir pridėti naujų galimybių, bei funkcijų, tiek serveryje, tiek forume. Todėl jau turime numatę, keletą grafikos darbų, kuriuos reiks atlikti/papildyti, vienas iš jų - VVP prekės. Ilgainiui jų atsiras vis daugiau ir bendrų VVP grafikos elementų tik daugės.
   ---
   Lauksiu jūsų žinučių.
   Ačiū,
  • Parašė Wedas
   Sveiki,nusprendžiau truputėli atsilaisvinti kompiuterio vieta tai pasidalinsiu kelis savo mapp darbus,taip darbai nėra vieni iš geriausiu bet gal kažkam prireiks ir prigrėbsit gero naudojimo :)
   Atsisiuntimas: 
    
    
  • Parašė AurelijusRR
   Ieškau žmogaus, kuris galėtų nupiešti, atskirus grafikos elementus, kitaip tariant, virtualias prekes, skirtas SA-MP VVP parduotuvei.
   Labiau norėčiau išgirsti iš megėjų/grafikos entuziastų, nei dizainerių, kurie profesionaliai piešia WEB dizainus.
   Darbas apmokamas, tačiau negaliu sau leisti samdyti profesionalaus ar semi profesionalaus dizainerio, kadangi tai papildomos grafikos detalės, kurias piešti tam pačiam dizaineriui, kuris piešia VVP, būtų gerokai per brangu.
   Turime 9 prekių kategorijas, kurių kiekviena yra skirstoma į 3 sub-kategorijas ir tos 3 sub-kategorijos, turės minimalius pakitimus (prierašai, dėl skirtingo laiko ar kiekio limito).

   Pavyzdžiai -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   Rašykite PM iškarto pateikdami, savo grafikos darbų pavyzdžius, jeigu tokių neturite, prašysiu nupiešti bent vieną iš prekių (1-3 grafikos elementus).
   Žmogui, su kuriuo nuspręsime dirbti, turėsime tolimesnio darbo netolimoje ateityje ir gan greitai, suteiksime galimybę, tapti oficialiu projekto grafikos dizaineriu.
   Ačiū.
  • Parašė FlaKKa
   Sveikas , ieškomas žmogus kuris norėtu prisidėti prie projekto!  Ieškomas ; Remėjas , Pagalbininkas. 
   Kokios sąlygos bus suteikiamos ( Remėjams ) ; Kiekvienas remėjas , atgaus savo parama. Iš serverio pelno! ( 12proc daugiau , negu  buvo paaukota ) Kad ir serverio pelno nebūtų , mes su jais atsilygintume    
   Kokios salygos bus suteikiamos ( Pagalbininkams ) ; Pagalbininkas turės atlikti labai svarbų vaidmenį mūsų serveryje , bei galės užsidirbti. ( 23proc. už darba kiekvieną mėnesį.   
         Kiekvienas komandos narys pvz : VIP/ADMIN prižiurėtojas , Emigracijų Prižiurėtojas , Direktorių Prižiurėtojas , Globalus Moderatorius bei Moderatorius mūsų serveryje galės užsidirbti pinigėlio! 
    
   Norint gauti daugiau informacijos Forume AŽ arba Discord ; Domantas#4443
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele