Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Finally confirmed! ‘LOL Mobile’


califford

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

c2da313b76e229fb6f8a720faf0cc3cf244.png

Sveiki, pats neseniai sužinojau, jog league of legends žaidimas po biški įsiterpinėja į mobiliųjų telefonų žaidimų rinką. Žinau, jog daugelis, kaip ir aš, seniai ieškojot panašaus žaidimo kaip lol'as telefonuose. Štai ir jis! Žaidimą bus galima žaisti tiek ant iOS, tiek ant android telefonų. 

Kaip supratau tai yra žaidimo 10'ojo gimtadienio dovana žaidėjams.

Tap.io rašo, jog kažkas nutekino informaciją apie "League of Legends Mobile" ir visa tai paplito internete, žmonės galvojo, jog "LOL" ruošėsi paleisti mobiliąją žaidimo versiją paslapčia.

( Nebuvo jokios oficialios informacijos ilgą laiką ).

Daugiau skaitykite: 

https://www.tap.io/topic/46699

Išankstinė registracija:

https://www.tap.io/app/176911/review

 

Redaguota , nario CALIFFORD.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Šaunu, bet taip niekada ir nesupratau kodėl žmonės Lol'ą pasirenka vietoje Dota 2. Abu teko bandyti ir galiu pasakyti, kad Dota prilipo labiau.

Pačiam pabandžius abu game's, man aplamai lol'as geriau nei dota 2, taip pat dar daugiau žmonių sudomins žaisti riot games žaidimus, kai išleis FPS, animated series and other stuff

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Šaunu, bet taip niekada ir nesupratau kodėl žmonės Lol'ą pasirenka vietoje Dota 2. Abu teko bandyti ir galiu pasakyti, kad Dota prilipo labiau.

Taip pat kaip ir aš nesuprantu kodėl SA:MP vis dar toks populiarūs? Ta prasmė, kiekvienas turi savo skonį ir žaidžia tai ką jis nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Šaunu, bet taip niekada ir nesupratau kodėl žmonės Lol'ą pasirenka vietoje Dota 2. Abu teko bandyti ir galiu pasakyti, kad Dota prilipo labiau.

 

3 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Pačiam pabandžius abu game's, man aplamai lol'as geriau nei dota 2, taip pat dar daugiau žmonių sudomins žaisti riot games, žaidimus kai išleis FPS, animated series and other stuff

Man taip pat teko bandyti abu game ir asmeniškai dota 2 daug linksmiau susižaidė, nors pačio playtime'o turbūt daugiau įdėjęs į lol. Deja, moba žaidimų ilgai nepražaidžiu, o ta idėja  lol'ui save parodyti kitose srityse yra actually visai nebloga, bet dėl pačio FPS žanro nieko gero per yt nemačiau. Same shit as paladins and overwatch... Daug linksmiau atrodo bei daugiau siūlo šie veteranai, o animated series gali ir nustebinti. Realiai šie dalykai nemanau, kad lol'ą iškels į viršų, nes viskas bus atvirkščiai - žaidėjus išbaidys ir visi išsilakstys į fps žanrą ar tiesiog žiūrės šitą serialą. Kas duos daugiau paklausos, tai tik tas įvardijamas "mobile" lol'as, nors abejoju, kad mane sudomins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Michael_Scott parašė:

Šaunu, bet taip niekada ir nesupratau kodėl žmonės Lol'ą pasirenka vietoje Dota 2. Abu teko bandyti ir galiu pasakyti, kad Dota prilipo labiau.

todel kad sie zaidimai yra taikyti i skirtingas amziaus kategorijas

is mano puses lolo combatas yra greitesnis, pats zaidimas su smagesniu artstyle'u, bei smagiau atrodanciais characteriais e. g Jinx, Riven, Teemo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Orion parašė:

 

Man taip pat teko bandyti abu game ir asmeniškai dota 2 daug linksmiau susižaidė, nors pačio playtime'o turbūt daugiau įdėjęs į lol. Deja, moba žaidimų ilgai nepražaidžiu, o ta idėja  lol'ui save parodyti kitose srityse yra actually visai nebloga, bet dėl pačio FPS žanro nieko gero per yt nemačiau. Same shit as paladins and overwatch... Daug linksmiau atrodo bei daugiau siūlo šie veteranai, o animated series gali ir nustebinti. Realiai šie dalykai nemanau, kad lol'ą iškels į viršų, nes viskas bus atvirkščiai - žaidėjus išbaidys ir visi išsilakstys į fps žanrą ar tiesiog žiūrės šitą serialą. Kas duos daugiau paklausos, tai tik tas įvardijamas "mobile" lol'as, nors abejoju, kad mane sudomins.

FPS dar toli gražu kol išeis ir tai ką parodė jau atrodo įdomiau nei tas pats overwatchas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...