Peršokti į turinį
#Hooligan

SA-MP [Patarimo reikia]

Recommended Posts

Sveiki ar verta daryti gamemoda?

pas mane yra #pragma (nesulygiuoti kodai), ar tai čia kažkas pakenks serveriui jeigu nuo jo daryti edit'ą? 

p.s Esu nemažai jau darbo padaręs prie jo.

Patarkit: @mariusqw, @ALFRED., @ES.^.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, ALFRED. parašė:

Jeigu nieko nelygiuosi, funkcijas rašysi kita kalba, nei anglų, patarčiau kažko rimto nepradėti, nes modifikacijos niekad neparduosi neatsižvelgdamas į būsimus jos koduotojus.

Ne kalba yra angliška, bet kodas nesulygiuotas tai aš klausiu ar tai neįtakos toliau jeigu kodą nelygiuosiu pvz?

14 minutes prieš, mariusqw parašė:

#pragma tabsize nieko neįtakoja. Tik patarčiau jį nuimti ir susilygiuoti visą kodą. O dėl gamemode kūrimo, reikia ganėtinai gerų žinių, o kiek žinau, tu jų daug neturi. Tad nepatariu kurti.

Ačiū už patarimą. Reikia reikia žinių, jeigu nesimokysi tai kaip išmoksi žinių?  ir be to „kaip noriu taip vairuoju“ aš klausiu dėl pragmos o ne dėl mano serverio kūrimo pastangų. Čia jau yra atskira temą. :p

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, Deimis parašė:

Problema kiek pamenu yra rimtesnė, ne su lygiavimu pas tave, o kad kintamųjų dydžiai žymiai per dideli nei reikia.

Jei kalba eina apie lygiavimą, t.y. tabsize, kintamųjų dydžiai (#pragma dynamic ..) ne prie ko. Tai du skirtingi dalykai.

Dalintis šį pranešimą

5 minutes prieš, haX0r parašė:

Jei kalba eina apie lygiavimą, t.y. tabsize, kintamųjų dydžiai (#pragma dynamic ..) ne prie ko. Tai du skirtingi dalykai.

Ne, pas jį sakau, kad atskira bėda yra su kintamųjų dydžiais, kuri yra rimtesnė nei lygiavimas.

Dalintis šį pranešimą

Nesupyk, bet Zero One pasakė tiesą, gan sunkiai tau sekasi su scriptinimu. Susirask geriau kokį žmogų, kuris turi žinių ir bandyk su juo kažką daryt, draugiškas patarimas. :)

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

prieš 6 valandas(-ų), newyorkas parašė:

Nesupyk, bet Zero One pasakė tiesą, gan sunkiai tau sekasi su scriptinimu. Susirask geriau kokį žmogų, kuris turi žinių ir bandyk su juo kažką daryt, draugiškas patarimas. :)

Nėra jau pamačiau kokie skripteriai yra šiuo metu. :D

jau vienam geriausiai! :))

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele