Peršokti į turinį

MIESTELIAI RolePlay


Myk4LasLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1681 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,
Šioje temoje norėjau pakalbėti konkrečiai apie savo ir serverio veiklą, tad eisiu iškarto prie kalbų. Labai daug žmonių mane kaltina kitų serverių "modinimais" "ddosinimai". Kadangi šioje temoje noriu pasakyti tik tiesą ir išsipasakoti, noriu pasakyti, jog nesu modinęs serverių, tik žinau su kuo reikia dėl to susisiekti ir dėl to labai atsiprašau. Bet kadangi šioje skiltyje noriu įtraukti ir ir kitų projektų savininkais kaip SandyVillageRP. Tikriausiai nuo to viskas prasidėjo, jog iš pradžių kai FiveM RolePlay serverių buvo dar mažai pradėjau kurtį projektą MIESTELIAI, galiausiai kai serverio tvarkymo darbai ėjo į pabaigą nusprendžiau, jog reikia jau ir administracijos, tad priemiau į administraciją kelis žmonės, visų neprisimenu, tačiau prisimenu vieną - Tautvydas dabar žinomas kaip SandyVillageRP savininkas. Su juo pradžioje sutarėme gan gerai, iki kol jis nepradėjo daryti visokių šūdų, tad galiausiai jį išmečiau iš projekto, po keletos dienų jis man parašė: Labas gali padėti sukurti serverį? Aš pasakiau, jog galiu nuo to laiko jis prisižadėjo man sumokėti, aš jam padėjau ko tik reikėjo, tačiau kai galiausiai failai buvo pakankamai aptvarkyti, mane pasiuntė n*, todėl nelabai suprantu tavęs Tautvydai, ar tau nerūpi tavo reputacija? Ar tau nerūpi serveris? Ar tau p* ant žaidėjų? Nuo to laiko jis mane užblokavo visur kur tik buvo įmanoma, pradėjo ddosinti tiek mane tiek patį serveri
Šioje temoje tenorėjau pasakyti viską apie SandyVillageRP savininką. Ir šioje temoje noriu pristatyti savo projektą - MIESTELIAI RolePlay, dabar papasakosiu trumpai, bet išsamiai.

Serveris yra skatinti RolePlay, būtent šiuo projektu norėjau sužinoti kas lietuviams įdomiau ar pastoviai grindinti pinigus ar tiesiog roleplayinti, būtent Lietuvos žaidėjai nėra roleplayeriai, bet grinderiai, norintis būti tiesiog viršesni už kitus, turėti daugiau pinigų, bet tai nėra RolePlay esmė...

Būtent todėl MIESTELIAI bando atisigauti
Todėl, serverį buvau išjungęs savaitei, pradėjau iš naujo daug ką tvarkyti, praradau daug community, bet tai nėra tiek svarbu, kiek RP kokybė. Ir visus skatinu prisijungti prie MIESTELIAI RolePlay serverio, išbandyti, pakomentuoti.
Serverio discordas: https://discord.io/MIESTELIAI
Serverio IP: 91.211.246.238

Redaguota , nario Myk4LasLT
  • Neigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Enderdroid parašė:

sob story ilgesnis už serverio apraša :D. Hmm, kuo pats serveris geresnis už eilini fivem šudserverį irgi neaišku.

Čia neaiškinau Serverio aprašo tiesiog pasakiau, jog toks yra, kitame poste kai turėsiu lako aprašysiu serverį. Čia labiau buvo apie SandyVillageRP :)

21 minutes prieš, #barzDa parašė:

Didžiausios sekmės tau!

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Myk4LasLT parašė:

išmečiau iš projekto, po keletos dienų jis man parašė: Labas gali padėti sukurti serverį? Aš pasakiau, jog galiu

Nepaisant to, kad čia kažkoks mėšlas nesupratau tik vieno dalyko :
Išmetė žmogų iš komandos, bet po to sutiko padėti sukurti TO ŽMOGAUS serverį. 

Taip išeina kad savo projektą kaip šiukšlę palikęs esi ir vaikštai po kitus ant submarino užkalt. Nėr ko eit nei į vieną iš šitų projektų, kažkoks vaikų darželis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Džemal. parašė:

Nepaisant to, kad čia kažkoks mėšlas nesupratau tik vieno dalyko :
Išmetė žmogų iš komandos, bet po to sutiko padėti sukurti TO ŽMOGAUS serverį. 

Taip išeina kad savo projektą kaip šiukšlę palikęs esi ir vaikštai po kitus ant submarino užkalt. Nėr ko eit nei į vieną iš šitų projektų, kažkoks vaikų darželis.

Sveikas, visu pirma as nebuvau pas sita zmogu projekto dalis + tai kad jis sako kad mes bendravom gerai tai irgi netiesa bet faktas yra tas kad savo rankas kisa ten kur nereikia buvo rasyta ir jo mamai buvo su juo kalbeta bet tai kuo toliau sis zmogus emesi internetiniu pagalbu tai yra ddos. Beto tai irodo jo neapykanta visur pamatyti galima pries serveri, kaip ir si besalygiskai nesamoninga tema. O jo pacio zodziai kad nieko nemodina nzn ..... https://streamable.com/hx2fz

 

 

 

Redaguota , nario Tautvydas |SandyVillageRP
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Tautvydas |SandyVillageRP parašė:

Sveikas, visu pirma as nebuvau pas sita zmogu projekto dalis + tai kad jis sako kad mes bendravom gerai tai irgi netiesa bet faktas yra tas kad savo rankas kisa ten kur nereikia buvo rasyta ir jo mamai buvo su juo kalbeta bet tai kuo toliau sis zmogus emesi internetiniu pagalbu tai yra ddos. Beto tai irodo jo neapykanta visur pamatyti galima pries serveri, kaip ir si besalygiskai nesamoninga tema. O jo pacio zodziai kad nieko nemodina nzn ..... https://streamable.com/hx2fz

 

 

 

Tau gal sc atsiusti kaip tu adminas buvai? Geriau nebemeluok žmonėms ir varyk susikroves savo lagaminą į Indiją ten gal reikalingas kažkam būsi ?

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Dede Rusla parašė:

Smagus tavo pristatymas tikrai niekam tu nekenki esi sventas tesiog neturiu zodziu sekmes tau taip toliau.

https://youtu.be/Il2FCnv-8Fo

 

Jau gali eit reportuot jog suspendintu jų disc :D

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, Myk4LasLT parašė:

Čia ne aš :)

bet tavo "vergas" kuriam sakai jog nuraidintu ta ir ana serveri gadindamas sau reputacija. Vietoj to galėčiau laisvai suspendinti jūsų discord serverį su visais account'ais, kadangi įrodymu tikrai yra ir to pakaktu discord'ui, sakau iš patirties by the way.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, Myk4LasLT parašė:

Čia ne aš :)

 

Bet tu pastebėjai, kaip tu verki ir bandai aiškintis visiems, nors esi totalus sukritelis, nepyk, bet taip yra. Tu apsiverkes čia sėdi atsiprašinėji, nors pats visiems kenki, jugi atsigauk, niekas neis ir nežais pas tave, savo reputacija susigadines ilgam laikui jau esi tai ir laisvas vanelink iš tų forumu iš visur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir tas jausmas kai pats savininkas trina savo discord serveryje žinutes kai yra paminima apie raidinimus ar kai koks žmogus gaves savo discord serveryje raidinima nuo jų ir blokuoja jį miestelių discord'e ir vengia to administracija ir kt :D , tai kam tai slėpti jeigu tai ne jūs? Beto viršui nuotrauka yra jog parodo jog tavo vergas ir tu kur botinat tai kažką galėčiau mėtyt ir mėtyt tas nuotraukas.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1681 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...