Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

SA-MP GreenSide.lt Iškvietimu botas + greensideantiafk.cs


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:D nemaniau, kad į viešumą išeis šitas botas, bet pats nedecompilinau todėl neapsaugojau pačio turinio. Prašom, naudokites.

prieš 22 valandas(-ų), S'Jobs parašė:

Ačiū už pranešimą! Artimiausiu metu viską sutvarkysime.

giphy.gif

bus proga išleist atnaujinimui, jog apsaugojote nuo automatinių iškvietimų paemimo, nes serveris stovi vietoje. O botai buvo naudojami metus iš eilės ir bus naudojami ir toliau ir nuo to nepasislėpsit.

prieš 21 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

Ehh tas greenside... Prisirenka komandos narių daugybę, visi bendrai prirašo begales draudimų, adminus pardavinėja pusvelčiui, 80% on - adminai, ko pasekoje firmos kaip taxi nebeturi prasmės, nes yra teleportacija, o mute gauni už žodį "Morkius" ir patvirtina tą mute :D Žodžiu su savo idealizmu ir tais visais draudimais tik žlugdo projektą, nesuprantu kaip ten kas žaidžia, bet tau čia nereikėjo dalintis, geriau būtum pardavęs papigiai. 

va būtent, 100% pritariu. Admin'ai ten išvis jokio iškirtinumo neprideda, seniau dar dar, būdavai adminas tai būdavai išskirtinis koks, o dabar vaikų daugybę, beje du keiksmažodžius parašai į forumą ir moki 4e, kad atblokuotų paskyrą, o kitos nesusikursi, nes iškart blokuoja. Į kalbas leistis nenori, nes jiems tai nesvarbu, nori žaist - moki pinigus, nenori - lauk... (randi klaida - reiškias tu ja naudojaisi ir gauni baną nori žaist - moki :D ). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Vidmantas. parašė:

:D nemaniau, kad į viešumą išeis šitas botas, bet pats nedecompilinau todėl neapsaugojau pačio turinio. Prašom, naudokites.

"nedecompilinau" jei tu ji norejai apsaugot tai neturejai "obfuscatint" ? nes decompilinus kaip tik isgauni source code :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, .Ignas parašė:

"nedecompilinau" jei tu ji norejai apsaugot tai neturejai "obfuscatint" ? nes decompilinus kaip tik isgauni source code :D

nu tai nebandžiau testuot ar eina decompilint, todėl ir nepaslėpiau. Naudojau standartini compilerį todėl taip ir gavosi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl Jūs tokie negatyvus žmonės esate? :( Kritikuojate „greenside“ dėl to, jog jis nėra toks, kaip kiti. Mes turim savo taisykles, kurios padeda išspręsti sa-mp bendruomenės problemas. Sprendžiant tas problemas aukojame skaičius, tiek kalbant apie žaidėjų skaičių, tiek apie finansus. Turbūt esame vienas iš (ne)geriausiai administruojamų sa-mp projektų šalyje, bet tai nereiškia kad nedarome klaidų. Klaidas darome! Bet iš jų mokomės, nestovime vietoje ir svarbiausia - JAS PRIPAŽĮSTAME. Kai įdedi tiek darbo į tokias smulkias detales, pradedi gilintis ką padarei ne taip. Atsidarai duomenų bazes, pradedi ieškoti iš kokių žaidėjų gauname negatyvią nuomonę apie projektą ir tada pasidaro viskas aišku. TIPINIAI LIETUVIAI.

Jeigu ateinate iš kitų sa-mp projektų pas mus ir tikitės tų pačių taisyklių, teks Jus nuvilti. Mūsų projekto administracija dirba (ne taip kaip kai kurių projektų), analizuojame sa-mp bendruomenę ir priimame atitinkamas taisykles, kurios gerina tų žaidėjų žaidimo kokybę, kurie ateina pažaisti ir yra potencialūs nuolatiniai žaidėjai, o ne tie žaidėjai, kurie ateina kažką įžeisti, sukčiauti ar kaip nors kitaip negatyviai elgtis. Mums tokių žaidėjų nereikia. Jeigu esi toks, rinkis sarg, lmg, lsgyvenimą ir kt. projektus. Ten žaidėjų audotirija panaši, tad tikrai atrasi save tame projekte.

Nenorėjau nieko įžeisti ar kaip nors kitaip pakenkti „supergames.lt“ lankytojams. Tiesiog tai mano, kaip vieno iš „greenside.lt“ projekto savininkų subjektyvi nuomonė, kurios tikslas yra paaiškinti, jog viršuje esantys kitų „supergames.lt“ lankytojų pranešimai nebūtinai yra tiesa. Dėl šios priežasties nenoriu, jog kiti „supergames.lt“ lankytojai perskaitę jų pranešimus būtų suklaidinti.

Jeigu svarstai ar verta išbandyti „greenside.lt“ užsuk ir susidaryk savo asmeninę nuomonę, o ne vadovaukis svetima, nepagrįsta nuomonę, kuri išsakoma siekiant pakenkti projekto vardui ir taip ATKERŠYTI už bausmes, kurių sulaukė mūsų projekte.

Ačiū kas skaitė ir kas neskaitė, tikiuosi buvau suprastas teisingai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Kodėl Jūs tokie negatyvus žmonės esate? :( Kritikuojate „greenside“ dėl to, jog jis nėra toks, kaip kiti. Mes turim savo taisykles, kurios padeda išspręsti sa-mp bendruomenės problemas. Sprendžiant tas problemas aukojame skaičius, tiek kalbant apie žaidėjų skaičių, tiek apie finansus. Turbūt esame vienas iš (ne)geriausiai administruojamų sa-mp projektų šalyje, bet tai nereiškia kad nedarome klaidų. Klaidas darome! Bet iš jų mokomės, nestovime vietoje ir svarbiausia - JAS PRIPAŽĮSTAME. Kai įdedi tiek darbo į tokias smulkias detales, pradedi gilintis ką padarei ne taip. Atsidarai duomenų bazes, pradedi ieškoti iš kokių žaidėjų gauname negatyvią nuomonę apie projektą ir tada pasidaro viskas aišku. TIPINIAI LIETUVIAI.

Jeigu ateinate iš kitų sa-mp projektų pas mus ir tikitės tų pačių taisyklių, teks Jus nuvilti. Mūsų projekto administracija dirba (ne taip kaip kai kurių projektų), analizuojame sa-mp bendruomenę ir priimame atitinkamas taisykles, kurios gerina tų žaidėjų žaidimo kokybę, kurie ateina pažaisti ir yra potencialūs nuolatiniai žaidėjai, o ne tie žaidėjai, kurie ateina kažką įžeisti, sukčiauti ar kaip nors kitaip negatyviai elgtis. Mums tokių žaidėjų nereikia. Jeigu esi toks, rinkis sarg, lmg, lsgyvenimą ir kt. projektus. Ten žaidėjų audotirija panaši, tad tikrai atrasi save tame projekte.

Nenorėjau nieko įžeisti ar kaip nors kitaip pakenkti „supergames.lt“ lankytojams. Tiesiog tai mano, kaip vieno iš „greenside.lt“ projekto savininkų subjektyvi nuomonė, kurios tikslas yra paaiškinti, jog viršuje esantys kitų „supergames.lt“ lankytojų pranešimai nebūtinai yra tiesa. Dėl šios priežasties nenoriu, jog kiti „supergames.lt“ lankytojai perskaitę jų pranešimus būtų suklaidinti.

Jeigu svarstai ar verta išbandyti „greenside.lt“ užsuk ir susidaryk savo asmeninę nuomonę, o ne vadovaukis svetima, nepagrįsta nuomonę, kuri išsakoma siekiant pakenkti projekto vardui ir taip ATKERŠYTI už bausmes, kurių sulaukė mūsų projekte.

Ačiū kas skaitė ir kas neskaitė, tikiuosi buvau suprastas teisingai.

 

Deja, bet drįsiu nesutikti su šituo tavo pranešimu. Taip, esu užbanintas projekte, nes pardavinėjau pinigus ir šitą baną pilnai pripažystu, nes bet kur kitur būčiau jį gavęs. Jeigu matyčiau, kad kažkas keičiasi ir gerėja, tai pilnai atsiblokuočiau ir žaisčiau kaip anksčiau, tačiau niekas nesikeičia. Nekliudo man tas atnaujinimo laikas, kad ir vėluotai, svarbu, kad jis geras išeitų, nes dabar man pilnai užtektų žaisti esamų sistemų, kurios mano manymų yra tikrai geros. 

Nebūtina visada daryti kažką kitaip nei kiti projektai. Taip, tvarkos reikia, bet ne tokios kaip dabar, kai net bijai kažką kitam pasakyti, nes užtildytas būsi. Suprask, kad šiuo metu sampe vyrauja vidutiniškai 16-mečiai, iš kurių beveik visi bando pasirodyti "kietais" ir be keiksmažodžių ir visokių nesamonių neapsieina (tą galima suprasti paskaičius jūsų būsenos atnaujinimus :D), tad kodėl į tai nežiūrėjus labiau pro pirštus, vis dėl to, tai juk žaidimas, ne realus gyvenimas kur tvarkomi kažkokie svarbūs reikalai. Žmonės ateina čia atsipūsti ir šiek tiek pailsėti nuo realybės, o ne pasiklausyti daugiau taisyklių ir taip sakant moralų iš administracijos. Tikrai nesakau, kad reikia į viską žiūrėti pro pirštus, nes tada būtų chaosas, tačiau didesnis atlaidumas tikrai praverstų.

Jeigu jau skaitai šitą, tai mano nuomone padarius masinį forumo unbaną, išimimą iš visų stulpų, nds ir t.t, šiek tiek patvarkius administracijos lygius (dabar tie 3 lygio adminai yra per pigūs ir per daug visko gali, ko pasekoje kaip ir minėjau žmonės nesijaučia jaukiai serveryje, nes už beveik betką gali baną gauti), pakeitus xp reikalavimą gaujoms iki žymiai mažesnio, nes dabar tenka geras dvi savaites pažaist, norint į gaujas įeiti, ko pasekoje gaujos miršta, o nauji žmonės dažnai užbaigia žaidimą net neišbandę gaujų sistemos, kuri mano manymų yra tikrai nebloga. Šiek tiek pakeitę savo nuomonę ir išpildę bent keletą anksčiau minėtų dalykų, manau vakarais tikrai nesunkiai po 200 sėdėtų.

Kaip ir minėjau, sampas yra žaidimas, tuo labiau, kad pas jus GRP projektas, o ne RP. Dažnai visi prikišinėja tą atnaujinimą, kad jis jau pusantrų metų neišeina, tačiau problema yra projekto viduje ir jeigu taip toliau nepastebėsite savo klaidų ir nesiklausysite žaidėjų, ne keletos, o jau manau net šimtų, nuomonės, laukia sunki baigtis. Gali būti sunku tai suvokti, tačiau sistemos jūsų lenkia ir sargą ir kitus projektus žymiai, tačiau dabar kai šitą rašau žaidža vos 70 žaidėjų, o sarge 200. Tad jums iškilti trukdo tik visas tas, net nežinau kaip jį pavadinti - "idealizmas". Taip, jūsų dabartiniai nuolatiniai žaidėjai tikrai labiau sutiks, kad dabartinė situacija jiems yra geresnė, tačiau sutik su tuo, kad viską pakeitus, visi pakeistų nuomonę, ypač tie kurie prisijungę matytų visai kitokį projektą, nei kuris buvo jiems išeinant. Prisiminkit 2015-2016 metus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Michael_Scott 100% už, S'Jobs niekaip nesupranta. Per 2 metus greenside forume negavau nei vieno įspėjimo, bet vėl grįžus į samp ir pradedant bendrauti, būna išsprūsta koks keiksmažodis ar ką, kaip ir pradinėse klasėse mokykloje juokaudavom, kad už keiksmažodį 0.1 pinigo tai jo suprantu, maži vaikai ir t.t. O dabar čia forume keiksmažodžiai apmokestinti, 2 keiksmažodžiai - 4€. Uždeda įspėjimus už nieką ir tikisi kažkokios tvarkos, kai forumo paieškoje parašius "keiksmažodį" randi 100 rezultatų už kuriuos nei vienas nebuvo nubaustas. O už off-topic subforume parašytą duoda 5 įspėjimus.

Dar jis kalba apie tvarką, kai parašoma į jų vadinama support'ą ir jiems nusišikt kas kur vyksta, moderatorius nubaudė reiškia nubaudė. (niekas kitas nieko nedaro).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, S'Jobs parašė:

Mūsų projekto administracija dirba (ne taip kaip kai kurių projektų)

Nežinau kokiu mastu kalbama, ar apie tikrąją administraciją, ar apie visus žaidėjus, kurie nusipirko administratoriaus statusą, tačiau “tvarka” to nepavadinčiau. Iš pagalbininkų pusės, priekaištų, galima sakyti, nėra, tačiau kalbant apie perkamas privilegijas, didžioji dalis ją naudoja tik savo naudai ir visiškai nesuvokia kokios bausmės kaip turi būti traktuojamos, už tai, ką turi prižiūrėti Policijos Departamentas, baudžia administratoriai, užtenka kartą atsitrenkti į kitą žaidėją su privilegijom ir to užtenka, kad gautum 5 žinutes su klausimu “ban?”, juk už tokius dalykus PD turi bausti atitinkamu laiku kalėjime, o ne užblokavimu serveryje. Suprantu, kai pasitaiko situacijų kai tai daroma kenkėjiškai ir pasikartojant, tačiau 70% “administratorių” nesuvokia, kada tai verta užblokavimo, o kada pranešimo Policijai. Ir tai tik viena problema šiuo klausimu iš begalės kitų, kurie susiję su drausme, nekalbu apie tai, kai už “keiksmažodžius”, kurie ir taip yra užcenzūruoti (***) vis tiek baudžiama tiek administracijos, tiek PD, juk aš galėjau sudėti tiesiog žvaigždutes, tad kodėl žaidėjai baudžiami už tai, kas ir taip jau užšifruota? 

Suprantu, kad administratoriaus statuso pirkimas yra viena pagrindinių pelno šakų, tačiau bent jau nesuteikit šioms privilegijoms galimybės blokuoti, tildyti bei sodinti į kalėjimą, tegul turi savo ginklus, pasigydymus ir teleportacijas, pavadinkite juos “Premium nariais”, o tikrąjį administatorių darbą ir palikit jiems. Gal aš ir senamadiškas, bet su tokia “tvarka ir drausme” kokia yra dabar, man tai nebepanašu į žaidimą.

Pilnai mane supras tik tie, kurie nors kurį laiką žaidė GS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Jizzy buvo kalbama apie projekto administraciją. Šiuo atveju tai yra žmonės, kurie administruoja patį projektą. Kalbant SA-MP terminais - savininkai. Nekalbu apie serverio administratoriaus statusą, kuris yra preinamas už atitinkamą sumą kreditų.

17 minutes prieš, Jizzy parašė:

Suprantu, kad administratoriaus statuso pirkimas yra viena pagrindinių pelno šakų, tačiau bent jau nesuteikit šioms privilegijoms galimybės blokuoti, tildyti bei sodinti į kalėjimą, tegul turi savo ginklus, pasigydymus ir teleportacijas, pavadinkite juos “Premium nariais”, o tikrąjį administatorių darbą ir palikit jiems. Gal aš ir senamadiškas, bet su tokia “tvarka ir drausme” kokia yra dabar, man tai nebepanašu į žaidimą.

Ties baudimu paprasti serverio administratoriai nekelia jokių problemų kaip kad kituose projektuose. Turime griežtas taisykles, kurios visa tai kontroliuoja ganėtinai gerai. p.s. sodinti į kalėjimą ir pasiimti ginklų mūsų „administratoriai“ serveryje neturi galimybės.

Dėl „administratoriaus“ žodžio prasmės visiškai sutinku. Ateityje pasistengsime tai ištaisyti.

Ačiū už nuomonę!

Redaguota , nario S'Jobs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-10-03 14:32, Michael_Scott parašė:

pakeitus xp reikalavimą gaujoms iki žymiai mažesnio, nes dabar tenka geras dvi savaites pažaist, norint į gaujas įeiti, ko pasekoje gaujos miršta, o nauji žmonės dažnai užbaigia žaidimą net neišbandę gaujų sistemos, kuri mano manymų yra tikrai nebloga.

Ir kas iš to?

- ateis visos šiūkšlės kur tokie projektai kaip sarg ir lv nesugeba atsikratyti ir čytins ir kūrinėsis naujus vartotojus, kas rezultuos į prastesnę žaidimo kokybę, pastovūs žaidėjai bus nepatenkinti tokia žaidimo kokybę kas rezultuos į jų leavinimą, ir pabaigoj tie patys gaujiniai išeis nes jiem 'atsibos'. Resume iš 70 pastovių liks 40-50.

Pats gs atidaviau 6-7 mėnesius, taip projektas geras, bet mano skoniui jis galbūt yra šiektiek perdaug monotoniškas, jis sugebėjo mane užkabinti tačiau failino mane išlaikyti, bet niekada neišmečiau galimybės grįžti po atnaujinimo per langą. Ir ta tvarka projekto mane sužavėjo ir tikrai yra didelis pavizdys kitiems projektams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...