Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

[FIVEM] -tab- buggas help


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1670 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kuriu FIVEM serverį, nežinau tiksliai dėl kokių priežasčiu šis bugg'as atsirado, bet manau po to kai idėjau "kashacters" script'a. Bugg'as: prisijungus į serverį -tab- mygtukas veikia gerai, eina keistis ginklus ir pan., bet kai ilipu į masiną ir išlipu -tab- mygtukas nebeveikia (neišmeta ginklų pasirinkimo). Prašau pagalbos!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Zero Two parašė:

kai draugu neturi ir prasai, kad tave pridetu i discorda

Kai bandai kažka pasakyti , bet nusišneki :( 

5 minutes prieš, Julius_Weed parašė:

tai taip ištrynė visus failus vaikas nieko jisai nesugeba sutvarkyti nepasitikėkite šituo asmeniu :) CritMeOut

Nieko netryniau gi ! Padariau , kad veiktų viskas suveikė , bet pradėjot kaltinti dabar , kad apgaudinėju + padariau ir mane išmetėt iš serverio discord

Redaguota , nario CritMeOut
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, CritMeOut parašė:

Kai bandai kažka pasakyti , bet nusišneki :( 

Nieko netryniau gi ! Padariau , kad veiktų viskas suveikė , bet pradėjot kaltinti dabar , kad apgaudinėju + padariau ir mane išmetėt iš serverio discord

tai jei as nusisneku, paaiskink man, ne tokiam protingam zmogui, kodel tu negali padeti zmogui forume, o lendi prie jo per discorda?

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, CritMeOut parašė:

Kai bandai kažka pasakyti , bet nusišneki :( 

Nieko netryniau gi ! Padariau , kad veiktų viskas suveikė , bet pradėjot kaltinti dabar , kad apgaudinėjųū

ka tu netrynei gali nebandyti irodyti savo tiesos ernis tavim pasitikėjo dave failus viskas buvo ištrinta o paskui užblokavai erni per discorda

unknown.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Zero Two parašė:

tai jei as nusisneku, paaiskink man, ne tokiam protingam zmogui, kodel tu negali padeti zmogui forume, o lendi prie jo per discorda?

Nes disord'as paprasčiau! Gali paskambinti jam ir kalbėti :) 

1 minute prieš, Julius_Weed parašė:

ka tu netrynei gali nebandyti irodyti savo tiesos ernis tavim pasitikėjo dave failus viskas buvo ištrinta o paskui užblokavai erni per discorda

unknown.png

Tu nebejuokink , išmetėt mane iš serverio discord ir dar sako , kad užbaninau erni :DDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, CritMeOut parašė:

Nes disord'as paprasčiau! Gali paskambinti jam ir kalbėti :) 

o paskui gauti prisijungimus prie failu ir ištrinti viska arba pavogti ir užblokuoti asmeni :)

2 minutes prieš, CritMeOut parašė:

Nes disord'as paprasčiau! Gali paskambinti jam ir kalbėti :) 

Tu nebejuokink , išmetėt mane iš serverio discord ir dar sako , kad užbaninau erni :DDDDD

tu nebejuokauk nusileisk iš dangaus visi failai nuo tavo prisijungimo buvo ištrinti o paskui ernis buvo užblokuotas discorde

žodžiu nepasitikėkit šituo asmeniu vaikui 13 ar 14 metu ir jau tokias nesamones daro :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Julius_Weed parašė:

o paskui gauti prisijungimus prie failu ir ištrinti viska arba pavogti ir užblokuoti asmeni :)

tu nebejuokauk nusileisk iš dangaus visi failai nuo tavo prisijungimo buvo ištrinti o paskui ernis buvo užblokuotas discorde

žodžiu nepasitikėkit šituo asmeniu vaikui 13 ar 14 metu ir jau tokias nesamones daro :)

Kas per kvailys duoda nepažįstamam asmeniui prisijungimus prie serverio, štai mano klausimas. Jeigu taip dalinsite visiems, tai Jūsų projekto nekokia ateitis laukia. Patarimas kitam kartui: naudok TeamViewer ir sakyk, jog per tavo PC sutvarkytų, kad matytum jo veiksmus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, District parašė:

Kas per kvailys duoda nepažįstamam asmeniui prisijungimus prie serverio, štai mano klausimas. Jeigu taip dalinsite visiems, tai Jūsų projekto nekokia ateitis laukia. Patarimas kitam kartui: naudok TeamViewer ir sakyk, jog per tavo PC sutvarkytų, kad matytum jo veiksmus.

tai taip šita suprantu bet manes nebuvo kai ernis viska dare ir jam dave tai delto taip ir gavos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Enderdroid parašė:

Tegul duoda tuos pass, ką tu jam patarti bandai. Mažiau šudservių egzistuos, kai jo failus išvalys ar išvogs. :D

Taprasme niekas nepavogė scriptu ;D wtf mane iš lempos apkaltino. Davė prisijungimus , sakė pajungti ekrana pajungiau :) Paskui norėjau pakalbėti su tuo "Erniu" ir jis net nesuvokia ką sako! Paskui pist scriptai atsirado ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1670 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...