Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau prie projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Tai pradėsiu nuo prisitatymo, man 19 metų, esu iš UK ir šiuo metu dirbų. Pat elgiuosi padoriai kaip sakoma, nesu tas kuris kažka imtų ir darytų spontaniškai. Kaip minėjau dirbu, tačiau tikrai turiu nemažai laisvo laiko tiek savaitgaliais, tiek po darbo. Dirbu marketingo bei finansu srityje (jei kam įdomų). Esu begalo organizuotas žmogus, tad žinau kada viskas būs padarytą ir kadą turėsiu laiko kitiems dalykams. Kartais būnų gan griežtas, nes be tvarkos gan sunkiai gaunasi viskas. Pats SAMPA jau lošiu apie 6 metus (aišku su pertraukomis)

Tai kuom gi aš galėčiau prisidėti?

- Esu dirbęs ne su vieną CMS systemą, tad galėčiau padėti tiek su forumu, front page ar kitais web susijusiais dalykais. Tačiau nesu profas, nemoku visko nuo 0 kurti, ten kas suiję su dizainais ar itegracijomis. Kitaip sakant moku šiek tiek daugiau nei average žmogiukas. 

- Turiu šiek tiek photoshop skillu, jei reiktu galėciau ir pramokt kaip video editint. 

- Kadangi kaip minėjau esu be galo organizuotas žmogus, galėčiau padėti prižiūrėti viską. 

- Esu pabaigęs verslo vadybos kūrsus (žinau ne labai į temą bet...) tad galiu patart kaip ir ką geriau daryt kad optimizuoti sekmės galimybės, bei kaip protingiau leisti finasus. ( Žinau skamba labai ne į tėma, bet niekad nežinai gal kažką vien tik šitas punktas užkabins)

- Esu kažkada mappines, bei editines scriptus, tad jei reikėtu galėčiau kažka padaryti. (bet žinoma tai užtruktu)

Ko ieškau?

Idealiai norėčiau prisijungti prie jau veikiančio projectio, nes lengviau ivertinti būtų ar apsimoką prisijungti. Tačiau visi turime nuo kažko pradėti, tad jei atsiras rimtas žmogus tai prisijungciau ir prie naujutėlio projekto. Dirbčiau for free, tačiau iš karto noriu pasakyt jog nenoriu būti ten tik scripteris ar mapperis nes su tais dalykais tik kartas nuo karto galėčiau pagelbėti. 

Daugiau jei yra klausymū drąsiai rašykit tiek į komentarus tiek į PM.

Anksčiau turėjau šia temą tai ten šiek tiek atsiliepimų yra jei kam įodmų 

 

Redaguota , nario Justas_Varkalys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
13 minutes prieš, mreaddy parašė:

"esu kažką bandęs, bet nesu profas". Tai kuom tu naudingas gali būti? Kokius tu verslo ir vadybos kursus baigei 19 metų? Skillshare? Nematau nieko kuom galėtum būti naudingas

Galbūt tau naudingas nebūčiau, tačiau kaip ir minėjau moku daugiau nei įprastinis žmogus. Tiesiog žiūriu ar kam nors pagalbos reikia. Dėl kūrsų tai mokinausi UK tad viskas šiek tiek kitaip veikia. Esu pabaigęs UK akredituotus kursus, dėl kurių ęjau į mokymosi istaigas anglijoje trys metus ir vien tik dėl tų kursų turiu savo dabartinį darbą kurio eilinis žmogus nebūtų gavęs (nes vis dė tol kažkoks popierius daug ką reiškia...)

Redaguota , nario Justas_Varkalys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Samp nelošiu bet kartais sg'e paskaitau panašaus pobūdžio temas, ir ši yra gana "normali" jei galima taip pavadint. Dažniausiai paskaičius panašias temas arba ima juokas, arba susidaro įspūdis, jog tuoj vėl susikurs/žlugs koks naujas projektas be ateities.
Temos autoriui +rep, tikiu jog galėtų kažką naudingo nuveikti ir rizika (jog prisidirbs ar šiaip nk gero nepadarys) yra gana nedidelė ar net iš pirmo žvilgsnio vertinant minimali. :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, Justas_Varkalys parašė:

Galbūt tau naudingas nebūčiau, tačiau kaip ir minėjau moku daugiau nei įprastinis žmogus. Tiesiog žiūriu ar kam nors pagalbos reikia. Dėl kūrsų tai mokinausi UK tad viskas šiek tiek kitaip veikia. Esu pabaigęs UK akredituotus kursus, dėl kurių ęjau į mokymosi istaigas anglijoje trys metus ir vien tik dėl tų kursų turiu savo dabartinį darbą kurio eilinis žmogus nebūtų gavęs (nes vis dė tol kažkoks popierius daug ką reiškia...)

Jei turėtum normalų darbą, kurio eilinis žmogus nebūtų gavęs, tai dabar čia nesiskelbtum, kad ieškai samp projekto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mreaddy parašė:

Jei turėtum normalų darbą, kurio eilinis žmogus nebūtų gavęs, tai dabar čia nesiskelbtum, kad ieškai samp projekto. 

Puikiai suprantu tavo tavo pasakymą, tačiau turiu laisvo laiko ir noriu daryti tas kas patinka. Be to ne visi darbai reikalauja dirbti po 10 ar 12 valandų per dieną.

 

14 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Samp nelošiu bet kartais sg'e paskaitau panašaus pobūdžio temas, ir ši yra gana "normali" jei galima taip pavadint. Dažniausiai paskaičius panašias temas arba ima juokas, arba susidaro įspūdis, jog tuoj vėl susikurs/žlugs koks naujas projektas be ateities.
Temos autoriui +rep, tikiu jog galėtų kažką naudingo nuveikti ir rizika (jog prisidirbs ar šiaip nk gero nepadarys) yra gana nedidelė ar net iš pirmo žvilgsnio vertinant minimali. :)

 

Dėkui už palaikymą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu stumti, bet atrodo, kad pametei klouno licenziją. Nors ir aprašymas neprastas, bet apie kokius jūs SAMP projektus naujus mąstot, nors kažką su GTA V, kalbu apie tai kas turi ateitį. SAMP gyvuos, tik jau ilgą laiką veikiančiuose projektuose, o kad naujas projektas suklestės šansų nulis. Kitas dalykas kalbi apie verslumą, apie išlaidų planavimą... Ka blyn? Patarsi, kad imti hosta pigesnį ar atvirkščiai? Nu sėkmės gyvenime ir VR...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Jeremis parašė:

Nenoriu stumti, bet atrodo, kad pametei klouno licenziją. Nors ir aprašymas neprastas, bet apie kokius jūs SAMP projektus naujus mąstot, nors kažką su GTA V, kalbu apie tai kas turi ateitį. SAMP gyvuos, tik jau ilgą laiką veikiančiuose projektuose, o kad naujas projektas suklestės šansų nulis. Kitas dalykas kalbi apie verslumą, apie išlaidų planavimą... Ka blyn? Patarsi, kad imti hosta pigesnį ar atvirkščiai? Nu sėkmės gyvenime ir VR...

Tik ieškau kaip smagiau laisvą laiką praleisti. Taip žinau naują sampo serva gan sunku būtų pradėti, tačiau nėra neimanomą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...