Peršokti į turinį

Justas_Varkalys

Narys
 • Pranešimų skaičius

  325
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  11 +Pervesti

Justas_Varkalys paskutinį kartą laimėjo Liepos 9 2015

Justas_Varkalys turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

117 Kartais pasakantis ką gero

6 sekėjų

Apie Justas_Varkalys

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

2.821 profilio peržiūros
 1. Justas_Varkalys

  Prisijungčiau prie projekto

  Tik ieškau kaip smagiau laisvą laiką praleisti. Taip žinau naują sampo serva gan sunku būtų pradėti, tačiau nėra neimanomą.
 2. Justas_Varkalys

  Prisijungčiau prie projekto

  Puikiai suprantu tavo tavo pasakymą, tačiau turiu laisvo laiko ir noriu daryti tas kas patinka. Be to ne visi darbai reikalauja dirbti po 10 ar 12 valandų per dieną. Dėkui už palaikymą
 3. Justas_Varkalys

  Prisijungčiau prie projekto

  Galbūt tau naudingas nebūčiau, tačiau kaip ir minėjau moku daugiau nei įprastinis žmogus. Tiesiog žiūriu ar kam nors pagalbos reikia. Dėl kūrsų tai mokinausi UK tad viskas šiek tiek kitaip veikia. Esu pabaigęs UK akredituotus kursus, dėl kurių ęjau į mokymosi istaigas anglijoje trys metus ir vien tik dėl tų kursų turiu savo dabartinį darbą kurio eilinis žmogus nebūtų gavęs (nes vis dė tol kažkoks popierius daug ką reiškia...)
 4. Sveiki, Tai pradėsiu nuo prisitatymo, man 19 metų, esu iš UK ir šiuo metu dirbų. Pat elgiuosi padoriai kaip sakoma, nesu tas kuris kažka imtų ir darytų spontaniškai. Kaip minėjau dirbu, tačiau tikrai turiu nemažai laisvo laiko tiek savaitgaliais, tiek po darbo. Dirbu marketingo bei finansu srityje (jei kam įdomų). Esu begalo organizuotas žmogus, tad žinau kada viskas būs padarytą ir kadą turėsiu laiko kitiems dalykams. Kartais būnų gan griežtas, nes be tvarkos gan sunkiai gaunasi viskas. Pats SAMPA jau lošiu apie 6 metus (aišku su pertraukomis) Tai kuom gi aš galėčiau prisidėti? - Esu dirbęs ne su vieną CMS systemą, tad galėčiau padėti tiek su forumu, front page ar kitais web susijusiais dalykais. Tačiau nesu profas, nemoku visko nuo 0 kurti, ten kas suiję su dizainais ar itegracijomis. Kitaip sakant moku šiek tiek daugiau nei average žmogiukas. - Turiu šiek tiek photoshop skillu, jei reiktu galėciau ir pramokt kaip video editint. - Kadangi kaip minėjau esu be galo organizuotas žmogus, galėčiau padėti prižiūrėti viską. - Esu pabaigęs verslo vadybos kūrsus (žinau ne labai į temą bet...) tad galiu patart kaip ir ką geriau daryt kad optimizuoti sekmės galimybės, bei kaip protingiau leisti finasus. ( Žinau skamba labai ne į tėma, bet niekad nežinai gal kažką vien tik šitas punktas užkabins) - Esu kažkada mappines, bei editines scriptus, tad jei reikėtu galėčiau kažka padaryti. (bet žinoma tai užtruktu) Ko ieškau? Idealiai norėčiau prisijungti prie jau veikiančio projectio, nes lengviau ivertinti būtų ar apsimoką prisijungti. Tačiau visi turime nuo kažko pradėti, tad jei atsiras rimtas žmogus tai prisijungciau ir prie naujutėlio projekto. Dirbčiau for free, tačiau iš karto noriu pasakyt jog nenoriu būti ten tik scripteris ar mapperis nes su tais dalykais tik kartas nuo karto galėčiau pagelbėti. Daugiau jei yra klausymū drąsiai rašykit tiek į komentarus tiek į PM. Anksčiau turėjau šia temą tai ten šiek tiek atsiliepimų yra jei kam įodmų
 5. Justas_Varkalys

  SKUBIAI Ieškome photoshoperio!

  Ko reiketu konkreciai jei kazkas neperdaug sudetingo tada galeciau padet.
 6. Justas_Varkalys

  Reikia sukoduoti HTML dizainą (už eurus)

  Jei neperdaug darbo prie dizaino tada galiu padet parasyk I pm.
 7. Justas_Varkalys

  ieskomas zmogus.

  Jei dar vis reikia parasyk I PM galiu padet.
 8. Justas_Varkalys

  Pasiūlykit idėjų atiskaitymui

  Idėja tikrai gera ir ja galėčiau išplėtot gan gerai.. Tik problėma tame kad man reiktu anglu kalba viska daryt. O aš kartais mėgstu padaryt klaidu rašant angliškai tai jei lieptu pademonstruot nemanau, kad sugebėčiau suteik 100% quality darba. Bet neatmetu šitos idėjos galbūt kažka ir padarysiu su tuo.
 9. Justas_Varkalys

  Pasiūlykit idėjų atiskaitymui

  Tiesiog manau kad mano ta pagrindine idėja daug kas darys tai noris kažko originalesnio padarayt. Nes kai daug žmonių tą pati darys tai ir griežčiau vertins tuos puslapius.
 10. Sveiki, Gal kas norėtu šiek tiek pagelbėt. Neužilgo turiu padaryt atsiskaityma dėl verslo vadybos kurso. Ir pagrindinė idėja pristatyt savo projekta, puslapi jog teikiu puslapio kurimo, programavimo paslaugas bei kitus panasius dalykus. Ir tiesiog pagalvojau jog gal kas nors turi idomėsnių idėju. Man orginaliai tereikia sukurt fake mini versla. Pvž galėtu but kad ir sukurt muzikos kompanijos agentura, ar naminiai gaminiai, kepiniai. Nu kažkas tokio. Rašau čia tik iš smalsumo kas turi kokių orginaliu idėjo. Iš anksto dėkui kas kažką pasiūlys.
 11. Sveiki, Labai būtų faina kam nesunku paspausti čia like labai dėkui iš anksto tiem kurie nepagailėjo laiko paspausti.
 12. Justas_Varkalys

  adpays.me užsidirbk pinigų už reklamas

  Vos tik prisijungus parodo viska normaliai.
 13. Justas_Varkalys

  Nemokama VISA kortelė

  Taip paysera turi taciau cashback buna tik tada kai atsiskaitai internete. O cia gauni ir uz kasdieniniu atsiskaitymus kortele. Taip pat didesnis cashback procentas.
 14. Justas_Varkalys

  Nemokama VISA kortelė

  Cashback kai atsiskaitinesi uz pirkinius ju kortele tam tikras procentas nuo isleistos sumos gryzta i kortele.
 15. Siūlau užsiregistruoti į išankstine kortelės registraciją. Ši kortelė skirsis nuo kitu tuo kad turės cashback systema. http://zerofinancial.com/EARLY21778 Registruodamiesi per mano nuoroda gausit is karto 1.5% cashaback prieiga.

×