Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

mDesign | Grafikos parduotuvė |


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1570 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hey, atsirado daugiau laiko galiu vėl papiešti dizainų.

-------------------------------------------------

Ką būtent aš atlieku?

-------------------------------------------------

Web dizainus

Logotipai

Baneriai

Vizitinės kortlelės

-------------------------------------------------

Mano atlikti darbai

SPAUSTI ČIA

-------------------------------------------------

Keli darbai kuriuos galite apžiūrėti gyvai

http://diskera.lt

http://ls-rp.lt/ landingas

-------------------------------------------------

 

 

Redaguota , nario malhska
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Retokai komentuoju supergames, tačiau siūlyčiau pirma pasimokyti atidumo ir grafinio dizaino pagrindų prieš sukuriant savo "Grafikos parduotuvę" ;Ddd. Tie kas nori išmesti pinigus rekomenduoju šį žmogų.

Atrodo jog dar nesi susipažinęs nei su grid, nei su dydžiais, nei su lygiavimu. Sėkmės.

P.S Ateityje bus fizine parduotuvė? O gal nuolaidų kortelės ar kuponai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), heicmeister parašė:

Retokai komentuoju supergames, tačiau siūlyčiau pirma pasimokyti atidumo ir grafinio dizaino pagrindų prieš sukuriant savo "Grafikos parduotuvę" ;Ddd. Tie kas nori išmesti pinigus rekomenduoju šį žmogų.

Atrodo jog dar nesi susipažinęs nei su grid, nei su dydžiais, nei su lygiavimu. Sėkmės.

P.S Ateityje bus fizine parduotuvė? O gal nuolaidų kortelės ar kuponai?

Vaje vaje kokie mes mandri :D Prainam tiesiog ir kam čia komentuota nesamonęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

30 minutes prieš, malhska parašė:

Vaje vaje kokie mes mandri :D Prainam tiesiog ir kam čia komentuota nesamonęs.

Elementariai minutė įsijungus tavo portfolio:

  • Mažyčiai neperskaitomi tekstai
  • Išsibarste elementai
  • White space trūkumas arba kaip tik per daug negative white space

https://imgur.com/a/3xFPxpx

Kam pykti už tiesą? Gi tau tą pati uždarbyje pasakė dar praktikos reikia, tačiau ten nieko neatsakei, nors čia ką nors. @LAIMIS A. tavo lygio konkurentas.

Redaguota , nario heicmeister
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, heicmeister parašė:

 

Elementariai minutė įsijungus tavo portfolio:

  • Mažyčiai neperskaitomi tekstai
  • Išsibarste elementai
  • White space trūkumas arba kaip tik per daug negative white space

https://imgur.com/a/3xFPxpx

Kam pykti už tiesą? Gi tau tą pati uždarbyje pasakė dar praktikos reikia, tačiau ten nieko neatsakei, nors čia ką nors. @LAIMIS A. tavo lygio konkurentas.

Nu aš ir nesakiau,kad jie yra tobuli, bet nėra ir blogi ir turiu klientų, tai net nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, malhska parašė:

Nu aš ir nesakiau,kad jie yra tobuli, bet nėra ir blogi ir turiu klientų, tai net nežinau.

Tai niekas ir nesako, bet kam tokios klaidos kurios yra nepriimtinos ir pradedančiajam grafikos dizaineriui. Tai kaip @Baldas ir minėjo iš tiesų šiek tiek gaila klientų, bet nieko nepakeisi čia.

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Tai, kad žmonės tiesa sako. Tbh, visi dizainai atrodo kažkokie neužbaigti, tušti, lyg visur kažko trūksta. O ir stilius vos ne visur tas pats.

Nemanau, kad reiktu prie tokių prisikabinėt, tiek prie pačio stiliaus ar užbaigimo. Pirma tegu išmoksta dydžius, white space išnaudoti, neišmėtyti elementų bet kaip. Tada būtų galima kalbėti toliau. Labiausiai gaila klientų ir žmonių kurie supportina tai ir mano, kad tai (y).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, heicmeister parašė:

Tai niekas ir nesako, bet kam tokios klaidos kurios yra nepriimtinos ir pradedančiajam grafikos dizaineriui. Tai kaip @Baldas ir minėjo iš tiesų šiek tiek gaila klientų, bet nieko nepakeisi čia.

Nemanau, kad reiktu prie tokių prisikabinėt, tiek prie pačio stiliaus ar užbaigimo. Pirma tegu išmoksta dydžius, white space išnaudoti, neišmėtyti elementų bet kaip. Tada būtų galima kalbėti toliau. Labiausiai gaila klientų ir žmonių kurie supportina tai ir mano, kad tai (y).

Na aš tiesiog pasakiau savo nuomonę kaip iš vartotojo perspektyvos, kadangi ir pats nelabai turiu tos patirties dizainų piešime :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), darrel. parašė:

Na aš tiesiog pasakiau savo nuomonę kaip iš vartotojo perspektyvos, kadangi ir pats nelabai turiu tos patirties dizainų piešime :D

Tai vartotojo nuomone ir yra svarbiausia. Tik gaila, kad žmogus nesuvokia pats savo klaidų ir kad dar netinkamas laikas uždirbinėti iš web dizaino.

 

p.s dėl patirties nesijaudink turi daugiau nei jis. Kiekybė < Kokybė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1570 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...