Peršokti į turinį

Iįeškau projekto :D


FreDosas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1703 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu naujas žmogus šiame [SuperGames.LT] Tinklapį bet noriu pasakyti. Kad moku scriptinti pluginus. Tai čia mano ir yra ėsme :D galėčiau padėti Serveriams. Įkūrėjams.

 

Ką moku?

     Kuriu > PermissionsEX,MyCommand,Rankup sistemą,PaySera sistemąs ir panašiai. Esu naudingas kreipkis į discord'ą 

                                    ŠONE DISCORD'ĄS.

 

Esu naudingas kreipkis.

 

                                        Neatrodau patikimas? Išjunk temą, ir ieškok toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), FreDosas parašė:

Na tikrai galėčiau meginti ši dalyką. ŠtoBliat? Mokykis eik negu čia pizdint servus...

Nu su tokiu bendravimu nieko nepasieksi mielasis mūsų, kadangi dabar matos kas per žmogus esi kad tu taip bendrauji su paprastu žmogumi kuris parašė tavo temoje, galėjai gražiai paimti ir pareportinti, o ne pradėt keiktis ir kitokias pievas rašyt. Ir jo jeigu sugebi sukurt permissionus configuose, ir sukurt mycommand, kas yra 2min darbas, tai nėra pluginų programavimas, pluginų programavimas yra kaip tu pats padarai pluginą arba kažką pakoreguoji kurį gali konfiguruoti, bet nekonfiguruoti jau padarytus pluginus, tai jo, iš tavo bendravimo ir bendro suvokimo niekam nesiūlau prasidėti su tavim, mesk tuos -repus nes tik tą ir sugebėsi bet nieko nepakeisiu jau. Sėkmytės bičiukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1703 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...