Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SunSide.lt - saulėtasis miestas! Paskelbta atranka į apeliacijų prižiūrėtoją, serverio startas jau greitai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), Eimantas // parašė:

Rimta projekto komanda, nusimato geras projektas. Sekmės.

Dėkui, sekmės tikrai prireiks.

prieš 2 valandas(-ų), Scarletas` parašė:

Linkiu sėkmės su projektu! ?

Dėkui ir tau linkiu sekmės su projektu.

prieš 2 valandas(-ų), MantisW parašė:

Sekmes kolega su projektu.

Dėkui ir tau sekmės su projektu.

prieš 2 valandas(-ų), Narkata parašė:

Sekmės tau su projektu :) Tikiuosiu pasieksit aukštumas ;D

Dėkui, bandysim.

prieš 2 valandas(-ų), IksD parašė:

Sekmės su projektu, linkiu sekmės nežlugti po mėnesio laikotarpio.

Dėkui, bandysim.

prieš 2 valandas(-ų), Narkuzas parašė:

Tikrai unikalus projektas bei unikalios idėjos. Komanda (nepilnai) išrinkta tikrai puiki, atsižvelgia į forumo lankytojų klausymus. Patariu užsukti. By: B'S

Labai dėkui.

prieš 1 valandą, Dimmoh5 parašė:

menesio gale bus matyti ,vis tik pamano kad grazus aprasymas kaip isproteja puse suraso tokiu komandu kuriu serveri net nera gal....abejoju ar kas cia bus gero su serveriu

Laikas parodys ar žlugsim ar ne, aš tikiuosi ne.

Prieš 1 valandą, Shiluminis parašė:

Rimtas projektas turintis ateitį. Sėkmės tau @Ricci bei @KarmA` . Visiems rekomenduoju užeiti, nepasigailėsite.

Dėkui.

46 minutes prieš, Mantas parašė:

Jūsų norai labai greitai keičiasi matau. Vieną valandą pardavinėjate projektą kitą valandą jau projekto aprašymą talpinate, atrankas skelbiate, nusimato puiki ateitis serverio, ilgai gyvuosite. Sėkmės.

Skubotas sprendimas, kuris lemia dabar komentarus. Mano klaida, atsiprašau. Ačiū.

41 minutes prieš, jackwhite parašė:

Nieko naujo kažkaip modifikacijoj nematau, viskas tas pats, kaip kituose projektuose :)

Na ateityje tikrai kažką unikalaus sugalvosime ir įgyvendinsime.

35 minutes prieš, mreaddy parašė:

2019 metai ir vis dar aprašinėjama ką daro Policija arba TAXI. back to the future

Dėkui už kritiką, ateityje pakeisime aprašymą kai bus reikalinga.

34 minutes prieš, MykolasD parašė:

Sėkmes paversti projekta populeriu, komanda tikrai gera. Man patiko aprašymas ir būtinai užsuksiu i serveriuka.

Dėkui, lauksime užeinant.

23 minutes prieš, Jizzy parašė:

Dienos pradžioj projektas pardavinėjamas, po pietų nuspresta tęsti veiklą, vakare pamatom pristatymo temą, kokia produktyvi diena, ko tikėtis rytoj?

Skubotas sprendimas, kuris lemia dabar komentarus. Mano klaida, atsiprašau.

15 minutes prieš, Vov3ryt3 parašė:

Manau jog neapsimoka eiti žaisti būten į šį projektą, jeigu daugelis sako jog projektas parduodamas, kiti sako jog jau vel startuoja tai apsispreskit viena karta ar pletoti projekta ar tik siaip s malti.   Atsiprasau uz grubu komentara bet taip reikia sekmes su projektu

 

Skubotas sprendimas, kuris lemia dabar komentarus. Mano klaida, atsiprašau.

6 minutes prieš, Zero Two parašė:

tYOG8gz.jpg

cia specialiai teksta sunkiau perskaitoma padaret ar tiesiog 'gfxeriui' galva krate kol jis dare sita

Matau tau malonumas komentuoti. @Orion pats gali jo paklausti ir tikrai manau atsakys. Žaidėjams gražu, man gražu ir komandai gražu - tau ne, visi esam skirtingi ir nevisiems įtiksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Ricci parašė:

Dėkui, sekmės tikrai prireiks.

Dėkui ir tau linkiu sekmės su projektu.

Dėkui ir tau sekmės su projektu.

Dėkui, bandysim.

Dėkui, bandysim.

Labai dėkui.

Laikas parodys ar žlugsim ar ne, aš tikiuosi ne.

Dėkui.

Skubotas sprendimas, kuris lemia dabar komentarus. Mano klaida, atsiprašau. Ačiū.

Na ateityje tikrai kažką unikalaus sugalvosime ir įgyvendinsime.

Dėkui už kritiką, ateityje pakeisime aprašymą kai bus reikalinga.

Dėkui, lauksime užeinant.

Skubotas sprendimas, kuris lemia dabar komentarus. Mano klaida, atsiprašau.

Skubotas sprendimas, kuris lemia dabar komentarus. Mano klaida, atsiprašau.

Matau tau malonumas komentuoti. @Orion pats gali jo paklausti ir tikrai manau atsakys. Žaidėjams gražu, man gražu ir komandai gražu - tau ne, visi esam skirtingi ir nevisiems įtiksi.

oho prie kokiu isvadu pats priejai, nesakiau, kad negrazus, sakiau, kad prikistas nereikalingu efektu kurie gadina ji, o pats darbas +/- average, sampui kaip tik

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Vov3ryt3 parašė:

Manau jog neapsimoka eiti žaisti būten į šį projektą, jeigu daugelis sako jog projektas parduodamas, kiti sako jog jau vel startuoja tai apsispreskit viena karta ar pletoti projekta ar tik siaip s malti.   Atsiprasau uz grubu komentara bet taip reikia sekmes su projektu

 

dievinu moteris. šauna moralą, o po to "nu tai sėkmės jums".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didžiausios sėkmės projektui. Rimti, turintys patirties bei nusimanantys savo darbą asmenys adminitracijoje. Tikiuosi pavyks išpildyti savo tikslus bei išugdyti stiprią bendruomenę.

prieš 20 valandas(-ų), Zero Two parašė:

tYOG8gz.jpg

cia specialiai teksta sunkiau perskaitoma padaret ar tiesiog 'gfxeriui' galva krate kol jis dare sita

Nenorėjau palikti paprastą tekstą, kadangi man nesižiūrėjo ir vietoje to padariau kažką kitokio, įdomesnio.

prieš 19 valandas(-ų), Zero Two parašė:

oho prie kokiu isvadu pats priejai, nesakiau, kad negrazus, sakiau, kad prikistas nereikalingu efektu kurie gadina ji, o pats darbas +/- average, sampui kaip tik

Mhm... Thanks, i guess?

prieš 20 valandas(-ų), mreaddy parašė:

2019 metai ir vis dar aprašinėjama ką daro Policija arba TAXI. back to the future

Vieni rašo, kad ,,c'mon 2019 metai, kam gi to aprašymo apie darbus", o tuo tarpu antri ,,neišsamus aprašymas, galėjote pridėti bent jau aprašymus apie esamas frakcijas/darbus". Neįsivaizduoju kaip reaguoti projektų valdžiai, jeigu jūs patys nežinot ko norit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

42 minutes prieš, Orion parašė:

Didžiausios sėkmės projektui. Rimti, turintys patirties bei nusimanantys savo darbą asmenys adminitracijoje. Tikiuosi pavyks išpildyti savo tikslus bei išugdyti stiprią bendruomenę.

Nenorėjau palikti paprastą tekstą, kadangi man nesižiūrėjo ir vietoje to padariau kažką kitokio, įdomesnio.

Mhm... Thanks, i guess?

Vieni rašo, kad ,,c'mon 2019 metai, kam gi to aprašymo apie darbus", o tuo tarpu antri ,,neišsamus aprašymas, galėjote pridėti bent jau aprašymus apie esamas frakcijas/darbus". Neįsivaizduoju kaip reaguoti projektų valdžiai, jeigu jūs patys nežinot ko norit.

Amm, turbūt aprašyt kuo jūsų serveris KITOKS negu visi, o ne kodėl VIENODAS kaip ir visi kiti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, mreaddy parašė:

Amm, turbūt aprašyt kuo jūsų serveris KITOKS negu visi, o ne kodėl VIENODAS kaip ir visi kiti? 

Mhm.. Nesupratau ką norėjai šiuo sakiniu pasakyti ir ką jis turėjo reikšti, tačiau tikrai apie tokius dalykus gali rasti esamame aprašyme, tiesiog reikia nepulti prie komentarų skyriaus, o pačiam į aprašymą akį užmesti. Tuo labiau, jeigu kilo klausimų ar nori sužinoti daugiau informacijos, net atvykus į patį discordą, gausi žinutę, kad visuomet galite kreiptis į projekto administraciją ir į jūsų pagalbos ar kitokius klausimus bus atsakyta. Projekto administracija yra išskirta kitokia spalva bei turi rolę, todėl manau nebus sunku tau ją surasti. Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Orion parašė:

Mhm.. Nesupratau ką norėjai šiuo sakiniu pasakyti ir ką jis turėjo reikšti, tačiau tikrai apie tokius dalykus gali rasti esamame aprašyme, tiesiog reikia nepulti prie komentarų skyriaus, o pačiam į aprašymą akį užmesti. Tuo labiau, jeigu kilo klausimų ar nori sužinoti daugiau informacijos, net atvykus į patį discordą, gausi žinutę, kad visuomet galite kreiptis į projekto administraciją ir į jūsų pagalbos ar kitokius klausimus bus atsakyta. Projekto administracija yra išskirta kitokia spalva bei turi rolę, todėl manau nebus sunku tau ją surasti. Sėkmės!

Paimk tą aprašymą ir išskirk bent 1 dalyką ko nėra jokiame kitame projekte. Palinkėsiu sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir vsio hostas atjungtas :D  :D :D   oj jūs juokdariai kūrėjai :D 

Ricci citata: „ Dar vienas dalykas tai parodyti, kad nereikia nuvertinti naujų bandančių kurtis serverių, kurie yra pastoviai kritikuojami ir niekam neįtinka, kad ir ką darytų.“

Tai ką čia be ir kritikuosi, kai jau nebeveikiat :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...