Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal kas naudoja iphone 6s, nezinau ar ta pati problema ant kitu iphone yra, bet esme tokia, kad šnd buvau sodyboj ir tsg is pradziu krove viska is mobiliuju duomenu, o veliau tsg atrodo atsijunge, nk nebekrauna, rasokad ale net interneto, nors rodo ijungta ir plane gigabaitu dar yra. Grizus namo niekas nesusitvarke. Tas pats ir draugei, pas ja 2sav telefonui, naujas pirktas, toks pat. Irgi nuvare viena kart i sodyba, nebekrauna nieko. Gal kazkaip pataisyt imanoma? Aciu!

perkrovus ismete: PDP authentication failure

-

24 minutes prieš, epicONE parašė:

Bus jum mokėt tūkstančius už bevertį brand'ą, su kuriuo vienas užsipisimas

Bent jau galima parduot, o ne atiduot kaip android šiukšles už 1/10 kainos 

NEPIRKITE NIEKO IŠ MANĘS , NES MANO ŠITA PASKYRA YRA PARDUOTA KITAM NARIUI IR BUVO UŽBLOKUOTA.

DAUGIAU INFORMACIJOS PROFILYJE!

50 minutes prieš, epicONE parašė:

Įdomu, ką tu parduosi, kai nieks jų pirkt nenori:DD kaip ir sakiau, brand'o aukos esat, o iš jūsų pasipelno;) tų tavo iphone savikaina 400-500 max

Ras androida su ios ir kad butu tokiu specifikaciju, ir dizaino panasaus su tokia kamera, nupirksiu. Drasuolis atsirado, jei neiperki tai neverk pyzdelintojau

Nesuprantu is kur tiek negatyvo, koks skirtumas koks telefonas.. jei perbrangu tai pavydekit tyliai o ne rekaukit su savo androidu ir google play

 

 

Kurie šneka apie androidus ir savo samsungus, žinokit buvau visada už samsungus ir androidus, ant apple stūmiau visaip kaip tik žinojau, nu bet patikėkit manim - ant jų išleist pinigus tikrai apsimoka, kadangi vien tai kad os yra daug daug patogesnis, dėl performance pasiginčyčiau, bet jis irgi yra prilyginamas jūsų samsungams tikrai, kadangi gal jo specifikacijos nėra tokios kaip jūsų androidų, bet jų os bent yra optimizuotas tam kad jis veiktu sklandžiai. O androidai tai išsijungia tai dar kažkas užplaukia jiem, kadangi jie darosi savo ta androida, ir palieka krūva spragų kurios paskui trugdo jūsų kaip vartotojo darbam, arba naudojimui. Nu o tuo atvėju kiek turiu savo iphone 7, jokio bairio nebuvo panašaus o aš jį turiu apie 1-2metų tam tarpe. O kaip turėjau samsungus, o aš jų turėjau gal 5-6 Ten problemos būdavo normalus dalykas. Taigi pagalvokit ką jūs šnekat kaip nesat turėję kito daikto. Čeu braškės

Žmogus atėjo pagalbos prašyt o čia vėl kažkokie karai :D

Kur ta sodyba? nes panasu kad prie kokio rusyno ar dar ko

2 minutes prieš, Kr1sas parašė:

Kurie šneka apie androidus ir savo samsungus, žinokit buvau visada už samsungus ir androidus, ant apple stūmiau visaip kaip tik žinojau, nu bet patikėkit manim - ant jų išleist pinigus tikrai apsimoka, kadangi vien tai kad os yra daug daug patogesnis, dėl performance pasiginčyčiau, bet jis irgi yra prilyginamas jūsų samsungams tikrai, kadangi gal jo specifikacijos nėra tokios kaip jūsų androidų, bet jų os bent yra optimizuotas tam kad jis veiktu sklandžiai. O androidai tai išsijungia tai dar kažkas užplaukia jiem, kadangi jie darosi savo ta androida, ir palieka krūva spragų kurios paskui trugdo jūsų kaip vartotojo darbam, arba naudojimui. Nu o tuo atvėju kiek turiu savo iphone 7, jokio bairio nebuvo panašaus o aš jį turiu apie 1-2metų tam tarpe. O kaip turėjau samsungus, o aš jų turėjau gal 5-6 Ten problemos būdavo normalus dalykas. Taigi pagalvokit ką jūs šnekat kaip nesat turėję kito daikto. Čeu braškės

Čia gali kalbėt kiek nori android vs iphone , bet taip , apple pati kuria savo operacine sistema. Nors android yra ir open source os , kiekvienas gamintojas ją pasimodifikuoja savaip , tad lygint apple ir android vient tik paėmus samsung nėra labai tikslu. Man samsung irgi turėdavo problemų su išsijunginėjimais , sulėtėjimu po palyginus neilgo naudojimo. Bet kai turėjau sony , tai tikrai žymiai geresnė situacija su os optimizacija , niekada iš lempos neišsijungdavo , bloatware irgi nebuvo per daugiausia , ir telefonas nesulėtėjo tiek daug kiek samsung per panašų laikotarpį dabar turiu nokia ( lol ) tai bloato iš vis nėra , realiai stock android , tai viskas pokolkas veikia kaip pridera

12 minutes prieš, Kr1sas parašė:

Kurie šneka apie androidus ir savo samsungus, žinokit buvau visada už samsungus ir androidus, ant apple stūmiau visaip kaip tik žinojau, nu bet patikėkit manim - ant jų išleist pinigus tikrai apsimoka, kadangi vien tai kad os yra daug daug patogesnis, dėl performance pasiginčyčiau, bet jis irgi yra prilyginamas jūsų samsungams tikrai, kadangi gal jo specifikacijos nėra tokios kaip jūsų androidų, bet jų os bent yra optimizuotas tam kad jis veiktu sklandžiai. O androidai tai išsijungia tai dar kažkas užplaukia jiem, kadangi jie darosi savo ta androida, ir palieka krūva spragų kurios paskui trugdo jūsų kaip vartotojo darbam, arba naudojimui. Nu o tuo atvėju kiek turiu savo iphone 7, jokio bairio nebuvo panašaus o aš jį turiu apie 1-2metų tam tarpe. O kaip turėjau samsungus, o aš jų turėjau gal 5-6 Ten problemos būdavo normalus dalykas. Taigi pagalvokit ką jūs šnekat kaip nesat turėję kito daikto. Čeu braškės

Aš turėjau iphone 5s (kai tik pasirodė) nu toks šūdas, kad daugiau negaliu žiūrėti į tą pusę, tik nusipirkau, paaiškėjo, kad jis brokuotas (random išsijungdavo), pakeitė kitu, tas ryšį dažnai pamesdavo, nunešiau ir tą, sutvarkė kitą spragą, atėjo žiema, pasikvaiščiojus kiek po lauką išsijungdavo, muziką galima buvo įsikelt tik per pc (itunes), nežinau kaip dabar, už kiekvieną šūdą kurį nori atsisiūsti reikia arba mokėti pinigus, arba atrišti, arba ieškoti kitų alternatyvų. Na nežinau, jame mačiau/matau tik minusus, vieną pliusą tik radau, kad pakantus kritimams, todėl pardaviau aš jį ir daugiau niekada nežiūriu į tą pusę

Su supergames nuo: 2009-09-12 :*

Prieš 1 valandą, Kr1sas parašė:

Kurie šneka apie androidus ir savo samsungus, žinokit buvau visada už samsungus ir androidus, ant apple stūmiau visaip kaip tik žinojau, nu bet patikėkit manim - ant jų išleist pinigus tikrai apsimoka, kadangi vien tai kad os yra daug daug patogesnis, dėl performance pasiginčyčiau, bet jis irgi yra prilyginamas jūsų samsungams tikrai, kadangi gal jo specifikacijos nėra tokios kaip jūsų androidų, bet jų os bent yra optimizuotas tam kad jis veiktu sklandžiai. O androidai tai išsijungia tai dar kažkas užplaukia jiem, kadangi jie darosi savo ta androida, ir palieka krūva spragų kurios paskui trugdo jūsų kaip vartotojo darbam, arba naudojimui. Nu o tuo atvėju kiek turiu savo iphone 7, jokio bairio nebuvo panašaus o aš jį turiu apie 1-2metų tam tarpe. O kaip turėjau samsungus, o aš jų turėjau gal 5-6 Ten problemos būdavo normalus dalykas. Taigi pagalvokit ką jūs šnekat kaip nesat turėję kito daikto. Čeu braškės

Man asmeniškai tas iOS nuobodus yra, nieko tweakint negali giliau, o tik tai, ką pats Apple leidžia. Aišku ne visiem tai aktualu. O šiaip, kiek Android'ų turėjau, tai kol stock softas problemų su išsijunginėjimais ir panašiai nėra. Net ir su custom ROM jei jis geras ir švariai įrašytas problemų nebūna.

 

prieš 2 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Ras androida su ios ir kad butu tokiu specifikaciju, ir dizaino panasaus su tokia kamera, nupirksiu. Drasuolis atsirado, jei neiperki tai neverk pyzdelintojau

Nesuprantu is kur tiek negatyvo, koks skirtumas koks telefonas.. jei perbrangu tai pavydekit tyliai o ne rekaukit su savo androidu ir google play

Kamera iPhone jau nėra įspūdinga, o dizainas daugelio telefonų praktiškai vienodas, tai čia tikrai ne faktorius imti iPhone :D Kažkokiom wow specifikacijom iPhone taip pat nepasižymi, tai mažiau rekauk su savo nesamoningais faktais.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Man asmeniškai tas iOS nuobodus yra, nieko tweakint negali giliau, o tik tai, ką pats Apple leidžia. Aišku ne visiem tai aktualu. O šiaip, kiek Android'ų turėjau, tai kol stock softas problemų su išsijunginėjimais ir panašiai nėra. Net ir su custom ROM jei jis geras ir švariai įrašytas problemų nebūna.

Realej ios pats tweakinuos appsus kaikuriuos, ir kaip ir viskas normalej, man asmeniškai daug patogiau jis yra negu androidas.

Dabar, Kr1sas parašė:

Realej ios pats tweakinuos appsus kaikuriuos, ir kaip ir viskas normalej, man asmeniškai daug patogiau jis yra negu androidas.

Android patogumas nelygus Android patogumui :D Kadangi yra daug įvairių launcherių ir panašių dalykų su kuriais gali pakeisti kaip naudosi savo telefoną, ko iPhone tau nepasiūlys.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

prieš 1 valandą, Kr1sas parašė:

Kurie šneka apie androidus ir savo samsungus, žinokit buvau visada už samsungus ir androidus, ant apple stūmiau visaip kaip tik žinojau, nu bet patikėkit manim - ant jų išleist pinigus tikrai apsimoka, kadangi vien tai kad os yra daug daug patogesnis, dėl performance pasiginčyčiau, bet jis irgi yra prilyginamas jūsų samsungams tikrai, kadangi gal jo specifikacijos nėra tokios kaip jūsų androidų, bet jų os bent yra optimizuotas tam kad jis veiktu sklandžiai. O androidai tai išsijungia tai dar kažkas užplaukia jiem, kadangi jie darosi savo ta androida, ir palieka krūva spragų kurios paskui trugdo jūsų kaip vartotojo darbam, arba naudojimui. Nu o tuo atvėju kiek turiu savo iphone 7, jokio bairio nebuvo panašaus o aš jį turiu apie 1-2metų tam tarpe. O kaip turėjau samsungus, o aš jų turėjau gal 5-6 Ten problemos būdavo normalus dalykas. Taigi pagalvokit ką jūs šnekat kaip nesat turėję kito daikto. Čeu braškės

Pritariu. Turėjau vien android telefonus ir žadėjau imt oneplus 7 , bet draugas pasiūlė iphone 7 iš tele2 pasiimt gana gerą deal'ą pataikiau su planu.. O dėl ryšio priklauso kokia vietovė , pas mane yra silpnesnis telefono 4G , bet internetas namų traukia gerai. Ir jau nuo balandžio galo naudoju iphone priprasti nebuvo sunku perėjus nuo xiaomi mi a1. Ką galiu pasakyt jog mi a1 tikrai nevertas pinigų pradėjo po metų striginėt pastoviai persikrovinėjo gerai jog dar paėjo parduoti apie 120 gavau dar (idealios išvaizdos buvo) ir prisidėti prie iphone.

Forumo bernelis.

prieš 4 valandas(-ų), epicONE parašė:

Įdomu, ką tu parduosi, kai nieks jų pirkt nenori:DD kaip ir sakiau, brand'o aukos esat, o iš jūsų pasipelno;) tų tavo iphone savikaina 400-500 max

Tai, kokios aukos, tiesiog viskas matos, nusipirk xiaomi už 200 kitais metais jų tiek prikeps, kad jo market price bus 120€. Pats naudoju androidus jau kiek laiko, bet kadangi nenoriu leisti daug pinigų ant kokio 1+7, pixel tai kitas mano pirkinys bus iš apple produkcijos 

NEPIRKITE NIEKO IŠ MANĘS , NES MANO ŠITA PASKYRA YRA PARDUOTA KITAM NARIUI IR BUVO UŽBLOKUOTA.

DAUGIAU INFORMACIJOS PROFILYJE!

Prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Man asmeniškai tas iOS nuobodus yra, nieko tweakint negali giliau, o tik tai, ką pats Apple leidžia. Aišku ne visiem tai aktualu. O šiaip, kiek Android'ų turėjau, tai kol stock softas problemų su išsijunginėjimais ir panašiai nėra. Net ir su custom ROM jei jis geras ir švariai įrašytas problemų nebūna.

 

Kamera iPhone jau nėra įspūdinga, o dizainas daugelio telefonų praktiškai vienodas, tai čia tikrai ne faktorius imti iPhone :D Kažkokiom wow specifikacijom iPhone taip pat nepasižymi, tai mažiau rekauk su savo nesamoningais faktais.

turejau 2012 metu iphone ir 2018 metu naujausia p20 pro, tai pubg lagino ant huawei o ant seno iph ne tai isvadas pasidariau, o kamera ten sony nes iph nekuria kameru

 

 

Visą gyvenimą turiu samsungus ir nei vienas nei lagino nei išsijunginejo, jei metot telefonus į sienas ir šūdus darot, tai nepiskit to ant samsungų:Ddd iphone'uose isvis nieko daryt negali, net dainu parsipompuot, viska reik atrisinet ir eit aplink. Kamera nera ispudinga, performance sudinas (pubg low grafikom lagina). Beje galiu ipirkt 10 tu jusu iphone, bet kam man moket +700 uz brandą:DDDDDD

prieš 11 valandas(-ų), Mantucha parašė:

turejau 2012 metu iphone ir 2018 metu naujausia p20 pro, tai pubg lagino ant huawei o ant seno iph ne tai isvadas pasidariau, o kamera ten sony nes iph nekuria kameru

Tu rimtai pasinaudojai vienu Android telefonu ir jau išvadas padarei? Bruh... Nu tai puiku, kad iPhone naudoja Sony kameros sensorius, bet ta kamera pas juos vis vien nėra WOW.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...