Peršokti į turinį

LTRP - Lietuviškas Los Santos Serveris


Molekulė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas! Ieškai normalaus ir kokybiško RolePlay serverio kuriame vyksta viskas pagal tavo veiksmus? Tai šis serveris kaip tik tau, LTRP - šiam serveriui jau greit sueis pusė metų ir jis vis dar gyvuoja ir nesiruošia pasiduoti. Serveris buvo kelis kart darytas nuo nulio vien dėl žaidimo kokybės. Tai ką serveris iš savęs reiškia, tai serveriui priklauso nemaža dalis naujų ir retai matytu kodų kurie padės ir pagerins kokybę ir jūsų nuomonę apie projektą. Serveryje yra daug darbų, modintas žemėlapis, 64 žaidėjų vietos, daug nelegalios veiklos, veiksmas vyksta "Los Santos" mieste, o kaip be automobilių? Tai serveryje automobilių tikrai užtenka nes jų yra daugiau kaip 70. Taip pat serveryje yra galimybė registruoti savo gaują ir būti atrinktam į jos patapimą į oficialią ir prasimušimą į aukščiausias gaujas. Dėl platesnės informacijos turime Discord grupę su daugiau kaip 1600 narių. Nuorodą: https://discord.gg/YtYxEzC
Redaguota , nario Molekulė
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad serveriui kažin ar 4 mėnesiai tėra... koks dar pusę metų, neskubėk taip. O ir tai, kiek kartų teko lankytis - visiškai niekuom nenustebino, atrodo kaip dar vienas šabloniškas serveris, nors jau tikrai ilgiau už daugumą serverių paleistas laikosi, atrodo niekas nekeista, net UI basic paliktas toks koks su ESX ateina. Mano nuomone eilinis ESX serveris kuris nelabai kuom išsiskiria - o jei išsiskiria tai malonėk papildyti komentaru kaip ir kodėl, manau daugumai būtų įdomu sužinoti... Kas iš to jei 64 slot pajungtas, pats serveris matomai tam nepritaikytas pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Enderdroid parašė:

Tai, kad serveriui kažin ar 4 mėnesiai tėra... koks dar pusę metų, neskubėk taip. O ir tai, kiek kartų teko lankytis - visiškai niekuom nenustebino, atrodo kaip dar vienas šabloniškas serveris, nors jau tikrai ilgiau už daugumą serverių paleistas laikosi, atrodo niekas nekeista, net UI basic paliktas toks koks su ESX ateina. Mano nuomone eilinis ESX serveris kuris nelabai kuom išsiskiria - o jei išsiskiria tai malonėk papildyti komentaru kaip ir kodėl, manau daugumai būtų įdomu sužinoti... Kas iš to jei 64 slot pajungtas, pats serveris matomai tam nepritaikytas pasirodė.

Tai kaip aš ir rašiau, serveris buvo kelis kartus perkurtas nuo nulio vien dėl kokybės ir bugu tvarkymo. Dabar serveryje visi bugai kurie rasti yra sutvarkyti ir efektyviai tvarkomi.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai klausimas kaip serveris dar išvis gyvuoja, jeigu ne beribė streamerių reklama ir turto dalinimas vaikams, tai serveris būtų miręs tą pačią dieną kai aš su Rechau išėjome iš projekto. Molekulė kaip žmogus turbūt yra didžiausias tinginys kokį tik esu matęs, žmogus pradėjęs kurti projektą turėjo dar kitą projektą, kurį prižiūrėjo ir jame pats žaidė, nors jame būdavo 5-6 žmonės per mėnesį. Aš geranoriškai prisidėjau prie projekto, bet gavosi taip, kad aš vienintelis kūriau projektą ir rodžiau iniciatyvą. Žmogus serverio startą darė gal 5 kartus, nors nė karto niekas nebuvo paruošta, nes jam svarbiausiai pinigai, o ne serverio kokybė. Prieš serverio Oficialų startą likus vienai dienai į komandą prisijungė Rechau, legit per 1 dieną mes su Rechau sutvarkėm 50 procentų daugiau negu jis buvo per visą laiką padaręs. Kai buvo serverio startas, neatspėsit, bet Molekulė žaidė Apex Legends, nes tiek jam ir rūpėjo serveris, kitą dieną prisijungęs pareiškė scripteriui Rechau, kad reikia tvarkyti bugus, o jis nuėjo žaist Rustą. Pareiškėm, kad nuperkam projektą iš jo, jis gauna galimybę likt projekte ir gaut kažkokį procentą nuo pelno, bet jis atsisakė, tada pasakiau, kad mes paliekam komandą ir parašom visą tiesą apie serverį, bet jis iškart mane išmetė iš pareigų. Iki dabar serveris beveik nepasikeitęs, bugų milijonas - nei vieno nemoka sutvarkyt. Graudus serveris, kiek girdėjau Wipe vyksta vos ne kas mėnesį ar savaitę.


P.S.
Kiek girdėjau, iš komandos išėjo daugiau žmonių kurie buvo pakviesti po mūsų išėjimo - o išėjimo priežastis tokia pati, net kai ir liko vienas valdyt visą serverį, jis toliau nieko nedarė su serveriu, liepadavo visiems kitiems viską už jį padaryt, kol pats žaidė kitus žaidimus.

 

Redaguota , nario Ocetter
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, LAIMIS A. parašė:

Visiška REIGN RP kopija, viską nuo jų nukopijavot realiai . Ir ta pats žinai :) Kaip ir minėjo žmogus jeigu ne streameriu žaidimas pas jus projekte būtumėt 0. Ir tai daugelį jau nuvylėt su tokia bendruomenė. 

Reign rp kopija sako, kad visuose serveriuose yra tas pats xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis manau norėjo pasakyti, kad konkrečiai kažką kopijuoja nuo esamo projekto. Taip žinom visi čia esantys, kad visi serveriai ant ESX varomi ir pnš, tai realiai visi visų kopijos yra, bet manau ką jis norėjo akcentuoti tai, kad konkrečiai nuo kažkurio serverio kopijuoja dalykus. Ne viena tokį serverį teko aplankyti kur literally visi spawnai/darbų vietos/lokacijos/ UI ir viskas sudėta ten pat buvo kaip kažkokiam kitame projekte būtent ( Nekalbu apie default vietas kurios su ESX ateina configuose). Pvz labai lengva tai pastebėti projektuose kurie nėra Los Santos mieste, bet randasi Paleto-Bay ar Sandy Shores.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, God parašė:

Reign rp kopija sako, kad visuose serveriuose yra tas pats xd

Na bet kitur bent jau kažkas pakeista ir bent kažkiek skiriasi ir gali viską atskirti. Bet čia tiek Discord serveris analogiškas tiek pati modifikacija. Kiek žinau jis pats buvo tame projekte REIGN RP tik poto jis pats įkūrė šitą LTRP. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Enderdroid parašė:

Nuo kada serveriai perkūrinėjami nuo 0, kad neliktų bug'u wtf. Tai eigoje yra tvarkomi bug'ai, o ne per naujo viską kurti reikia, kur tai matyta, kažkas čia ryškiai ne to.

Serveris buvo tvarkomas nuo nulio dėl kai kurių config failų ir šiaip nereikalingų šiukšlių išėmimo. Dabar didžioji dalis kuri turėjo neigiamą įtaką serveriui pakeitė savo nuomonė gera linkme ir žaidžia, nes viskas yra tvarkinga, o kaip @Ocetter teigia tai, taip tas buvo pradžioje, bet aš neapleidau ir sutvarkiau projektą ir nesiruošiu jo apleisti, nes motyvacijos užtenka. Ir dėl žaidėjų kiekio nesiskundžiu. Minėjo dar dėl wipe, tai wipe būvo gal 4, bet jas sukėlė administraciją su abuse ir moderiai su pinigų spawninimu..

prieš 1 valandą, LAIMIS A. parašė:

Na bet kitur bent jau kažkas pakeista ir bent kažkiek skiriasi ir gali viską atskirti. Bet čia tiek Discord serveris analogiškas tiek pati modifikacija. Kiek žinau jis pats buvo tame projekte REIGN RP tik poto jis pats įkūrė šitą LTRP. 

Klysti, LTRP buvo kuriamas prieš mėnėsį iki ReignRP atsiradimo. O kai nusprendė "Ciimy" ir "Rechau" išeiti, tai išėjo su scriptų kopiją.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Molekulė parašė:

Serveris buvo tvarkomas nuo nulio dėl kai kurių config failų ir šiaip nereikalingų šiukšlių išėmimo. Dabar didžioji dalis kuri turėjo neigiamą įtaką serveriui pakeitė savo nuomonė gera linkme ir žaidžia, nes viskas yra tvarkinga, o kaip @Ocetter teigia tai, taip tas buvo pradžioje, bet aš neapleidau ir sutvarkiau projektą ir nesiruošiu jo apleisti, nes motyvacijos užtenka. Ir dėl žaidėjų kiekio nesiskundžiu. Minėjo dar dėl wipe, tai wipe būvo gal 4, bet jas sukėlė administraciją su abuse ir moderiai su pinigų spawninimu..

Klysti, LTRP buvo kuriamas prieš mėnėsį iki ReignRP atsiradimo. O kai nusprendė "Ciimy" ir "Rechau" išeiti, tai išėjo su scriptų kopiją.

Nepamiršk paminėti, kad su scriptų kopija kuriuos patys ir sukonfiguravom, kol tu žaidei kitus žaidimus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Ocetter parašė:

Nepamiršk paminėti, kad su scriptų kopija kuriuos patys ir sukonfiguravom, kol tu žaidei kitus žaidimus. :)

Na jūs savanoriškai buvot užsimane kažką daryti mano projektui, tai ir scriptai buvo daryti man, o jūs ten kiek aš pertvarkiau tiek "šūdų" buvot palikę ir nesutvarkę beveik nieko. Tas tavo "beveik viską" yra absoliučiai niekas palyginus ką turėjau tvarkyti

  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmones, net nesivelkit į šitą projektą. Savininkas graudus, su administracija dirbt nenori pats buvau projekto administracijoj. Pas ji vien pažadai, kad dirbs su projektu, o rezultatų 0. Pradėjo krist žmonių skaičius, pradėjo panikuoti. Už parama duodavo pinigų ir buvo dėl to ne karta sugadinta ekonomika ir žinoma jau nesuskaičiuojamas kartų wipe. Netikit ką sakau, bandykit nusivilsite patys pamatė. Viena kart paliko daug komandos narių administracija atėjom mes ir ant tiek graudu, kad palikom ir mes. Nuo 40-50 pastovių žmonių, sėdi su 10 dabar.

2019-08-30 23:52, Enderdroid parašė:

4 WIPE, tai čia wipe kas mėnesiuką taip išeina? Nu ir duodat... :D

Per mėnesį būna 1-2 wipe ?

Redaguota , nario Plikis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...