Ocetter

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  217
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  308 +Pervesti

Ocetter paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 21

Ocetter turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

181 Kartais pasakantis ką gero

7 sekėjų

Apie Ocetter

 • Nario rangas
  ciimy#9085
 • Gimtadienis 2001.08.21

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  ciimy#9085
 • Tinklalapis
  https://imgur.com/user/ocetter/posts

Profilio informacija

 • Steam ID
  https://steamcommunity.com/id/ciimy/

Paskutiniai lankytojai

2.279 profilio peržiūros
 1. Ocetter

  fivem Koridorius.LT Atsidaro FiveM projektą !

  Jeigu "kūrėjai" nesugeba sukurti bug free Roleplay serverio, kaip tu įsivaizduoji kažkas sukurs kažką tokio kaip sampe? Norint sukurt tokį serverį, reikia ne tik mokėt "koduoti", bet ir pritaikyti visą gtaV žaidimą GRP stiliui. Toli gražu, kad kažkas tuo apsiims, o tuo labiau, klausimas kiek bus žaidėjų, kai visiškai kitos generacijos žaidime bus masofkė. Padarius tokį serverį "kaip sampe" praktiškai būtų Gta:online.
 2. Ocetter

  fivem Koridorius.LT Atsidaro FiveM projektą !

  Unikaliausias serveris su niekur nematytomis sistemomis? O gal šūdiniausias serveris su vogtais ir net nebandytais pakeisti scriptais? Kada jūs baigsit kurt tuos šūdservius, kada išmoksit kažką pasidaryti tikrai unikalaus. Gėda man būtų net rašyti aprašymą apie tokį serverį, o net nekalbu apie tai, kad dar jį girti ir vadinti unikaliu.. Štai, gali nesivarginti, nuotraukos iš serverio kurios atspindi patį unikaliausią lietuvišką serverį. Nuotraukas bei jų aprašymus galite rasti čia: https://imgur.com/a/JxRg4yz. Prašau, nebekurkit serverio ir nebegadinkit Lietuvos serverių bendruomenės reputacijos su dar vienu šūdserviu. Pagarbiai, Ciimy.
 3. Ocetter

  Taksi firma "BOLT"

  Rašai, kad pasirodytum protingas, bet atrodai dar durniau, kai net nesupranti kur rašai. Mapinant sa-mp'e naudojamos esamos tekstūros, o ne custom. Custom gali užsidėti tik sau pačiam ir tik tu pats jas matysi. Kitą kartą prieš kažką "protingo" komentuodamas pasidomėk kur komentuoji. Apie mapą Pats mapas atrodo horrible, naudotos ištemptos tekstūros, gigantiški objektai bei tiesiog "spalvos" vietoj tekstūrų. Visiškai nesiderina prie aplinkos, tie patys medžiai - vienas po kito sudėti vienodai lyg klonai, gyvatvorė irgi - auga ant aikštelės pagrindo, o ne ant žolės ar blogiausiu atveju ant smėlio. Galima kaip pirmas map'as, tai visai nieko, svarbu, kad stengeisi ir tau pačiam patinka, bet tikrai dar toli gražu, kad tai būtų mapas vertas pinigų šiais laikais.
 4. Ocetter

  Parduodamas faraiRP projektas.

  Farų projektas gyvavo prie 32 slotų ((nekalbu apie DOJ stiliau farų serverį, kurį čia taip skelbi, kad jis gyvuoja nuo 2017, nors visa gyvavimo sėkmė yra Griuksė)+- nuo 2019-03-XX iki 2019-07-XX, kai atsirado daug daugiau kitų konkurentų, kurie daugelį žaidėjų padalino savo projektuose) Apie vidurį vasaros projektą sujungėt su LS-RP bei EASTLife ar kažkas tokio, kai pats dar turėjau projektą siūlei ir man prisijungti prie jūsų (nežinau kas per dumb idėja buvo siūlyti kitam tuo metu sėkmingo projekto savininkui jungtis prie kito serverio, bet ok), tada buvo išjungtas serveris ir "pertvarkomas" maždaug iki rudens (2019-11-XX), po labai ilgo laiko, vos ne lygaus serverio gyvavimo laikui, atsidarė pertvarkytas, perdarytas NopixelBased farų serveris, prie kurio tikrai matėsi, kad buvo padirbėta iš kopijavimo pusės, bet kadangi tiek ilgai serveris buvo uždarytas, atsirado daug daugiau konkurentų, o pačiame serveryje dar atsirado whitelistas ir playeriai labai stipriai nukrito. Labai retai būdavo pilnas serveris (dar vis 32 slotai), mažas player base laikėsi iki pat antro seasono, kuriame įdėjote 64 slotus kaip suprantu, kurie nepasakok, bet tikrai nerinkdavo 64 žaidėjų, vieną kartą per savaitę geriausiu atveju ir tai gal valandai nebent. Kadangi paminėjai atsakydamas į žmogaus komentarą, kad jis nesugebėjo užpildyti į serverį ir pamatyti jo vidaus, todėl aš galiu pasakyti kritikos ir iš vidaus. Serveris buvo gražiai padarytas, bet visi scriptai iki vieno buvo pirki arba leakinti, netgi tie, kuriuos rašydavai prie atnaujinimų, kad pats darei arba uždėdavai "pashka_scriptname" (idk kam taip daryt, jeigu scriptas visiškai ne tavo), nieko nesakau, svarbu viskas buvo padaryta tam kartui, bet kai pradėjo lysti bugai ir etc. serveris tiesiog išimdavo scriptus, nes jų nemokėjo tvarkyti. (Serverio administacija buvo labai korumpuota žaidėjų atžvilgiu, kadangi serveryje žaidė "streameriai", serveris jiems laižydavo kojas, lengviau suteikdavo modintas mašinas, lokacijas ir etc, kadangi patys serverio savininkai rp'indavo su žaidėjais taip atskleisdami didžiausius pinigų uždirbimo būdus. Serveris šiuo metu yra visiškai miręs, kad ir kokį seniau turėjo player base. Serveryje kai jis dar buvo gyvas (prieš savaitę or so.) susirinkdavo apie 20 žmonių maksimaliai, o tie patys žmonės būdavo administratorių numylėtiniai senbūviai, o žaisdavo dėl to, nes žinojo, jog čia gali gauti daugiau negu bet kokiame kitame lietuviškame light rp serveryje. Todėl kaip ir žmogus minėjo, šiuo metu už serverį galima mokėti maksimaliai iki 100 eurų, atsižvelgiant į serverio reputaciją, 0 reklamos bei player base'ą kuris yra pririštas prie dabartinių adminų. Gali sakyt ką nori, tiesos yra per akis.
 5. altV reikia mokėt koduot, fivem'e sumeti scriptus su youtube tutorialais ir paleidi serverį, done. į kitas platformas negu fivem manau tikrai dar ne greitais persikels lietuviai, nes serverių kūrėjai pagrinde vaikai kurie galvoja, kad gali užsidirbti lengvų pinigų arba tie, kurie gavo baną vienam serveryje ir bando sukurti tokį patį gerą savo viską kopijuodami toje pačioje platformoje - fivem.
 6. Ocetter

  Gal kas nori kurti projektą ?

  Jeigu viską pilnai apmoki, galėtum bandyt ieškot motyvuotų scripterių ir bandyt kurti FiveM'o projektą iš savo pačių parašytų scriptų basiclly, tai jau bando daryti Whiteout serveris, bet kaip visada - SoonTM. Pagaliau atsirastų kažkas tokio, kas nėra šabloninis šūdserveris su visais free basic scriptais. Vienintelė bėda būtų, kad reikėtų surasti patikimus scripterius kurie kažką išmano, taip pat pačiam išmanyti RolePlay arba surasti žmogų, kuris tikrai tai išmano, žinoma galima daryti ir GRP serverį (kaip sampe), tik tam reikėtų visus scriptus pagal tai ir koduoti. Pats nesisiūlau, nes nieko nemoku, bet duodu tik idėją, nes FiveM paklausa dabar yra labai didelė, o serverių kurie veikia be bugų, stabiliai arba yra malonu žaisti, praktiškai nėra.
 7. Ocetter

  Birželio 26d 18:00 Startuoja ,,FakeRp" serveris.

  Geriausia vieta tai, kad yra VIP Statusas, o serverio Pavadinimas RP. Gal neterškit tiek ir taip suterštos lietuvių roleplay bendruomenės dar vienu "rp" serveriu, kurio visas rp yra tik pavadinime, o ne pačiame serveryje. Tiesiog pasivadinkit GRP ir viskas, arba tiesiog grįžkit į tą savo sampą iš kur ir atėjot. Puiku, kad būdami 12-13 metų bandot kažką kurt, uždirbt pinigų, bet tiesiog darot ne tik sau gėda su tokiu serveriu, bet ir lietuviškai roleplay bendruomenei... Graudu net pagalvot kaip pasikeitė žmonių supratimas apie roleplay atsiradus GTA5 roleplay serveriams.
 8. Ocetter

  GTA V reikia pagalbos

  https://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/ Rockstar Social Club - Ne steaminė versija Steam - Steaminė versija Vienintelis skirtumas, kad neturėsi gta 5 steame (norint žaisti fivem, turėsi pridėti kaip non-steam game ir viskas bus čiki) Geriausias pasirinkimas yra 15 eurų (pačiame steame akcija)
 9. Ocetter

  Teikiu SA-MP mappinimo paslaugas

  Pavyzdžiai? Rekomendacijos? t.y. ne kiti tavo ar tavo draugų accountai, o normalūs žmonės kurie pirko ar kuriems tu atlikai mapp darbus, nes dabar tai nežinau išvis nei ko tikėtis nei išvis kaip galima pasitikėt.
 10. https://www.quora.com/Lollipop-Android-5-0-What-is-the-star-in-the-Android-5-0-status-bar-alongside-the-Wi-Fi-symbol
 11. Ocetter

  Grižtu prie darbų

  Darbai iš idėjos gal ir nieko, bet labai akį patraukia ir tiesiog sugadina visą darbą: • Šviečiantys objektai • Vietos neišnaudojimas • Mažas detalumas • Skirtingos tekstūros visai degalinės dangai, o stovėjimo aikštelėje, vėl kitokios. • Visiškai nesiderinančios tekstūros ant kai kurių objektų (t.y. tvora - tai yra grindinio tekstūra, šaligatvis - yra vidaus interjero grindų danga) Kaip pradžiai, gal ir nieko, bet ateičiai norint tobulėt, turėtų keistis paminėti dalykai į gerąją pusę.
 12. Ocetter

  Parduodamas CrownedRoleplay projektas.

  Niekad labai nesireiškiu apie tuos fivem'o serverius, bet šitas tai tikrai prajuokino. Serveris su 100 bugu ir free scriptais (jeigu tu juos pirkai, nereiškia, kad jie mokami), turint galvą viską gali susidėt per dieną, dvi, viską pasidaryt pagal save ir nemokamai. Nesuprantu tokių, kurie parduoda tokius žlugusius, projektus (čia tuo labiau, dar tik failus) ir bando pasipelnyt, o ko dar labiau nesuprantu - debilų kurie perka tokius projektus. Aš jau geriau už tą 100 eurų pasisamdysiu žmogų, mokėsiu 10 eurų per valandą ir per 10 valandų man jis surinks tą serverį ir žinosiu, kad nėra bugų, o jeigu ir yra, dar ir sutvarkys juos. Vien tik į serverį nuėjus nesuprantu kam reikalingi skirtingi skriptai, bet atlieka tą pačią funkciją? Nemoki išimt? Ar nemoki kitame scripte daugiau cp pridėt? Juokinga ir graudu.
 13. Ocetter

  Fivem Serverio KÅ«rimas, Mapinimas!

  Nebeturiu ką tokiam kaip tu atsakyt, matosi, kad skiri serveriui tiek laiko, kiek aš skiriu parašyti kelioms žinutėm forume, kad sakai, jog su tiek laiko aš galėčiau turėti projektą. Kaip tokie vaikai kaip tu išvis moka internetu naudotis, kai smegenyse net elementarūs dalykai neveikia? Sėkmės tau ten scriptinant, taisant bugus ir mapinant, įdomu bus pažiūrėt kiek dar šūdservių sukursit.
 14. Ocetter

  LRP.LT Lithuanian RolePlay

  :DDDDD Tu iš kokios planetos, kosmonaute tu. Prie ko čia konkurencija, kai aš neturiu jokio projekto, o apie projektus prendžiu juose pažaidęs arba iš tokių aprašymų kaip šis, kuriame siūloma pirkti paslaugas už realius pinigus, "nematytos" sistemos yra 2 metų senumo, o visos sistemos yra iš pirmo fivem scriptų puslapio.
 15. Ocetter

  Fivem Serverio KÅ«rimas, Mapinimas!

  Žinios "kosminės" gal todėl, nes matau situaciją ir žinau kaip yra? O mano projektas parduotas todėl, nes neturėjau laiko jam skirti, o ne dėl to, kad nepaėjo. Graudu, kai tau pasako kritikos, o tu nemoki jos priimti, o moki tik pradėt "stumt". Sėkmės tau prisidedant prie kitų šūdservių bugų taisymo. Kuo daugiau Lietuvoj šūdservrių, tuo daugiau galima eit į serverius ir veikt nesąmones, daryt VDM/RDM ir etc. Gl Hf kiddo.