Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Projekto atgaivinimas!!!


Hoodis - Developer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1711 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėjau paklausti ir pasidomėti. Manau, visi arba dauguma žmonių prisimins viena projektą kaip turnikas.lt

Tad norėjau paklausti: ką jūs manote apie tą projektą, patiko? 

Nes turiu idėja maždaug panašu projektą ateityje sukurti tiek savo ir kitų žmonių pagalba. Ar būtų didelis jūsų susidomėjimas, ką manote apie šią idėją? Rašykite viską, mielai išklausyčiau ir gal ateityje kažkas pavyks, kadangi prieš metus ar pora metu buvo panaši tema kurioje rašoma kad kažkas norėjo atgaivinti bet nei pradžios nemačiau. 

P.S. Jei ir kas norėtų pamėginti kažką ar idėjų turite, visumet galite parašyti man į A.Ž.

Redaguota , nario Touch
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, District parašė:

Parašyk apie ką šis projektas, tokio negirdėjau.

Kiek pamenu ir kiek žinau, šis projektas yra susitelkęs į gatves gimnastika. Senesniais laikais toks projektas gyvavo, buvo diskusijų forumas kuriame forumo ranga turėjai pasikelti tik atlikęs tam tikrus uždavinius, triukus ant turniko ir nufilmavęs bei įkėlęs į forumą. Parašyk į YouTube turnikas.lt gal kai kurių žmonių video liko kurie vykdę. Pvz: į antrą ranga reikėjo padaryti x atsispaudimu, x prisitraukimų ir panašiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Touch parašė:

Kiek pamenu ir kiek žinau, šis projektas yra susitelkęs į gatves gimnastika. Senesniais laikais toks projektas gyvavo, buvo diskusijų forumas kuriame forumo ranga turėjai pasikelti tik atlikęs tam tikrus uždavinius, triukus ant turniko ir nufilmavęs bei įkėlęs į forumą. Parašyk į YouTube turnikas.lt gal kai kurių žmonių video liko kurie vykdę. Pvz: į antrą ranga reikėjo padaryti x atsispaudimu, x prisitraukimų ir panašiai

Apie tapatį kalba :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, kelvas parašė:

Manau tikrai būtų susidomėjusių. Nors pats neesu girdėjęs apie šį projektą, tačiau jei toks būtų, mielai jame dalyvaučiau.

3 minutes prieš, Tedis' parašė:

Apie tapatį kalba :D

Smagu girdėti bent tiek, jog žmonės žino ir būtų susidomėjimas. 

1 minute prieš, Avice parašė:

Jei kas sugalvos atgaivint, galiu padet su websaitu, nemokamai?

Jei ir bus motyvacija, tai turiu iš pažįstamų kas padėtų bet dėkui jog pasisiūlei

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), jackwhite parašė:

O būtent turnikas.lt tematika vien atsižvelgia į gatves gimnastika, ar į kitas sporto šakas, kaip kovinis sportas ir t.t?

Jei atkartoti projektą tai su gatvės gimnastika bet jei ir išeitų kažkas, gal ateityje ir būtų daugiau, sporto šakų, po kol kas idėjų neturiu apie kitas sporto šakas

prieš 5 valandas(-ų), ZoLq parašė:

Nebėra lietuvoj street workoutas toks populiarus kaip anksciau lietuvoje , tad nemanau kad labai pasisesk. gali bandyti , tikriausiai prisijungičiau

Tavo tiesa bet visuomet galima pamėginti ir gal bus net naujokų kurie norės išbandyti savo jėgas bet po kol kas čia tik klausimas bu o visiems nariams nes jei daryti kažką panašaus tai reikalauja kruopštumo ir ivesticijų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jetau kokia nostalgija prisiminus :D susirinkdavom su keliais turnikiniais palauzyt vamzdziu :D galbut yt dar like mano irasai kaip vygdziau uzduotis :D nors gatves gimnastiska apleides jau senokai, taciau tikrai dar pora uzdavinuku padaryciau :D. Pabandyti verta, galbut gerai isvystytas projektas kazka ir pasiektu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, Tapkininkas parašė:

jetau kokia nostalgija prisiminus :D susirinkdavom su keliais turnikiniais palauzyt vamzdziu :D galbut yt dar like mano irasai kaip vygdziau uzduotis :D nors gatves gimnastiska apleides jau senokai, taciau tikrai dar pora uzdavinuku padaryciau :D. Pabandyti verta, galbut gerai isvystytas projektas kazka ir pasiektu.

Nu jo, gal būt. Bet tam reikalauja daug kantrybės ir motyvacijos iki puikaus projekto. Nes čia buvo tik klausimas o kaip viskas bus, pažiūrėsim ateityje, nes senai norėjau kažką pamėginti ir vakar šovė į galvą idėja dėl turnikas.lt gal kas prisimins tai norėjau pasidomėti.

P.S. Jei ir kas norėtų pamėginti kažką ar idėjų turite, visumet galite parašyti man į A.Ž.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Touch parašė:

Nu jo, gal būt. Bet tam reikalauja daug kantrybės ir motyvacijos iki puikaus projekto. Nes čia buvo tik klausimas o kaip viskas bus, pažiūrėsim ateityje, nes senai norėjau kažką pamėginti ir vakar šovė į galvą idėja dėl turnikas.lt gal kas prisimins tai norėjau pasidomėti.

P.S. Jei ir kas norėtų pamėginti kažką ar idėjų turite, visumet galite parašyti man į A.Ž.

Pagalvojus, tokio projekto vystimasis reikalautu ne tik ideju bet ir pinigu, norint ne tik paleist foruma reiktu galbut ir kokius kaip anksciau meet"us organizuot, galbut kazkokia atributika, prizus dalyviam ir pns. Pabandyk pasiieskot mazeikiskiu streetworkout grupes, jie dar kazka daro toje srytije, gal kazka susiorganizuosit jei rimtai i tai paziuresi

Redaguota , nario Tapkininkas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Tapkininkas parašė:

Pagalvojus, tokio projekto vystimasis reikalautu ne tik ideju bet ir pinigu, norint ne tik paleist foruma reiktu galbut ir kokius kaip anksciau meet"us organizuot, galbut kazkokia atributika, prizus dalyviam ir pns. Pabandyk pasiieskot mazeikiskiu streetworkout grupes, jie dar kazka daro toje srytije, gal kazka susiorganizuosit jei rimtai i tai paziuresi

Tavo tiesa bet mano nuomone tu žiūri per daug į priekį. Visų pirma reikia už kažko pradėti ir užsikabinti, įsivažiuoti ir startuoti ir tada apie atributika ir meet galvoti. Kalbant apie investicijas jų būtų pakankamai bet čia buvo tik klausimas jums. 

prieš 22 valandas(-ų), Avice parašė:

Motyvacija porai dienu arba iki kol hostingas pasibaigs :D daznas atvejis tai matyt. 

Dažnas atvejis tai tik manau pas ne motyvuotų žmonių, nesakau ar vaikai ar ne nes būna asmenų kurie suaugę bet shudą daro so... Kaip pats dirbantis ir mėgstantis prie turniko žmogus galėčiau pamėginti nes tiek man, tiek kitiems žmonėms būtų kažkas naujo manau. O kalbant apie motyvaciją, žiūrint kas tave motyvuoja ar pinigai ar pats projektas, šiuo atveju apie įšėjimą į pliusą su tokiu projektų sunku bet ir negalvoju, jei daryčiau tai būtų tik mano praktikai kuri praverstų ateityje bent taip manau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-08-17 16:55, Touch parašė:

Tavo tiesa bet mano nuomone tu žiūri per daug į priekį. Visų pirma reikia už kažko pradėti ir užsikabinti, įsivažiuoti ir startuoti ir tada apie atributika ir meet galvoti. Kalbant apie investicijas jų būtų pakankamai bet čia buvo tik klausimas jums. 

Dažnas atvejis tai tik manau pas ne motyvuotų žmonių, nesakau ar vaikai ar ne nes būna asmenų kurie suaugę bet shudą daro so... Kaip pats dirbantis ir mėgstantis prie turniko žmogus galėčiau pamėginti nes tiek man, tiek kitiems žmonėms būtų kažkas naujo manau. O kalbant apie motyvaciją, žiūrint kas tave motyvuoja ar pinigai ar pats projektas, šiuo atveju apie įšėjimą į pliusą su tokiu projektų sunku bet ir negalvoju, jei daryčiau tai būtų tik mano praktikai kuri praverstų ateityje bent taip manau. 

Na manau i pliusa iseit tikrai neiseisi, tai tik savo malonumui kurt toki projekta.

Cia kol planus sukat, tai ir domena paiims kas kitas. Ka ir padariau as :D

Taigi valandai prisedau ir atkuriau senaji vaizda, kolkas be turinio. https://turnikas.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1711 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...