Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingiausi failai/update po win rr.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras. Pasikeičiau iš hdd į ssd laptopo hardą. Kokie reikalingiausi failai pilnam kompiuterio paruošimui? Be naršyklių, winrar ir pan., tuos jau susitvarkiau visokius, bet galit paminėt, gal ką svarbaus praleidau. 

Windows 10 pro aktyvuoti. 

Laukiu normalių atsakymų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nes offline buvai, tai nežinojau kada sulauksiu. :D viską susitvarkiau kaip ir daugiau. Ten susisiųst ir pan., tai dar moku tokius dalykus. :D susigaudau kompe, tik gal ne tame "remonte". :D

 

Plokštės draiverius atnaujino. Amd naujausi buvo ale, o inteli atnaujino. Kalbas susirašiau irgi. 

 

Ir gi tau lapiau atrašiau pm, tik neperskaitei 13val jau. :D

Redaguota , nario VerSion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, VerSion parašė:

Nes offline buvai, tai nežinojau kada sulauksiu. :D viską susitvarkiau kaip ir daugiau. Ten susisiųst ir pan., tai dar moku tokius dalykus. :D susigaudau kompe, tik gal ne tame "remonte". :D

 

Plokštės draiverius atnaujino. Amd naujausi buvo ale, o inteli atnaujino. Kalbas susirašiau irgi. 

Iš esmės windows 10 viską jau turi savyje ,ir draiverius jie atsisiunčia patys ,bet gali ir rankiniu ant kiekvieno paspausti atnaujinti . Toliau tau kaip jau ir rašiau reikia: 1.7-zip ar winrar archyvam tvarkyti 2.Office paketo jei dirbsi su failais. 3.Naršykles (chrome,firefox,opera) rinkis pats 4.Antivirusinės rekomenduočiau avast,bet gali rinktis ir kitas prie jos įsidiegčiau ir papildoma programą malwarebytes ir ją paleisčiau kartą į pusmetį. 5.CCleaner kompiuterio švarai ir tvarkai palaikyti ir iškart susitvarkyti autopaleistis ir suplanuotas užduotis,ištrinti ar išjungti ko nereikia,kad kompiuteris krautusi greičiau ,o užsikrovus jo resursų niekas nevogtų veltui. 6.Muzikos programą gali pasilikti originalią windows arba rašyti kažką ką naudoji aš pvz naudoju aimp grotuvą. 7.PDF programą vėlgi nėra būtina ,nes windows 10 ir taip juos moka atidaryti bet rekomenduojama aš naudoju foxit reader. 8.Gali įsirašyti grotuvą VLC arba kodekus K-lite mega pack tai užtikrins ,kad visi filmai muzikos ir pan dalykai veiks tavo kompiuteryje kaip priklauso. Iš esmės čia yra pagrindas,o toliau jau savo nuožiūra ką naudoji tą rašykis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, lapius parašė:

Iš esmės windows 10 viską jau turi savyje ,ir draiverius jie atsisiunčia patys ,bet gali ir rankiniu ant kiekvieno paspausti atnaujinti . Toliau tau kaip jau ir rašiau reikia: 1.7-zip ar winrar archyvam tvarkyti 2.Office paketo jei dirbsi su failais. 3.Naršykles (chrome,firefox,opera) rinkis pats 4.Antivirusinės rekomenduočiau avast,bet gali rinktis ir kitas prie jos įsidiegčiau ir papildoma programą malwarebytes ir ją paleisčiau kartą į pusmetį. 5.CCleaner kompiuterio švarai ir tvarkai palaikyti ir iškart susitvarkyti autopaleistis ir suplanuotas užduotis,ištrinti ar išjungti ko nereikia,kad kompiuteris krautusi greičiau ,o užsikrovus jo resursų niekas nevogtų veltui. 6.Muzikos programą gali pasilikti originalią windows arba rašyti kažką ką naudoji aš pvz naudoju aimp grotuvą. 7.PDF programą vėlgi nėra būtina ,nes windows 10 ir taip juos moka atidaryti bet rekomenduojama aš naudoju foxit reader. 8.Gali įsirašyti grotuvą VLC arba kodekus K-lite mega pack tai užtikrins ,kad visi filmai muzikos ir pan dalykai veiks tavo kompiuteryje kaip priklauso. Iš esmės čia yra pagrindas,o toliau jau savo nuožiūra ką naudoji tą rašykis :)

Antivirusinės nematau prasmės rašytis, Windows Defender puikiai atlieka savo darbą, nebent labai jau daug landžioji po nereikalingas svetainės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, darrel. parašė:

Antivirusinės nematau prasmės rašytis, Windows Defender puikiai atlieka savo darbą, nebent labai jau daug landžioji po nereikalingas svetainės. 

Tai tu nematai ,o jam gali ir prireikti ;) aš taip pat nenaudoju antivirusinės,bet kai leidau nenaudoti vienam iš klientų ,buvo bėdos ,o avast skenuoja ir tinklus ir tinklalapius live režimu ,todėl ,jei nesi šimtu procentų tikras ką darai ir kur naršai ,nepamaišys ją turėti. Ir beje teko ne vieną atvėji sutikti kai windows defender neatliko savo pareigų ir malwarebytes teko šalinti trojanus ar ne vieną dešimtį virusų po jos darbo  

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Dabar, darrel. parašė:

Tvarkyklių atnaujinimai iš gamintojų svetainės, nenaudoti jokių papildomų driver boosterių ar panašiai, net ir tie patys Windows Update nevisada viska surašo ar bent jau nenaujausia. O toliau - tavo pasirinkimas tbh. 

Per tvarkykles užėjus, kad ieškotų atnaujinimų - pasidariau jau. atnaujino intelį tik.

 

Dabar, lapius parašė:

Iš esmės windows 10 viską jau turi savyje ,ir draiverius jie atsisiunčia patys ,bet gali ir rankiniu ant kiekvieno paspausti atnaujinti . Toliau tau kaip jau ir rašiau reikia: 1.7-zip ar winrar archyvam tvarkyti 2.Office paketo jei dirbsi su failais. 3.Naršykles (chrome,firefox,opera) rinkis pats 4.Antivirusinės rekomenduočiau avast,bet gali rinktis ir kitas prie jos įsidiegčiau ir papildoma programą malwarebytes ir ją paleisčiau kartą į pusmetį. 5.CCleaner kompiuterio švarai ir tvarkai palaikyti ir iškart susitvarkyti autopaleistis ir suplanuotas užduotis,ištrinti ar išjungti ko nereikia,kad kompiuteris krautusi greičiau ,o užsikrovus jo resursų niekas nevogtų veltui. 6.Muzikos programą gali pasilikti originalią windows arba rašyti kažką ką naudoji aš pvz naudoju aimp grotuvą. 7.PDF programą vėlgi nėra būtina ,nes windows 10 ir taip juos moka atidaryti bet rekomenduojama aš naudoju foxit reader. 8.Gali įsirašyti grotuvą VLC arba kodekus K-lite mega pack tai užtikrins ,kad visi filmai muzikos ir pan dalykai veiks tavo kompiuteryje kaip priklauso. Iš esmės čia yra pagrindas,o toliau jau savo nuožiūra ką naudoji tą rašykis :)

1. winrar jau turiu.

2. to nesirašiau, bet tas irgi nėra sudėtinga.

3. firefoxą turiu jau.

4. windows defenderis visad man gerai atlikdavo darbą, ir dabar manau, kad geriausiai palikt tik jį.

5. ccleaneris yra, naudot irgi moku. :D

6. muzikai nereikalingas, atgyvena jau. :D filmų irgi nežiūriu, bet čia jei reikėtų - ne problema, nes tokie dalykai tai nėra sudėtingi.

7. čia vėl gi jei reikėtų - susirašyčiau kai matyčiau, kad neatidaro ar pan. :D

8. VLC niekad nepatiko. :D

realiai kaip ir viskas yra, nes kaip ir sakiau tau pm lyg, kad tokius dalykus dar susigaudau gerai, tik iš ale "mechaninės" pusės nesusigaudau. nu win wa išmokau įrašyt pagaliau būdamas 25 metų. :DD

 

----

 

naršyt irgi moku, ne baba, kad atsiunčia kas nuorodą ir spaudžiu. :D tame niekad nebuvo problemos, dar tėvus mokiau ir kitas gimines, kas sako "ai nesuprantu apie tos kompus nieko aš čia". :D

Redaguota , nario VerSion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, VerSion parašė:

Per tvarkykles užėjus, kad ieškotų atnaujinimų - pasidariau jau. atnaujino intelį tik.

 

1. winrar jau turiu.

2. to nesirašiau, bet tas irgi nėra sudėtinga.

3. firefoxą turiu jau.

4. windows defenderis visad man gerai atlikdavo darbą, ir dabar manau, kad geriausiai palikt tik jį.

5. ccleaneris yra, naudot irgi moku. :D

6. muzikai nereikalingas, atgyvena jau. :D filmų irgi nežiūriu, bet čia jei reikėtų - ne problema, nes tokie dalykai tai nėra sudėtingi.

7. čia vėl gi jei reikėtų - susirašyčiau kai matyčiau, kad neatidaro ar pan. :D

8. VLC niekad nepatiko. :D

realiai kaip ir viskas yra, nes kaip ir sakiau tau pm lyg, kad tokius dalykus dar susigaudau gerai, tik iš ale "mechaninės" pusės nesusigaudau. nu win wa išmokau įrašyt pagaliau būdamas 25 metų. :DD

Super,šaunuolis,gerai padirbėjai ir patobulėjai :)

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, VerSion parašė:

Per tvarkykles užėjus, kad ieškotų atnaujinimų - pasidariau jau. atnaujino intelį tik.

 

1. winrar jau turiu.

2. to nesirašiau, bet tas irgi nėra sudėtinga.

3. firefoxą turiu jau.

4. windows defenderis visad man gerai atlikdavo darbą, ir dabar manau, kad geriausiai palikt tik jį.

5. ccleaneris yra, naudot irgi moku. :D

6. muzikai nereikalingas, atgyvena jau. :D filmų irgi nežiūriu, bet čia jei reikėtų - ne problema, nes tokie dalykai tai nėra sudėtingi.

7. čia vėl gi jei reikėtų - susirašyčiau kai matyčiau, kad neatidaro ar pan. :D

8. VLC niekad nepatiko. :D

realiai kaip ir viskas yra, nes kaip ir sakiau tau pm lyg, kad tokius dalykus dar susigaudau gerai, tik iš ale "mechaninės" pusės nesusigaudau. nu win wa išmokau įrašyt pagaliau būdamas 25 metų. :DD

As I said, tvarkyklės geriau siųstis pačiam iš gamintojo svetainės. Windows nėra perfect šituo klausimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

naršyt irgi moku, ne baba, kad atsiunčia kas nuorodą ir spaudžiu. :D tame niekad nebuvo problemos, dar tėvus mokiau ir kitas gimines, kas sako "ai nesuprantu apie tos kompus nieko aš čia". :D

o windowsas tai tiesa, kad neupdatina taip, kaip reikia. updatina windowsų pagrindus tam tikrus, bet ne tvarkykles. iš pradžių windows update paleidau, tai defenderis ir dar 2 kažkokie buvo. bet intel update nerado, teko atskirai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Avice parašė:

ninite.com ziuri ko reikia ir pazymi ir plius viska automatiskai tau sudiegs. 

Ačiū, geras website, tačiau nieko neradau ko reikia dabar, viską turiu. :D prie notepad+ tik pagalvojau, bet dabar it paprastas gerai, seniau dirbdavau prie kodų su juo, geresnis dalykas nei paprastas, dabar nebeužsiimu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gpu drivers teks atsinaujinti, nes stockinius įrašo. O toliau apie kitus, tai nėra tokio prioriteto atsinaujint. Bet aš tai vistiek prachekinu gamintojo puslapį ir kai kuriuos tenka atsinaujinti.

Svarbiausias dalykas būtų office paketas, kurį tuoj pat įdiegiu.

Ninite man pačiam labai patinka, kad nereik landžiot po visus sites ir ieškot download mygtuko. O pagrinde tai naršyklė reikalingiausia :D Viskas priklauso nuo tavo naudojimo, jei jį naudoji prie grafikos, tai ir rašysies PS Illustrator ar dar kokį... Jei prie games, tai steam, discord ir t.t.

Man tai pakanka defenderio, nes dabar jis nepačioj žemiausioj vietoj ir su tais siuntimais ramus būnu. Ir taip jau rašau mažai tų appsų, nes būdavo, kad įsirašau ir vieną kartą tik atsidarau :D

Redaguota , nario Doomcė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, VerSion parašė:

Per tvarkykles užėjus, kad ieškotų atnaujinimų - pasidariau jau. atnaujino intelį tik.

 

1. winrar jau turiu.

2. to nesirašiau, bet tas irgi nėra sudėtinga.

3. firefoxą turiu jau.

4. windows defenderis visad man gerai atlikdavo darbą, ir dabar manau, kad geriausiai palikt tik jį.

5. ccleaneris yra, naudot irgi moku. :D

6. muzikai nereikalingas, atgyvena jau. :D filmų irgi nežiūriu, bet čia jei reikėtų - ne problema, nes tokie dalykai tai nėra sudėtingi.

7. čia vėl gi jei reikėtų - susirašyčiau kai matyčiau, kad neatidaro ar pan. :D

8. VLC niekad nepatiko. :D

realiai kaip ir viskas yra, nes kaip ir sakiau tau pm lyg, kad tokius dalykus dar susigaudau gerai, tik iš ale "mechaninės" pusės nesusigaudau. nu win wa išmokau įrašyt pagaliau būdamas 25 metų. :DD

 

----

 

naršyt irgi moku, ne baba, kad atsiunčia kas nuorodą ir spaudžiu. :D tame niekad nebuvo problemos, dar tėvus mokiau ir kitas gimines, kas sako "ai nesuprantu apie tos kompus nieko aš čia". :D

nu aš jau nuo 12metų išmokau windows rašytis.... Bet džiugu jog ir 25metų išmokai ir nebereikia vežti meistreliams...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...