Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2546 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

24 minutes prieš, newyorkas parašė:

Overclock'inau CPU iki 3.80Ghz, RAM atmintį iki 3000Mhz, bet deja, nieks nepasikeitė, kaip buvo, tai ir liko.

O kaip dėl valymo?

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

1 minute prieš, darrel. parašė:

O kaip dėl valymo?

pačiam c partitione palikau 16gb laisvos atiminties, nieko nerandu ką ištrint, realiai, tuščias jis kažkoks. su ccleaneriu išsitryniau temp failus, prasiskanavau dublikatus, rado kelis, ištryniau.

neatrodo, kad labai silpnas šitas kompas, bet turbūt teks naujam taupytis, trūksta jau nervų su juo man.

10 minutes prieš, newyorkas parašė:

pačiam c partitione palikau 16gb laisvos atiminties, nieko nerandu ką ištrint, realiai, tuščias jis kažkoks. su ccleaneriu išsitryniau temp failus, prasiskanavau dublikatus, rado kelis, ištryniau.

neatrodo, kad labai silpnas šitas kompas, bet turbūt teks naujam taupytis, trūksta jau nervų su juo man.

Pl, minėjai, kad GPU tik 30% usage. Nemėginai aukštesnės rezoliucijos ar bent jau GPU driverius perrašyti pradžiai su DDU ištrynus?

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

1 minute prieš, darrel. parašė:

Pl, minėjai, kad GPU tik 30% usage. Nemėginai aukštesnės rezoliucijos ar bent jau GPU driverius perrašyti pradžiai su DDU ištrynus?

su ddu buvo man tekę susidurt, buvau išsitrynęs visus driverius, nes vienu momentu teko naudot GT440, tai prieš gerą mėnesį įsirašiau pilnai naujus driverius, pasižiūrėsiu, gal yra naujesnių.

aukštesnės rezoliucijos nebandžiau, nes aš nepašaudysiu su ja, pratęs prie tokių settingsų, bet tuoj pasibandysiu.

prieš 2 valandas(-ų), Vidmantas. parašė:

per csgo nustatymus įjunk multicore rendering šitas nustatymas pradeda naudoti tavo cpu multicore režimu, o ne tik 1 iš 4 cores. ir dar pabandyk į setlaunch "-nod3d9ex" kaikuriems padeda ir padidėja fps.

nod3d9ex kiek žinau buvo panaikintas, nes padarė "d3d9ex" vietoj jo, kuris TIPO pakelia fpsus ir pakelia nuleistą žaidimą greičiau. 

multicore rendering bandžiau įsijungt, va neseniai su draugeliais žaidėm, vienas iš jų ir pasiūlė, 90 fpsų buvo tik.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2546 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...