Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

naujas telefonas man


Ipexas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

19 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Draugas 6s naudoja 4metus jokių problemų prasiplauk galvą . Iphone nelagina...

Svajok ir toliau :D P.S iphone šiap yra žmonių kurie yra patenkinti. O tu ir lik android fanu nes neįperki normalaus daikto tik gandus skleidžia.

Tik iPhone vadint "normaliu daiktu" irgi yra kvaila, kiekvieno žmogaus norai iš telefono yra kitokie, ir abi OS turi begalę savo pliusų ir minusų. Tiesa, kad dalį pinigų sumoki tiesiog už nupieštą obuolį ant telefono nugarėlės, tačiau daugumai iOS vartotojų tai netrukdo, nes reikia pripažint, kad Apple gamina kokybiškus ir ilgaamžiškus telefonus, tačiau inovacijų ir naujų technologijų atžvilgiu, jie tikrai atsilieka nuo daugumos populiaresnių Android telefonų gamintojų. Tas pats, kad rėkaut apie Audi ir BMW.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, Jizzy parašė:

Tik iPhone vadint "normaliu daiktu" irgi yra kvaila, kiekvieno žmogaus norai iš telefono yra kitokie, ir abi OS turi begalę savo pliusų ir minusų. Tiesa, kad dalį pinigų sumoki tiesiog už nupieštą obuolį ant telefono nugarėlės, tačiau daugumai iOS vartotojų tai netrukdo, nes reikia pripažint, kad Apple gamina kokybiškus ir ilgaamžiškus telefonus, tačiau inovacijų ir naujų technologijų atžvilgiu, jie tikrai atsilieka nuo daugumos populiaresnių Android telefonų gamintojų. Tas pats, kad rėkaut apie Audi ir BMW.

Visi renkasi kas jiems geriau ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

Vieni perka brandą, kiti specifikacijas. Aš perku specifikacijas, gali laisvai palyginti bet kokį iphone su bet kokiu kitu 2x pigesniu android telefonu ir pamatysi, kad net antutu rodo į androido pusę. 

Lygink po laiko, o ne brand new exp, dabar sakai, kad geras telefonas yra android, nes gauni 2x pigiau, bet lol jis ir laiko 2x trumpiau tai lygu lygu nea?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Benka parašė:

Lygink po laiko, o ne brand new exp, dabar sakai, kad geras telefonas yra android, nes gauni 2x pigiau, bet lol jis ir laiko 2x trumpiau tai lygu lygu nea?

Pasižiūrėk paskutinių iphoneų reviews po metų naudojimo. Pradeda laginti, baterija žymiai mažiau laikyt pradeda, nes ličio baterija yra toks dalykas, kad su laiku kompensuoja arba baterijos laikymo trukmės mažėjimu arba procesoriaus ėdimu aka laginimu, todėl apple čia tai daro tiesiogiai ir kasmet leidžia vis naują iphone realiai niekuom nepasikeitusį, tik kad išlaikyt pastovius pirkėjus naujiems įrenginiams. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

Pasižiūrėk paskutinių iphoneų reviews po metų naudojimo. Pradeda laginti, baterija žymiai mažiau laikyt pradeda, nes ličio baterija yra toks dalykas, kad su laiku kompensuoja arba baterijos laikymo trukmės mažėjimu arba procesoriaus ėdimu aka laginimu, todėl apple čia tai daro tiesiogiai ir kasmet leidžia vis naują iphone realiai niekuom nepasikeitusį, tik kad išlaikyt pastovius pirkėjus naujiems įrenginiams. 

Kiekvienas gamintojas turi savo tam tikrą politiką:

  • Iphone silpnėja baterijos, procas naudoja mažiau galios ir atrodo jog jis lagina. Net nežinau kodėl tokias mažas baterijas deda ?
  • Samsung tai jis kažkaip stebuklingu būdų pradeda laginti, crashintis programos, po kažkur pusantrų metų naudojimo.
  • Iš huawei stebuklingo laginimo neteko girdėti. Bet jų Kirin'ai šiek tiek nuo to atsilieka, tai ir taip aišku, kodėl jis stringa.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar šiek tiek pamirštant visus fanbojizmus ir sąmokslo teorijas, abi OS turi savų privalumų ir abi gali būti geras pasirinkimas tam tikrose situacijose. Visgi jei iki šiol naudojai Android ir daugiau neturi jokių Apple įrenginių (Macbook, iPad), tai pirkti iPhone nėra logiška. Apple įrenginiai veikia geriausiai su kitais Apple įrenginiais ir nusipirkęs iPhone greit pamatysi, kad su juo yra daug niuansų, ypač jeigu darai telefonu kažką daugiau negu selfius Instagrame. Norėdamas į telefoną įsikelti muzikos ar šiaip nuveikti kažką daugiau ir prijungęs prie kompiuterio pamatysi, kad turi naudot iTunes, kurių Windows versija yra turbūt blogiausias mano naudotas softas, o esu naudojęs tikrai abejotinų programų. Apple taip pat labai mėgsta nuspręsti už vartotoją, kas jam geriau, ir kartais susiduri su UI sprendimais, kurie atrodo visiškai prasilenkiantys su sveiku protu, ypač jeigu vėlgi nori kažką padaryti pagal save, o ne kaip norėtų Apple.

Geriausia yra pagalvoti ir nuspręsti, ko visgi pats nori iš telefono ir ką su juo darysi. Jeigu nori geriausios kameros, greičiausiai rinksies Huawei P30/P30 Pro arba Google Pixel. Audio ir garso atkūrimu lygių neturi LG flagmanai. Jeigu nori brangaus blizgučio ir būti kaip visi, imk Samsung. Jeigu nori taip +- viskam ir negali apsispręsti, aš nuoširdžiai rekomenduoju Oneplus 6T arba gal net senesnį Oneplus 6. Puikiai išdirbti telefonai, kurie veikia greitai, ilgai palaikomi ir neturi rimtų trūkumų, plius kainuoja ženkliai pigiau už kitus flagmanus. Turiu ne vieną pavyzdį savo aplinkoj, kai vidutiniai useriai (toli gražu ne geek'ai) nusiperka Oneplus ir labai džiaugiasi.

Redaguota , nario tepalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Doomcė parašė:

Kiekvienas gamintojas turi savo tam tikrą politiką:

  • Iphone silpnėja baterijos, procas naudoja mažiau galios ir atrodo jog jis lagina. Net nežinau kodėl tokias mažas baterijas deda ?
  • Samsung tai jis kažkaip stebuklingu būdų pradeda laginti, crashintis programos, po kažkur pusantrų metų naudojimo.
  • Iš huawei stebuklingo laginimo neteko girdėti. Bet jų Kirin'ai šiek tiek nuo to atsilieka, tai ir taip aišku, kodėl jis stringa.

P smartas 2018 pirktas naujas iš salono pradėjo strigti po pusės metų naudojimo, kol tuo metu j5 2016 ir iki dabar tik truputi suprastėjęs idk maybe lucky su j 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Benka parašė:

P smartas 2018 pirktas naujas iš salono pradėjo strigti po pusės metų naudojimo, kol tuo metu j5 2016 ir iki dabar tik truputi suprastėjęs idk maybe lucky su j 

Tame J5 snapdragonas lieka snapdragonu, nors ir jis toks senas. Kirinui dar tolokai šaut iki SD lygio, jiem reiktų dasiekti bent exynos.

Pats stalčiuke turiu Grand Prime irgi su SD 4** Nesenai buvus problemai, teko išsitraukti ir dar nuo 2k15 skraido kai bitutė, bet jei junk privarysi visokio tada šakutės bus...

Aš pasiimčiau tikrai samsungą, bet man tas exynos cpu ilgaamžiškumo neduoda, nebent žaisti su jais per jav rinką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taigi, iškart žinau ką dauguma sakys, kad aš debiliuks. :D bet nusipirkau s9+, nueinu i salona sakau iphone 8 +, jin mazdaug neturim :D nu galvoju pizdon dar tuos tris simtus duokit xr, spekit koks atsakymas? na pasiemiau s9+ kolkas patenkintas vistiek, visgi savo funkcijas atlieka aišku, galėjau per interneta pirkt, bet kadangi planą turiu tele2 tai pigiau salone man išėjo. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ipexas parašė:

taigi, iškart žinau ką dauguma sakys, kad aš debiliuks. :D bet nusipirkau s9+, nueinu i salona sakau iphone 8 +, jin mazdaug neturim :D nu galvoju pizdon dar tuos tris simtus duokit xr, spekit koks atsakymas? na pasiemiau s9+ kolkas patenkintas vistiek, visgi savo funkcijas atlieka aišku, galėjau per interneta pirkt, bet kadangi planą turiu tele2 tai pigiau salone man išėjo. ;)

Sėkmės naudojant. Visi juk renkasi ko nori tai.... :D tai aš pvž peikiau tuos iphone paėmiau ir nusipirkau :DDD ir patenkintas (kol kas xddd)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...