Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

naujas telefonas man


Ipexas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ryt perku telefona, kadangi ZIAURIAI ilgai neteko susidurt su PIRKIMO PROBLEMA :D ir del visisko savo nesidomejimo telefonais, turiu prasyma padeti man isirinkti telefona. kolkas ziurejau i s9+ nes turejau jau nemazai metu samsungo telefonus ir nelabai nuvyle, tai del sios priezasties daugiau ziurausi i samsung, bet svarbiausia kad butu android, nes zymiai daugiau options ir t.t kiek zinau, taipogi butu faina kad telefonas laikytu ir nepadvestu, turetu screen kampas iki kampo, ir siaip ka zn, kad kamera butu gera :D nors ir taip jau jos visos geros. siulykit! nes ryt reik pirkt, nes be telefono sedet nelinksma


edit: beinant temai, visai traukia IOS :D kolkas pasirinkimai toki

xr 64gb
s9+
kitas taupymo variantas a50
iphone6 taupymo variantas

 

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Teisingas Personažas parašė:

Asmeninė nuomonė, bet telefonų palaikau tik ,,Iphone", su geresnių produktų iki šiol neteko susidurti ar matyt.

stipriai sutinku, esu daug teigiamu dalyku girdejas apie iphone, bet man is android i IOS persokt butu per didelis zingsnis. ypac kai megejas esu narsyt play store ir siuntinetis nesamones :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Ipexas parašė:

stipriai sutinku, esu daug teigiamu dalyku girdejas apie iphone, bet man is android i IOS persokt butu per didelis zingsnis. ypac kai megejas esu narsyt play store ir siuntinetis nesamones :D

IOS operacinė sistema yra labai lengva ir per savaitė jau busi jos profesionalas, tuolab pirkimo metų tau gali viską paaiškinti arba į seminarus apple nueik idealę. Čia yra toks pats dalykas - App Store.

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Teisingas Personažas parašė:

IOS operacinė sistema yra labai lengva ir per savaitė jau busi jos profesionalas, tuolab pirkimo metų tau gali viską paaiškinti arba į seminarus apple nueik idealę. Čia yra toks pats dalykas - Apple Store.

nu i kursus manau rasytis nereiktu, :D bet ar as blogai zinau jog apple store LABAI daug mokamu produktu, ir apple pasizymi savo produkto kokybe, bet kartu ir stengiasi is to dar labiau pasipelnyt? xd

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Ipexas parašė:

nu i kursus manau rasytis nereiktu, :D bet ar as blogai zinau jog apple store LABAI daug mokamu produktu, ir apple pasizymi savo produkto kokybe, bet kartu ir stengiasi is to dar labiau pasipelnyt? xd

Yra nemokami, yra mokami, taip pat kaip ir Play Store, developeriai kurie nori gauti pelną už savo produktą tai ir deda už pelną, bet daug labai yra ir nemokamų. Patį apple gauna tik mažą procentą už appų pardavinėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Yra nemokami, yra mokami, taip pat kaip ir Play Store, developeriai kurie nori gauti pelną už savo produktą tai ir deda už pelną, bet daug labai yra ir nemokamų. Patį apple gauna tik mažą procentą už appų pardavinėjimą.

tarkim. tai koki iphone pasiulytum kuris ~800 apsizesim

xr 64gb

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ipexas parašė:

tarkim. tai koki iphone pasiulytum kuris ~800 apsizesim

Asmeniškai esu pasirinkęs naujausia, kurio užtenka ant labai labai daug metų. Įvairiausiuose parduotuvėse įvarios kainos. Rinktis siūlyčiau iš šitų.

https://www.kaina24.lt/p/apple-iphone-xs-max/ (mano variantas)

https://www.kaina24.lt/p/apple-iphone-xs/

https://www.kaina24.lt/p/apple-iphone-xr/

https://www.kaina24.lt/p/apple-iphone-x/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Asmeniškai esu pasirinkęs naujausia, kurio užtenka ant labai labai daug metų. Įvairiausiuose parduotuvėse įvarios kainos. Rinktis siūlyčiau iš šitų.

https://www.kaina24.lt/p/apple-iphone-xs-max/ (mano variantas)

https://www.kaina24.lt/p/apple-iphone-xs/

https://www.kaina24.lt/p/apple-iphone-xr/

https://www.kaina24.lt/p/apple-iphone-x/

ka katik pastebejau, kad iphone turi maziau ramu netrugdo tas? nors ir siaip pagalvojus kaip telefonui 4gb dafiga. ;D

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Ipexas parašė:

ka katik pastebejau, kad iphone turi maziau ramu netrugdo tas? nors ir siaip pagalvojus kaip telefonui 4gb dafiga. ;D

Nieko netrukdo, nulis lagų, viskas ant maksimumo čia :D

Jeigu pirksi, naudokis tą kur numečiau, ten xs max už 990 gali pasiimt.

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Teisingas Personažas parašė:

Nieko netrukdo, nulis lagų, viskas ant maksimumo čia :D

zin ta jausma, kai nori abieju ir s9 ir xr :D kad bent jau savaite pasinaudot abejais, tada jau manau drasei galeciau rinktis :D (aisku prie pirkdamas apzesiu, bet vistiek kur naudojimas ilgesni laika, o kur tik palietimas :D) o, ka dabar laukiam daugiau pasiulymu iki rytdienos, gal zmones net nematytu firmu pavadinimus iskels mano akyse 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienam geriausias telefonas tam tikram kainos segmente yra skirtingas, tačiau pagal tavo kriterijus ir biudžetą, asmeniškai žiūrėčiau tik į tokius variantus:

  • OnePlus 6T - Stock Android experience
  • iPhone X / Xs - iOS ilgaamžiškumas, kamera, ekranas.
  • Google Pixel 3 / 3 XL - kamera.
  • Samsung Galaxy S9 / S9+ - kamera, ekranas.


iPhone Xr nesirinkčiau vien dėl to, kad pas jį vis dar LCD ekranas, kai tuo tarpu didžioji dalis Android'ų (o samsung nuo s6) jau ne vienerius metus naudoja OLED ekranus, kurie akivaizdžiai spalvas perteikia N kartų ryškiau, gražiau, sodriau ir visais kitais aspektais geriau. Į sąraše esantį iPhone 6 išvis nežiūrėčiau, nepaisant to, kad iOS yra puikiai optimizuota sistema, 1gb RAM'o šiai dienai yra tikrai per mažai, bet jeigu telefonas metam - dviem į priekį, nuo 6s galima žiūrėt jau, bet iki X'o tas pats nuobodus dizainas, LCD ekranas, asmeniškai manęs tikrai nežavi ir galėdamas sau skirti tokią sumą telefonui, kokią nurodei tu, kalbant apie iOS, senesnio už X'ą - nežiūrėčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apple 50proc moki už brandą ir IOS, likusi suma specifikacijom, taip kad paimk bet kokį iphoneą, padalink iš 2 ir už tą sumą rasi N android įrenginių, kurie specifikacijomis žymiai lenkia tą iphone.

Nori geros kameros - huawei P serija arba samsung kai kurie. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Jizzy parašė:

Kiekvienam geriausias telefonas tam tikram kainos segmente yra skirtingas, tačiau pagal tavo kriterijus ir biudžetą, asmeniškai žiūrėčiau tik į tokius variantus:

  • OnePlus 6T - Stock Android experience
  • iPhone X / Xs - iOS ilgaamžiškumas, kamera, ekranas.
  • Google Pixel 3 / 3 XL - kamera.
  • Samsung Galaxy S9 / S9+ - kamera, ekranas.

 


iPhone Xr nesirinkčiau vien dėl to, kad pas jį vis dar LCD ekranas, kai tuo tarpu didžioji dalis Android'ų (o samsung nuo s6) jau ne vienerius metus naudoja OLED ekranus, kurie akivaizdžiai spalvas perteikia N kartų ryškiau, gražiau, sodriau ir visais kitais aspektais geriau. Į sąraše esantį iPhone 6 išvis nežiūrėčiau, nepaisant to, kad iOS yra puikiai optimizuota sistema, 1gb RAM'o šiai dienai yra tikrai per mažai, bet jeigu telefonas metam - dviem į priekį, nuo 6s galima žiūrėt jau, bet iki X'o tas pats nuobodus dizainas, LCD ekranas, asmeniškai manęs tikrai nežavi ir galėdamas sau skirti tokią sumą telefonui, kokią nurodei tu, kalbant apie iOS, senesnio už X'ą - nežiūrėčiau.

butent del to , ir imesti yra biudzetiniai variantai pagalvojimui.  bet aciu gera nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats vakar pasiėmiau gan lankstų tele2 pasiūlymą Iphone 7 ir planą 10gb ir neriboti pokalbiai bei sms. Likau patenkintas. Šiandien pirmoji diena , kaip naudoju ios. Esu gana patenkintas ir kitiems rekomenduoju ;) 

Tai siūlau imt xr jei biudžetas leidžia

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Pats vakar pasiėmiau gan lankstų tele2 pasiūlymą Iphone 7 ir planą 10gb ir neriboti pokalbiai bei sms. Likau patenkintas. Šiandien pirmoji diena , kaip naudoju ios. Esu gana patenkintas ir kitiems rekomenduoju ;) 

Tai siūlau imt xr jei biudžetas leidžia

Pirmą dieną ir jau rekomenduoją :lol: parekomenduok po metų ar dviejų naudojimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Pats vakar pasiėmiau gan lankstų tele2 pasiūlymą Iphone 7 ir planą 10gb ir neriboti pokalbiai bei sms. Likau patenkintas. Šiandien pirmoji diena , kaip naudoju ios. Esu gana patenkintas ir kitiems rekomenduoju ;) 

Tai siūlau imt xr jei biudžetas leidžia

jau matau kaip po metų skųsies jog lagina ir neši kompiuterastam kad sutvarkytų, kaip kad ir visi daro, nes apple produkcija gyvena tik iš kasmetinių pirkinių ir akių dūmimo, kad kažką atnaujino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Dizaino Paslaugos parašė:

jau matau kaip po metų skųsies jog lagina ir neši kompiuterastam kad sutvarkytų, kaip kad ir visi daro, nes apple produkcija gyvena tik iš kasmetinių pirkinių ir akių dūmimo, kad kažką atnaujino.

iPhone nors ir didelės kainos bet užtai po 1-2 metų nebūna  lėti ar stringantys. Android telefoną nusiperki ir 1-2 metai ir jau gali mesti lauk nes jau pasidaro lėtas ir negauni jokių update ar security patch.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Baldas parašė:

Pirmą dieną ir jau rekomenduoją :lol: parekomenduok po metų ar dviejų naudojimo.

Draugas 6s naudoja 4metus jokių problemų prasiplauk galvą . Iphone nelagina...

Prieš 1 valandą, Dizaino Paslaugos parašė:

jau matau kaip po metų skųsies jog lagina ir neši kompiuterastam kad sutvarkytų, kaip kad ir visi daro, nes apple produkcija gyvena tik iš kasmetinių pirkinių ir akių dūmimo, kad kažką atnaujino.

Svajok ir toliau :D P.S iphone šiap yra žmonių kurie yra patenkinti. O tu ir lik android fanu nes neįperki normalaus daikto tik gandus skleidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Draugas 6s naudoja 4metus jokių problemų prasiplauk galvą . Iphone nelagina...

Svajok ir toliau :D P.S iphone šiap yra žmonių kurie yra patenkinti. O tu ir lik android fanu nes neįperki normalaus daikto tik gandus skleidžia.

Vieni perka brandą, kiti specifikacijas. Aš perku specifikacijas, gali laisvai palyginti bet kokį iphone su bet kokiu kitu 2x pigesniu android telefonu ir pamatysi, kad net antutu rodo į androido pusę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...