Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apgavikas rašytojas - Mitkus


sacral

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

14 minutes prieš, /Frixo parašė:

 

avanso reikia prasyti, sutarti pasirasyti

Dėl 10 eurų avanso prašyt ar tai sutartį rašyt? Juokauji gal? Absurdiška išvis taip elgtis ir nesumokėti tų smulkių 10 eurų, o kad pats nepasisaugojo, kad nepasinaudotų atliktu darbu, tai čia jau visai kita kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Dizaino Paslaugos parašė:

Dėl 10 eurų avanso prašyt ar tai sutartį rašyt? Juokauji gal? Absurdiška išvis taip elgtis ir nesumokėti tų smulkių 10 eurų, o kad pats nepasisaugojo, kad nepasinaudotų atliktu darbu, tai čia jau visai kita kalba.

koks skirtumas del kiek prasyti avanso, poto nereiks verkt, kad 4h praleidau ir nesumokejo pinigu. Savaime aisku jog absurdiska

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, dell.. parašė:

@Mitkus Ko neprašai temon bijai pažiurėti jam tiesiai į akis ?:D 

Tiesiai į akis? Kur tos akys, forumo raidėse? :D

Gaila, kad pats žmogus rašęs šitą temą neįdėjo viso pokalbio, ką jis man rašė ir kaip gasdino :D Vien todėl ir naudojau jo padarytus logo už jo tą naglumą, betrūko to, kad dar būtų liepęs susimokėti už orą, kuriuo jis kvėpavo logotipo darymo metu, nes apmokestino viską, nors logo dar man nebuvo patinkantis 100 procentu. Bet tebūnie, logo išėmiau iš puslapio, o kuomet grįšiu iš atostogų susisieksiu su "logo" gamintoju asmeniškai. Jeigu nori kariaut - galėsim. 

Diskusijos nebedarysiu ir į tolimesnius komentarus dėmesio nekreipsiu. Linkėjimai iš saulėtosios Turkijos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, Mitkus parašė:

Tiesiai į akis? Kur tos akys, forumo raidėse? :D

Gaila, kad pats žmogus rašęs šitą temą neįdėjo viso pokalbio, ką jis man rašė ir kaip gasdino :D Vien todėl ir naudojau jo padarytus logo už jo tą naglumą, betrūko to, kad dar būtų liepęs susimokėti už orą, kuriuo jis kvėpavo logotipo darymo metu, nes apmokestino viską, nors logo dar man nebuvo patinkantis 100 procentu. Bet tebūnie, logo išėmiau iš puslapio, o kuomet grįšiu iš atostogų susisieksiu su "logo" gamintoju asmeniškai. Jeigu nori kariaut - galėsim. 

Diskusijos nebedarysiu ir į tolimesnius komentarus dėmesio nekreipsiu. Linkėjimai iš saulėtosios Turkijos ;)

Neberašyk tu nesąmonių galiu ir visa pokalbį įdėti kaip tu apie pikselius snekejai, graudus asmuo esi sako naudojau už jo naglumą? Tai ka aš turiu daryti, darbą atlikau sako pagalvosiu, braindeadas konkretus.

Tau nebuvo patinkantis? Tu išvis 0 idėjų idėjai į šį darbą, visa laiką klausiau ką prideti ir panasiai, jo logo sako naudojo, naudojai tam, kad naudoti ji, galiu įmesti screenshota kaip net nekurei puslapio nes logo neturėjai. 

Man nesvarbu, kad tu išėmei dabar ta logo ir galvoji viskas gerai bus esme ta pati, pirmas tavo komentaras parašytas ,,pagal logo apmokesiu’’, pasakiau uzmokek už darbo valandas, kuriuo metu galėjau atlikti kitus darbus. Ir gautus dar mažiau. 

Kariauti nori ? Laisvai, bet bus į vienus vartus, ne tik šitame forume žinos žmones, kad tu apgailetinas esi bet ir zmones ir tavo draugai jeigu taip nori man tai padaryti easy, o tau sunku bus priimt. Per daug mandras tapai - kitaip pasikėlęs ,,erelis’’, galvoja pareigas turi čia visur turi galimybe teršti žmonių laiką ir nervus apgaudamas juos. 

Paskutinis pasakymas išvis prajuokino pacituosiu aiskiai žodžiais ,,man nesvarbu apgavau, jūsų nuomone man nesvarbu todėl neatrasysiu’’. Shame on you.

Sekmes su nevykusiu projektu, kuris primena tave. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-26 19:35, Mitkus parašė:

Tiesiai į akis? Kur tos akys, forumo raidėse? :D

Gaila, kad pats žmogus rašęs šitą temą neįdėjo viso pokalbio, ką jis man rašė ir kaip gasdino :D Vien todėl ir naudojau jo padarytus logo už jo tą naglumą, betrūko to, kad dar būtų liepęs susimokėti už orą, kuriuo jis kvėpavo logotipo darymo metu, nes apmokestino viską, nors logo dar man nebuvo patinkantis 100 procentu. Bet tebūnie, logo išėmiau iš puslapio, o kuomet grįšiu iš atostogų susisieksiu su "logo" gamintoju asmeniškai. Jeigu nori kariaut - galėsim. 

Diskusijos nebedarysiu ir į tolimesnius komentarus dėmesio nekreipsiu. Linkėjimai iš saulėtosios Turkijos ;)

Visu pirma, tai tavo pasakymas, kad sumokėsi tiek, kiek galvoji, kad logotipas vertas yra didžiausia nesąmonė. Parduotuvėj irgi pirkdamas kokį drabužį sakai "aš mokėsiu už šitą džemperį 15€, nes aš manau, kad jis tiek vertas"? Deja, kainas nustatinėji ne tu, o dizaineris. Taip pat čia yra ir @Teisingas Personažas kaltė, kad pats leidosi pirkėjui spręst apie logotipo vertę. 

Antra, jeigu tau logotipas nepatinka 100% ar 93% (iš vis, kas čia per nesąmonė yra vertint logotipo patikimą procentais), tu turi pilną teisę prašyt logotipą keist, tačiau normalus dizaineris už tai taip pat prašys pinigų ir tai yra visiškai priimtina, nes dažniausiai yra mokama už praleistą laiką prie logotipo.

Trečia, tu neturi teisės naudoti logotipo už dizainerio naglumą ar už blogą orą lauke, kol logotipas ne tavo ir tu nesi už jį sumokėjęs, čia yra elementarus dalykas.

Ketvirta, apie kokius karus tu čia kalbi? Su kuo tu kariausi? Esmė ta, kad naudojai logotipą už jį nesumokėjęs ir nesvarbu buvo watermarkai ar nebuvo, viskas krenta tau ant sąžinės, bet jei dizaineris buvo blogas ar nepatenkino tavo lūkesčių tu turi pilną teisę ieškoti kito dizainerio prieš tai sumokėjęs praeitam dizaineriui už praleistą laiką. Suprantu, kad šita situacija nėra rimta, nes nebuvo niekas pasirašyta, niekas konkrečiai nebuvo susitarta, bet taip daryti negalima. Asmuo, daręs logotipą pasimokys, kad kainą sprendžia jis pats ir visada turi apsisaugoti nuo tokių asmenų kaip @Mitkus iš saulėtosios Turkijos.

 

@Teisingas Personažas kitą kartą naudokis tokios platformom kaip https://selly.gg/  arba https://www.sendowl.com/sell-digital-products-online . Įdėsi darbą, parašysi kainą, o pirkėjas tik sumokėjęs turės galimybę darbą atsisiųsti. Platformos, regis, yra nemokamos, tačiau ima mokestį už pinigų pervedimą, bet tai yra daug saugiau, nei aklai pasitikėti tokiais kaip @Mitkus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
2019-04-26 20:35, Mitkus parašė:

o kuomet grįšiu iš atostogų susisieksiu su "logo" gamintoju asmeniškai. Jeigu nori kariaut - galėsim. 

Diskusijos nebedarysiu ir į tolimesnius komentarus dėmesio nekreipsiu. Linkėjimai iš saulėtosios Turkijos ;)

@Mitkus Mėnesį Turkijoje esi? ar veterinarijoje nuo nudegimų gydais? 

- Taip ir nesusiekė, ryšys prastokas. Nulis gėdos jausmo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...