Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apgavikas rašytojas - Mitkus


sacral

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi skaitytojai, norėčiau pranešti jog žmogus esantis supergames komandoje, apgavo mane. Situacija tokią, kad šis asmuo ieškojo žmogaus kas galėtu nupiešti jam facebook ,,LAN Photography and video" logo, susitarime buvo, kad šis asmuo apmokėjęs už visą darbą - cituojų ,,priklausys nuo logo" tiek ir užmokėsiu, šį darbą darėm kartų apie keturias valandas. Užbaigiant darbą šis asmuo pradėjo pasakoti apie kažkokius pixelius (padidino nuotrauką ir pamatė kvadračiukus and default teksto fonto). Užbaigęs darbą pasakiau, kad laukiu apmokėjimo pradėjo pasakoti apie kažkokius pagalvosiu, nors darbas jau atliktas, darėm kartų ir unikalumų pasižymį, tačiau galiausiai buvau pasiustas tolyn - tačiau dabar mano darbas yra naudojamas jo puslapyje ir reklamuoja šį puslapį supergames. 

qwrhV1J.png

AU4RAga.png

NAUDOJA:

ACCZx3L.png

u9wU98h.png

REKLAMA:

RItvL1p.png

PUSLAPIS:

https://www.facebook.com/lanphotographyandvideo/

Jokio apmokėjimo už darbą negavau už atliktą darbą ir dabar naudojamas puslapyje, nepasitikėkite tokiais.

Sėkmės tau Mitkau siekti kažko, daryti projektus, tai negali net normaliai ir civilizuotai startuoti.

Geros dienos.

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kiek tu įvertintum pats šį savo "darbą"? Negaliu teigti, kad tai žiauriai fantastika, atvirai tariant, čia  nieko ypatingo. Bet kažkiek vis tiek turėjo tau sumokėti. Tai man įdomu, kiek tu vertini savo šį "darbą"? Mano nuomone, tai.. nu.. max 5 € - 10 € čia jau grubiai

Redaguota , nario Unknown Artist
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Unknown Artist parašė:

Ir kiek tu įvertintum pats šį savo "darbą"? Negaliu teigti, kad tai žiauriai fantastika, atvirai tariant, čia  nieko ypatingo. Bet kažkiek vis tiek turėjo tau sumokėti. Tai man įdomu, kiek tu vertini savo šį "darbą"? Man tai čia nu max 5€ - 0 € čia jau grubiai

kalba eina ne apie logotipo verte o apie tai kad jis naudoja ji nesumokejus nors sake kad jam jis nepatiko.Jei jis butu neemes tai cia nebutu problema, problema tame kad jis ji naudoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Unknown Artist parašė:

Ir kiek tu įvertintum pats šį savo "darbą"? Negaliu teigti, kad tai žiauriai fantastika, atvirai tariant, čia  nieko ypatingo. Bet kažkiek vis tiek turėjo tau sumokėti. Tai man įdomu, kiek tu vertini savo šį "darbą"? Man tai čia nu max 5€ - 0 € čia jau grubiai

Koks skirtumas? Kiekvienas žmogus už savo atlikta darbą turi savo kainą ir kiekvienas savo darbą vertina skirtingai. Esmė, kad žmogus buvo apgautas ir už darbą nebuvo atsiskaityta.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Eimantas // parašė:

Koks skirtumas? Kiekvienas žmogus už savo atlikta darbą turi savo kainą ir kiekvienas savo darbą vertina skirtingai. Esmė, kad žmogus buvo apgautas ir už darbą nebuvo atsiskaityta.. 

Tai aš ir klausiu: KIEK € TEMOS AUTORIUS ĮVERTINA SAVO ŠĮ "DARBĄ"? Ar jūs nesuprantate klausimo? ;D Apgavo, neapgavo, naudoja, ne naudoja- man neįdomu. Aš ne to klausiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Unknown Artist parašė:

Tai aš ir klausiu: KIEK € TEMOS AUTORIUS ĮVERTINA SAVO ŠĮ "DARBĄ"? Ar jūs nesuprantate klausimo? ;D Apgavo, neapgavo, naudoja, ne naudoja- man neįdomu. Aš ne to klausiu

o koks skirtumas kiek įvertino? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, Unknown Artist parašė:

Ir kiek tu įvertintum pats šį savo "darbą"? Negaliu teigti, kad tai žiauriai fantastika, atvirai tariant, čia  nieko ypatingo. Bet kažkiek vis tiek turėjo tau sumokėti. Tai man įdomu, kiek tu vertini savo šį "darbą"? Mano nuomone, tai.. nu.. max 5 € - 10 € čia jau grubiai

Darbas atliktas su photoshop, žinoma mažą kainą bus, būtų su iliustraturiumi - pagal jo sąlygas net nesugebėtų apmokėti tiek. Taip pat pagal užsakymą šio darbo nepadarysi geresnio, čia yra ,,logo" norint pagražinti galima ir gradientus naudoti ir kitokius dalykus. Neprašiau tinkamos kainos, norėjau tik atlygio už pagalbą/logo nupiešimą.

 

Taip pat šis asmuo neminėjo jokių detalių, jokių pagrėžimų ko nori matyti darbe, pasakė panašaus ką į google įvedus ,,photography logo".

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Teisingas Personažas parašė:

Darbas atliktas su photoshop, žinoma mažą kainą bus, būtų su iliustraturiumi - pagal jo sąlygas net nesugebėtų apmokėti tiek.

Man neįdomu, kieno sąlygos buvo, kas tave apgavo, ir kaip apgavo ir t.t. Aš tavęs tiesiogiai klausiu: kiek vertini savo šį darbą? Eurais, suma, parašyk. Man daugiau nieko nereikia. Yra darbuotojas - tu, kuris atliko darbą ir nesugeba įvertinti savo darbo. Yra klientas, kuris irgi nesugeba įvertinti tavo darbo. Tai wtf. Nu.. komedija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
11 minutes prieš, Unknown Artist parašė:

Man neįdomu, kieno sąlygos buvo, kas tave apgavo, ir kaip apgavo ir t.t. Aš tavęs tiesiogiai klausiu: kiek vertini savo šį darbą? Eurais, suma, parašyk. Man daugiau nieko nereikia. Yra darbuotojas - tu, kuris atliko darbą ir nesugeba įvertinti savo darbo. Yra klientas, kuris irgi nesugeba įvertinti tavo darbo. Tai wtf. Nu.. komedija. 

Ne esme kiek noriu už šį darbą, šis darbas ne pardavimui o unikalus užsakymas jam. Todėl manau kaip ir minėjau ir tų 10 užteke būtų pilnai, žinoma galima ir daugiau. Tiesiog esmė tame, kad negali daryti tokių nesąmonių kaip daleiskim: nusiperki iš žmogaus forumo dizainą, jis tau nupiešia o tu sakai, palauk pažiūrėsim ką kitas dizaineris gavo. Tu užsakai, tu apmoki už darbą, ir tuo pačių galima rasti kompromisą ir pakeisti kas netinka, idėjos įgyvendinti ir taip toliau.

Trumpai tariant, galėjo ,,už kojas" sumokėti.

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Teisingas Personažas parašė:

<..> tų 10 užteke būtų pilnai, žinoma galima ir daugiau. <..> Tu užsakai, tu apmoki už darbą, ir tuo pačių galima rasti kompromisą ir pakeisti kas netinka, idėjos įgyvendinti ir taip toliau.

Forume, kuriame 90% yra 14 m -17 m vaikai, paaugliai, o moderatoriams visiškai dzin ant visko čia, užsiimti veikla, kuri tau duotų kažkokį pelną yra konkretus absurdas. Kitą kartą uždėk "watermark", ir nebus jokių problemų. Pusė supergames.lt personalo yra scameriai, pamenu buvo toks Valdas (kažkas tokio) apgavo kažką ant 20€ ar 30€. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Unknown Artist parašė:

Forume, kuriame 90% yra 14 m -17 m vaikai, paaugliai, o moderatoriams visiškai dzin ant visko čia, užsiimti veikla, kuri tau duotų kažkokį pelną yra konkretus absurdas. Kitą kartą uždėk "watermark", ir nebus jokių problemų. Pusė supergames.lt personalo yra scameriai, pamenu buvo toks Valdas (kažkas tokio) apgavo kažką ant 20€ ar 30€. 

Kas čia absurdiško užsiimti tuo, kas gali nešti pinigus? :D Jei nemoki bendradarbiauti teikiant paslaugas (šiuo metu logo nupiešimas ir watermark neuždėjimas), tai supergames, uždarbis, facebook ar laiškas privatus emailu, jokio skirtumo, vienodai gali likti ant ledo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus turi tokią reputaciją ir dar drysta apgaudinėti žmones nekalbu apie tai, kad jis šiame forume yra ir rašytojas, siūlyčiau kuo greičiau jį pašalinti iš komandos @Adomas J. aišku nebent esate tokie patys apgavikai kaip ir jis, tada ko mes čia šitame forume? jug yra ir kitų panašaus tipo forumų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jaron parašė:

Žmogus turi tokią reputaciją ir dar drysta apgaudinėti žmones nekalbu apie tai, kad jis šiame forume yra ir rašytojas, siūlyčiau kuo greičiau jį pašalinti iš komandos @Adomas J. aišku nebent esate tokie patys apgavikai kaip ir jis, tada ko mes čia šitame forume? jug yra ir kitų panašaus tipo forumų.

Niekas ir neliepė juo pasitikėti , jis yra tik rašytojas nei moderatorius nei administratorius. Jisai niekur neminėjo kad naudojasi savo pareigomis , tuo labiau kad jis tik straipsnius gali kurti ir neturi daugiau kokių papildomų privilegijų (kiek aš žinau).

 

P.S Administracijai pranešta apie Mitkų ,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...