Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mi a1 problema


E3ikaZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2019-04-20 13:15, Synthwavez parašė:

kaiptik kaina krenta sio grozio lietuvoje

turi praplesto diapozono kameros funkcija. asmeniskqi 320euru uz sita telefona yra wowzers. paskubek isigyt :)

https://www.varle.lt/m/mobilieji-telefonai/ismanusis-telefonas-lg-v30-64-gb-melyna--8389176.html

v30 zveriukas. review kameros su testais real time yra pas unboxing therapy"the most underrated smartphone"    @E3ikaZ

Kaip jau beveik metus naudojantis V30, už 320 eurų imčiau nedvejodamas. Per tiek laiko dar neradau, kas man šitam telefone nepatiktų. Na gal tik ausinių jungtis galėtų būti apačioj :D

Redaguota , nario tepalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), tepalas parašė:

Kaip jau beveik metus naudojantis V30, už 320 eurų imčiau nedvejodamas. Per tiek laiko dar neradau, kas man šitam telefone nepatiktų. Na gal tik ausinių jungtis galėtų būti apačioj :D

pateik argumentu autoriui. nes as apie savaji pixeli galiu parasyti tokiu elementariu minusu kurie ir durnam suprantami:

vienas ju ir didziausias turbut butu tai type c i 3.5mm originalis google jacko adapteris. stereo gerai laikos bet type c jungtis kliba kas vercia garsa klausant muzikai dinginet. o galu gale rast pigiai aukstos klases type c i 3.5mm adapteri yra gana sunku arba priezastingai brangu su abiem galais uzsifiksuojanciais. atsieitu apie 30€/£ kad isties mane nustebino kad tiek google pataupe neduodama padoraus adapterio kartu su telefonu.

na kitas zinoma turbut bus pati baterija-ant oreo laike prasciau nei su pie kas isties sokiravo. po update viskas susitvarke+gavau night sight del gcam.na o brokeh yra automatinis tad siektiek sunkiau pasirinkt kada fotografuot iprastai kada su isplaukusiu fonu. kitas minusas-prastejanti nuotr kokybe is itin arti-isplaukia spalvos net ir pacio centruojamo objekto. taciau visa kita kaip ir nuostabu. del kameros patiko perejimo is selfie tipas-uztenka pasukiot rankoje telefona ir pasikeis rezimas ??

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), tepalas parašė:

Kaip jau beveik metus naudojantis V30, už 320 eurų imčiau nedvejodamas. Per tiek laiko dar neradau, kas man šitam telefone nepatiktų. Na gal tik ausinių jungtis galėtų būti apačioj :D

Na nežinau, bent jau manasis LG G6 tai baisiai laginti mėgsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

pateik argumentu autoriui

Na tokie čia ir argumentai, tiesiog visom prasmėm puikus smartas. Baterija, nors tik 3300 mAh, laiko puikiai, dienai tikrai užtenka ir dar lieka. Gaunu 6-8h SOT priklausomai nuo naudojimo, su įjungtais visais ryšiais įskaitant GPS, netaupau baterijos, nes dažniausiai turiu su savim power banką, kurio su V30 jau seniai neprireikė, dažniau draugam duodu visokius aifončikus pasikraut negu pats naudoju :D. Ekranas geras, ryškus, palaiko HDR, gal ne toks ryškus kaip Samsungų, bet manęs pastarieji niekada labai nežavėjo. Ryšius gaudo gerai, Wi-Fi, 4G, GPS, NFC, BT visi veikia puikiai. Garso kokybė neturi lygių, paklausęs muzikos per V30 dabar nebegaliu klausyti per kitus prietaisus, prijungus ausines prie kompo atrodo lyg iš bačkos grotų. Kamera gera, stock appas turi labai daug funkcijų, bet turiu ir GCam, su HDR+ lauke gaunasi tikrai geros nuotraukos. Wide angle man daug naudingiau už visokius telephoto ir monochrome, naudoju beveik taip pat dažnai, kaip ir pagrindinę.

Veikia tikrai gerai, nors esu labai jautrus visokiem strigimam ir mane nervina lėtai veikiantys prietaisai, kompu be SSD išvis negaliu naudotis. Telefone 154 app'ai, atminties kortelėj užimta ~130 iš 200 GB, ~5k nuotraukų, keli šimtai video, ~7k dainų per du plėjerius (UAPP ir Spotify), homescreen pilnas visokių widget'ų, naudoju labai daug, niekada nesu daręs jokių reset'ų, tik su Package Disabler išjungiau nenaudojamus features (visokius ten floating bar ir LG brudą), na ir jau nuo senų senovės visuose telefonuose naudoju Nova launcher'į, tai apie stock UI negaliu daug pakomentuot, nebent tik kad daug kam nepatinka Settings UI, bet aš ten beveik visada naudoju paiešką, tai dar neužkliuvo. Security updates ateina kas porą mėnesių, tiesa Pie dar negavau, bet nesijaučiu daug praradęs, gestures navigation nesužavėjo, o visų kitų funkcijų netrūksta ir dabar. Šiaip ir patį nustebino, visada visur randu, prie ko prikibt, turbūt pirmas prietaisas, kuriam neturiu jokių nusiskundimų :D

Redaguota , nario tepalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), tepalas parašė:

Na tokie čia ir argumentai, tiesiog visom prasmėm puikus smartas. Baterija, nors tik 3300 mAh, laiko puikiai, dienai tikrai užtenka ir dar lieka. Gaunu 6-8h SOT priklausomai nuo naudojimo, su įjungtais visais ryšiais įskaitant GPS, netaupau baterijos, nes dažniausiai turiu su savim power banką, kurio su V30 jau seniai neprireikė, dažniau draugam duodu visokius aifončikus pasikraut negu pats naudoju :D. Ekranas geras, ryškus, palaiko HDR, gal ne toks ryškus kaip Samsungų, bet manęs pastarieji niekada labai nežavėjo. Ryšius gaudo gerai, Wi-Fi, 4G, GPS, NFC, BT visi veikia puikiai. Garso kokybė neturi lygių, paklausęs muzikos per V30 dabar nebegaliu klausyti per kitus prietaisus, prijungus ausines prie kompo atrodo lyg iš bačkos grotų. Kamera gera, stock appas turi labai daug funkcijų, bet turiu ir GCam, su HDR+ lauke gaunasi tikrai geros nuotraukos. Wide angle man daug naudingiau už visokius telephoto ir monochrome, naudoju beveik taip pat dažnai, kaip ir pagrindinę.

Veikia tikrai gerai, nors esu labai jautrus visokiem strigimam ir mane nervina lėtai veikiantys prietaisai, kompu be SSD išvis negaliu naudotis. Telefone 154 app'ai, atminties kortelėj užimta ~130 iš 200 GB, ~5k nuotraukų, keli šimtai video, ~7k dainų per du plėjerius (UAPP ir Spotify), homescreen pilnas visokių widget'ų, naudoju labai daug, niekada nesu daręs jokių reset'ų, tik su Package Disabler išjungiau nenaudojamus features (visokius ten floating bar ir LG brudą), na ir jau nuo senų senovės visuose telefonuose naudoju Nova launcher'į, tai apie stock UI negaliu daug pakomentuot, nebent tik kad daug kam nepatinka Settings UI, bet aš ten beveik visada naudoju paiešką, tai dar neužkliuvo. Security updates ateina kas porą mėnesių, tiesa Pie dar negavau, bet nesijaučiu daug praradęs, gestures navigation nesužavėjo, o visų kitų funkcijų netrūksta ir dabar. Šiaip ir patį nustebino, visada visur randu, prie ko prikibt, turbūt pirmas prietaisas, kuriam neturiu jokių nusiskundimų :D

na suprantama tada ? mane visdar nenuvyle pixel 2xl nors tik pora mwn tenaudoju. pie vos ne iskart idiegiau ;)

galvojau imt del wide cam v30 pats bet oh well. vistiek pixeli pasiemiau. gaila headphone jack nera. todel tenka naudot wireless hd4.40 sennheiserius ?

prioriteta suteikiu daznai muzikai, sikart sokau i wireless. bet man gaila manuju kz zst armatures dulkanciu stalciuje su dar vienais kz'ais ??

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau rytoj važiuoju į saloną pasiimti pirmojo iphone. Kodėl? Nes norisi išbandyti kažko naujo ir kiek bandžiau man patiko. Nes jau ilgą laiką norėjau iphone. Ir pagal biudžetą nusižiūrėjau 7 iphone. Ačiū visiems už siūlymus jei kas dar salone pasižiūrėsiu V30 nes irgi atrodo visai nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-24 12:58, E3ikaZ parašė:

Jau rytoj važiuoju į saloną pasiimti pirmojo iphone. Kodėl? Nes norisi išbandyti kažko naujo ir kiek bandžiau man patiko. Nes jau ilgą laiką norėjau iphone. Ir pagal biudžetą nusižiūrėjau 7 iphone. Ačiū visiems už siūlymus jei kas dar salone pasižiūrėsiu V30 nes irgi atrodo visai nieko

samsung a7 2018 turi vienas pazystamas ciuvakass is sportsdirecto. tai telwfonaa kiek maciau net ir be oneui uztrunka kalendoriu atverti kazkur 2minutes ?

salonuosw jauciu v30 nerasi-specifinis pickas nebenr kokiam gsm arena rastum ar savininka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

samsung a7 2018 turi vienas pazystamas ciuvakass is sportsdirecto. tai telwfonaa kiek maciau net ir be oneui uztrunka kalendoriu atverti kazkur 2minutes ?

salonuosw jauciu v30 nerasi-specifinis pickas nebenr kokiam gsm arena rastum ar savininka.

Jau pasiėmiau šiandien telefoną ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...