Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mi a1 problema


E3ikaZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, pastebėjau jog mano mi a1 veikia ne taip kaip turėtų. Problema tokia jog jis lėtai atsirakina su fingerprint taipogi ir pin kodu. Factory reset'as darytas ne kartą. O tai atsitinka jog kažkiek laiko pasinaudoju tlf porą dienų ir vėl lėtai rakinasi. Perkraunu tlf vėl gerai. Turit patarimų ką daryt? Nejaugi garantiniui perduoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, DeiW31 parašė:

Ar kartais ne po naujo Andoid update prasidėjo šios bėdos? kalbu apie "Android 9.0Pie" nes vos pagooglinus labai daug žmoniu skundžiasi kad po android update piršto anspaudų jutiklis ženkliai suletėjo. (5 sekundes) telefonui atrakinti.

Taip po šio update. Jau porą buvo security update ir nieko nepadaro...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Taip po šio update. Jau porą buvo security update ir nieko nepadaro...

Mano nuomone dar koki mėn palauk ankščiaiu ar vėliaiu update bus, nes žmonės vis dar skundžiasi vadinasi problema dar neišspresta. Nežinau kaip ten su Mi irenginiais bet gal turit ten koki supporta? kaip pvz "samsung support" galėtum bandyti ten pasiklausti gal ka patartu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, DeiW31 parašė:

Mano nuomone dar koki mėn palauk ankščiaiu ar vėliaiu update bus, nes žmonės vis dar skundžiasi vadinasi problema dar neišspresta. Nežinau kaip ten su Mi irenginiais bet gal turit ten koki supporta? kaip pvz "samsung support" galėtum bandyti ten pasiklausti gal ka patartu.

Jau planuoju keisti telefoną nes atsibodo xiaomi. Dėl support nėra kas lietuvą atstovautų. Turėjau prieš tai a5 2017 tai labiau buvau patenkintas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Jau planuoju keisti telefoną nes atsibodo xiaomi. Dėl support nėra kas lietuvą atstovautų. Turėjau prieš tai a5 2017 tai labiau buvau patenkintas..

Na taip nekas. Iš pažystamu kas turi Xiaomi labai nesiskundė bet jei paklausdavau ar pirks toki pat kažkodėl pasimesdavo. Pats samsung šeimoje jau 4 kartos tai nežinau nesiruošiu kažką keist. :) 

Redaguota , nario DeiW31
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, DeiW31 parašė:

Na taip nekas. Iš pažystamu kas turi Xiaomi labai nesiskundė bet jei paklausdavau ar pirks toki pat kažkodėl pasimesdavo. Pats samsung šeimoje jau 4 kartos tai nežinau nesiruošiu kažką keist. :) 

Nei lagina nei ką? Kelintą siūlytum pasižiūrėti nebrangų? Tik ne J serijos :D pažįstami turėjo lagindavo A serija dar visai nieko

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai apie J ar A serija nelabai galiu ka ir pasakyti nes pagrinde turėjau S serija (S5 S6 S8) Dabartinis S9+ Jei ka ir rekomenduočiaiu (Ka pats naudojau) tai tik S6,S7 nemirtingi telefonai S6 naudojau  virš 3 metu nežinau ar sekėsi ar ka bet laginti nelagino, na nebent paskutiniais metais jau batareika bšk spardėsi gal dėl to nes su bevieliu kraudavau visada :D bet ir dabar sukasi tas s6  Kiek mačiaiu gali už 150 paimt edge geros būklės. 

Redaguota , nario DeiW31
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), DeiW31 parašė:

Na taip nekas. Iš pažystamu kas turi Xiaomi labai nesiskundė bet jei paklausdavau ar pirks toki pat kažkodėl pasimesdavo. Pats samsung šeimoje jau 4 kartos tai nežinau nesiruošiu kažką keist. :) 

Pats turiu Xiaomi Mi5 ir drąsiai pirkčiau vėl jei turėtu pigesnių pasiūlymų su wide-angle kamera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 16 valandas(-ų), darrel. parašė:

Pats turiu Xiaomi Mi5 ir drąsiai pirkčiau vėl jei turėtu pigesnių pasiūlymų su wide-angle kamera.

Gal ir veikia gerai pvž sesė 3metus turėjo redmi note 4 nebuvo jokių problemų kol biški softas pakibdavo ir garsiakalbis sugedo jam. Vat nesenai pasiėmė iphone 7 liko žiauriai patenkinta performance. Man pačiam teko pamėgint. Ir patiko. Tai kiekvieno žmogaus nuomonė. O su mano mi a1 jeigu nori mesk jį į sieną jau po 1metų neberekomenduoju niekam... Lėtas atrakinimas didžiausia bėda po to 9.0 kai netgi pigesni telefona žymiai greičiau unlockinasi.. Susimovė visas google su xiaomi

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Gal ir veikia gerai pvž sesė 3metus turėjo redmi note 4 nebuvo jokių problemų kol biški softas pakibdavo ir garsiakalbis sugedo jam. Vat nesenai pasiėmė iphone 7 liko žiauriai patenkinta performance. Man pačiam teko pamėgint. Ir patiko. Tai kiekvieno žmogaus nuomonė. O su mano mi a1 jeigu nori mesk jį į sieną jau po 1metų neberekomenduoju niekam... Lėtas atrakinimas didžiausia bėda po to 9.0 kai netgi pigesni telefona žymiai greičiau unlockinasi.. Susimovė visas google su xiaomi

Na flagship'ą lyginti su budget telefonų, tai manau pats puikiai supranti, kad tai yra nesamonė :D Šiaip kaip matau, daugelis problemų turi ant Android Pie, tai tiesiog siūlyčiau rollbackinti į Android Oreo ir viskas, o paskui žiūrėti kaip kas. Arba jei baisiai nori Android Pie, tai galėtum pamėginti LineageOS nusiflashinti ar kokį kitokį custom rom.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), darrel. parašė:

Na flagship'ą lyginti su budget telefonų, tai manau pats puikiai supranti, kad tai yra nesamonė :D Šiaip kaip matau, daugelis problemų turi ant Android Pie, tai tiesiog siūlyčiau rollbackinti į Android Oreo ir viskas, o paskui žiūrėti kaip kas. Arba jei baisiai nori Android Pie, tai galėtum pamėginti LineageOS nusiflashinti ar kokį kitokį custom rom.

kaiptik kaina krenta sio grozio lietuvoje

turi praplesto diapozono kameros funkcija. asmeniskqi 320euru uz sita telefona yra wowzers. paskubek isigyt :)

https://www.varle.lt/m/mobilieji-telefonai/ismanusis-telefonas-lg-v30-64-gb-melyna--8389176.html

v30 zveriukas. review kameros su testais real time yra pas unboxing therapy"the most underrated smartphone"    @E3ikaZ

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Synthwavez parašė:

kaiptik kaina krenta sio grozio lietuvoje

turi praplesto diapozono kameros funkcija. asmeniskqi 320euru uz sita telefona yra wowzers. paskubek isigyt :)

https://www.varle.lt/m/mobilieji-telefonai/ismanusis-telefonas-lg-v30-64-gb-melyna--8389176.html @E3ikaZ

Turiu ir LG G6 ir kažkaip nelabai traukia kito LG telefono pirkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Turiu ir LG G6 ir kažkaip nelabai traukia kito LG telefono pirkimas.

man patiko lg g6 thinq praplesto fiapozono kamera. nors valdymas nepaliko ispudzio. si varianta imciau del audio kokybes ir camera lenses fov

gaila, g7 thinq to neturi.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Synthwavez parašė:

man patiko lg g6 thinq praplesto fiapozono kamera. nors valdymas nepaliko ispudzio. si varianta imciau del audio kokybes ir camera lenses fov

Kalba eina ne apie kamerą, kamera tai gera, bet pats softas man jau baigia visus nervus suvaryti, o jau nekalbėsiu kiek laiko LG G6 naudotojai (įskaitant ir mane) laukia Android Pie... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-20 16:22, E3ikaZ parašė:

Kuris variantas geriausias priklauso nuo to, kam tau labiausiai reikia telefono. Pats kurį laiką naudojausi Galaxy s9, bet prieš mėnesį grįžau atgal prie iOS. Iš Samsungo pasiilgstu tik OLED ekrano ir greito krovimo, visus kitus lūkesčius puikiai pateisina ir dabar turimas iPhone 7.

Jeigu mėgsti daug fotografuot / filmuot - aišku, Huawei čia pirmoj vietoj, bet ir iPhone, kaip tokių metų telefonas, turi tikrai gerą kamerą. Jeigu telefono tereikia kasdieniam naudojimui - manau, kaip ir man, pilnai užtektų iPhone. Xiaomi, kaip visada, klientui pasiūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, 855 snapdragonas ir 8gb RAM'ų, kaip turimas Mi A1 lago tikrai neturėtų sukelt greitu metu. Jei kada dar ir imčiau Samsung'ą, tik su Snapdragonu, EU rinkai skirtas Exynos akivaizdžiai nusileidžia jam, o ir už tokią kainą, tiek iš paties Xiaomi, tiek iš kitų gamintojų įmanoma rast geresnį variantą (mano nuomone).

Reziume turim:

  • Kamera - Huawei / iPhone 7+
  • Ilgaamžiškumas - iPhone
  • Geriausias kainos ir kokybės santykis - Xiaomi

Samsung'u daug nesidomėjau ir naudot dar neteko, todėl konkrečiai apie A50 pakomentuot daug ko neturiu. iPhone, mano nuomone, gerai veiks dar tikrai ne metus ir ne du, bet kiti telefonai 2018-19 metų, iPhone - 2016, todėl iš jo daug tikėtis tiesiog nelogiška, nuotraukų atžvilgiu, kamera gera, bet tikrai yra geresnių, bet video, man asmeniškai vis dar labiausiai smooth yra iPhone'uose.

Overall, jeigu pats sau rinkčiausi telefoną, turėdamas 600-700eu biudžetą (kadangi dairaisi į P30, nusistačiau būtent tokį limitą), TOP 3 asmenine mano nuomone būtų:

  • OnePlus 6T (stock android, OLED ekranas, 6gb RAM, Snapdragon 845)
  • Mi 9 
  • iPhone 8 + (nors tavo vietoj, jeigu leidi sau tokius pinigus, pasitaupyčiau daugiau ir pirkčiau iPhone X / Xs, 8 dizainas tikrai pasenęs).
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...