Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LibertyLife.LT | Vyksta direktorių rinkimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

20 minutes prieš, ŽvėrisRP parašė:

• KLAUSIMAS? Ar tai nebus eiline pinigų bombą, kurios pasekoje bus uždarytas projektas? 

Šią temą labai detaliai aptariau aukščiau pateiktuose komentaruose. Tai tikrai nėra biznio planas, kurį mes matėme ankstesniame sezone, tas žmogus pinigų pasidarė ir dingo negražiai pasielgęs su daug komandos narių. Pas mus liko tie, kurie nuoširdžiai siekė, kad projektas įsitvirtintų tarp geriausių Lietuvoje.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau prirašęs daug, bet nusprendžiau neverta.

Nors kartą gyvenime galėtumėt ką nors parodyti veiksmais, o ne kalbomis.

Jau vemt verčia tas tipinis šūdservio pristatymo template su daugybe aprašymo ir šūdinu baneriu. 

Nenoriu būt pesimistas ar ką, bet pirmas įvaizdis prastas.

Žinot, kaip atrodo puikus pirmo įvaizdžio padarymas p.s čia iš 2011 metų :D 

Į šį video žmogus įdėjo tiek darbo kiek zavaskas neįdėjo per savo praeitą projektą, ir ką tai pasako? :) 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-03-13 00:20, Andrius P. parašė:

Aš kaip žmogus iš LC komandos, galiu pasakyt, kad šis projektas vertas dėmesio ir tikrai verta į jį grįžt. Ta LC starto minutė buvo kažkas tokio... Kai žaidėjų skaičius nuo 1 iki 300 pakyla per kelias sekundes, tu supranti, kad esi istorijos dalis. Paspaudi TAB'ą, o jau 500... 700... 1000... Ir tada supranti, kad prisidėjai prie didžiausio iki šiol SAMP projekto Lietuvoje. Ta akimirka man buvo geriausia per visą laiką žaidžiant šį žaidimą.

LF arba LL (neskamba, taip kaip LC :D ) su dalimi senos komandos bus geriau, nei LC su tobula, nauja komanda kurioje būtų Marius... Marius pats sugeba sunaikint savo projektus ir galų gale prakišt juos kažkokiems vaikams, kurie tik ir laukia kol buvęs žinomas projektas atsidurs jų rankose. Per startą, žinoma, pasieks 200 online ir sakys, kad čia tik jų nuopelnas, nors nė velnio.

Aš gal ir ne į temą kalbu, bet noriu pasakyt, kad LC senoji komanda buvo tikrai gera ir kiekvienas gerai išmanė savo darbą, o dabar jie grįžta ir vis dar esantiems su SAMP'u verta grįžt drauge... Gal ir nėra Mariaus pažadų, ir vardo "Zavaskas", kuris taip visus traukia, bet yra viskam pasiryžusi komanda, ko ir reikia norint kažko pasiekti.

Sėkmės ir galbūt susitiksim ;) 

Paspaudi taba o ten jau 970 botu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Justas.P parašė:

Buvau prirašęs daug, bet nusprendžiau neverta.

Nors kartą gyvenime galėtumėt ką nors parodyti veiksmais, o ne kalbomis.

Jau vemt verčia tas tipinis šūdservio pristatymo template su daugybe aprašymo ir šūdinu baneriu. 

Nenoriu būt pesimistas ar ką, bet pirmas įvaizdis prastas.

Žinot, kaip atrodo puikus pirmo įvaizdžio padarymas p.s čia iš 2011 metų :D 

Į šį video žmogus įdėjo tiek darbo kiek zavaskas neįdėjo per savo praeitą projektą, ir ką tai pasako? :) 

Dar vienas proto bokštas, kuris siūlo viską įrodyti darbais, o ne kalbomis. Pasikartosiu, mes nesame startavęs projektas, kad galėtume rodyti darbais žaidėjams, šiuo metu viskas daroma užkulisiuose, o reklama (jūsų vadinamas darbas tik kalbomis) – siekis sukurti bendruomenę, kuriai bus aktualus mūsų darbas veiksmais.

Sakai grafikos darbai prasti? Jeigu tau jie nepatiko, nereiškia, kad jie yra prasti. Mes nesame tie vienadieniai projektai, kurie grafikos darbus užsakinėja ir savo klasiokų, kurie neseniai išmoko naudotis photoshop'u.

Tavo pateiktas pavyzdys yra darbas veiksmais, o ne žodžiais? Keistuolis. Taip, čia gal ir nėra darbas žodžiais, tačiau ir ne darbais, kadangi čia visiškai nieko negalima pamatyti iš serverio, tiesiog tuščio serverio pristatymas, kuris toli gražu nėra toks fantastiškas, kokį bandai pateikti. Kadangi turiu daug pažįstamų, kurie užsiima vaizdo įrašų montavimu (ne SA:MP žaidime), tai galiu pasakyti, kad čia nėra nieko rimto. Tu man sakai nedirbti žodžiais, aš pasakyčiau, kad nereikia čia tuščiai vaizdo įrašų kurti, geriau rodyti darbais.

prieš 3 valandas(-ų), nol sėmkė parašė:

Paspaudi taba o ten jau 970 botu

Dar vienas iš medžio iškritęs žmogus, kuris bando įrodyti, kad rekordas buvo pasiektas apgaulės būdu. Genijau, tu man atsakyk, kaip mes sugebėjome ir serveryje tiek žaidėjų pririnkti ir dar daugiau TeamSpeake lankytojų bei dar daugiau forume narių? Gal visai nieko būtų tokius sugebėjimus turėti, tada šio starto metu ties 1000 žaidėjų riba neapsistotume ir bandytume pajungti dvigubai daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Ainius parašė:

Dar vienas proto bokštas, kuris siūlo viską įrodyti darbais, o ne kalbomis. Pasikartosiu, mes nesame startavęs projektas, kad galėtume rodyti darbais žaidėjams, šiuo metu viskas daroma užkulisiuose, o reklama (jūsų vadinamas darbas tik kalbomis) – siekis sukurti bendruomenę, kuriai bus aktualus mūsų darbas veiksmais.

Sakai grafikos darbai prasti? Jeigu tau jie nepatiko, nereiškia, kad jie yra prasti. Mes nesame tie vienadieniai projektai, kurie grafikos darbus užsakinėja ir savo klasiokų, kurie neseniai išmoko naudotis photoshop'u.

Tavo pateiktas pavyzdys yra darbas veiksmais, o ne žodžiais? Keistuolis. Taip, čia gal ir nėra darbas žodžiais, tačiau ir ne darbais, kadangi čia visiškai nieko negalima pamatyti iš serverio, tiesiog tuščio serverio pristatymas, kuris toli gražu nėra toks fantastiškas, kokį bandai pateikti. Kadangi turiu daug pažįstamų, kurie užsiima vaizdo įrašų montavimu (ne SA:MP žaidime), tai galiu pasakyti, kad čia nėra nieko rimto. Tu man sakai nedirbti žodžiais, aš pasakyčiau, kad nereikia čia tuščiai vaizdo įrašų kurti, geriau rodyti darbais.

Dar vienas iš medžio iškritęs žmogus, kuris bando įrodyti, kad rekordas buvo pasiektas apgaulės būdu. Genijau, tu man atsakyk, kaip mes sugebėjome ir serveryje tiek žaidėjų pririnkti ir dar daugiau TeamSpeake lankytojų bei dar daugiau forume narių? Gal visai nieko būtų tokius sugebėjimus turėti, tada šio starto metu ties 1000 žaidėjų riba neapsistotume ir bandytume pajungti dvigubai daugiau. 

Yra ir ts botu ir forumo botu neatmazink lmg 800 didžiausias rekordas

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Santos# parašė:

Yra ir ts botu ir forumo botu neatmazink lmg 800 didžiausias rekordas

Ir tau labai sunku pripažinti svetimą sėkmę, taip? Nereikia pavydėti ir stengtis nuginčyti pagerinto Lietuvos lankomumo rekordo faktą.

Beje, forume buvo prisijungę daugiau nei devyni šimtai registruotų narių, o ne svečių.

Jeigu jau viskas būtų taip paprasta kaip čia sakai, tai jau seniai būtų atsiradę kas mūsų rekordą pamuša.

Pasakysiu kas tau labai nepatinka. Naujasis Lietuvos rekordas yra 1000 žaidėjų ir jį pasiekė ankstesnis LibertyCity projektas. Šunys gali ir toliau loti, tačiau mes savo sąžiningumu šioje vietoje neabejojame.

Reinas pats perskaičiavo starto logus galvodamas, kad gali būti botų, bet nebuvo nė vieno boto, o tikrasis rekordas, jeigu tik hostas būtų atlaikęs kibernetines atakas, būtų buvęs žymiai didesnis, tas matyti perskaičiavus starto duomenis.

Žinau, kad nei tau, nei kitiems heiteriams tai nepatinka, tačiau kam tas rūpi? Tik jums patiems. Sėkmės lojant toliau. 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy

Juokingiausia tai, jog čia susirinkę didžiausi "ekspertai", kurie be svarių įrodymų teigia jog 1000 žaidėjų buvo pasiekta botų pagalba :funny: Manau Jums pavydas per daug bambą graužia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ainius parašė:

Ir tau labai sunku pripažinti svetimą sėkmę, taip? Nereikia pavydėti ir stengtis nuginčyti pagerinto Lietuvos lankomumo rekordo faktą.

Tai vienintelis kozeris kurį turi savo kišenėje ir jis yra sukurtas Zavasko, o ne tavo ar ten kažkokio skripterio. Puikus pavyzdys, kad jam nereikėjo GM, kad pasiektu ta 'rekordą' į kurį žiūriu labai pesimistiškai. Ar jums tai pavyks atkartoti? ne kodėl nes jūs ne Zavaskas.

Kiek žinai sa-mpe maximumas yra 1000 žaidėjų? o tu sakai, kad būtumėt pasiekę didesnį rekordą? :D 

Ir tai yra faktas, kad grafikos darbai yra prasti. Dabar 2019m, o jūsų darbus lenkia 2011 metų projektas.

Na man komentuodamas čia ir ginčydamasis su kitais dar labiau krenti. Niekada čia pamatysi Juškos, bumerio ar kesos čia diskutuojant ir bandant įrodyti kiekvienam, kad jie geri ir blabla. Daryk išvadas.

1 minute prieš, Intoxicated. parašė:

Juokingiausia tai, jog čia susirinkę didžiausi "ekspertai", kurie be svarių įrodymų teigia jog 1000 žaidėjų buvo pasiekta botų pagalba :funny: Manau Jums pavydas per daug bambą graužia 

Žinant koks yra Zavaskas žmonės daro teisingas prielaidas.

 

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Justas.P parašė:

Tai vienintelis kozeris kurį turi savo kišenėje ir jis yra sukurtas Zavasko, o ne tavo ar ten kažkokio skripterio. Puikus pavyzdys, kad jam nereikėjo GM, kad pasiektu ta 'rekordą' į kurį žiūriu labai pesimistiškai. Ar jums tai pavyks atkartoti? ne kodėl nes jūs ne Zavaskas.

Kiek žinai sa-mpe maximumas yra 1000 žaidėjų? o tu sakai, kad būtumėt pasiekę didesnį rekordą? :D 

Ir tai yra faktas, kad grafikos darbai yra prasti. Dabar 2019m, o jūsų darbus lenkia 2011 metų projektas.

Na man komentuodamas čia ir ginčydamasis su kitais dar labiau krenti. Niekada čia pamatysi Juškos, bumerio ar kesos čia diskutuojant ir bandant įrodyti kiekvienam, kad jie geri ir blabla. Daryk išvadas.

Tavo pasakymas, kad puikus populiarumo pavyzdys yra susidomėjimas tuščia modifikacija yra visiškai kvailas, kadangi niekur viešoje erdvėje nebuvo skelbiama, kad pirmiausia bus paleista tuščia modifikacija, o tik paskui tikroji. Žaidėjai jungėsi tikėdamiesi iš karto pakliūti į serverį, kurio laukė ilgą laiką.

Jeigu imtume bendrai, taip, tu esi teisus, daugiausiai prie projekto populiarumo prisidėjo Marius, tačiau nereikia pamiršti, kad jis nė euro neįdėjo į projekto kūrimo procesą, visą laiką žaidė pažadais arba jeigu jau būdavo priremiamas prie sienos – atsiskaitydavo už pinigus, kuriuos gavo už parduotus verslus serveryje. Žaidėjai tikrai nebūtų taip susidomėję projektu, jei ne didelis Reino darbas prie modifikacijos, jei ne Pofkos MAP darbai už kuriuos galiausiai buvo beveik neatsiskaityta, jei ne Povilo darbas prie forumo ir VVP dizaino už pažadus atsiskaityti ateityje. Visi įnešė savo indėlį į tai, kad būtų pasiektas toks rezultatas.

Tu skaitai čia ginčijimusi? Skirk ginčą nuo savo pozicijos ginimo. Aš tikrai neleisiu, kad būtų be reikalo teršiamas mano dabartinio projekto vardas ir buvusio projekto komanda, kuri įdėjo ne ką mažiau darbo į projektų kūrimą nei pats Marius, o liko apgauti. Man nusispjauti ką darytų kiti, aš esu aš ir turiu savo politiką. Tokie kaip tu, kurie tik į kitus lygiuotis ir sugeba gal ir kopijuoja išvardintų asmenų strategijas.

Kas liečia mūsų grafikos darbus tu sugebėk ne tik pasakyti, kad jie yra stipriai pasenę ir nesižiūri, o argumentuok kodėl. Dabar aš matau tik tiek, kad tu visiškai nesigaudai grafikos dizaine ir  sieki tiesiog sumenkinti žmogų, kuris darė šiuos darbus.

prieš 8 valandas(-ų), nol sėmkė parašė:

kur ce 7 eurus uz vipa susimoket ?

Puikus pokštas, sveikinu tave su tuo. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Nerijusszz parašė:

Moderatoriai ištrinkit šito ciniko temą, girtis dalykais, kurių nėra padaręs yra labai jau baisu ir man regis žmogus turi psichologiniu problemų, nes mano, kad jis yra kitas asmuo Zavaskas. Labai man neramu dėl Ainiaus jau darosi, apsaugokite jį, ištrynę temą.

Didesnės nesąmonės parašyti negalėjai? Gali įvardinti dalykus, kurių aš nesu padaręs ir giriuosi? Priešingai, apie ankstesnį projektą aš pagrinde neigiamai atsiliepiu, kaip gerą ir smagų prisiminimą išskyriau tik patį serverį startą. Jeigu kažkas ir turi psichologinių problemų, tai tik tu. Nežinau kas tau čia kelia nerimą ir iš ko tu sprendi, kad aš deduosi Mariumi. Nė vienoje vietoje nesakiau, kad aš padarysiu tą patį, kad aš į jį lyginuosi. Niekada nesilyginsiu į žmogų, kuris apgavo daugybę žmonių ir žiūrėjo tik savo gerovės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Ainius parašė:

Didesnės nesąmonės parašyti negalėjai? Gali įvardinti dalykus, kurių aš nesu padaręs ir giriuosi? Priešingai, apie ankstesnį projektą aš pagrinde neigiamai atsiliepiu, kaip gerą ir smagų prisiminimą išskyriau tik patį serverį startą. Jeigu kažkas ir turi psichologinių problemų, tai tik tu. Nežinau kas tau čia kelia nerimą ir iš ko tu sprendi, kad aš deduosi Mariumi. Nė vienoje vietoje nesakiau, kad aš padarysiu tą patį, kad aš į jį lyginuosi. Niekada nesilyginsiu į žmogų, kuris apgavo daugybę žmonių ir žiūrėjo tik savo gerovės. 

Galėjau, bet kam man pilstyti iš tuščio į kiaurą kai apie tave viskas yra aišku "sa-mp" pasaulyje, giriesi rekordais, kurie pasiekti ne tavo dėka, darbais kažkokiais, kuriuose esi silpnas ir neatlaikai spaudimo su priežastimi "savininkai nerodo pastangų", pasižiūrėk kaip dirbi ir tada daryk apibendrinimus apie savo darbą ir kitų. O dabar ištrink šią temą ir leisk Reinui, kurti Critical'ą, o ne prie tavo šūdšervio dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Nerijusszz parašė:

Galėjau, bet kam man pilstyti iš tuščio į kiaurą kai apie tave viskas yra aišku "sa-mp" pasaulyje, giriesi rekordais, kurie pasiekti ne tavo dėka, darbais kažkokiais, kuriuose esi silpnas ir neatlaikai spaudimo su priežastimi "savininkai nerodo pastangų", pasižiūrėk kaip dirbi ir tada daryk apibendrinimus apie savo darbą ir kitų. O dabar ištrink šią temą ir leisk Reinui, kurti Critical'ą, o ne prie tavo šūdšervio dirbti.

Giriuosi rekordais? Parodyk vietą, kurioje aš gyriausi dėl šito rekordo. Aš rašiau, kad tai buvo vienintelis smagus dalykas per visą projekto gyvavimo laikotarpį. Taigi, arba tu esi visiškai bukas ir skaityti nemoki, arba stengiesi bet kokia kaina mane apšmeižti, kas tau sunkiai sekasi.

Jeigu rimčiau pakalbėtume apie ankstesnį projektą, tai jis greičiausiai būtų visiškai nestartavęs arba startavęs dar po metų, kadangi Marius pastoviai susidurdavo su problemomis dėl motyvacijos. Sakai mano indėlio į projektą nėra? Stipriai klysti. Aš buvau tas žmogus, kuris į projektą atvedė ne vieną rimtą žmogų, kurie noriai prisidėjo prie serverio kūrimo. Visgi dabar man tų žmonių gaila, nes jie buvo Mariaus apgauti, su jais nebuvo atsiskaityta.

Reinas nėra mažas vaikas, jis jeigu pasakė - padarys. Žmogus sugeba ir savo projektą tvarkytis ir dar pas mane dirbti. Žinau, kad tu labai nori, kad šios temos neliktų ir vienintelė to priežastis - pavydas.

prieš 4 valandas(-ų), Santos# parašė:

@AdomasJ

@Adomas J. Laikas jau ištrinti freepostuntema.

Ką galiu pasakyti, visiškas juokdarys esi. Nesugebi nieko savo sugalvoti. Kiti, net ir norėdami man įgelti sugalvoja kažką savo, o tu, kaip papūga atkartoji jau parašytas mintis. Vienas pajuokavo dėl perkamo VIP - parašei tą patį, kitas pavydo perpildytas reikalauja trinti temą - nepraėjo nė pusvalandis, o tu jau rašai tą patį. Visiškai neoriginalus heiteris, neįdomu nei skaityti, nei atsakinėti. Ateityje pasistenk labiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Demn, kiek cia visokiu sudu prirasyta.

Supergames nepasikeite nei velnio, vis tie patys toxic bachurai, kurie tik stumt ir stumt sugeba. 

Jeigu Ainius su Reinu sugebes normaliai padaryt projekta, be visu tu Zavasko sudu, tai gal ir bus nauja vieta vaikams grajint ir gales pasipelnyt is to gana neblogai (kas ir yra main goal'as visuose zaidimo serveriuose, kaip norite galite bandyti si fakta neigt, bet tai yra faktas). 

Na o jeigu, vel bus laginas, botu susirinkimas ir realiai tuscias servas tai gl hf uzsidarant, beviltiskas pinigu kisimas tuomet i 14metu senumo zaidima, apie kuri jau pamirst reiketu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), sancio parašė:

Demn, kiek cia visokiu sudu prirasyta.

Supergames nepasikeite nei velnio, vis tie patys toxic bachurai, kurie tik stumt ir stumt sugeba. 

Jeigu Ainius su Reinu sugebes normaliai padaryt projekta, be visu tu Zavasko sudu, tai gal ir bus nauja vieta vaikams grajint ir gales pasipelnyt is to gana neblogai (kas ir yra main goal'as visuose zaidimo serveriuose, kaip norite galite bandyti si fakta neigt, bet tai yra faktas). 

Na o jeigu, vel bus laginas, botu susirinkimas ir realiai tuscias servas tai gl hf uzsidarant, beviltiskas pinigu kisimas tuomet i 14metu senumo zaidima, apie kuri jau pamirst reiketu.

 

Pasikartosiu, ankstesniame projekte starto metu jokių sukčiavimų nebuvo, tą Reinas patvirtino perskaičiuodamas starto dienos duomenis. O jeigu tu kalbi apie žaidėjų bandymą pasipelnyti, kai būdavo kuriamos paskyros ir statoma į AFK zoną, tai šią problemą mes su Reinu sprendėme, jis buvo jau įdėjęs ir sistemą, kuri blokuotų tokią galimybę, tačiau Marius, pamatęs ženkliai nukritusį aktyvumą išėmė šią sistemą, užmerkė akis ir uždegė žalią šviesą iš to pasipelnyti norėjusiems žaidėjams. Tas papiktino ne tik mus, tačiau ir paprastus žaidėjus bei administraciją. Galiu užtikrinti, kad tokių nelogiškų sprendimų pas mus tikrai nebus, kadangi kokybė yra kur kas svarbiau nei kiekybė.

2019-04-07 13:02, Mckinnon parašė:

vietoj to, kad reaguotum i menkiausius provokavimus, geriau eitum kazka naudingo atlikt, idek ac i serveri ar kazka panasaus

Jeigu laisvo laiko neturėčiau, tikrai čia nerašyčiau, tačiau atradęs noriu atsakyti ir neleisti teršti temos tiems, kurių vienintelis tikslas – pakenkti projektui. 

Redaguota , nario Ainius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...