Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LibertyLife.LT | Vyksta direktorių rinkimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2019-03-30 14:52, Iframe parašė:

Labai nuoširdžiai linkiu, net nestartuot. Visas žaidimas ir jo veikla suksis forume  Projektas gyvuos max 6 mėn iš kurių serveris bus atsidaręs 2 mėn o likę 4 mėn bus forumas su savo "atrankom". GL

Kalbi kaip tas, kuris matė projekto strateginį planą ir nusprendė jį paviešinti visiems. Gaila, kad šovei visiškai pro šalį. Kažkas panašaus buvo ankstesniame projekte su Mariumi, to nepaneigsi, tačiau serveris buvo paleistas labai vėlai tik dėl to, kad Marius leisdavo sau ilsėtis ištisas dienas, kas lėmė ne vieną starto nukėlimą. Jeigu jau taip tiksliau tau paaiškinti, tai mūsų numatytas forumo startas balandžio 13 dieną, o serverio maždaug už mėnesio nuo forumo starto. Aš neplanuoju tempti gumos, kadangi tai yra visiškai nenaudinga projektui. Nereikia manęs lyginti su Mariumi, kadangi jo vizija ir mano skiriasi kaip diena ir naktis, būtent tas ir lėmė didelius pykčius komandoje. Tai tiek. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-03-23 02:07, Ainius parašė:

Taip, kur jau ne. Žinoma, kas ką nori, tas tą šneka. Čia yra tavo subjektyvi nuomonė, tu turi teisę ją išreikšti ir tą padarei. Niekas tavęs ir neverčia žaisti tavo vadinamoje kankynėje, kiekvienas turi teisę rinktis, kas norės – žais, kas nenorės – nežais. Tiesiog nėra teisinga vertinti žmogaus sugebėjimus ir jo būdą iš kelių pranešimų forume. Taip, aš esu žmogus, kuris mėgsta tvarką, mėgstu ją įvesti ir į SA:MP projektus. Sakai aš tik kalbu ir nieko nedarau? Sutinku, kad toks vaizdas galėjo susidaryti dėl nesėkmingo etapo DogBerry projekte.

Pradėsiu nuo to, kad man atsirado laiko ir aš sugalvojau, kad man reikia sugrįžti į SA:MP, turėjau ne vieną pasiūlymą ir iš rimtesnių projektų, kuriuose situacija stabili, tačiau nusprendžiau padėti projektams, kuriems sunkiai sekasi susitvarkyti su prasta situacija, kadangi tai yra kur kas įdomiau, kai tu gali tiesiogiai prisidėti prie projekto teigiamų rezultatų.

Pirma priėmiau SAVG pasiūlymą prisijungti prie komandos, kaip ir Dogberry, supažindinau žaidėjus su tuo kas laukia netolimoje ateityje, kadangi tiek viename, tiek kitame projekte buvo sakoma, kad motyvacijos yra daug ir bus aktyviai dirbama. Gaila, kad abu mano pasirinkti projektai buvo tokie, kurių savininkai visiškai nusispjovę į projektus ir dirba tik žodžiais ir pažadais. Problema, kad aš abiejuose projektuose buvau ryšininkas tarp žaidėjų ir savininko, išklausiau vieną pusę, išklausiau antrą ir viską apibendrindamas sukūriau temą, kurioje buvo numatyti artimiausi projekto tikslai. O štai čia viskas ir prasideda, savininkas vilkina reikalus, o žaidėjai toliau protestuoja. Kas lieka kaltas? Tas, kuris tuos tikslus įgarsino. Tokia yra realybė. Kas liečia Dogberry, buvo paruoštas konkretus planas, kuris turėjo būti pirmasis atsigavimo požymis, tačiau Quplas iš pradžių tik vilkino viską, o galiausiai savaitei atsiribojo nuo projekto, dingo net ir pažadai, kurie palaikė gyvybę. Galiausiai priėmiau sprendimą pasišalinti ir pats, kadangi viską užsidėti ant savo pečių būtų nelogiška, koks man tikslas kelti projektą? Toks, kad aš savo pastangomis pakelčiau aktyvumą ir vėl sugrįžęs savininkas pasakytų šaunuolis, o pats skaičiuotų pinigus už nupirktas paslaugas? Dar vienas įdomus faktas, Quplą apie pasitraukimą informavau iš karto, tačiau jis atrašė tik po kelių dienų, ar čia normalu? Savininkas turi kiekvieną dieną, bent minimaliai pasidomėti kas darosi jo projekte, o tuo labiau kai situacija tokia prasta.

Siūlyčiau labiau susipažinti su esama situacija, o tik tada plyšauti, kad aš tik kalbėti ir sugebu, kad nevertas esu pareigų. Aš turiu ir labai sėkmingų pavyzdžių, kur rezultatai buvo aiškiai matomi, tačiau žaidėjai panašiai mane su žemėmis lygino dėl griežtumo. Visgi kai pasitraukiau ir situacija pradėjo kardinaliai keistis į blogąją pusę jie jau norėjo grąžinti tvarką, kuri ir pritraukdavo naujus žaidėjus į serverį, tačiau buvo per vėlu, nes vadelės jau buvo paleistos, o aktyvumas stipriai kritęs. Verta paminėti, kad darbas šiame projekte irgi buvo pasunkintomis sąlygomis, projekto šeimininkas irgi buvo linkęs dingti ir buvo momentų, kai pasišalindavo daugiau nei pusmečiui, tačiau situacija projekte likdavo stabili, nes nebuvau linkęs visko mesti ir apleisti. Jaučiau pagarbą projektui ir norėjau, kad jis pratęstų savo gyvavimą, kadangi tai buvo mano pirmasis SA:MP serveris, kuriame žaidžiau.

Per visą savo SA:MP istoriją buvau tas vadinamas antras žmogus projekte, turėjau taikytis prie savininkų norų ir dingimų, tas stipriai apsunkino mano darbus, nusprendžiau žengti žingsnį ir visą atsakomybę pagaliau prisiimti sau. Noriu žaidėjams suteikti kokybišką žaidimą, tikiuosi man pavyks tą padaryti ir SA:MP žaidėjai mano pastangas įvertins.

Beje, jeigu tu dar ten trini mokyklos suolą, tai nereiškia, kad ir kiti jį tebetrina, bandei čia įžeisti, tačiau vėl labai stipriai prašovei. Sėkmės tau susirasti projektą, kuriame galėtum laisvai reikštis, demonstruoti savo kietumą ir likti už tai nenubaustas.

Nu seniuuuuuuuuuk tu gerai trini lazankes,tikrai respectas,dar taip reik sugebėt,iš tokios nesąmonės išpučia tokį burbulą,kuris įtikina žaidėjus :DDDD 

Užteko paskaityt 2 pastraipą ir pamačiau (kaip ir anksčiau minėjau ligu),kad susišluosit visus pinigus ir asta lavista."turėjau ne vieną pasiūlymą ir iš rimtesnių projektų, kuriuose situacija stabili, tačiau nusprendžiau padėti projektams, kuriems sunkiai sekasi susitvarkyti su prasta situacija, kadangi tai yra kur kas įdomiau, kai tu gali tiesiogiai prisidėti prie projekto teigiamų rezultatų." ir kitasssssss tavo sakinys "Gaila, kad abu mano pasirinkti projektai buvo tokie, kurių savininkai visiškai nusispjovę į projektus ir dirba tik žodžiais ir pažadais." Soo,leisk man tavęs paklaust,tu nuo mažens trenktas,ar kas tau yra?Ofc,jeigu renkies šūdservius,tu galvoji,kad savininkam rūpi iškelt servas į aukštumas ir tas servas yra pirmoj vietoj? :DDDD O pasiūlymų iš "rimtų projektų" tikrai negavai,nes kam tokio lituanisto reikia?Kad litanijas kurtu?KAM?Kas turi rimtus projektus,tekuria atnaujinimus ir fsio,daugiau jiems nieko nereikia,nes pelnas eina ir visi laimingi.Taigi,vien iš šitos citatos žmonėms leidžia suprast,kad visa tai blefas (turiu omeny,kad tave kvietė į rimtus projektus (tai skamba taip juokingai xDDDDDDDDDDDDDDDDDD)),ir šitas blefas leidžia suprast,kad galbūt ir tavo nuostabus projektas libertylife galbūt irgi blefas?Svarbiausia šaibas susirinksi ir fsio,ir tikrai nesakyk,kad šitą projektą darai ne dėl pelno,nes tai ir durnam aišku.Žodžiu,nebetrink razinkų šitiem sampo playeriam ir prieš rašant pagalvok kaip nepaslyst ant savo minčių,nes ir vėl išsiduosi,kad svarbiausia tik pinigai ir po poros mėn uždarysi servą,nes nebebus motyvacijos.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Playaa parašė:

Nu seniuuuuuuuuuk tu gerai trini lazankes,tikrai respectas,dar taip reik sugebėt,iš tokios nesąmonės išpučia tokį burbulą,kuris įtikina žaidėjus :DDDD 

Užteko paskaityt 2 pastraipą ir pamačiau (kaip ir anksčiau minėjau ligu),kad susišluosit visus pinigus ir asta lavista."turėjau ne vieną pasiūlymą ir iš rimtesnių projektų, kuriuose situacija stabili, tačiau nusprendžiau padėti projektams, kuriems sunkiai sekasi susitvarkyti su prasta situacija, kadangi tai yra kur kas įdomiau, kai tu gali tiesiogiai prisidėti prie projekto teigiamų rezultatų." ir kitasssssss tavo sakinys "Gaila, kad abu mano pasirinkti projektai buvo tokie, kurių savininkai visiškai nusispjovę į projektus ir dirba tik žodžiais ir pažadais." Soo,leisk man tavęs paklaust,tu nuo mažens trenktas,ar kas tau yra?Ofc,jeigu renkies šūdservius,tu galvoji,kad savininkam rūpi iškelt servas į aukštumas ir tas servas yra pirmoj vietoj? :DDDD O pasiūlymų iš "rimtų projektų" tikrai negavai,nes kam tokio lituanisto reikia?Kad litanijas kurtu?KAM?Kas turi rimtus projektus,tekuria atnaujinimus ir fsio,daugiau jiems nieko nereikia,nes pelnas eina ir visi laimingi.Taigi,vien iš šitos citatos žmonėms leidžia suprast,kad visa tai blefas (turiu omeny,kad tave kvietė į rimtus projektus (tai skamba taip juokingai xDDDDDDDDDDDDDDDDDD)),ir šitas blefas leidžia suprast,kad galbūt ir tavo nuostabus projektas libertylife galbūt irgi blefas?Svarbiausia šaibas susirinksi ir fsio,ir tikrai nesakyk,kad šitą projektą darai ne dėl pelno,nes tai ir durnam aišku.Žodžiu,nebetrink razinkų šitiem sampo playeriam ir prieš rašant pagalvok kaip nepaslyst ant savo minčių,nes ir vėl išsiduosi,kad svarbiausia tik pinigai ir po poros mėn uždarysi servą,nes nebebus motyvacijos.

XD taikliai, kiti serveriai uzsiima kurimu ir pns, irodo kad yra geri darbais o ne zodziais, rasyt tai ir as moku 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Playaa parašė:

Nu seniuuuuuuuuuk tu gerai trini lazankes,tikrai respectas,dar taip reik sugebėt,iš tokios nesąmonės išpučia tokį burbulą,kuris įtikina žaidėjus :DDDD 

Užteko paskaityt 2 pastraipą ir pamačiau (kaip ir anksčiau minėjau ligu),kad susišluosit visus pinigus ir asta lavista."turėjau ne vieną pasiūlymą ir iš rimtesnių projektų, kuriuose situacija stabili, tačiau nusprendžiau padėti projektams, kuriems sunkiai sekasi susitvarkyti su prasta situacija, kadangi tai yra kur kas įdomiau, kai tu gali tiesiogiai prisidėti prie projekto teigiamų rezultatų." ir kitasssssss tavo sakinys "Gaila, kad abu mano pasirinkti projektai buvo tokie, kurių savininkai visiškai nusispjovę į projektus ir dirba tik žodžiais ir pažadais." Soo,leisk man tavęs paklaust,tu nuo mažens trenktas,ar kas tau yra?Ofc,jeigu renkies šūdservius,tu galvoji,kad savininkam rūpi iškelt servas į aukštumas ir tas servas yra pirmoj vietoj? :DDDD O pasiūlymų iš "rimtų projektų" tikrai negavai,nes kam tokio lituanisto reikia?Kad litanijas kurtu?KAM?Kas turi rimtus projektus,tekuria atnaujinimus ir fsio,daugiau jiems nieko nereikia,nes pelnas eina ir visi laimingi.Taigi,vien iš šitos citatos žmonėms leidžia suprast,kad visa tai blefas (turiu omeny,kad tave kvietė į rimtus projektus (tai skamba taip juokingai xDDDDDDDDDDDDDDDDDD)),ir šitas blefas leidžia suprast,kad galbūt ir tavo nuostabus projektas libertylife galbūt irgi blefas?Svarbiausia šaibas susirinksi ir fsio,ir tikrai nesakyk,kad šitą projektą darai ne dėl pelno,nes tai ir durnam aišku.Žodžiu,nebetrink razinkų šitiem sampo playeriam ir prieš rašant pagalvok kaip nepaslyst ant savo minčių,nes ir vėl išsiduosi,kad svarbiausia tik pinigai ir po poros mėn uždarysi servą,nes nebebus motyvacijos.

Bet ant kiek neturi ką veikt, pzdc

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Psycho parašė:

Bet ant kiek neturi ką veikt, pzdc

Statau čiriką,kad tikrai turiu daugiau ką veikt,nei tu.Šioj temoj nesilankiau 2 sav,ir tai atėjau,nes pamačiau,kad Ainius parašė (paskaičiau 2 komentarus ir tik Ainiaus),tai užtruko nu nedaugiau nei 5min,parašyt komentarą irgi gal 5min.Tai fk off ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Playaa parašė:

Statau čiriką,kad tikrai turiu daugiau ką veikt,nei tu.Šioj temoj nesilankiau 2 sav,ir tai atėjau,nes pamačiau,kad Ainius parašė (paskaičiau 2 komentarus ir tik Ainiaus),tai užtruko nu nedaugiau nei 5min,parašyt komentarą irgi gal 5min.Tai fk off ;)

Žmogus, turintis ką veikt, nesiveltų į visiškai bereikšmes dramas, susijusias su žaidimu

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), Playaa parašė:

Nu seniuuuuuuuuuk tu gerai trini lazankes,tikrai respectas,dar taip reik sugebėt,iš tokios nesąmonės išpučia tokį burbulą,kuris įtikina žaidėjus :DDDD 

Užteko paskaityt 2 pastraipą ir pamačiau (kaip ir anksčiau minėjau ligu),kad susišluosit visus pinigus ir asta lavista."turėjau ne vieną pasiūlymą ir iš rimtesnių projektų, kuriuose situacija stabili, tačiau nusprendžiau padėti projektams, kuriems sunkiai sekasi susitvarkyti su prasta situacija, kadangi tai yra kur kas įdomiau, kai tu gali tiesiogiai prisidėti prie projekto teigiamų rezultatų." ir kitasssssss tavo sakinys "Gaila, kad abu mano pasirinkti projektai buvo tokie, kurių savininkai visiškai nusispjovę į projektus ir dirba tik žodžiais ir pažadais." Soo,leisk man tavęs paklaust,tu nuo mažens trenktas,ar kas tau yra?Ofc,jeigu renkies šūdservius,tu galvoji,kad savininkam rūpi iškelt servas į aukštumas ir tas servas yra pirmoj vietoj? :DDDD O pasiūlymų iš "rimtų projektų" tikrai negavai,nes kam tokio lituanisto reikia?Kad litanijas kurtu?KAM?Kas turi rimtus projektus,tekuria atnaujinimus ir fsio,daugiau jiems nieko nereikia,nes pelnas eina ir visi laimingi.Taigi,vien iš šitos citatos žmonėms leidžia suprast,kad visa tai blefas (turiu omeny,kad tave kvietė į rimtus projektus (tai skamba taip juokingai xDDDDDDDDDDDDDDDDDD)),ir šitas blefas leidžia suprast,kad galbūt ir tavo nuostabus projektas libertylife galbūt irgi blefas?Svarbiausia šaibas susirinksi ir fsio,ir tikrai nesakyk,kad šitą projektą darai ne dėl pelno,nes tai ir durnam aišku.Žodžiu,nebetrink razinkų šitiem sampo playeriam ir prieš rašant pagalvok kaip nepaslyst ant savo minčių,nes ir vėl išsiduosi,kad svarbiausia tik pinigai ir po poros mėn uždarysi servą,nes nebebus motyvacijos.

Nežinau, kuri mano pranešimo vieta tau išduoda, kad mano pagrindinis tikslas užsidirbti pinigų ir uždaryti projektą, tačiau jeigu jau rodosi – žegnokis, šioje vietoje tik tiek galiu pasakyti. Įdomu, kas čia iš mūsų trenktas? Ar visi projektai, kurie turi nemažų sunkumų yra tie vadinami „šūdserviai“? Nemanau. Dabar yra nemažai serverių, kurie dar iki dabar vadinami vienais stabiliausių, tačiau turi didelių problemų ir yra arti išnykimo. Pagal tavo logiką jie yra nepasisekę projektai? Atsigauk ir galvok iš naujo.

O manimi tikintiems žaidėjams aš galiu pasakyti, kad pagrindinis mano tikslas – sukurti kokybišką ir stabilų žaidimą. Esu tas, kuris SA:MP žaidime praleido tikrai nemažai laiko ir pagaliau norisi savo sukauptą patirtį nukreipti į savo projektą. Daugiau nenoriu dirbti kitiems projektams, kur kiekvienas savininko kaprizas ar abejingumas gali nulemti pačio projekto žlugimą ar įdėto darbo nubraukimą ir grįžimą prie sudėtingos situacijos. 

Primenu, kad jau balandžio 13 dieną startuoja mūsų forumas, taigi, laiko liko tikrai nedaug ir jau greitai susimatysime bei artimiau susipažinsime jau ten! 

Redaguota , nario Ainius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Psycho parašė:

Žmogus, turintis ką veikt, nesiveltų į visiškai bereikšmes dramas, susijusias su žaidimu

Veliuos ir tikrinu forumą kai turiu laiko,o veltis į dramas man patinka,nes šitoj temoj ant tiek naivių žmonių,kad eh... :D O tau linkiu sėkmės neriant Ainiui,gal gausi kokį vipą porai mėn,kol servas užsidarys.

36 minutes prieš, Ainius parašė:

Nežinau, kuri mano pranešimo vieta tau išduoda, kad mano pagrindinis tikslas užsidirbti pinigų ir uždaryti projektą, tačiau jeigu jau rodosi – žegnokis, šioje vietoje tik tiek galiu pasakyti. Įdomu, kas čia iš mūsų trenktas? Ar visi projektai, kurie turi nemažų sunkumų yra tie vadinami „šūdserviai“? Nemanau. Dabar yra nemažai serverių, kurie dar iki dabar vadinami vienais stabiliausių, tačiau turi didelių problemų ir yra arti išnykimo. Pagal tavo logiką jie yra nepasisekę projektai? Atsigauk ir galvok iš naujo.

O manimi tikintiems žaidėjams aš galiu pasakyti, d pagrindinis mano tikslas – sukurti kokybišką ir stabilų žaidimą. Esu tas, kuris SA:MP kažaidime praleido tikrai nemažai laiko ir pagaliau norisi savo sukauptą patirtį nukreipti į savo projektą. Daugiau nenoriu dirbti kitiems projektams, kur kiekvienas savininko kaprizas ar abejingumas gali nulemti pačio projekto žlugimą ar įdėto darbo nubraukimą ir grįžimą prie sudėtingos situacijos. 

Primenu, kad jau balandžio 13 dieną startuoja mūsų forumas, taigi, laiko liko tikrai nedaug ir jau greitai susimatysime bei artimiau susipažinsime jau ten! 

" Dabar yra nemažai serverių, kurie dar iki dabar vadinami vienais stabiliausių, tačiau turi didelių problemų ir yra arti išnykimo." Tai joa,labai pasisekė servai,kur žaidžia direktoriai ir po 1 darbuotoją firmoj (visi tie žmonės kaimynai arba klasiokai xD).  "kad pagrindinis mano tikslas – sukurti kokybišką ir stabilų žaidimą" , sorry sir,bet tu nekuri kokybišką ir stabilų žaidimą,Reinas tai daro,o tu tik buri pasakas,kaip ir Zavackas,gal papildomų pamokų ėmei ar viso šito išmokai,kai administratavai libertycity?    "kur kiekvienas savininko kaprizas ar abejingumas gali nulemti pačio projekto žlugimą ar įdėto darbo nubraukimą ir grįžimą prie sudėtingos situacijos. " Nu ir tu vadini tai stabiliu projektu? Kur kiekvienas savininko kaprizas ar abejingumas sužlugdo servą? :D Tikrai stabilu :DDDD Pats prieštarauji savo sakiniam,nu kaip čia dabar...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Playaa parašė:

Veliuos ir tikrinu forumą kai turiu laiko,o veltis į dramas man patinka,nes šitoj temoj ant tiek naivių žmonių,kad eh... :D O tau linkiu sėkmės neriant Ainiui,gal gausi kokį vipą porai mėn,kol servas užsidarys.

Šiaip nekomentuočiau ir nesiginčiau, nes man visiškai nesvarbios yra nuomonės žmonių, kurių nepažįstu, bet akcentuosiu tokį faktą, kad sampo nežaidžiu jau seniai, todėl ne toj linkmėj linki sėkmės, bet anw, ačiū :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, Playaa parašė:

Veliuos ir tikrinu forumą kai turiu laiko,o veltis į dramas man patinka,nes šitoj temoj ant tiek naivių žmonių,kad eh... :D O tau linkiu sėkmės neriant Ainiui,gal gausi kokį vipą porai mėn,kol servas užsidarys.

" Dabar yra nemažai serverių, kurie dar iki dabar vadinami vienais stabiliausių, tačiau turi didelių problemų ir yra arti išnykimo." Tai joa,labai pasisekė servai,kur žaidžia direktoriai ir po 1 darbuotoją firmoj (visi tie žmonės kaimynai arba klasiokai xD).  "kad pagrindinis mano tikslas – sukurti kokybišką ir stabilų žaidimą" , sorry sir,bet tu nekuri kokybišką ir stabilų žaidimą,Reinas tai daro,o tu tik buri pasakas,kaip ir Zavackas,gal papildomų pamokų ėmei ar viso šito išmokai,kai administratavai libertycity?    "kur kiekvienas savininko kaprizas ar abejingumas gali nulemti pačio projekto žlugimą ar įdėto darbo nubraukimą ir grįžimą prie sudėtingos situacijos. " Nu ir tu vadini tai stabiliu projektu? Kur kiekvienas savininko kaprizas ar abejingumas sužlugdo servą? :D Tikrai stabilu :DDDD Pats prieštarauji savo sakiniam,nu kaip čia dabar...

Aš prieštarauju savo mintims? Čia tu nepagauni visiškai esmės ir tiesiog bandai pasirodyti protingu, tokiu, kuris ruošiasi išgelbėti naivius SA:MP žaidėjus nuo pikto ir savanaudžio monstro Ainiaus. Stabilius projektus aš turėjau omenyje tuos, kurie gyvuoja jau ilgą laiką, turi savo istoriją, solidžius pasiekimus ir šiuo metu yra arti išnykimo ribos dėl ženkliai suprastėjusio lankomumo. Neturėjau omenyje tų projektų, kuriuos susikuria draugai ir ten tarpusavyje žaidžia, bet tu visur juos matai ir bandai įkišti, turbūt nesi kitokiuose žaidęs ar tuo labiau administravęs. 

Taip, Reinas programuodamas kuria kokybišką žaidimą, tačiau tu esi visiškas bukaprotis jeigu galvoji, kad tik tai lemia kokybišką žaidimą. Kokybiškam žaidimui būtinas kokybiškas administravimas, komunikacija bei reklama, jau nekalbu apie kitas detales. Kas iš to, kad modifikacija bus kokybiška ir pilnai paruošta, jeigu nebus kitų elementų?

Apie savininkų kaprizus ir abejingumą kalbėjau labai plačiai, turėjau omenyje, kad iki šiol visada buvau tas antras žmogus projekte ir mano darbas kartais buvo nubraukiamas dėl elementaraus nesusikalbėjimo komandoje, savininko motyvacijos trūkumo ar panašių faktorių. Jeigu tau dar smegenys neapdirbo informacijos, tai padėsiu, pateiksiu ją supaprastintai, kaip užduotį mokykloje mokiniams, kurie turi palengvintą programą. Pagrindinė mintis buvo tokia, kad pirmą kartą aš būsiu tas pirmosios pozicijos žmogus projekte ir šį kartą mano pečius užspaus visiška atsakomybė, o turėdamas ne vieną pamoką iš ankstesnių etapų galėsiu tinkamai sureaguoti į situacijas ir pakreipti projekto veiklą tinkama linkme.

prieš 5 valandas(-ų), . parašė:

XD taikliai, kiti serveriai uzsiima kurimu ir pns, irodo kad yra geri darbais o ne zodziais, rasyt tai ir as moku 

Na taip, kiti serveriai užsiima kūrimu, o čia tai kažkokie nevykėliai, nieko nekuria, tik kalba. Tu mus demaskavai ir aš nebeturiu ką pasakyti, puikiai padirbėjai Šerlokai. 

Parodyk man nors vieną projektą, kuris pradėjo savo veiklą kitaip, nei mes pradedame savo. Kaip, tavo nuomone, mes dabar turėtume įrodinėti viską darbais? Atidaryti serverį, įleisti žaidėjus, kurie galėtų matyti ne mūsų tekstus šiame forume, o serverio kūrimo progresą? Pabandyk tu tokią idėją taikyti, jeigu pasiteisins, būsi pirmasis projekto kūrėjas, kuris kūrimo procese viską įrodė darbais, o ne žodžiais. 

Mes čia kalbame, diskutuojame su kitais nariais tam, kad susikurtume būsimo projekto bendruomenės pagrindą, kad pristatytume savo idėją ir žmonės galėtų arba ją priimti ir mūsų laukti, arba atmesti ir eiti ieškoti kitų, sau labiau tinkamų variantų. Aš labiau džiaugiuosi, kad tokių kaip tu yra vienetai, o didžioji dauguma blaiviai mąstančių narių mus palaiko, mūsų laukia ir su mumis palaiko ryšį bei aktyviai domisi serverio kūrimo progresu. Žinoma, mes įtinkame ne visiems, bet matomai protingi tiesiog paskaito, susidaro nuomonę ir išeina, o ne kaip tu ar aukščiau įvardintas veikėjas rašinėja ir „gelbėja“ SA:MP žaidėjus nuo mūsų.

Tu moki rašyti? Kitą kartą labiau pasistenk, nes šis balandžio 1-osios pokštas labai neįtikinamai skamba. Pasistenk kažką arčiau realybės sugalvoti kitiems metams.  

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-01 23:57, Ainius parašė:

Aš prieštarauju savo mintims? Čia tu nepagauni visiškai esmės ir tiesiog bandai pasirodyti protingu, tokiu, kuris ruošiasi išgelbėti naivius SA:MP žaidėjus nuo pikto ir savanaudžio monstro Ainiaus. Stabilius projektus aš turėjau omenyje tuos, kurie gyvuoja jau ilgą laiką, turi savo istoriją, solidžius pasiekimus ir šiuo metu yra arti išnykimo ribos dėl ženkliai suprastėjusio lankomumo. Neturėjau omenyje tų projektų, kuriuos susikuria draugai ir ten tarpusavyje žaidžia, bet tu visur juos matai ir bandai įkišti, turbūt nesi kitokiuose žaidęs ar tuo labiau administravęs. 

Taip, Reinas programuodamas kuria kokybišką žaidimą, tačiau tu esi visiškas bukaprotis jeigu galvoji, kad tik tai lemia kokybišką žaidimą. Kokybiškam žaidimui būtinas kokybiškas administravimas, komunikacija bei reklama, jau nekalbu apie kitas detales. Kas iš to, kad modifikacija bus kokybiška ir pilnai paruošta, jeigu nebus kitų elementų?

Apie savininkų kaprizus ir abejingumą kalbėjau labai plačiai, turėjau omenyje, kad iki šiol visada buvau tas antras žmogus projekte ir mano darbas kartais buvo nubraukiamas dėl elementaraus nesusikalbėjimo komandoje, savininko motyvacijos trūkumo ar panašių faktorių. Jeigu tau dar smegenys neapdirbo informacijos, tai padėsiu, pateiksiu ją supaprastintai, kaip užduotį mokykloje mokiniams, kurie turi palengvintą programą. Pagrindinė mintis buvo tokia, kad pirmą kartą aš būsiu tas pirmosios pozicijos žmogus projekte ir šį kartą mano pečius užspaus visiška atsakomybė, o turėdamas ne vieną pamoką iš ankstesnių etapų galėsiu tinkamai sureaguoti į situacijas ir pakreipti projekto veiklą tinkama linkme.

Na taip, kiti serveriai užsiima kūrimu, o čia tai kažkokie nevykėliai, nieko nekuria, tik kalba. Tu mus demaskavai ir aš nebeturiu ką pasakyti, puikiai padirbėjai Šerlokai. 

Parodyk man nors vieną projektą, kuris pradėjo savo veiklą kitaip, nei mes pradedame savo. Kaip, tavo nuomone, mes dabar turėtume įrodinėti viską darbais? Atidaryti serverį, įleisti žaidėjus, kurie galėtų matyti ne mūsų tekstus šiame forume, o serverio kūrimo progresą? Pabandyk tu tokią idėją taikyti, jeigu pasiteisins, būsi pirmasis projekto kūrėjas, kuris kūrimo procese viską įrodė darbais, o ne žodžiais. 

Mes čia kalbame, diskutuojame su kitais nariais tam, kad susikurtume būsimo projekto bendruomenės pagrindą, kad pristatytume savo idėją ir žmonės galėtų arba ją priimti ir mūsų laukti, arba atmesti ir eiti ieškoti kitų, sau labiau tinkamų variantų. Aš labiau džiaugiuosi, kad tokių kaip tu yra vienetai, o didžioji dauguma blaiviai mąstančių narių mus palaiko, mūsų laukia ir su mumis palaiko ryšį bei aktyviai domisi serverio kūrimo progresu. Žinoma, mes įtinkame ne visiems, bet matomai protingi tiesiog paskaito, susidaro nuomonę ir išeina, o ne kaip tu ar aukščiau įvardintas veikėjas rašinėja ir „gelbėja“ SA:MP žaidėjus nuo mūsų.

Tu moki rašyti? Kitą kartą labiau pasistenk, nes šis balandžio 1-osios pokštas labai neįtikinamai skamba. Pasistenk kažką arčiau realybės sugalvoti kitiems metams.  

Nu tegul žaidžia scamų serve,nerūpi man. Tai tu nesupranti,apie ką aš kalbu,typo tau stabilus projektas yra,kuriam žaidžia 10 žaidėjų? :D Nu,nes labai abejoju,kad tave kvietė į rimtesnius projektus,kur lošia nuo 50 žmonių (kaip rls,lsgyvenimas,kitų nebežinau).Šauk apklausą įdomumo dėlei,kokius servus jie laiko šūdserviais ir pats pamatysi,kad gavai pakvietimus į šūdservius :DD Nu,bet dėkim,tu toks amazing adminas,visi tavęs trokšta,tai mažiau kalbėk ir įrodyk,įkelk man į až ar čia gali,kad tikrai tave kvietė į normalius projektus.Ar prasidės atmazai,kad oj,chatai išsitrynė,oj da kažkas atsitiko,o da juokingiau būtų,kad "nešvaistysiu laiko" :D Nes čia rašydamas savo atmazus ir litanijas užtrunki čj 10kart ilgiau,nei padaryt ss ir įmest čia.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Velniai jus griebtų, jau galvojau, kad mariaus šūdinos modifikacijos nebeišvys saulės šviesos. Absoliuti beskonybė, nulis estetikos, pilnas gramatikos klaidų ir bugų bankas turbūt sudaro 90% modifikacijos. Nesakau, kad to negalima ištaisyt, bet ir liks toks pusfabrikatis koldūnas. Šūkis "nauja pradžia", kurį ne vieną kartą galima sutikti žlugusių samp serverių kapinyne su prierašu "liūdna pabaiga", parodo jūsų topinį "strateginį" planą. Ir iš viso Ainių aš taip ilgai matau samp pasauly, kad turbūt reikėtų jį pripažinti sampo simboliu, deja, ne pačiu geriausiu. Forume rodomi gfx darbeliai yra niekiniai, prieš nedaug laiko Ainius dar kažkuo užsiiminėjo dogberryje, dabar jau čia kažkas vyksta, tiesiog multiverslininkas. Tikriausiai iš sampo uždirbi rimtai ir keli bendrą lietuvos atlyginimo vidurkį, nes jeigu ne tai nežinau kodėl jis toks didelis. Žodžiu sėkmės, pats nežaidžiu, bet esu daug serverių aplankęs, taigi nuomonė ne heiterio, o nešališko komentatoriaus. 

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-03 23:11, Nexar` parašė:

Velniai jus griebtų, jau galvojau, kad mariaus šūdinos modifikacijos nebeišvys saulės šviesos. Absoliuti beskonybė, nulis estetikos, pilnas gramatikos klaidų ir bugų bankas turbūt sudaro 90% modifikacijos. Nesakau, kad to negalima ištaisyt, bet ir liks toks pusfabrikatis koldūnas. Šūkis "nauja pradžia", kurį ne vieną kartą galima sutikti žlugusių samp serverių kapinyne su prierašu "liūdna pabaiga", parodo jūsų topinį "strateginį" planą. Ir iš viso Ainių aš taip ilgai matau samp pasauly, kad turbūt reikėtų jį pripažinti sampo simboliu, deja, ne pačiu geriausiu. Forume rodomi gfx darbeliai yra niekiniai, prieš nedaug laiko Ainius dar kažkuo užsiiminėjo dogberryje, dabar jau čia kažkas vyksta, tiesiog multiverslininkas. Tikriausiai iš sampo uždirbi rimtai ir keli bendrą lietuvos atlyginimo vidurkį, nes jeigu ne tai nežinau kodėl jis toks didelis. Žodžiu sėkmės, pats nežaidžiu, bet esu daug serverių aplankęs, taigi nuomonė ne heiterio, o nešališko komentatoriaus. 

Taigi jis sampo dievas,visi jo trokšta,o jis tik girias,kad pasirodytų ant kiek rimtas yra,litanijas tik rašo,grynas demagogas,o paprašius,kad įrodytų,jog tikrai jį kvietė į rimtesnius projektus,tiesiog praignorino. :D Tai galim daryt prielaidą,kad jis tiesiog blefuoja,kaip ir su pakvietimais,taip ir su serveriu,pasidarys naudos ir bus cy@

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-04-03 15:20, Playaa parašė:

Nu tegul žaidžia scamų serve,nerūpi man. Tai tu nesupranti,apie ką aš kalbu,typo tau stabilus projektas yra,kuriam žaidžia 10 žaidėjų? :D Nu,nes labai abejoju,kad tave kvietė į rimtesnius projektus,kur lošia nuo 50 žmonių (kaip rls,lsgyvenimas,kitų nebežinau).Šauk apklausą įdomumo dėlei,kokius servus jie laiko šūdserviais ir pats pamatysi,kad gavai pakvietimus į šūdservius :DD Nu,bet dėkim,tu toks amazing adminas,visi tavęs trokšta,tai mažiau kalbėk ir įrodyk,įkelk man į až ar čia gali,kad tikrai tave kvietė į normalius projektus.Ar prasidės atmazai,kad oj,chatai išsitrynė,oj da kažkas atsitiko,o da juokingiau būtų,kad "nešvaistysiu laiko" :D Nes čia rašydamas savo atmazus ir litanijas užtrunki čj 10kart ilgiau,nei padaryt ss ir įmest čia.

Vėl tu kampo nepagauni ir pjauni savo grybą. Jeigu rimtai, tai kiekvienas projektas turi savų problemų ir jeigu jame kelis kartus per 5-6 metus ženkliai krenta aktyvumas, nereiškia, kad jis nėra stabilus. Svarbiausia, kad jis geba atsistoti, išsilaižyti žaizdas ir tęsti savo veiklą, aš turėjau būtent tokius pavyzdžius. Pats geriausias pavyzdys SA-MP.lt projektas, kuris gyvuoja būtent tiek laiko, per juos turėjo nemažai nuosmukių, tačiau atsistodavo ir atsilaikydavo. Ten aš praleidau ne vienus smagius metus ir mačiau kaip viskas keičiasi, beveik 4 metus buvau ir to dalimi.  Aš turėjau omenyje tokius projektus, būtent tokiems sugrįžęs į SA:MP žaidimą padėti ir bandžiau, bet gaila, kad du kartus užmyniau ant grėblio, nes susidūriau su visišku savininkų abejingumu, būtent tas ir lėmė mano sprendimą kurti savo projektą.

Aš nesakau, kad manęs visi trokšta, čia tavo noras sutirštinti spalvas ir nupiešti mane kaip didžiausią blogį. Aš tiesiog sakiau, kad turėjau kelis pasiūlymus prisijungti prie projektų, tačiau tuo buvau atitrūkęs nuo SA:MP ir rimtai nesvarsčiau, o grįžęs, kaip jau minėjau, pasirinkau su rimtomis problemomis susidūrusius projektus. Nėra man tikslo čia dabar knaisiotis po susirašinėjimus ir tau įrodinėti kas ir kaip buvo. Aš dabar kuriu savo projektą, esu susikoncentravęs ties tuo ir man visiškai neįdomūs kiti. Šioje temoje kalbama apie būsimą projektą, o ne apie tai kiek jo savininkas turėjo pasiūlymų ir kokie jie buvo.

2019-04-03 23:11, Nexar` parašė:

Velniai jus griebtų, jau galvojau, kad mariaus šūdinos modifikacijos nebeišvys saulės šviesos. Absoliuti beskonybė, nulis estetikos, pilnas gramatikos klaidų ir bugų bankas turbūt sudaro 90% modifikacijos. Nesakau, kad to negalima ištaisyt, bet ir liks toks pusfabrikatis koldūnas. Šūkis "nauja pradžia", kurį ne vieną kartą galima sutikti žlugusių samp serverių kapinyne su prierašu "liūdna pabaiga", parodo jūsų topinį "strateginį" planą. Ir iš viso Ainių aš taip ilgai matau samp pasauly, kad turbūt reikėtų jį pripažinti sampo simboliu, deja, ne pačiu geriausiu. Forume rodomi gfx darbeliai yra niekiniai, prieš nedaug laiko Ainius dar kažkuo užsiiminėjo dogberryje, dabar jau čia kažkas vyksta, tiesiog multiverslininkas. Tikriausiai iš sampo uždirbi rimtai ir keli bendrą lietuvos atlyginimo vidurkį, nes jeigu ne tai nežinau kodėl jis toks didelis. Žodžiu sėkmės, pats nežaidžiu, bet esu daug serverių aplankęs, taigi nuomonė ne heiterio, o nešališko komentatoriaus. 

Meluočiau, jei sakyčiau, kad esi visiškai neteisus, žinoma, tu stipriai perspaudi, be to, tu kaip ir dauguma kritikų nesupranti, kad Mariaus nebėra ir keisis projekto valdymo ir kūrimo politika.  Kas liečia modifikaciją, tai tu teisingai kalbi, rašyba buvo viena didžiausių Mariaus problemų, jeigu tik kurdavo sistemą neparodydamas man tekstų, tai ir būdavo klaida ant klaidos. Man jis sakydavo, kad nebūtina ten kiekvieną ten smulkmeną sutvarkyti, nes samperiams yra visiškai dzin, jiems svarbiausia žaisti. Tai buvo vienas iš tų dalykų, kuriems aš stipriai prieštaravau, kadangi pats negaliu pakęsti rašybos klaidų. Visgi tada Marius buvo projekto šeimininkas ir jo žodis buvo lemiamas, dabar sprendimus priimu aš, todėl galiu drąsiai teigti, kad rašybos klaidų tikrai nebus, o jeigu ir pasitaikys – bus greitai ištaisytos. Kas liečia sistemas, Marius buvo linkęs daryti tai ką jis sugalvoja pats, o ne tai, ką siūlo žaidėjai. Mano tikslas yra išgirsti žaidėjus, atsižvelgti į jų pasiūlymus ir aš ta kryptimi judėsiu. Džiaugiuosi, kad būsimi žaidėjai tą supranta, palaiko mane ir laukia atsinaujinusio ir tikslus pakeitusio projekto starto.

prieš 4 valandas(-ų), Playaa parašė:

Taigi jis sampo dievas,visi jo trokšta,o jis tik girias,kad pasirodytų ant kiek rimtas yra,litanijas tik rašo,grynas demagogas,o paprašius,kad įrodytų,jog tikrai jį kvietė į rimtesnius projektus,tiesiog praignorino. :D Tai galim daryt prielaidą,kad jis tiesiog blefuoja,kaip ir su pakvietimais,taip ir su serveriu,pasidarys naudos ir bus cy@

Pasakoriau tu pasakoriau. Tu rašai – aš atrašau, jeigu tau mano atsakymai atrodo labai rimti, tai smagu. Rašau litanijas? Aš stengiuosi kuo tiksliau atsakyti, todėl taip ir gaunasi, man tą padaryti nėra sudėtinga, rašau, nes noriu atsakyti ir tavo šmeižikiškus pranešimus, kad šią temą aplankę nariai matytų abiejų pusių pozicijas ir galėtų susidaryti savo nuomonę. Tai tiek.

Redaguota , nario Ainius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Ertas. parašė:

Na neskaitau komentarų gal tenai jau ir nurodyta forumo atsidarymo data, bet galiu paklaust pačio Ainiaus kada numatomas forumo atidarymas ?

Forumo startas balandžio 13 dieną 20:00 val. Čia informacija pasimeta komentarų gausoje, todėl siūlyčiau sekti naujienas mūsų Facebook puslapyje arba tiesiog susisiekti Skype, ten visada atsakysime. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...