Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LibertyLife.LT | Vyksta direktorių rinkimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
Prieš 1 valandą, MasterYi parašė:

Viskas daroma dėl uždarbio tiesiai šviesiai, kad pasipelnyti ir užsidaryti. Nejaugi darysit tas pačias klaidas ir prispirkę visko verksit jog užsidarė?

Čia yra tik tavo nuomonė, aš ją priimsiu. Žinoma, tas šešėlis, kurį paliko nesėkmingas pirmasis bandymas velkasi paskui mus, tačiau tai yra praeitis. Nereikia sakyti, kad aš visada taip sakau, nes tai pirmasis mano kuriamas projektas, ankstesniame projekte šeimininkas buvo Marius ir ten beveik viskas buvo daroma pagal jo norus. Dabar mūsų tikslas – sukurti stabilų projektą, kuriame prioritetas būtų ne kiekybė, o kokybė. 

Redaguota , nario Ainius
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai pamatęs temą nuoširdžiai nusijuokiau, nes galvojau eilinės pasakos, libertis is coming back ir greitai žlugs, tačiau susisiekiau su Ainium per administracijos skype norėdamas patestuoti, kaip greitai yra atsakoma į žaidėjų klausimus, norėjau išgirsti lūkesčius ir visa kita, ir galiu pasakyti, kad sugebėjau įžvelgti didelę motyvaciją ir administracija atsako į klausimus greitai, taip pat yra maloni, komunikabili (na, čia kalba apie Ainių, hehe), na, o šiaip, nors mėgstu kritikuoti visus projektus, tačiau tikiu šio projekto sėkme, nes visgi, už vairo sėdi nebe Marius, kuris verslus parduoda už realius pinigus, o iš vaikų pasipelnęs pabėga, todėl nemanau, jog reiktų teisti projekto naujuosius šeimininkus už Mariaus klaidas.

Sėkmės ^^

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-03-12 22:20, Andrius P. parašė:

Aš kaip žmogus iš LC komandos, galiu pasakyt, kad šis projektas vertas dėmesio ir tikrai verta į jį grįžt. Ta LC starto minutė buvo kažkas tokio... Kai žaidėjų skaičius nuo 1 iki 300 pakyla per kelias sekundes, tu supranti, kad esi istorijos dalis. Paspaudi TAB'ą, o jau 500... 700... 1000... Ir tada supranti, kad prisidėjai prie didžiausio iki šiol SAMP projekto Lietuvoje. Ta akimirka man buvo geriausia per visą laiką žaidžiant šį žaidimą.

LF arba LL (neskamba, taip kaip LC :D ) su dalimi senos komandos bus geriau, nei LC su tobula, nauja komanda kurioje būtų Marius... Marius pats sugeba sunaikint savo projektus ir galų gale prakišt juos kažkokiems vaikams, kurie tik ir laukia kol buvęs žinomas projektas atsidurs jų rankose. Per startą, žinoma, pasieks 200 online ir sakys, kad čia tik jų nuopelnas, nors nė velnio.

Aš gal ir ne į temą kalbu, bet noriu pasakyt, kad LC senoji komanda buvo tikrai gera ir kiekvienas gerai išmanė savo darbą, o dabar jie grįžta ir vis dar esantiems su SAMP'u verta grįžt drauge... Gal ir nėra Mariaus pažadų, ir vardo "Zavaskas", kuris taip visus traukia, bet yra viskam pasiryžusi komanda, ko ir reikia norint kažko pasiekti.

Sėkmės ir galbūt susitiksim ;) 

500,700,1000 ? Keliese sandbox'us leidot? visas teamas po koki 20-30? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, R0L1S parašė:

500,700,1000 ? Keliese sandbox'us leidot? visas teamas po koki 20-30? :D

O ne... Tik ne tai. Prašau, ištrink šitą pranešimą kol nepamatė jo kiti forumo nariai. Susitarsime kažkaip gal... Demaskavai tu mus čia, atsiprašau visos ankstesnio projekto komandos vardu. Ne gana to, kad siekėme susitvarkyti ir išvengti kibernetinių atakų dar prie viso to jungėme sandbox'us per serverio startą tiek pačiame serveryje, tiek forume, tiek TeamSpeak'e. :( :( :(

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Ainius parašė:

O ne... Tik ne tai. Prašau, ištrink šitą pranešimą kol nepamatė jo kiti forumo nariai. Susitarsime kažkaip gal... Demaskavai tu mus čia, atsiprašau visos ankstesnio projekto komandos vardu. Ne gana to, kad siekėme susitvarkyti ir išvengti kibernetinių atakų dar prie viso to jungėme sandbox'us per serverio startą tiek pačiame serveryje, tiek forume, tiek TeamSpeak'e. :( :( :(

Tai taip, atmazai best thing ever.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Ainius parašė:

O ne... Tik ne tai. Prašau, ištrink šitą pranešimą kol nepamatė jo kiti forumo nariai. Susitarsime kažkaip gal... Demaskavai tu mus čia, atsiprašau visos ankstesnio projekto komandos vardu. Ne gana to, kad siekėme susitvarkyti ir išvengti kibernetinių atakų dar prie viso to jungėme sandbox'us per serverio startą tiek pačiame serveryje, tiek forume, tiek TeamSpeak'e. :( :( :(

Vienaip ar antraip real modifikacija nebutu isnesusi tu vadinamuju 1000 (inc. botai) lol, butu paluze ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), pesh parašė:

Vienaip ar antraip real modifikacija nebutu isnesusi tu vadinamuju 1000 (inc. botai) lol, butu paluze ir tiek.

Gali būti, dėl baimės, kad gali nulūžti ir buvo nuspręsta pasirinkti tuščią modifikaciją. Norėjome pasižiūrėti koks maksimalus žaidėjų susidomėjimas. Gaila, tačiau dėl kibernetinių atakų nulūžo ir tuščia modifikacija. Reinas skaičiavo starto metu registruotus unikalius vartotojus ir jų realiai buvo daugiau nei tūkstantis. 

Kas liečia LC modifikaciją tai joje vienu metu buvo prisijungę berods 780 žaidėjų, kai atslūgo kibernetinės atakos ir serveris buvo paleistas apie 23 valandą vakaro (4 valandos nuo oficialaus starto). Tai gal dar kokį 100-150 papildomų žaidėjų ir būtų sutalpinęs, kas ten žino.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
prieš 19 valandas(-ų), R0L1S parašė:

500,700,1000 ? Keliese sandbox'us leidot? visas teamas po koki 20-30? :D

Tu, ir visas forumas net neįsivaizduoja kaip man gaila Tavęs po tokio atsakymo. Vienas "durnelis" sugalvojo šitą dalyką, visi iš paskos kartoja kaip jis, ar turit įrodymų, kad leido botus? Visi žaidėjai buvo tikri žmonės, ir nejuokinkit su tokiais komentarais, nors kad ir kaip nekenčiu šito projekto, bei seno Mariaus LC, bet nejuokinkit prašau su tais botais.

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-03-17 22:04, Intoxicated. parašė:

Akivaizdu, jog tai eilinis tuščiažodžiavimas, ir užjaučiu tuos, kurie tiki šita dviveidiška rašliava ir tikisi kažko gero iš šio projekto. Kad ir kaip gaila bebūtų, bet šiais laikais kažką naujo kurti yra beviltiška, seni projektai gyvuoja ir dar gyvuos ilgai, jų nenuversit. Po daug sukauptos patirties sampe, galiu užtikrinti, kad šis projektas bus, kaip žmonės mėgsta teigti "eilinis", niekam tikęs projektas. Nesu pesimistas, kaiptik priešingai, bet tokia juk tiesa, ar ne? :song:

O šiaip Ainius šaunus bichiukas, nu bet pajaus pinigėlius ir dings kaip į vandenį, savaime aišku.

Ačiū už gražų atsiliepimą, tačiau norėčiau pataisyti, kad šį kartą viskas bus kitaip, tai nėra tuščiažodžiavimas ir dviveidiška rašliava. Priminsiu, kad šį kartą dirbsiu be Mariaus, tai reiškia, kad automatiškai keisis ir požiūris į projektą. Ankstesniame projekte kilo labai daug pykčių dėl išsiskyrusių mano ir Mariaus nuomonių, dažniausiai buvo pasirenkamas jo variantas, nes jis buvo jo šeimininkas ir tai ką matėte pirmoje versijoje – pagrinde Mariaus supratimas kaip reikia valdyti projektą. Dabartiniame projekte jūs pamatysite mano valdymo sugebėjimus. Aišku, nebūtinai jie bus geri, tačiau valdydamas šį projektą galėsiu pilnai prisiimti atsakomybę už esamą situaciją. Būtent dabar jūs galėsite daryti išvadas apie mane ir mano supratimą. Tai tiek.

Redaguota , nario Ainius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
prieš 2 valandas(-ų), Ainius parašė:

Ačiū už gražų atsiliepimą, tačiau norėčiau pataisyti, kad šį kartą viskas bus kitaip, tai nėra tuščiažodžiavimas ir dviveidiška rašliava. Priminsiu, kad šį kartą dirbsiu be Mariaus, tai reiškia, kad automatiškai keisis ir požiūris į projektą. Ankstesniame projekte kilo labai daug pykčių dėl išsiskyrusių mano ir Mariaus nuomonių, dažniausiai buvo pasirenkamas jo variantas, nes jis buvo jo šeimininkas ir tai ką matėte pirmoje versijoje – pagrinde Mariaus supratimas kaip reikia valdyti projektą. Dabartiniame projekte jūs pamatysite mano valdymo sugebėjimus. Aišku, nebūtinai jie bus geri, tačiau valdydamas šį projektą galėsiu pilnai prisiimti atsakomybę už esamą situaciją. Būtent dabar jūs galėsite daryti išvadas apie mane ir mano supratimą. Tai tiek.

Tuomet kaip sakoma parodys tik laikas! :) Parodyk ką gali, tikiuosi žodžiai išsipildys, gal tuomet ir užsuksiu

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Intoxicated. parašė:

Tu, ir visas forumas net neįsivaizduoja kaip man gaila Tavęs po tokio atsakymo. Vienas "durnelis" sugalvojo šitą dalyką, visi iš paskos kartoja kaip jis, ar turit įrodymų, kad leido botus? Visi žaidėjai buvo tikri žmonės, ir nejuokinkit su tokiais komentarais, nors kad ir kaip nekenčiu šito projekto, bei seno Mariaus LC, bet nejuokinkit prašau su tais botais.

Man gaila tokiu kaip tu kurie tiki kad nebuvo, normaliu zaideju gal buvo 200-300, is ju 20 adminu kurie sandbox'us leido, ir visi tai zino. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, R0L1S parašė:

Man gaila tokiu kaip tu kurie tiki kad nebuvo, normaliu zaideju gal buvo 200-300, is ju 20 adminu kurie sandbox'us leido, ir visi tai zino. :D

taip, tie patys adminai botus leido ir i ts ir i foruma XD, logiskai kalbi. 

 

siaip negalejau nepakomentuot kodel jus naudojat moda kuris yra parduotas, nes visgi Marius kad ir buvo prisizadejas atiduoti jums, bet tai nesuteikia jums teises jo naudot, nes dabar gi visa tai priklauso kitiems zmonems 8|

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Eimantas // parašė:

taip, tie patys adminai botus leido ir i ts ir i foruma XD, logiskai kalbi. 

 

siaip negalejau nepakomentuot kodel jus naudojat moda kuris yra parduotas, nes visgi Marius kad ir buvo prisizadejas atiduoti jums, bet tai nesuteikia jums teises jo naudot, nes dabar gi visa tai priklauso kitiems zmonems 8|

Na žinai, nemanau, kad mes čia kažką labai blogo darome, kadangi Marius su mumis neatsiskaitė irgi. Mes su Reinu irgi dirbome tiek idėjas generavome, tiek prisidėjome prie jų realizavimo. Žmonės pirkę projektą žinojo esamą situaciją, žinojo ir tai, kad MAP darbai paplatinti dėl neatsiskaitymų. Iš tikrųjų, dabar labai įdomu, kai yra tiesioginis konkurentas, manau, kad tai papildoma motyvacija ne tik mums, bet ir tiems pirkėjams. Jie modifikaciją veda vienu keliu, mes – kitu, pažiūrėsime kas iš to gausis. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, AlanasM parašė:

Palinkėsiu tik sėkmės ir nekartoti LibertyCity darytų klaidų. Viliuosi, jog iš jų buvo pasimokyta ir dabar bus pateiktas žymiai kokybiškesnis žaidimas be jokių cirkų.

Pasistengsime. Pirmasis bandymas buvo gera pamoka mums visiems, visi klydome, tačiau visi daug ko ir išmokome. Tikiuosi, kad šios pamokos mums leis suteikti žaidėjams kur kas kokybiškesnį žaidimą. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau projekto komandoje pas Marių ne viename jo projekte , ir iš paskutinio projekto supratau kad jis tik ieško žmonių kurie jam padės iškelti projektą į viršų , taip kaip buvo lc pats susirado mane pasiūlė gaujų prižiūrėtojo ir sako va reik aktyvumą projekte padaryt , imk prižiūrėtoją ir iškelk gaujas į viršų o jis toliau nieko nedarė ir tikėjosi kad kiti už jį viską padarys. Linkiu sėkmės jums gal viskas bus kitaip negu buvo pas Marių

Redaguota , nario Tadas_Bass
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū visiems už išreikštą palaikymą ir pasitikėjimą, mes tai vertiname ir stengiamės viską nukreipti į projekto ruošimo procesą. Jau greitai pranešime apie tikslią forumo starto datą, ją paskelbsime oficialioje projekto laidoje, pirmoji serija - jau netrukus.

Tiesa, noriu priminti, kad esame atviri pasiūlymams, ieškome žmonių, norinčių prisdėti prie projekto veiklos. Labai smagu, kad komanda po truputį pildosi, džiaugiuosi jos požiūriu ir noro dirbti.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Ainius parašė:

Ačiū visiems už išreikštą palaikymą ir pasitikėjimą, mes tai vertiname ir stengiamės viską nukreipti į projekto ruošimo procesą. Jau greitai pranešime apie tikslią forumo starto datą, ją paskelbsime oficialioje projekto laidoje, pirmoji serija - jau netrukus.

Tiesa, noriu priminti, kad esame atviri pasiūlymams, ieškome žmonių, norinčių prisdėti prie projekto veiklos. Labai smagu, kad komanda po truputį pildosi, džiaugiuosi jos požiūriu ir noro dirbti.

Marius ieško darbo, pasiūlyk prisijungt prie projekto veiklos

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...