haX0r

Atakos?

Recommended Posts

Sveiki,

gal kartais susid┼źr─Śte su masiniu sve─Źi┼│ kiekiu forume? ┼á─» rei┼íkin─» pasteb─Śjau viename forume, kuriame vos keletas nari┼│ apsilanko. Tinklapio savininkas u┼żblokavo IP adres─ů, kadangi vis┼│ sve─Źi┼│ (daugiau nei 150 buvo) IP adresas buvo vienodas. To tinklapio savininkas apkaltino IPS 4.4.0 versij─ů, ┼żinoma a┼í taip pat taip maniau, ┼á─» vakar─ů tas pats ─»vyko mano forume, nors ips versija mano senesn─Ś. Kadangi ┼żinojau k─ů reikia daryti, tad nedelsiant u┼żblokavau IP. Man asmeni┼íkai pana┼íu ─» botus, galb┼źt kam dar nors tas pats buvo?

ice_screenshot_20190227-234703.png.085e73edc9fa0163a02b1788715cccfa.png┬áPirm─ů kart─ů u┼żfiksuotas atrod─Ś taip.

f.png.1bf557bcbe64bdbbc8f3541630677b9c.png┬áTas pats prad─Śjo darytis mano forume ir skai─Źius kilo po truput─». Kas 2s po vien─ů sve─Źi─ů, dabar neb─Śra, kadangi ip u┼żblokuotas.┬á

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Tai vadinama ddosu. Dogberry buvo ddosinamas pono Bebro per Xano laik┼│ startavim─ů tuomet sve─Źi┼│ buvo virs 10.000 ir forumas nulinko.┬á

Buvo susidurta ir RSAG.LT forume. Sve─Źi┼│ skai─Źius buvo 724, nors ten beveik niekas nesilanko.

• Teigiamai 1

Tai sukelia bot'ai(crawler'iai) kurie renka informacija apie svetain─Śs strukt┼źr─ů ir indeksuoja j─ů paie┼íkoms.

Sprendimas b┼źt┼│ toks, kad susikuri pagrindiniame kataloge(public_html ar kitame, priklauso nuo hostingo) robots.txt fail─ů su tokiu turiniu:

Citata

User-agent: *
Disallow: /

Tai neleis botams jungtis ─» svetain─Ö(tiems, kurie tikrina ar yra toks failas). Norint leisti vienam ar keliems botams lankytis svetain─Śje galima papildyti fail─ů taip:

Citata

User-agent: BotoVardas
Disallow: 

User-agent: *
Disallow: /

Pakeitus fail─ů pasikeitim┼│ gali tekti palaukti, nes kai kurie botai ne i┼í kart fiksuoja pakeist─ů fail─ů.

• Teigiamai 1

D─Śkoju u┼ż nuomones, b┼źtent taip ir galvojau, jog tikrai ne ddos ─Źia, nors v─Śliau pagalvojau, kuomet prad─Śjote atsakin─Śti jog gali tai b┼źti, ta─Źiau kiek man ┼żinoma ddos veikia tik serveriuose talpinamiems failams.┬ád0Nt ┼íiuo atveju teisus.

https://www.semrush.com/bot/

prie┼í 13 valandas(-┼│), Dizaino Paslaugos para┼í─Ś:

Tai vadinama ddosu. Dogberry buvo ddosinamas pono Bebro per Xano laik┼│ startavim─ů tuomet sve─Źi┼│ buvo virs 10.000 ir forumas nulinko.┬á

tai vadinama tu neteisus. xDDDD

13 minutes prie┼í, lie para┼í─Ś:

tai vadinama tu neteisus. xDDDD

O ne! Gal ─»simyl─Śjai mane, kad i┼í 5 komentar┼│, kad tai ddos pasirinkai man atra┼íyt? Ir btw taip pat yra ddos┼│ kurie paleisdami didel─» sraut─ů duomen┼│, bot┼│, sve─Źi┼│, i┼íjungia svetain─Ö.┬á

prie┼í 2 valandas(-┼│), Dizaino Paslaugos para┼í─Ś:

O ne! Gal ─»simyl─Śjai mane, kad i┼í 5 komentar┼│, kad tai ddos pasirinkai man atra┼íyt? Ir btw taip pat yra ddos┼│ kurie paleisdami didel─» sraut─ů duomen┼│, bot┼│, sve─Źi┼│, i┼íjungia svetain─Ö.┬á

Man patinka skaityt tavo kvailus komentarus. :wub:

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele