Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atakos?


d0Se

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1874 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

gal kartais susidūrėte su masiniu svečių kiekiu forume? Šį reiškinį pastebėjau viename forume, kuriame vos keletas narių apsilanko. Tinklapio savininkas užblokavo IP adresą, kadangi visų svečių (daugiau nei 150 buvo) IP adresas buvo vienodas. To tinklapio savininkas apkaltino IPS 4.4.0 versiją, žinoma aš taip pat taip maniau, Šį vakarą tas pats įvyko mano forume, nors ips versija mano senesnė. Kadangi žinojau ką reikia daryti, tad nedelsiant užblokavau IP. Man asmeniškai panašu į botus, galbūt kam dar nors tas pats buvo?

ice_screenshot_20190227-234703.png.085e73edc9fa0163a02b1788715cccfa.png Pirmą kartą užfiksuotas atrodė taip.

f.png.1bf557bcbe64bdbbc8f3541630677b9c.png Tas pats pradėjo darytis mano forume ir skaičius kilo po truputį. Kas 2s po vieną svečią, dabar nebėra, kadangi ip užblokuotas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai sukelia bot'ai(crawler'iai) kurie renka informacija apie svetainės struktūrą ir indeksuoja ją paieškoms.

Sprendimas būtų toks, kad susikuri pagrindiniame kataloge(public_html ar kitame, priklauso nuo hostingo) robots.txt failą su tokiu turiniu:

Citata

User-agent: *
Disallow: /

Tai neleis botams jungtis į svetainę(tiems, kurie tikrina ar yra toks failas). Norint leisti vienam ar keliems botams lankytis svetainėje galima papildyti failą taip:

Citata

User-agent: BotoVardas
Disallow: 

User-agent: *
Disallow: /

Pakeitus failą pasikeitimų gali tekti palaukti, nes kai kurie botai ne iš kart fiksuoja pakeistą failą.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1874 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...