Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl WINDOWS perrašymo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu klausima, ar perrašius iš windows 10 į windows 7 pagreitu kompiuterio veikla bei žaidimu sparta. Ir dar domina klausimas dėl vienos detikuotos ir integruotos vaizdo plokštės veikimu. Nes pas mane yra Radeon R5 tai ji detikuota o Radeon R3 integruota, bet kodėl 2g VRAM taip blogai velka žaidimus, galbūt veikia tik integruota, ir kaip pajunti ta detiguota. Jau išnaršytas visas internetas, nieko neradau.

Kompiuterio specifikacijos:

17a8685507a02f1e169a7e2747355497606.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradžiai tai tau reikėtu temperatūras susitvarkyti, antra Windows 10 sunaudoja beveik tiek pat kiek Windows 7, tai kad žaidimų performance tau nuo to nepagerės, galiu pats pamatyti čia. JEIGU ir pagerės, tai išgausi vos kelis FPS. O pabaigai, VRAM nenurodo vaizdo plokštės galingumo, o dėl to kuria vaizdo plokštė naudoja tai turėtum rasti vaizdo plokštės driverių nustatymuose. 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, darrel. parašė:

Pradžiai tai tau reikėtu temperatūras susitvarkyti, antra Windows 10 sunaudoja beveik tiek pat kiek Windows 7, tai kad žaidimų performance tau nuo to nepagerės, galiu pats pamatyti čia. JEIGU ir pagerės, tai išgausi vos kelis FPS. O pabaigai, VRAM nenurodo vaizdo plokštės galingumo, o dėl to kuria vaizdo plokštė naudoja tai turėtum rasti vaizdo plokštės driverių nustatymuose. 

Tai va su driveriais irgi yra toks įdomus dalykas, ta prasme, kai diegiu driverius, man neidiegia, rašo 1603 klaida, visas youtube išnaršytas ir nepadėjo man sutvarkyti, ir negaliu niekaip AMD driverius įsidiegti.

2 minutes prieš, pesh parašė:

Jei naudoji eurine termopasta, tai mesk tu ja lauk, pirk Artic Silver 5 bent jau

Aš šitokia man regis kažkur dar turiu, kaip šita ? Arctic Silver Ceramique 2

21 minutes prieš, darrel. parašė:

Pradžiai tai tau reikėtu temperatūras susitvarkyti, antra Windows 10 sunaudoja beveik tiek pat kiek Windows 7, tai kad žaidimų performance tau nuo to nepagerės, galiu pats pamatyti čia. JEIGU ir pagerės, tai išgausi vos kelis FPS. O pabaigai, VRAM nenurodo vaizdo plokštės galingumo, o dėl to kuria vaizdo plokštė naudoja tai turėtum rasti vaizdo plokštės driverių nustatymuose. 

Dar toks klausimas, jei isidėčiau pvz koki i5-480m 2.66-2.93Ghz 3M procesoriu, kaip manai, ar pagerėtu buklė, ir ar iš vis galima ant AMD dėti INTEL.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, .programmer { parašė:

Tai va su driveriais irgi yra toks įdomus dalykas, ta prasme, kai diegiu driverius, man neidiegia, rašo 1603 klaida, visas youtube išnaršytas ir nepadėjo man sutvarkyti, ir negaliu niekaip AMD driverius įsidiegti.

Aš šitokia man regis kažkur dar turiu, kaip šita ? Arctic Silver Ceramique 2

Dar toks klausimas, jei isidėčiau pvz koki i5-480m 2.66-2.93Ghz 3M procesoriu, kaip manai, ar pagerėtu buklė, ir ar iš vis galima ant AMD dėti INTEL.

Ne, procesoriaus tu nepakeisi. O dėl driverių, čia viską bandei - https://linustechtips.com/main/topic/744238-amd-driver-partially-or-not-installed-why-error-1603/?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, darrel. parašė:

Ne, procesoriaus tu nepakeisi. O dėl driverių, čia viską bandei - https://linustechtips.com/main/topic/744238-amd-driver-partially-or-not-installed-why-error-1603/?

Taip, mačiau ir šitą linką kur numetęs buvai, patikėk seni, aš kaip ir sakiau, viska išnaršiau, bet niekaip nerandu tinkamo sprendimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 9 mėnesių...
2019-02-19 23:18, . Programmer { parašė:

Tai va su driveriais irgi yra toks įdomus dalykas, ta prasme, kai diegiu driverius, man neidiegia, rašo 1603 klaida, visas youtube išnaršytas ir nepadėjo man sutvarkyti, ir negaliu niekaip AMD driverius įsidiegti.

Aš šitokia man regis kažkur dar turiu, kaip šita ? Arctic Silver Ceramique 2

Dar toks klausimas, jei isidėčiau pvz koki i5-480m 2.66-2.93Ghz 3M procesoriu, kaip manai, ar pagerėtu buklė, ir ar iš vis galima ant AMD dėti INTEL.

sv, drasei gali det proca nesvarbu koki ar amd ar intel, jeigu pas tave stacionaras. bet tuo paciu turi ir motinine pirkt kita, kad ji palaikytu butent ta procesoriu, o del i5-480m net nepatarciau toki det, sudu kruva, jau geriau koki dvaca pataupyt ir pasiimt normalesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, GreenPersoN parašė:

sv, drasei gali det proca nesvarbu koki ar amd ar intel, jeigu pas tave stacionaras. bet tuo paciu turi ir motinine pirkt kita, kad ji palaikytu butent ta procesoriu, o del i5-480m net nepatarciau toki det, sudu kruva, jau geriau koki dvaca pataupyt ir pasiimt normalesni

Tu juk supranti, kad tai beveik metų senumo postas ir pas jį bent jau buvo tuo metu laptopas?

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Neprireiks, nes vis vien nusišnekėjai. Pas ji NEŠIOJAMAS su prilituotu CPU.

pasiskaityk dar karta mano atsakyma jam ;) o tada suprasi ar naudinga info ar nenaudinga, nes tu man bandai irodyt ta, ka as jau pries 6 metus pradejau suprast apie kompus. Tuom ir uzbaigiam chata

Redaguota , nario GreenPersoN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...