Peršokti į turinį

JaronMapping VS ŠarunasV MAPP Battle.


Jaron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šarūno darbe erdvi aikštelė, tačiau pastatas default'inis toks labai, o pas Jaroną pastatas gyvesnis, tačiau kiemas mažas (uždaras), primena kaimo medicinos centrą, su 3 greitukėm. Tai gal pabandykit perkelti Jarono pastatą į Šarūno aplinką, su minimaliais pakeitimais. Turėtų kažkas gražaus gautis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, #Modestas parašė:

https://imgur.com/a/CX2LL

https://imgur.com/a/JGUaS

https://imgur.com/a/MA0j2

Ne tik tiesiog gal nerodo savo visų darbų, asmeniškai tu pats interior nedarai ane?

Retkarčiais dirbu tik prie jų, todėl čia nėra tikslo kovot. Jis užaugo darydamas interjerus, aš užaugau atvirkščiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), #Modestas parašė:

Jei nori prieš kažka ahujėlinti pasiūlyk `Nuko  vienodos jėgos jūsų :)

O ir Nuko nebeužsiima šitu 'amatu'. :upps:

prieš 2 valandas(-ų), Quel parašė:

Jis interjerus te sugeba daryt. 

Yra ir daugiau eksterjerų pas mane, tačiau ne viskas buvo rodoma. Kad ir kaip būtų, tiesos yra, mano interjerai stipresni už mano kurtus eksterjerus.

Redaguota , nario Nuko`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, #Modestas parašė:

Labai gaila, o iš taves ėmiau pavyzdį ;/

Kai atrasiu daugiau laiko ir noro, vieną darbą dar įkelti vis tiek planuoju. Pradėtas dar vasaros metu, tad reikia ir užbaigt. O šiaip tai malonu žinot. :)  

P.S Balsavau už Šarūno darbą, nors tiek ties vienu, tiek ties kitu padirbėt dar reikėtų. 

Redaguota , nario Nuko`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir niekad nepalaikiau Jaron, nes visada darbai būdavo nieko gero, bet šį kartą visu 100 renkuosi Jaron darbą, nežinau kas jumis taip sužavėjo Šarūno darbe, gal random linijos vidurį aikštelės, ar patį aikštelė per puse kvartalo, o gal dar geriau, tas Fontanas ar kas ten vidurį aikštelės ant asfalto, legit, wtf. Pas Jaron'ą matosi, kad įdėta daug darbo, suderintos gražiai tekstūros ir atsižvelgiant, kad namas statytas iš atskirų detalių - jis taip neatrodo, atrodo solidus vienas pastatas. Turbūt tai geriausias Jaron'o darbas. Šarūnas save kėlė, bet darbu nusileido į 2014 metus, kai visi atrado texture studio ir textūrindavo defaultinius objektus su ištemtom tekstūrom, gėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ocetter parašė:

Kad ir niekad nepalaikiau Jaron, nes visada darbai būdavo nieko gero, bet šį kartą visu 100 renkuosi Jaron darbą, nežinau kas jumis taip sužavėjo Šarūno darbe, gal random linijos vidurį aikštelės, ar patį aikštelė per puse kvartalo, o gal dar geriau, tas Fontanas ar kas ten vidurį aikštelės ant asfalto, legit, wtf. Pas Jaron'ą matosi, kad įdėta daug darbo, suderintos gražiai tekstūros ir atsižvelgiant, kad namas statytas iš atskirų detalių - jis taip neatrodo, atrodo solidus vienas pastatas. Turbūt tai geriausias Jaron'o darbas. Šarūnas save kėlė, bet darbu nusileido į 2014 metus, kai visi atrado texture studio ir textūrindavo defaultinius objektus su ištemtom tekstūrom, gėda.

Mano mapas darytas ne tik šitam battlui bet ir serveriui, dėl ko turėjau taupyt objektus FortCarsone jau daug map darbų objektus sunkiai krovė. Todėl mano galimybės buvo apribotos ir šitam mapui neidėjau 100% pastangų turiu daug geresnių mapų nei šitas. Gėda :D mapas darytas man pačiam, ne paslaugų teikimui, o tavo mapai priešingai. Tai tau turėtu būt gėda, nes tavo darbai išvis šūdo verti ir dar pinigus už juos imi. Grįštant prie mano mapo tai kaip ir minėjau darytas mano serveriui, reikalinga daug slotų darbinėms, nuosavoms tr. Priemonėms. O gėlynai ir visa kita yra skonio reikalas, nes pas tave išvardinčiau n nelogišku dalykų mapuose. 

Redaguota , nario Šarūnas V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai gražiau atrodo Jaron`o, ten yra mažai nereikalingų objektų, pas Šarūną jausčiuosi kaip kažkurioje vietoje pvz: Universitete didelis pastatas, vidurį nesiderina visiškai. Taigi jeigu paemus tai ir Šarūno neatsilieka bet yra daugiau objektų nereikalingu! TAI LIEKU UŽ JARONO MAPP DARBĄ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, VolkswagenLTU parašė:

Man asmeniškai gražiau atrodo Jaron`o, ten yra mažai nereikalingų objektų, pas Šarūną jausčiuosi kaip kažkurioje vietoje pvz: Universitete didelis pastatas, vidurį nesiderina visiškai. Taigi jeigu paemus tai ir Šarūno neatsilieka bet yra daugiau objektų nereikalingu! TAI LIEKU UŽ JARONO MAPP DARBĄ.

Pas mane daugiau nereikalingų, bet mažiau sunaudota. Okay

Jau antra komentarą matau kad mano pastatas primena univera ar kažką panašaus, bet neesmė kad tai default ligoninė montgomery miestelyje :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesu map'ų žinovas, bet vistiek pakomentuose. Jaron'o mapas yra tikrai neblogas, gražiai padarytas, bet kaip ir kiti sakė - per didelis pastatas bei nėra pats map'as protingai padarytas, t.y. vietos darbiniui transportui žiauriai mažai. Taip pat patiko nuosavų mašinų aikštelė bei pliusas, kad darei pats pastatą iš atskirų objektų. Šarūno darbas taip pat geras, erdvi aikštelė bei gražiai viskas išdėliota (augalai ir pnš.). Aišku, Šarūno pastatas yra default'inis, tačiau kaip ir jis sakė, jam reikia kuo mažiau objektų, kad vėliau viską krautų ir nelagintų, nes tai bus serveryje.

Abiejų darbai yra geri, tačiau praktiškesnis vis dėlto yra Šarūno, tad balsuoju už jį, bet manau turėtų būti lygiosios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Šarūnas V. parašė:

Pas mane daugiau nereikalingų, bet mažiau sunaudota. Okay

Jau antra komentarą matau kad mano pastatas primena univera ar kažką panašaus, bet neesmė kad tai default ligoninė montgomery miestelyje :D

Nu jo, Bet tas pastatas krm nesamoningas vpš kam ji sukūrė tas GTA objekt.ą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Šarūnas V. parašė:

Mano mapas darytas ne tik šitam battlui bet ir serveriui, dėl ko turėjau taupyt objektus FortCarsone jau daug map darbų objektus sunkiai krovė. Todėl mano galimybės buvo apribotos ir šitam mapui neidėjau 100% pastangų turiu daug geresnių mapų nei šitas. Gėda :D mapas darytas man pačiam, ne paslaugų teikimui, o tavo mapai priešingai. Tai tau turėtu būt gėda, nes tavo darbai išvis šūdo verti ir dar pinigus už juos imi. Grįštant prie mano mapo tai kaip ir minėjau darytas mano serveriui, reikalinga daug slotų darbinėms, nuosavoms tr. Priemonėms. O gėlynai ir visa kita yra skonio reikalas, nes pas tave išvardinčiau n nelogišku dalykų mapuose. 

Juokini aš negaliu :D Parašai mano darbai šūdo verti, visiškai be argumentų, o tavo darbų aš išvis nė vieno nematęs apart šio, gal parodyk tuos savo "geresnius", nes dabar ką matau tai tik atmazus ir stumimus be argumentų. Beja, už 80 proc. darbų neimiau nė cento, visi red-county.lt darbai yra nemokamai padaryti, negavau visiškai jokio rewardo, o darbai kuriuos dariau už pinigus nėra tokie blogi, jeigu pirkėjui patiko, nemanai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...