Peršokti į turinį

JaronMapping VS ŠarunasV MAPP Battle.


Jaron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1932 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 7 valandas(-ų), Ocetter parašė:

Juokini aš negaliu :D Parašai mano darbai šūdo verti, visiškai be argumentų, o tavo darbų aš išvis nė vieno nematęs apart šio, gal parodyk tuos savo "geresnius", nes dabar ką matau tai tik atmazus ir stumimus be argumentų. Beja, už 80 proc. darbų neimiau nė cento, visi red-county.lt darbai yra nemokamai padaryti, negavau visiškai jokio rewardo, o darbai kuriuos dariau už pinigus nėra tokie blogi, jeigu pirkėjui patiko, nemanai?

Nėra ką argumentuoti, tik tokiems projektams kaip minėjai ir tinkami tavo mapai. Jei jau taip tai galim ir susiorganizuot kovą, pasistengsiu tada

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai nesirinkčiau nė vieno darbo, bet Šarūno logiškesnis, nors ir tekstūros kai kur visiškai netinka ( reikėjo rinktis kitą obj., nes tekstūra gaunas nelogiško dydžio ( išsitampo )), na, o Jaron, nelogiškai išmėtyti langai ir pačios pastato tekstūros nesiderina ir raižo akį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Hoonz parašė:

Realiai nesirinkčiau nė vieno darbo, bet Šarūno logiškesnis, nors ir tekstūros kai kur visiškai netinka ( reikėjo rinktis kitą obj., nes tekstūra gaunas nelogiško dydžio ( išsitampo )), na, o Jaron, nelogiškai išmėtyti langai ir pačios pastato tekstūros nesiderina ir raižo akį

Matyt rakštis į akį ikrito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Jaron parašė:

Matyt rakštis į akį ikrito.

kaip matau kritikos priimt nemoki, vadinas gyvenime nieko nepasieksi. Arba tu tiesiog nuo kompo visą gyvenimą nenulipi ir į lauką neišeini, nes niekur nesu matęs tokio dydžio "plytelių" https://imgur.com/a/HbOALhr

Redaguota , nario Hoonz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Hoonz parašė:

kaip matau kritikos priimt nemoki, vadinas gyvenime nieko nepasieksi. Arba tu tiesiog nuo kompo visą gyvenimą nenulipi ir į lauką neišeini, nes niekur nesu matęs tokio dydžio "plytelių" https://imgur.com/a/HbOALhr

Tai kad čia mano mapas, ne jo :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Hoonz parašė:

Tai aš žinau, bet jis užsipuolė mane jog pora pastebėjimų pasakiau abiems map'ams. Tu neprakaituok, už tave balsavau :D 

Realiai manau, kad tau vienam netiko tos tekstūros ir raižė akį.... o šiaip kritika priimu ir dar iš jos mokaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Hoonz parašė:

Tai aš žinau, bet jis užsipuolė mane jog pora pastebėjimų pasakiau abiems map'ams. Tu neprakaituok, už tave balsavau :D 

:wub: žinau aš dėl texturu, tikrai matosi kad pas mane sudėtos tik tam kad sudėt ir kuo greičiau :D 

 

 

Redaguota , nario Šarūnas V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neturiu ka veikti tai pakomentuosiu.

Man asmeniskai Saruno darbas labiau patiko,

matau abu neidejot labai daug pastangu i sita ´´battle´´

Saruno darbas buvo labai spalvingas akim daug darbo susiziuret, galbut zaidime zinoma kitaip.

Kodel tiek daug vietos masinoms? Gal ir kaimo ligonine, bet jeigu serveris didelis, gi visgi cia zaidimui, ka medikai darys jei masinu nebus? nelakstys peskom po kaimus padeti kitiems. O dar ir zaideju nuosavos masinos.

Pastatas nera didelis, naudojamas orginalus ligonines objektas is kaimeliu.

Augalijos daug, na ir gerai ta augalija, pagyvina zaidima, kad ir nelabai priderinta prie aplinkos bet vistiek ligonims augalija padeda. Fotosinteze gi.

Jason darbas, man buvo labai toks.. Paprastokas.. Pastatas uzlietas pilkais dazais, vietos masinoms mazai, isvisa viskas suspausta i kvadrata atrodo kad statyta kad isitekti tarp dvieju dideliu pastatu, visas modelis ligonines padarytas kaip daugiaaukstis, del to ir atrodo labai didelis. Atrodo centrine ligonine. Manau tiesiog reikejo paastrinti ta pastata, kampus uzdeti ruda spalva, juoda ar dar kokia.. Gi zaidimas toks platus, kodel jus visi naudojat tik pilka spalva?

Tad as balsuoju uz Saruno darba, nors ir abu jus turejot minusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1932 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...