Peršokti į turinį

Platinama vcounty.lt modifikacija


lucas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2018-12-16 16:08, lucas parašė:

Pakalbėkime apie DDoS. Kartais nebuvo grąsinta kažkokiu Bebru tiek man tiek Fiestai? O iš pranešimų čia suprantu, kad ir kitiems žaidėjams sakei lygiai tą patį (rofl). Tai, kad cirkas dar toliu gražu nesibaigė čia. Kas puldinėja ant žmonių čia, tai tik tu. Galima paskaityti tiek skype, tiek TS3 pokalbius kurie yra numesti temos pagrindiniame pranešime po atsisiuntimo link.

 Kiek kartu aš tau kartosiu,  paliko už borto tai ir sedėk, kiek norėsiu tiek ir užsiimsiu tuo, ko daugiau čia kažkas bazarins  taip ir gaus atakas, kol supras.

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas.Pašalinti įžeidimai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Solution.S parašė:

Dapizdi man ant tavęs žvairį, kiek kartu aš tau kartosiu, kiek verkt gali, paliko už borto tai ir sedėk žąsine, kiek norėsiu tiek ir užsiimsiu tuo, ko daugiau čia kažkas bazarins kokie achujieni taip ir gaus atakas, kol supras.

Kas mane už borto paliko? Projektas, kuriame pinigų neėmiau?
Dirbsiu toliau, kažkur kitur. Neskauda man, bet principas tas, kad tu žlugsi... palauk, jau žlugai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lucas parašė:

Kas mane už borto paliko? Projektas, kuriame pinigų neėmiau?
Dirbsiu toliau, kažkur kitur. Neskauda man, bet principas tas, kad tu žlugsi... palauk, jau žlugai.

Viso to tik pradžia ir tai puikiai žinojai :), kad kažkokį šuda paplatinai tavo ir fiestos reikalas :p, jis ten pinigus kišo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Solution.S parašė:

Viso to tik pradžia ir tai puikiai žinojai :), kad kažkokį šuda paplatinai tavo ir fiestos reikalas :p, jis ten pinigus kišo.

Tegul kiša, aš nieko nekišau, bei svarbiausia, jog aš nenukentėjau. Vienintelis kuris srutų apsipylė, tai tu. Persaityk pranešimus šios temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, lucas parašė:

Bet, kad čia nėra ką gerbti nes darbas buvo ir mano. O tuo pačiu esu gavęs leidimą, jog su modifikaciją galiu daryti ką noriu t.y platinti, ją naudoti ar panašiai.

 

prieš 1 valandą, lucas parašė:

• Ši modifikacija nebuvo liesta manęs t.y ji yra  tokia, kokią man atsiuntė.
• Modifikacijoje nėra mano atnaujinimų, nei vieno kuris buvo vcounty projekte - jei reikės, dalimis ištrauksiu.

Iš ko gavai leidimą? Iš žmonių kurie dirbo prie gamemodo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-12-16 16:14, lucas parašė:

Tegul kiša, aš nieko nekišau, bei svarbiausia, jog aš nenukentėjau. Vienintelis kuris srutų apsipylė, tai tu. Persaityk pranešimus šios temos.

Tai tame ir esmė kam tokį įdiota imt į komanda, jeigu paskui platina iš pavydo, iš pradžiu sako neduosiu modo, paskui paplatinsiu, tai tu logiškai mąstyk [MODERATED].

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Uždėta cenzūra.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, sanchezz parašė:

 

Iš ko gavai leidimą? Iš žmonių kurie dirbo prie gamemodo?

Tas, kurio buvo projektas. Fiesta leido su modifikaciją man daryti bet ką t.y naudoti, platinti. Enjoy, have fun and don't forget to finger yourself. Jo buvo projektas, nebūtu internete jei nebūtu leista man to daryti.

1 minute prieš, Solution.S parašė:

Tai tame ir esmė kam tokį įdiota imt į komanda, jeigu paskui platina iš pavydo, iš pradžiu sako neduosiu modo, paskui paplatinsiu, tai tu logiškai mąstyk pamestinuk.

Neduodu modifikacijos iš "pavydo"? Aš aiškiai sakiau, kad modifikacijos su mano atnaujinimais negausi, o pasiūlyti - pats nepasiūlei nieko. Aiškiai sakiau, kad bus paplatinta. Jei neprisimeni skype pokalbių, pasižiūrėk yra pastebine.

 

Redaguota , nario lucas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-12-16 15:53, H0st parašė:

Tu pirmiau persiskaityk ką jis parašė kad platiną tą modifikaciją kurią gavo prieš pradėdamas dirbti tai reiškiasi šitame gamemode nėra nei vieno jo atlikto darbo

 

P.S Didelis dėkui už modifikaciją :) 

lietuviu iprotis, visad buvo slykstus ir nepakeiciamas, kad tik pakenkti kitiems o ne kazka del saves padaryti lucas pats [MODERATED], buvo zinojo, koks Fiesta yra ir dar su tokiu zmogum susidieti ir dirbti pas ji projekte 'free'.

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Uždėta cenzūra.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo dar viena drama , nežinau kurią pusę palaikyt tai išliksiu neutralus , Lucas suprantu , jis turėjo gm , kaip ir sakė jam leido daryt su gm ką tik nori paėmė ir paplatino nieko baisaus,,suprantu apmaudą Karmos , kad gal turėjo minčių tą gm naudot ir pnš, čia jo reikalas kokį gm naudos, seną ar naują editą pasiims čia jau jo pasirinkimas , bet dėl samp kelti bangas dėl eilinio žaidimo ir eikvoti energiją prie klaviatūros ir aiškintis santykius atrodo subrendusiems 17-19 ar daugiau metų turintiems žmonėms nemanau ar duos kam naudos gyvenime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, blankaas parašė:

lietuviu iprotis, visad buvo slykstus ir nepakeiciamas, kad tik pakenkti kitiems o ne kazka del saves padaryti lucas pats durnas, buvo zinojo, koks Fiesta yra ir dar su tokiu zmogum susidieti ir dirbti pas ji projekte 'free'.

O kas sakė, kad aš pats durnas? Aš pats norėjau su juo dirbti ir pats sutikau. Savęs dėl to nekaltinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, scGame official parašė:

@lucas pradėjo DDOS grasinti ir paplatinai modifikacija?

Man apie DDoS jau rėkavo prieš keletą savaičių, kai tik projektas buvo parduotas.
Aš jam sakiau, kad nesiųsiu jokių mapp ar pačios modifikacijos, pradėjo rėkauti ir aiškinti, kaip jis čia visus su DDoS palaidos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, lucas parašė:

Man apie DDoS jau rėkavo prieš keletą savaičių, kai tik projektas buvo parduotas.
Aš jam sakiau, kad nesiųsiu jokių mapp ar pačios modifikacijos, pradėjo rėkauti ir aiškinti, kaip jis čia visus su DDoS palaidos.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD man atrodo ji greiciau supakuos uz tokias nesamones ir kalejime palaidos :D

Prieš 1 valandą, C'Ramos parašė:

WOWOWOWOW. Tikrai ačiū :) DEDU DIDŽIAUSIA REP PASAULY. 

 

p.s dar nepažėjau ar veikia :D 

Veikia viskas, tik mokek pasijungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Lipalas parašė:

@lucas garbės medalį, per valandą 55 atsakymai, manau sg komanda tavimi didžiuojasi.

From zero to a hero, eh?
 

Dabar, pesh parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD man atrodo ji greiciau supakuos uz tokias nesamones ir kalejime palaidos :D

Vienintelis dalykas kurį KarmA moka daryti yra daug kalbėti, mažai daryti. Kalbėjimas turbūt jo stipriausia rolė, turbūt visi pristatymai prieš lentą gerai sekasi ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lucas parašė:

From zero to a hero, eh?
 

Vienintelis dalykas kurį KarmA moka daryti yra daug kalbėti, mažai daryti. Kalbėjimas turbūt jo stipriausia rolė, turbūt visi pristatymai prieš lentą gerai sekasi ir panašiai.

sake baige mokykla, tipo keliom klasem i prieki perkele :DD ar kaip ten

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...