Peršokti į turinį

Platinama vcounty.lt modifikacija


lucas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Zalias_Lithuanian parašė:

Klausimėlis, o čia iš kaškokio serverio kuris iki šiol gyvuoja ar čia jau paliktas?

 

Iki tol, kol Fiesta nepardavė projekto. Modifikacija buvo naudojama ir buvusių skripterių (jei kenedį galima tokiu pavadinti).
Dabar modifikacija bus kita, žinoma... modifikacijos naujos taip ir nepamatysit, kaip ir šios berods nepamatė kiti žaidėjai, nes Karmai nusipirkęs projektą jį pradangins greičiau nei Fiesta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Dieduska parašė:

na baisu baisu kas čia darosi:D kiek daug neapykantos iš žmonių, kaip diena taip mėginamas sužlugdyti vis naujas projektėlis ;D

Jis nėra naujas kiek žinau. Naujai perpirktas tik už kiek... 100-ą eurų?
Kadangi projekte napasilikau ir modifikacijos su atnaujinimais neatsiunčiau, tad teko Karmai imti naują modifikaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, blankaas parašė:

tai taip išeina, tie atnaujnimai kur buvo vC forumė tu net jų nedariai? kur rašydavai, labai daug litaniju dėl visų pd/gaujų atnj? sad.

Nope, aš tos modifikacijos nepaplatinau. Ši modifikacija yra ta, kuri buvo man atsiųsta prieš pradedant kažką daryti.
Gi aiškiai parašyta pradžioje, kam čia kažkas "sad" tai tavo skaitymom įgūdžiams berods.

Modifikacija su atnaujinimais kuriuos pats dariau dar yra pas mane, taip pat su Džemalio keliais mapp darbais kurie buvo pirkti Fiestos. Tą modifikaciją galimai atiduosiu vienam asmeniui, jis man jau buvo parašęs prieš keletą dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baisu žiūrėt, nežinau ar į tave kreipėsi kaip į koduotoją teikiantį paslaugas taip pat kaip ir į mane, rašydamas jog iki pilnos laimės trūksta "būtent tavęs", ir jog nebus taip pat kaip su jo buvusiais projektais. Platini tikslais jog projektas (eilinį kartą) parduotas, ar jog nesumokėjo už darbą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, ALFRED. parašė:

Baisu žiūrėt, nežinau ar į tave kreipėsi kaip į koduotoją teikiantį paslaugas taip pat kaip ir į mane, rašydamas jog iki pilnos laimės trūksta "būtent tavęs", ir jog nebus taip pat kaip su jo buvusiais projektais. Platini tikslais jog projektas (eilinį kartą) parduotas, ar jog nesumokėjo už darbą?

Modifikacija nebėra naudojama ir nebus, o su ją sakė man daryti galiu ką noriu - jos pats nebenaudosiu, tad ir įkėliau čia. Fiesta pats sakė, kad galiu daryti su ją ką noriu.

Redaguota , nario lucas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, pesh parašė:

Lol paplatinai pats xddd daba parasa nusiimt gali.. lol buvo tik laiko klausimas kada bus paplatinta. 

Parašas mano širdyje, jo nusiimti nelabai ir galiu. Modifikaciją platinau, kadangi žinau jog;
a) Jos nebenaudosiu pats, kadangi turiu kitą.
b) Galimai kiti žaidėjai ją naudos, tegul naudoja - man jos nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...