Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

PLAYMC.LT [ SURVIVAL ] [ FACTIONS ] [ STARTAS JAU GREITAI ! ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1980 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

PLAYMC.LT - lietuviškas minecraft serveris

ŠIEKTIEK APIE PROJEKTĄ:

PLAYMC.LT - projektas žengęs į lietuvių minecraft bendruomenę, siekiantis sukurti šaunią minecraft serverio bendruomenę, įgyvendinti žaidėjų norimas įdėjas. Į šį projektą dedame itin daug darbo. Atsižvelgdami į žaidėjų norus stengiames jiems pateikti gerą atmosferą serveryje. Prie serverio vis dar dirbama , daromi dažni atnaujinimai !

APIE SERVERIO MODIFIKACIJĄ:

Serveryje stengemės nenukrypti nuo serverio modifikacijos stiliaus. Įdėjome gan įdomių sistemų kuriomis žadame sudominti žaidėjus, bei priversti išlitki mūsų serveryje! Prie modifikacijos dirbu aš vienas, turime nemažai mokamų pluginų kurie suteikia įdomumo žaisti serveryje. Viena iš sistemų būtų /coinflip Su šia sistema žaidėjai galės žaisti iš pinigų maždaug kaip žaidimas "moneta" žaidėjas pasirenka pusę (HEAD/TAILS) pastato norimą sumą ir žaidžia ! Kuri pusė iškrenta tas žaidėjas laimi. Antra viena įdomesnių sistemų būtų /taškai už kuriuos žaidėjai galės pirkti įvairias komandas, bei serverio valiutą. Taškus bus galima gauti žaidžiant serveryje, kas 15 minučių žaidimo serveryje gausite specialių PLAYMC.LT projekto dežės raktą, bei 10 serverio taškų kuriuos galėsite panaudoti man minėtoje taškų sistemoje. Dar viena iš sistemų būtų barų gamble'ingas, paklausėte kas tai ? Tai sistema kurioje nusipirkę tam tikrą gėrimą galėsite laimėti tam tikrą pinigų sumą ! Bet nevisada šis bus sekmingas, nusipirkę gerimą už tam tikrą kainą laimėti galit dvigubai ! TAIGI TAIGI ! Nepamiršome ir klanų (eng. factions) įskiepio pliusiukus. Kadangi ilgai galvojau ką čia padarius pagyvinant klanų karus . Ir šovė mintis išrinkti geriausią mėnesio klaną būtent naudojant /f top. Klanas kuris bus pirmoje vietoje klano vadas bus apdovanotas serverio paslauga ELITE bei nepamiršome klano narių, kurie bus apdovanoti piniginiais prizais! Kalbant apie rank'ų sistemą šioje bus galima gauti netgi serverio paslaugą TITAN - tai klausiat kaip tai veikia? Na paaiškinti šiektiek sunku. Serveryje bus prestižai (eng. prestiges) kurie nustatys žaidėjo grupę į pagrindinę (BENAMIS) ir vėl kelsis rank'as išnaujo kol pasieksit paskutinį prestižą kurioje ir gausit paslaugą ! Taigi kiekvienas žaidėjas turės lygias teises, visi galės visą tai gauti tiesiog žaisdamas mūsų serveryje! Bei pamiršau paminėti dar vieną sistemą kuri mano manymų yra įdomu - bounty, tai sistema su kuria bus galima žaidėjams samdyti už žaidėjo galvą pastačius tam tikrą pinigų sumą, nužudžius žudikas bus apdovanotas piniginiu prizu kurią bus nustatęs žaidėjas kuris pastatė už tą žmogų.  Dar šiektiek kalbant apie rank'ų sistemą kiekviename rank'e gausite tag'us kaip sakant žymes tarkim [kappa] , [tavofanas] ir t.t. Taigi tiek iš serverio modifikacijos daugiau pamatysit kuomet startuos pats serveris !

Serverio tinklapis: www.playmc.lt 

Serverio IP: mc.playmc.lt ( nestartavęs ! Startas dar nera tikslus )

Ačiū už dėmesį ! Lauksime jūsų apsilankant

 

Redaguota , nario LAIMIS A.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pasakysiu draugiškai :D iš to kiek metų esu minecraft serverių dalykuose galiu tau pasakyti tik tiek - nekurk serverių lietuvos publikai xd Lietuviai kurie žaidžia lietuviškus survival/factions ir kitus tokius lietuviškus serverius dažniausiai yra vaikai ir tiesiog jei padarysi per daug sistemų - jie nesupras ką daryti ir tiesiog išeis. Po tiek laiko bandymo padaryti kažką originalaus (tikrai buvau padaręs) galiu tau pasakyti jog nėra jokio tikslo kurti serverį ne dėl pinigų. Tai tik mano asmeninė nuomonė, nes galvojau paskaitysiu, išdūhinsiu projektą, tačiau skamba tikrai visai cool :D good job :D bet kaip ir minėjau - jei surinksi normalų community tai serveryje žais vos 10-20 žaidėjų vienu metu (sakau iš patirties.) ir tiesiog kadangi jie nepirks paslaugų - nemanau,kad bus malonu kiekvieną mėnesį tiesiog eiti į minusą. Tikrai žinau jog labai labai blogai suformulavau šitą visą ilgą litaniją, tačiau manau suprasi ką aš noriu pasakyti. Jei reikės kokio supporto su failais ar dar ko, gali rašyti :D padėsiu beveik visais klausimais ;D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Renas parašė:

pasakysiu draugiškai :D iš to kiek metų esu minecraft serverių dalykuose galiu tau pasakyti tik tiek - nekurk serverių lietuvos publikai xd Lietuviai kurie žaidžia lietuviškus survival/factions ir kitus tokius lietuviškus serverius dažniausiai yra vaikai ir tiesiog jei padarysi per daug sistemų - jie nesupras ką daryti ir tiesiog išeis. Po tiek laiko bandymo padaryti kažką originalaus (tikrai buvau padaręs) galiu tau pasakyti jog nėra jokio tikslo kurti serverį ne dėl pinigų. Tai tik mano asmeninė nuomonė, nes galvojau paskaitysiu, išdūhinsiu projektą, tačiau skamba tikrai visai cool :D good job :D bet kaip ir minėjau - jei surinksi normalų community tai serveryje žais vos 10-20 žaidėjų vienu metu (sakau iš patirties.) ir tiesiog kadangi jie nepirks paslaugų - nemanau,kad bus malonu kiekvieną mėnesį tiesiog eiti į minusą. Tikrai žinau jog labai labai blogai suformulavau šitą visą ilgą litaniją, tačiau manau suprasi ką aš noriu pasakyti. Jei reikės kokio supporto su failais ar dar ko, gali rašyti :D padėsiu beveik visais klausimais ;D 

Teisingai pasakyta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Minų laukas parašė:

Nes minecraft serverius žaidžia 70% mažesnių negu 14 metų vaikai kurie neatsižvelgia į forumo dizainą kadangi nėra dizaineriai. :)

Mano nuomone tai išvis Minecraft serveriui forumas nėra tas dalykas, kurį turi turėti tik atsidaręs serverį, nes ten rašys tik savininkai ir keli administratoriai. Vėliau, jei iš populiarėja - taip, visokiom ban anketom ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Scarletas` parašė:

Gražu. :) 

Ačiū gerus žodžius !:taika:

 

prieš 15 valandas(-ų), LukXE parašė:

Skamba gražiai, būtinai užsuksiu!!!

Dėkui, tikrai lauksim ! 

 

prieš 15 valandas(-ų), Renas parašė:

pasakysiu draugiškai :D iš to kiek metų esu minecraft serverių dalykuose galiu tau pasakyti tik tiek - nekurk serverių lietuvos publikai xd Lietuviai kurie žaidžia lietuviškus survival/factions ir kitus tokius lietuviškus serverius dažniausiai yra vaikai ir tiesiog jei padarysi per daug sistemų - jie nesupras ką daryti ir tiesiog išeis. Po tiek laiko bandymo padaryti kažką originalaus (tikrai buvau padaręs) galiu tau pasakyti jog nėra jokio tikslo kurti serverį ne dėl pinigų. Tai tik mano asmeninė nuomonė, nes galvojau paskaitysiu, išdūhinsiu projektą, tačiau skamba tikrai visai cool :D good job :D bet kaip ir minėjau - jei surinksi normalų community tai serveryje žais vos 10-20 žaidėjų vienu metu (sakau iš patirties.) ir tiesiog kadangi jie nepirks paslaugų - nemanau,kad bus malonu kiekvieną mėnesį tiesiog eiti į minusą. Tikrai žinau jog labai labai blogai suformulavau šitą visą ilgą litaniją, tačiau manau suprasi ką aš noriu pasakyti. Jei reikės kokio supporto su failais ar dar ko, gali rašyti :D padėsiu beveik visais klausimais ;D 

Taip tą visiškai suprantu daugėlio nuomonės į šią yra panašios kadangi tai yra visiška tiesa ! Tiesiog pabandysiu visą tai padaryti kolkas lietuvių bendruomenei, na o jeigu tikrai bus tokia tragedija kelsiuos į užsienio bendruomenę ! Ačiū už nuomonę, jei kas būtinai kreipsiuos kadangi esu matęs tavo projektus ir išties realiai atrodo neblogai .

 

prieš 14 valandas(-ų), heicmeister parašė:

kodėl parinktas svetainei toks prastas template? yra gi daug geresnių :(

mc.gif.73810ec18149eaf4b31812407c4eea5f.gif

Ką manote ? @Adomas J.

 

Kam tiek white-space ???? Ir kodėl tekstai tokie maži !???

watafak.png.285070a79faeff95ee7ba06014eb3989.png

Kodėl turėtų projektas būti populeresnis už mane ? Ar aš toks esu ? Tikrai ne, ir to nesiekiu. Na o projektą stengsiusi išvystiti kaip galima geriau :) Kalbant apie tinklapio dizainą tai taip, jis nera idealus, bet tam kartui manau tiks :) Dėl bannerio, nežianu kodėl bet man taip labiau lipo visas tas išdėstymas, teksto dydis. 

 

prieš 13 valandas(-ų), furiiK` parašė:

Kodel forumas toks tragiskas?

Į šį klausimą atsakė jau @Minų laukas ir su tuo visiškai sutinku. 

Lauskime jūsų apsilankant mūsų projekte !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), LAIMIS A. parašė:

 

Kodėl turėtų projektas būti populeresnis už mane ? Ar aš toks esu ? Tikrai ne, ir to nesiekiu. Na o projektą stengsiusi išvystiti kaip galima geriau :) Kalbant apie tinklapio dizainą tai taip, jis nera idealus, bet tam kartui manau tiks :) Dėl bannerio, nežianu kodėl bet man taip labiau lipo visas tas išdėstymas, teksto dydis

Dabar tu labiau žinomas už savo projekta. Pvz pažiūrėk @Baldas tave žino 1:0 tu populiaresnis už savo projektą. Ar @darrel. žino tavo projekta? Ne 2:0. Manau išrinkti platinta template ir pritaikyti nuotraukas tikrai nėra sudėtinga. Labiau limpa nepanaudota vieta, sunkiai įskaitomas tekstas? Nebent tai clickbait ! Mastermind?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1980 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...