Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dogberry serverio klausimas.


#Hooligan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įdomi diskusija čia užvirė... Logiškai mąstant manau @ES.^ būtų kvaila kurti projektą naudojant kažkokią kitą modifikaciją žinant (bent jau man) jo įgūdžius bei suteiktus patarimus. Tiesiog neįsitikinę nekalbėkite to ko nežinote, ir ko nesužinosite, kadangi ES.^ blog'e (kurio nebėra) buvo parašyta kaip atsirado Dogberry.lt, kaip vyko kūrimo procesas ir pan. Aš skaičiau ir žinau tą teisybę, tačiau skaitant viską iš šono susidaro toks įspūdis, jog kai kurie žmonės tiesiog nemoka meluoti. Bet kokiu atveju ES.^ išliko ištikimas sau ir su projektu pasiekė man žinant - tikrai daug. Trumpai kalbant noriu tik pasakyti, kad Dogberry.lt be @ES.^ yra ne Dogberry.lt, ir man tai jau buvo aišku nuo Kovo 6 dienos, t.y. dienos kuomet @ES.^ pranešė, jog projektas parduodamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Expert*, aš nežinau kokiu tikslu tu taip kalbi, bet man meluoti tai tikrai nėra tikslo, o ir sakau, kai modas bus paplatintas, galėsi įsitikinti, na arba gali paklausti Tomėjaus, Drestos arba Alfred'o, kurie tikrai yra mate modą, bet nereikia kalbėt šūdų. Kaip tu ir pats sakei, tais laikais buvo mada rašyti nuo 0. Rašė visi, ir aš, ir Britas, ir Aivaras, ir kiti. Bandžiau kažką įrodyti sau ir kitiems, bandžiau kažką išmokti, ir tiek. Pats žinai mano sugebėjimus, todėl iš viso nesuprantu kodėl taip kalbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, ES.^ parašė:

@Expert*, aš nežinau kokiu tikslu tu taip kalbi, bet man meluoti tai tikrai nėra tikslo, o ir sakau, kai modas bus paplatintas, galėsi įsitikinti, na arba gali paklausti Tomėjaus, Drestos arba Alfred'o, kurie tikrai yra mate modą, bet nereikia kalbėt šūdų. Kaip tu ir pats sakei, tais laikais buvo mada rašyti nuo 0. Rašė visi, ir aš, ir Britas, ir Aivaras, ir kiti. Bandžiau kažką įrodyti sau ir kitiems, bandžiau kažką išmokti, ir tiek. Pats žinai mano sugebėjimus, todėl iš viso nesuprantu kodėl taip kalbi.

Kas iš to kad bus paplatintas modas :D Nelabai kas jį ir panaudos :) kodėl nei vienas modas nėra "basintas" ant Yiin'o SOCO Bebro Roleplay (JAVA) ? ir iškur čia tos pasakos su "GRP" modu (LIETUVIŲ SUKURTA). Čia bus vienas iš paskutinių unikalesnių paplatinimų ateinančius 2-3 metus. (apie tavo modą)

Redaguota , nario URAGANAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ES.^ parašė:

@Expert*, aš nežinau kokiu tikslu tu taip kalbi, bet man meluoti tai tikrai nėra tikslo, o ir sakau, kai modas bus paplatintas, galėsi įsitikinti, na arba gali paklausti Tomėjaus, Drestos arba Alfred'o, kurie tikrai yra mate modą, bet nereikia kalbėt šūdų. Kaip tu ir pats sakei, tais laikais buvo mada rašyti nuo 0. Rašė visi, ir aš, ir Britas, ir Aivaras, ir kiti. Bandžiau kažką įrodyti sau ir kitiems, bandžiau kažką išmokti, ir tiek. Pats žinai mano sugebėjimus, todėl iš viso nesuprantu kodėl taip kalbi.

Žinau tavo sugebėjimus, todėl kaip ir minėjau seniau ir buvo keista, kodėl modas "ne nuo 0" - gal sumaišiau tavę su kitu žmogumi. Tas pokalbis buvo prieš daug metų taigi ar nesusikalbėjom ( gal išvis apie kito projekto modą kliausiau ) idk, nesvarbu, sorry, tavo modas kurtas nuo 0.... :D

prieš 3 valandas(-ų), Kaxa parašė:

Žiūriu po šios temos serverio būsėna yra išjungta ir forumas daugiau neperadresuoja į las-venturas, bet įjungią patį forumą. Gal dar kažką bandysit su projektu daryti?

O kodėl išvis jį į LV redirectino, gal LV jį nusipirko ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek ginčų, ar modifikacija kurta nuo nulio ar ne. Jeigu netikit, ką sako pagrindinis modifikacijos koduotojas, kuris ją ir sukūrė, galiu pritarti ir aš, jog modifikacija kurta nuo nulio, 

Atsakant į temą susijusį klausimą; 

prieš 4 valandas(-ų), Kaxa parašė:

Žiūriu po šios temos serverio būsena yra išjungta ir forumas daugiau neperadresuoja į las-venturas, bet įjungia patį forumą. Gal dar kažką bandysit su projektu daryti?

Projektą nusipirko @QupLas (ar teisinga forumo paskyra nežinau), o forumas buvo uždarytas ir peradresuotas nes savininkas prarado forumo licenciją. Dabartinėje jų turimoje versijoje nėra mano atnaujinimų. Jeigu norės, naujasis savininkas pats temoje visą situaciją aprašys.

Redaguota , nario ALFRED.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, ALFRED. parašė:

Tiek ginčų, ar modifikacija kurta nuo nulio ar ne. Jeigu netikit, ką sako pagrindinis modifikacijos koduotojas, kuris ją ir sukūrė, galiu pritarti ir aš, jog modifikacija kurta nuo nulio, 

Atsakant į temą susijusį klausimą; 

Projektą nusipirko @QupLas (ar teisinga forumo paskyra nežinau), o forumas buvo uždarytas ir peradresuotas nes savininkas prarado forumo licenciją. Dabartinėje jų turimoje versijoje nėra mano atnaujinimų. Jeigu norės, naujasis savininkas pats temoje visą situaciją aprašys.

Truputi pataisysiu. Kai palikau projektą, tai buvo vienas iš susitarimų, kad išsinešiu licenciją, daviau laiką forumui sutvarkyti, ir tik dabar atgavau ją. Dresta sakė, kad padarė redirect'ą ir galiu atsiimti licenciją, bet po kelių dienų redirect'as buvo panaikintas, ir forumas su licencija vėl buvo aktyvus. Galiausiai ištrynė forumą ir pasiėmiau licenciją. Ir jo, mano parduota versija skiriasi nuo Alfred, ir kaip supratau iš Drestos, tai jis turi tik tą, kuria aš jam pardaviau (dalinai perkelta į LS).

Iš viso, po viso šito Dresta rašė: "Jeigu nieko neišeis daugiau, grąžinsiu tau domeną, kaip suvenyrą, galėsi turėti", po padarė redirect'ą ir pasakė "kai nebereikės, tau atiduosiu", na ir galiausiai, po mano pirmojo komentaro šioje temoje parašė: "Bučiau atidavęs domeną, bet ne mano pusėje tu matau, nors viską ką sakau tiesą. Neturiu pointo meluot nepažįstamiems žmonėms".

O jeigu iš tikro projektas Quplo rankose, tai čia totali tragedija. Geriau jau iš tikro nuo SALG bučiau kokį šūdą sukūręs :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fri Nov 30 2018 15:30, Expert* parašė:

Žinau tavo sugebėjimus, todėl kaip ir minėjau seniau ir buvo keista, kodėl modas "ne nuo 0" - gal sumaišiau tavę su kitu žmogumi. Tas pokalbis buvo prieš daug metų taigi ar nesusikalbėjom ( gal išvis apie kito projekto modą kliausiau ) idk, nesvarbu, sorry, tavo modas kurtas nuo 0.... :D

O kodėl išvis jį į LV redirectino, gal LV jį nusipirko ?

Nenupirko... Klausiau Karolio šito, sakė tik nukreipė domeną pas mus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...