Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dogberry serverio klausimas.


#Hooligan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2018-11-25 20:57, ES.^ parašė:

Asmeniškai nežinau situacijos, bet manau @ALFRED. sako tiesą.

Reikia turėti talentą taip sužlugdyti viską.

Aš žinau kas buvo.
Tu palikai projektą.
Visi projektai kurie buvo parduoti greit žlunga. vlrg, real-life, rpg-best ir t.t. ir t.t. Nors ir pats DB jau kurį laiką nebuvo stabilus, su dvidešimt žaidėjų čia ne žaidimas.


Gerai, kad užsidarėt, nes iškart prie mano projekto forume registruotų padaugėjo. :wub:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Expert* parašė:

Aš žinau kas buvo.
Tu palikai projektą.
Visi projektai kurie buvo parduoti greit žlunga. vlrg, real-life, rpg-best ir t.t. ir t.t. Nors ir pats DB jau kurį laiką nebuvo stabilus, su dvidešimt žaidėjų čia ne žaidimas.


Gerai, kad užsidarėt, nes iškart prie mano projekto forume registruotų padaugėjo. :wub:

 

Klausimas, lyg ar tavo projekto neištiks toks pats likimas, kaip viršuje paminėtų? :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Armzis parašė:

Klausimas, lyg ar tavo projekto neištiks toks pats likimas, kaip viršuje paminėtų? :) 

Man rodos, kad čia ne klausimas, o pareiškimas.

- Kadangi mano projekto gameplay gan nemažai skiriasi nuo bet kokio kito dabar esančio projekto samp'e labai rizikuoju, kas žino ar jis kam patiks. Jei žaidėjai nepatingės skirti laiko išmokti žaisti serveryje, garantuoju, kad nebegrįš žaisti į senuosius projektus. Plius jau net nekalbu apie mapp nuo nulio, kas savaime aišku yra didelė rizika. Jei projektas ir nepasiseks, na bent pabandžiau sukurti kažką naujo o ne kopijuoti sistemas viens nuo kito.
So, high risk high reward or nothing.

Nežinau kodėl kai kurie DB lygina su mano projektu, kai DB neturi net RPG pagrindų. Jis net nesiskaito RPG tipo modu pagal lietuviškus "standartus" a.k.a "Modas kurtas nuo nulio", kadangi jis yra GRP editas. 

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, Mckinnon parašė:

baik tu taip prikolint

Kuri dalis tau prikolas ?
Nežinau ar paskutinis buvo senojo editas ar ne, bet senasis ( SF ar kur ten buvo, idk ) buvo GRP( 4? editas  ).
gal 2011 - 2012 metais kiekvienas projektas kurtas "nuo tuščio lapo" ( 99% ju buvo grp editai ) save pradėjo vadinti RPG projektu, nors iš gameplay puses visiškai nesiskyrė nuo GRP.

->
GRP - Paplatintas modas, gal biški paeditintas, mažas trumpalaikis projektas.
RPG - Modas kurtas "nuo 0" ( dažniausiai grp edit ), gal kiek griežtesnės taisyklės ir geresnė ekonomika.

 

O kas yra RPG ( MMORPG samp'o atvėjų ) gali pasigooglinti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Expert* parašė:

Kuri dalis tau prikolas ?
Nežinau ar paskutinis buvo senojo editas ar ne, bet senasis ( SF ar kur ten buvo, idk ) buvo GRP( 4? editas  ).
gal 2011 - 2012 metais kiekvienas projektas kurtas "nuo tuščio lapo" ( 99% ju buvo grp editai ) save pradėjo vadinti RPG projektu, nors iš gameplay puses visiškai nesiskyrė nuo GRP.

->
GRP - Paplatintas modas, gal biški paeditintas, mažas trumpalaikis projektas.
RPG - Modas kurtas "nuo 0" ( dažniausiai grp edit ), gal kiek griežtesnės taisyklės ir geresnė ekonomika.

 

O kas yra RPG ( MMORPG samp'o atvėjų ) gali pasigooglinti. 

Dogberry - cRPG, nežinau kuo skirias nuo RPG bet žinau, kad tu ten nelošei ir šneki vėjus. Jis ir yra kurtas nuo 0, taisyklės ir ekonomika (ir apskritai visa sandara) buvo kokių dar nemačiau jokiam kitam serve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Mckinnon parašė:

Dogberry - cRPG, nežinau kuo skirias nuo RPG bet žinau, kad tu ten nelošei ir šneki vėjus. Jis ir yra kurtas nuo 0, taisyklės ir ekonomika (ir apskritai visa sandara) buvo kokių dar nemačiau jokiam kitam serve.

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=CRPG
Ir kurtas ne nuo 0...
Kalbėjau su ES prieš 1 - 2 metus skype, man irgi buvo keista, be ne nuo 0 o GRP edit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Mckinnon parašė:

Tai nori pasakyt, kad čia GRP?

Ždž jei nori sužinoti ar DB nuo 0 pasikurk naują temą. Jei nori sužinoti kas yra GRP, RPG, CRPG ir t.t. susikurk naują temą. Sudėtinga aiškinti kai GRP yra german role play - modo projekto pavadinimas ( lietuvoje dar vadino gyvenimas role play ) o ne žaidimo tipas. Per sudėtinga aiškinti, paskui gaunas makalynė. 

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Expert* parašė:

Ždž jei nori sužinoti ar DB nuo 0 pasikurk naują temą. Jei nori sužinoti kas yra GRP, RPG, CRPG ir t.t. susikurk naują temą. Sudėtinga aiškinti kai GRP yra german role play - modo projekto pavadinimas ( lietuvoje dar vadino gyvenimas role play ) o ne žaidimo tipas. Per sudėtinga aiškinti, paskui gaunas makalynė. 

Ne to klausiu. Klausimas dabar, jei dogberry ir nebuvo visiškai nuo 0 kurtas, nors sistemos ir visa kita, neprilygsta kokiam sargui, lmg, ar kitam grp trash - jis skaitosi tavo nuomone GRP ar RPG?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mckinnon parašė:

Ne to klausiu. Klausimas dabar, jei dogberry ir nebuvo visiškai nuo 0 kurtas, nors sistemos ir visa kita, neprilygsta kokiam sargui, lmg, ar kitam grp trash - jis skaitosi tavo nuomone GRP ar RPG?

Ha haha... Vėl priklauso nuo apibrėžimo kurį nori naudoti tikrą ar Lietuvoje SAMP'e naudojama, bet sakykim tiek kad DB buvo pakankamai unikalus projektas, nes kaip ir sakiau aš galvojau kad jis buvo kurtas nuo nulio, turint omeny, kad jo skripteris turėjo pakankamai įgūdžių sukurti modą nuo 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Expert* parašė:

Ha haha... Vėl priklauso nuo apibrėžimo kurį nori naudoti tikrą ar Lietuvoje SAMP'e naudojama, bet sakykim tiek kad DB buvo pakankamai unikalus projektas, nes kaip ir sakiau aš galvojau kad jis buvo kurtas nuo nulio, turint omeny, kad jo skripteris turėjo pakankamai įgūdžių sukurti modą nuo 0.

Apšviesk mane, tiek tikrą, tiek lietuvos sampe naudojamą. Atsakymą žinau, bet noriu išgirst tavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Expert* parašė:

Aš žinau kas buvo.
Tu palikai projektą.
Visi projektai kurie buvo parduoti greit žlunga. vlrg, real-life, rpg-best ir t.t. ir t.t. Nors ir pats DB jau kurį laiką nebuvo stabilus, su dvidešimt žaidėjų čia ne žaidimas.


Gerai, kad užsidarėt, nes iškart prie mano projekto forume registruotų padaugėjo. :wub:

 

Ar tu tikrai tikiesi kad pas tave žais daugiau nei 10on?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Mckinnon parašė:

Apšviesk mane, tiek tikrą, tiek lietuvos sampe naudojamą. Atsakymą žinau, bet noriu išgirst tavo.

Ačiū, bet jau pakankamai laiko iššvaisčiau bandydamas paaiškinti skirtumus, jei nori surašyk viską, atsakysiu taip arba ne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Expert* parašė:

Ačiū, bet jau pakankamai laiko iššvaisčiau bandydamas paaiškinti skirtumus, jei nori surašyk viską, atsakysiu taip arba ne. 

GRP kaip žanras atsirado ir egzistuoja tik Lietuvoj (kopija German Role Play modifikacijos), ir RPG nuo GRP skiriasi tik tuom, kad GRP įgimta tokie dalykai kaip teleportai, visokiausių privilegijų pirkimas (admin, padidinta alga, etc). Prie RPG priskirčiau dogberry, nes žaidimas palyginus su sarg'u arba lmg yra kaip diena ir naktis, nes nėra aukščiau išvardintų dalykų (nors ir yra privilegijų pirkimas, bet tai daug kartų mažiau nulemia žaidimą nei GRP serveriuose)

Redaguota , nario Mckinnon
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Mckinnon parašė:

GRP atsirado ir egzistuoja tik Lietuvoj, ir RPG nuo GRP skiriasi tik tuom, kad GRP įgimta tokie dalykai kaip teleportai, visokiausių privilegijų pirkimas (admin, padidinta alga, etc). Prie RPG priskirčiau dogberry, nes žaidimas palyginus su sarg'u arba lmg yra kaip diena ir naktis, nes nėra aukščiau išvardintų dalykų (nors ir yra privilegijų pirkimas, bet tai daug kartų mažiau nulemia žaidimą nei GRP serveriuose)

Ant greičiaus nes tingiu per daug rašyti:

LIETUVOJE:

GRP - Dažniausiai visi projektai kurie naudoja paplatinta modifikaciją. Tipiškai kartu su tuo ateina ir lengvesnis žaidimas TY daug pinigų per min, teleportai ir t.t. 

RPG - Nuo senų laikų RPG projektai buvo tie kurie buvo kurti nuo 0 ar bent jau gyrėsi, kad buvo kurti nuo 0 kai ištikro buvo GRP editai, pakeite mappus teksto spalvas ir padarę porą sistemų. Dažniausiai jie turi griežtesnes taisykles, geresne ekonomika.
RPG projektai gali pardavinėti admin ir kt. paslaugas. man rodos LV ir GS skaitos RPG nors jie pardavinėja - so .... RPG gali turėti teleportus ir kt. paslaugas.


 CRPG - Jei reiktų spėti ką ES norėjo pasakyti šiuo pavadinimu, tai kad jame yra sudėtingesnė ekonomika palyginti su kitais Lietuvoje esančiais projektais ir griežtesnės taisyklės ir paslaugos suteikia mažiau privilegijų.
Dauguma senų RPG žaidimų ( dabar vadinami classic, old school ) turėjo daug sudėtingesnes ir griežtesnes žaidimo taisykles. 



Bendrasis:
GRP - Tokio nėra, jis išgalvotas lietuvoje tarp samp žaidėjų.

RPG - Žaidimas charakteriu ( vaidmenimis ), dažniausiai žaidimuose su žaidimų lenta tikrame gyvenime. Ir kai kuriems kompiuteriniams žaidimams tik su SinglePlayer'iu arba Coop. ( yra išimčių ir online žaidimams ) Kai kuriuose žaidimuose vaikėjai gali turėti įgūdžių kurios galima tobulinti. 

- Techniškai visi "TIkro gyvenimo" samp projektai tiek GRP tiek RPG yra RPG, nes gali būti policininku, gaujiniu ir t.t nors ir žaidžiam online su daug žaidėjų vienu metu.


MMORPG - Vaidmenų žaidimas su daug žaidėjų vienu metu žaidžiamas internete, dažniausiai žaidėjo sėkmė žaidime priklauso ne vien nuo žmogaus įgūdžių, bet ir nuo veikėjo patobulinimo kuriuos žaidėjas gauna progresuodamas žaidime. Dažniausiai veikėjai turi rasę, klasę, įgūdžius, aksesuarus, bei įvairius kitus patobulinimus. Žaidėjas vykdo misijas, keldamas pagrindinį veikėjo lygį. Kai kurie žaidimai yra pay to win, galima nusipirkti įvairių paslaugų kurios palengvina tavo žaidimą. 

- Techniškai visi "TIkro gyvenimo' samp sprojektai tiek GRP tiek RPG yra MMORPG nes kartu žaidi su daug kitų žaidėjų, atlieki savo vaidmenį ( Policininkas, Gaujinis ir t.t ), tačiau nei vienas projektas Lietuvoje neturi rasės, klasės, įgūdžių, aksesuarų ir t.t. 

CriticalLife
yra tikras ( ar tikriausias esantis samp'e ) MMORPG projektas, sukurtas pagal aukščiau pateiktą MMORPG aprašymą ( išskyrus rasę, kadangi samp'e nėra pakankamai skinų rasės sistemai )


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Expert*, koks skirtumas koks tas žanras, nors b*biu pavadink. Mano "pasirinktas" žanras buvo iš viso cRPG, kuris reiškia "computer role play gaming", ir tuo pačiu visiškai nieko nereiškia. Žanras buvo nustatytas "tiesiog", nes visi tai daro. Taip aš norėjau išsiskirti. O tie tavo išvardinti žanrų pavadinimai, tiesiog kažkas tipo kaip standartas, ir tiek. Taip pat ir Dogberry pavadinimas, tai tiesiog pavadinimas, kuris nieko nereiškia ir niekaip neišsiverčia, bet iki šiol žmonės negali to suprasti. Dogberry buvo rašytas nuo 0, ir čia nei privalumas, nei trūkumas, tai buvo tiesiog mano pasirinkimas. Neįsivaizduoju iš kur tu iš viso ištraukei, kad modas buvo rašytas nuo GRP (kai atsiras internete, galėsi įsitikinti). O ir apskritai koks skirtumas ar modas rašytas nuo 0 ar buvo paimtas koks pagrindas. Kaip pvz aš galiu modifikuot "GRP" modifikaciją, kad ji atrodys ne kaip GRP, o kaip rašyta nuo 0, ir atvirkščiai. Taip pat paėmus Greenside'ą, žanras - GRP, bet rašytas tai nuo 0. Prie šito minfuck'o taip pat galima priskirti ir RP modus. RP tai visi parašyti ant "The Godfather", nuo 0 - ne RP.

Pranešime kuri pacitavai turėjau omenyje ne kodėl taip nutiko projektui, o kas konkrečiai įvyko tarp "savininkų". Sakai, kad Dogberry nestabilus, bet susidomėjimas tavo serveriu priklausė nuo Dogberry uždarymo. Nesuprantu ką tu čia bandai įrodyti, pasiekti ar kažką pamokyti ir kam to reikia iš viso. Įsivaizduoji save b*ž kuo. Visą laiką tik kalbi ir kalbi, bet konkrečių rezultatų per tiek metų nematyt, na nebent gali eilinį kartą prikišti vLRG. Kaip bebūtų, tikrai ne tau man knist protą, analizuoti bei kritikuoti mano modą.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), ES.^ parašė:

@Expert*, koks skirtumas koks tas žanras, nors b*biu pavadink. Mano "pasirinktas" žanras buvo iš viso cRPG, kuris reiškia "computer role play gaming", ir tuo pačiu visiškai nieko nereiškia. Žanras buvo nustatytas "tiesiog", nes visi tai daro. Taip aš norėjau išsiskirti. O tie tavo išvardinti žanrų pavadinimai, tiesiog kažkas tipo kaip standartas, ir tiek. Taip pat ir Dogberry pavadinimas, tai tiesiog pavadinimas, kuris nieko nereiškia ir niekaip neišsiverčia, bet iki šiol žmonės negali to suprasti. Dogberry buvo rašytas nuo 0, ir čia nei privalumas, nei trūkumas, tai buvo tiesiog mano pasirinkimas. Neįsivaizduoju iš kur tu iš viso ištraukei, kad modas buvo rašytas nuo GRP (kai atsiras internete, galėsi įsitikinti). O ir apskritai koks skirtumas ar modas rašytas nuo 0 ar buvo paimtas koks pagrindas. Kaip pvz aš galiu modifikuot "GRP" modifikaciją, kad ji atrodys ne kaip GRP, o kaip rašyta nuo 0, ir atvirkščiai. Taip pat paėmus Greenside'ą, žanras - GRP, bet rašytas tai nuo 0. Prie šito minfuck'o taip pat galima priskirti ir RP modus. RP tai visi parašyti ant "The Godfather", nuo 0 - ne RP.

Pranešime kuri pacitavai turėjau omenyje ne kodėl taip nutiko projektui, o kas konkrečiai įvyko tarp "savininkų". Sakai, kad Dogberry nestabilus, bet susidomėjimas tavo serveriu priklausė nuo Dogberry uždarymo. Nesuprantu ką tu čia bandai įrodyti, pasiekti ar kažką pamokyti ir kam to reikia iš viso. Įsivaizduoji save b*ž kuo. Visą laiką tik kalbi ir kalbi, bet konkrečių rezultatų per tiek metų nematyt, na nebent gali eilinį kartą prikišti vLRG. Kaip bebūtų, tikrai ne tau man knist protą ar kritikuoti mano modą.


Buvau užklausęs ar db kurtas nuo 0 o tu atsakei ne ir "o koks skirtumas ar jis kurtas nuo nulio ar ne kai grp yra geras pagrindas modo kūrimui". Man irgi buvo keista, kad DB ne nuo nulio. Ir *Myliu SuperGames.lt* man meluot ypač kai aš su tavim niekada jokių problemų neturėjau ? Gal uždaviau du klausimus vienu metu kuriam vienam iš jų atsakei ne. Gal susapnavau, ar sumaišiau su kitu žmogumi bbž. Neturiu įrodymų ir ne nesvarbu ar modas kurtas nuo nulio ar ne - jei viskas gerai kad aš paimu tavo darbą pakeičiu tekstus ir spalvas ir apsimetu kad tai mano darbas. Dėl to ir kilo ta visa RPG problema kai bet kas norėdamas atsimesti nuo GRP vardo savę vadino savę RPG, ir buvo "kurti nuo 0". Pasisakai, kad kurtas ne nuo nulio ir problemų jokių nėra, susiredaguoji pasidarai pagal savę, o po laiko ir visą modo pagrindą persidarai, taip kad jis praktiškai kaip kurtas nuo nulio. Jei naudoji GRP 4, mysql isidėjas praktiškai visa moda perdaręs būni, kadangi ten be reg/login praktiškai nieko ir nėra. 

Ir nežinau *Myliu SuperGames.lt* tu tą vlrg prikiši, vlrg yra vlrg, nieko čia nepakeisi. Dar žiūrint apie kurį tiksliai kalbi vlrg ar lc. Prie LC praleidau beveik 2 metus, ir visko pabaigoje gavau 0$, aišku ne aš vienas, čia daug ką apkniso, skirtumas tas kad aš žinojau su kuo dirbu ir per daug nieko nesitikėjau. Aš su savo modu niekur neskubu, kuriu perkuriu iš naujo tiek reikia, jei prieš starta pamatysiu, kad galiu ką nors patobulinti perkurdamas iš naujo perkursiu dar kart. Mano modo pagrindas tokio dydžio kaip kai kurių projektų pilnai baigtas modas su visomis sistemomis.

Dar ant manęs primesk kad LC rekordas buvo su botais pasiektas, kaip ir visi kiti, nors paskaičiavus unikalius IP ir dar vienas serveris būtų su tuo pačiu 1k rekordu išėjas. 

Nepasakyčiau, kad 10 registruotu vartotoju nuo DB ką nors pakeitė mano projekte, be to kad pradėjo kisti DB logika prie mano projekto, nors serverio idėja visiškai kitokia, kadangi abu yra "RPG". Būtent dėl šio palyginimo išvis ir parašiau šioje temoje.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...