Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

galit pamirst apie sklandu geiminima nes tokiu fps jau nebeisgausi. pas drauga gtx 1080ti su i7 6700k 16gb ram, z170-a ir 960 pro+ 850 evo 250+500gb 1tb hdd, VG27 inch asus 144hz mopnitoriumi, ir ant low/off tik mesh ultra per BFV jis nebegali isgaut stabiliu 140+ fps. visdar i 90-100s dropina.

ryzen vienintelis pigus variantas siam tittle su older generation 6-10 ir daugiau branduoliu i7 ir xeonais. praktiskai serverinis pc ima virsu zemo biudzeto vartotojams, taciau ausinimas atitinkamai brangus.

P.S. @jysimas prekiauja BIP PC. neklausykit jo "patarimu" kad "pakaks del 1080p geiminimo" paimsi viena is siu tittles ir poto suprasi kokia is tiesu kancia.-visi jo parduodami pc skirti fortnite/csgo/arba pubg kur nereikia geriausiu cpu(net ir devetu) pazaist ant trizenkliu fps net ir su low settings.

@Marichuana` gali manau patvirtint.

suprantu, kai zmogus tenori csgo zaist. bet jei pamastytu bandyt BF1/V tikrai jau mainstream cpu nebus pirmoje vietoje. todel ryzen ir siulau kaip alternatyva-del kuo stabilesniu frame rates(kadangi like zaidimai ir taip gerai veiks).

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

(redaguota)
9 minutes prieš, darrel. parašė:

Um, jeigu žmogaus nedomina competitive gaming'as tai nematau kur problema kad gauni 90-100fps :D

net ir casual'ams manau igristu tureti is pvz 100fps dropus i 30s :)

cia ne vien competitive tai taikoma!

apskritai-sena mainstream gelezis prastai veikia. kol nepamatysi pats akimis @darrel. tol netikesi. bet patikek. veikimas blogiau nei tragiskas siuose dviejuose zaidimuose! ar tau btu malonu turet ~3metu senu mo i7 ir gtx 1060  ir gaut dropus is 80fps i pvz 20 fps pastoviai zaidziant MP'eri del procesoriaus limitacijos atejusios is melt down? nors ir ant medium settings? manau, tikrai ne.

tad nereikia sneket konkreciai tarsi tai reiksminga tik "competitive" kas tikrai nera vien tam.

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

26 minutes prieš, Synthwavez parašė:

net ir casual'ams manau igristu tureti is pvz 100fps dropus i 30s :)

cia ne vien competitive tai taikoma!

apskritai-sena mainstream gelezis prastai veikia. kol nepamatysi pats akimis @darrel. tol netikesi. bet patikek. veikimas blogiau nei tragiskas siuose dviejuose zaidimuose! ar tau btu malonu turet ~3metu senu mo i7 ir gtx 1060  ir gaut dropus is 80fps i pvz 20 fps pastoviai zaidziant MP'eri del procesoriaus limitacijos atejusios is melt down? nors ir ant medium settings? manau, tikrai ne.

tad nereikia sneket konkreciai tarsi tai reiksminga tik "competitive" kas tikrai nera vien tam.

Žiūrint video kažkaip nemačiau dropų iki 30fps... Jei ten 1 karta per 1h gaming'o nudropintu ta fps man tai problemų nesudarytu.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)
7 minutes prieš, darrel. parašė:

Žiūrint video kažkaip nemačiau dropų iki 30fps... Jei ten 1 karta per 1h gaming'o nudropintu ta fps man tai problemų nesudarytu.

juo senesnes kartos procesorius-juo dazniau pasitaiko. ir tie dropai constantly;iniai-tesiasi visalaika. tave pasauna-fps droppina. patenki kur explosions-dar dazniau krenta. poto ar vienas aspektas kuris dar labiau fps paveikia-tai server load'as. juo daugiau zmoniu su aukstesniu negu 70 ping'u juo daugiau fps dropu buna. praktiskiau-tavo int rysio issiuntimo ir parsisiuntimo greitis su pingais nulemia tavo frame rates papildomai. jeigu dar prastas serverio hostas nesusitvarkantis kai buna bent 2-3 zmones 32-64 player map'e su aukstais pingais-dar tragiskiau veikia. viskas galiausiai atsiliepia procesoriui.

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

prieš 2 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

juo senesnes kartos procesorius-juo dazniau pasitaiko. ir tie dropai constantly;iniai-tesiasi visalaika. tave pasauna-fps droppina. patenki kur explosions-dar dazniau krenta. poto ar vienas aspektas kuris dar labiau fps paveikia-tai server load'as. juo daugiau zmoniu su aukstesniu negu 70 ping'u juo daugiau fps dropu buna. praktiskiau-tavo int rysio issiuntimo ir parsisiuntimo greitis su pingais nulemia tavo frame rates papildomai. jeigu dar prastas serverio hostas nesusitvarkantis kai buna bent 2-3 zmones 32-64 player map'e su aukstais pingais-dar tragiskiau veikia. viskas galiausiai atsiliepia procesoriui.

Dar karta sakau, video peržiūrėjau ir drop'ų nepastebėjau. Tai kad aš nežinau, man toks įspūdis susidaro kad tu tiesiog patapai didžiulis Intel hateris ir didžiulis AMD fanboy'us ir manau jau pats turi pastebėti kad prie gero tai nepriveda...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)
21 minutes prieš, darrel. parašė:

Dar karta sakau, video peržiūrėjau ir drop'ų nepastebėjau. Tai kad aš nežinau, man toks įspūdis susidaro kad tu tiesiog patapai didžiulis Intel hateris ir didžiulis AMD fanboy'us ir manau jau pats turi pastebėti kad prie gero tai nepriveda...

as tau rimtai sakau-vienintele iseitis del situ zaidimu-ryzen nors ir r5 1600 ar 1700, kitu atveju i7 procas ar xeonas naudotas, arba kisenei leidziant 8-9 kartos i7/i9. sita problema ne vien man bet daugeliui-maziausiai su tokiais dropais ant budget rigu susiduria high end procus turintys intel useriai is devetu daliu susirinke arba ryzen naudotojai. as ne intel hateris-as nekenciu kaip viskas pasikeite per vienerius metus ir kiek apsiribojo pati performance multiplayeriui.

as pateikiu video, pasakau netgi asmenines patirtis. tave galeciau konkreciai sukontaktuot su keletu zmoniu kurie susiduria su sia problema. tad poto tikrai to nesakytum. 

suprantu, kad intel praktiskai daugiau fps ant analogiskos sistemos(isskyrus keleta aspektu-game tittles pvz viena is siu). taciau senesne intel gelezis yra abandoninta jau ant bf1/5, nebent EA/dice isleis patcha kuris grazins ankstesniaja performance kurios nebelike. kas yra tiesiog graudu matyt 2-3 kartos ir 4-7 kartos i5 netgi i7 bunant obsolete ir nebeperforminantys kaip anksciau.

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

(redaguota)
13 minutes prieš, Synthwavez parašė:

as tau rimtai sakau-vienintele iseitis del situ zaidimu-ryzen nors ir r5 1600 ar 1700, kitu atveju i7 procas ar xeonas naudotas, arba kisenei leidziant 8-9 kartos i7/i9. sita problema ne vien man bet daugeliui-maziausiai su tokiais dropais ant budget rigu susiduria high end procus turintys intel useriai is devetu daliu susirinke arba ryzen naudotojai. as ne intel hateris-as nekenciu kaip viskas pasikeite per vienerius metus ir kiek apsiribojo pati performance multiplayeriui.

as pateikiu video, pasakau netgi asmenines patirtis. tave galeciau konkreciai sukontaktuot su keletu zmoniu kurie susiduria su sia problema. tad poto tikrai to nesakytum. 

suprantu, kad intel praktiskai daugiau fps ant analogiskos sistemos(isskyrus keleta aspektu-game tittles pvz viena is siu). taciau senesne intel gelezis yra abandoninta jau ant bf1/5, nebent EA/dice isleis patcha kuris grazins ankstesniaja performance kurios nebelike. kas yra tiesiog graudu matyt 2-3 kartos ir 4-7 kartos i5 netgi i7 bunant obsolete ir nebeperforminantys kaip anksciau.

Kažkaip reddit'e pasiskaičiau ir dauguma minėjo kad i5 8 kartos normaliai tinka, o ir 4770k, 3770k, 4790k, 6700k, 2600 naudotojai nesiskundžia. You're not wrong about i5 senesnius nei 7 kartos bet 8 dar visai normalus...

Bet kai kurie randa net būdus turėti stabilų FPS ir ant i5 7 kartos ir senesniu... 

https://linustechtips.com/main/topic/844696-solved-horrible-cpu-bottleneck-on-battlefield-1-i5-4690/

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

1 minute prieš, darrel. parašė:

Kažkaip reddit'e pasiskaičiau ir dauguma minėjo kad i5 8 kartos normaliai tinka, o ir 4770k, 3770k, 4790k, 6700k, 2600 naudotojai nesiskundžia. You're not wrong about i5 senesnius nei 7 kartos bet 8 dar visai normalus...

pasigilink daugiau grupese apie mazumos zmoniu atvejus ir tikrai rasi nusiskundimu-dauguma nutyli.

Chestnuts please

(redaguota)
1 minute prieš, Synthwavez parašė:

pasigilink daugiau grupese apie mazumos zmoniu atvejus ir tikrai rasi nusiskundimu-dauguma nutyli.

Kad ten vienas kitas neprižiūri savo kompiuterio arba prikrauna pilna background apps'ų tai čia jau jo bėdos. O ir sakyti kad dauguma nutyli tai tu čia jau tiesiog bandai išsisukti nuo tiesos...

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)
2 minutes prieš, darrel. parašė:

Kad ten vienas kitas neprižiūri savo kompiuterio arba prikrauna pilna background apps'ų tai čia jau jo bėdos. O ir sakyti kad dauguma nutyli tai tu čia jau tiesiog bandai išsisukti nuo tiesos...

zinok, vienas is zmoniu su kuriuo zaidziu BF1/V turi i5 2500k su gtx 1070 ir 16gb ram-0pastovus fps dropai ir t.t.

fps pas ta zmogu ne ka geresni uz mano ant siu zaidimu-viska isbande nuo cpu core unparking iki ram oc/cpu overvoltinimo ir oc.

taciau niekas neissprende low fps problemos. vienintelis sprendimas-dabar tas zmogus laukia z390 motinines kuria naudos su i5 8500 kuri isigijo vasara.

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

1 minute prieš, Synthwavez parašė:

zinok, vienas is zmoniu su kuriuo zaidziu BF1/V turi i5 2500 su gtx 1070 ir 16gb ram-0pastovus fps dropai ir t.t.

 

5 minutes prieš, darrel. parašė:

Kažkaip reddit'e pasiskaičiau ir dauguma minėjo kad i5 8 kartos normaliai tinka, o ir 4770k, 3770k, 4790k, 6700k, 2600 naudotojai nesiskundžia. You're not wrong about i5 senesnius nei 7 kartos bet 8 dar visai normalus...

Bet kai kurie randa net būdus turėti stabilų FPS ir ant i5 7 kartos ir senesniu... 

https://linustechtips.com/main/topic/844696-solved-horrible-cpu-bottleneck-on-battlefield-1-i5-4690/

 

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

1 minute prieš, Synthwavez parašė:

isbandes sitai, ir zinok NEPADEDA. NET RAM pas mane runnina ant overvoltinimo i 1.5V. cpu  cores unparked poto turbo performance enabled, galu gale core synchronisation enabled. ir zinoma ultimate power plan ijungtas

Na ir nesakiau kad padės... Jau kaip ir minėjau, neklysti apie i5 7 kartos ir senesnius bet i5 8 kartos tiek problemų tikrai neturi.

 net čia postas su i5 8400 ir kažkodėl niekas neminėjo kad čia tiesiog procesorius prastas ir žmogus vis vien sugebėjo rasti išeitį (tikiuosi :D).

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Na ir nesakiau kad padės... Jau kaip ir minėjau, neklysti apie i5 7 kartos ir senesnius bet i5 8 kartos tiek problemų tikrai neturi.

 net čia postas su i5 8400 ir kažkodėl niekas neminėjo kad čia tiesiog procesorius prastas ir žmogus vis vien sugebėjo rasti išeitį (tikiuosi :D).

as pats turiu battlefield V ir BF1 patikek mano zodziais-zinau kaip veikia tas zaidimas.

Chestnuts please

Dabar, Synthwavez parašė:

as pats turiu battlefield V ir BF1 patikek mano zodziais-zinau kaip veikia tas zaidimas.

Vieno žmogaus nuomonė, viso žaidimo nepakeis...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)
3 minutes prieš, darrel. parašė:

Vieno žmogaus nuomonė, viso žaidimo nepakeis...

manau tu nesupranti-dauguma zmoniu net nenori pripazint, arba tenkinasi vos vos isgaunamais 60fps sulimitavus su vsync arba render fps gametime.maxvariablefps 60 ir pan komanda.

as rasau ne nuomone o kaip yra ir patirtis ne vien savo paties bet ir kitu pasiremiu-nauja gelezis arba senesne grynai "montrosity" tipo turi kur kas didesni privaluma siuose tittles is intel puses negu mainstream.

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

8 minutes prieš, Synthwavez parašė:

manau tu nesupranti-dauguma zmoniu net nenori pripazint, arba tenkinasi vos vos isgaunamais 60fps sulimitavus su vsync arba render fps gametime.maxvariablefps 60 ir pan komanda.

as rasau ne nuomone o kaip yra ir patirtis ne vien savo paties bet ir kitu pasiremiu-nauja gelezis arba senesne grynai "montrosity" tipo turi kur kas didesni privaluma siuose tittles is intel puses negu mainstream.

 

27 minutes prieš, darrel. parašė:

Kažkaip reddit'e pasiskaičiau ir dauguma minėjo kad i5 8 kartos normaliai tinka, o ir 4770k, 3770k, 4790k, 6700k, 2600 naudotojai nesiskundžia. You're not wrong about i5 senesnius nei 7 kartos bet 8 dar visai normalus...

Bet kai kurie randa net būdus turėti stabilų FPS ir ant i5 7 kartos ir senesniu... 

https://linustechtips.com/main/topic/844696-solved-horrible-cpu-bottleneck-on-battlefield-1-i5-4690/

Kodėl palei tavę visi turi meluoti? Dėl to kad jie tavo nuomonės nepatenkina? Visi i7 naudotojai kuriuos paminėjau gauna virš 60fps avg. tai kad...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)
1 minute prieš, darrel. parašė:

 

Kodėl palei tavę visi turi meluoti? Dėl to kad jie tavo nuomonės nepatenkina? Visi i7 naudotojai kuriuos paminėjau gauna virš 60fps avg. tai kad...

visai neseniai ppc grupeje buvo prasymas is zmogaus kuris turi 4770k/4790k su gtx 1080tu-fps krenta zemiau 60-70ies ant ultra @1080p tiek ant lowesat settings. 

su 1080ti ne kokia 1070 ar 580 ._. 

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

(redaguota)
2 minutes prieš, Synthwavez parašė:

visai neseniai ppc grupeje buvo prasymas is zmogaus kuris turi 4770k/4790k su gtx 1080tu-fps krenta zemiau 60-70ies ant ultra @1080p tiek ant lowesat settings. 

su 1080ti ne kokia 1070 ar 580 ._. 

Dabar susirask ta postą... Ir paskaityk komentarus, kaip manai? Kiek iš tų komentarų bus parašyta kad problema yra žaidime?  Aš pvz. su savo laptopų irgi daugumoj žaidimų gaunu drop'us, tai man dabar dėl to eiti ir kaltinti kiekviena žaidimą vien dėl to kad pas mane problemus su power limit dėl kurio ir dropai atsiranda?

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...