Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ko grp/rpg žaidėjams trūksta RP stiliaus projektuose ?


Quel

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar dabar esant RolePlay projektui, pasibandytumėt pažaist ?  

44 balsai

  1. 1. Ar dabar esant RolePlay projektui, pasibandytumėt pažaist ?

    • Taip, tai būtu įdomu.
    • Ne, nes (įdomus atsakymas - komentaruose jį palikit).


Recommended Posts

2 minutes prieš, Quel parašė:

Šiandien jums galiu pasirodyt tas, kuris visapusiškai yra prieš grp projektus, bet vis gi. Lyginant turto kaupimą roleplay serveriuose ir grp serveriuose galima pasidaryt vieną išvadą - roleplay projekte kaupti ir siekti geresnio turto yra kur kas įdomesnis procesas, nei tai vyksta grp projektuose. 

Tai kas be ko Rp idomiau kaupti turta, bet bėda ne tame tiesiog žmonės galbūt nemėgsta tokių projektu, ar jiems nepatinka nuo pradžiu žaist tai jie tiosiog gryžta į savo senus serverius kur jie zaide prieš tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  GRP Projektai bent man yra vienas iš nuobodžiausių dalykų. Praktiškai Grindini dėl pinigų, kad nusipirktum tam tikrą serverio turtą. RolePlay projekto Lietuvoje gero aš dar nemačiau ir ko gero nematysiu. Dauguma Lietuvių renkasi tuos serverius, kur viską gali susikrauti per porą valandų, ir kuriuose Ekonomika yra baisiai lengva. Netgi jei tie projektai yra beveik neatnaujinami, jie vistiek renkasi juos (Yra keletas išimčių). Taipogi daro minusą, kad daugelis Lietuvių net nėra patyrę to RolePlay žaidimo skonio, ir lieka savo GRP Serveriuose, nes tiesiog nenori naujovių. Tai manyčiau yra daugelio Lietuvių mastysena. Ir šiaip, dabar ne tie laikai, daugelis žaidėjų turi Galingus Kompiuterius, todėl eina į GTA V Role play serverius. Manyčiau nepritrauksi tu jų atgal į Samp'ą grįžt :D 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
1 minute prieš, Quel parašė:

Šiandien jums galiu pasirodyt tas, kuris visapusiškai yra prieš grp projektus, bet vis gi. Lyginant turto kaupimą roleplay serveriuose ir grp serveriuose galima pasidaryt vieną išvadą - roleplay projekte kaupti ir siekti geresnio turto yra kur kas įdomesnis procesas, nei tai vyksta grp projektuose. 

Faktas, kad atidarius RP projektą prieš kokius penkis gerus metus, šiuo metu jis būtų populiarus Lietuvoje jei būtų buvęs tinkamai prižiūrėtas. Šiais metais yra sunku kažką įrodyti, žaidėjus įtikinti jog tai įdomu ir įdomiau nei GRP serveriai, bet vilties dar tikrai yra ir sutinku su tavo nuomone apie RP serverius, manau daugelis pripažintų jog įdomiau kurie bent kažkiek bandę žaisti. Tiesiog visi yra išlepę, bailiai kažką išbandyti naujo. + lietuviai yra prilipę prie kėdžių kenkėjai čyteriai, kurie ieško bent vienos problemos menkos kaip pakenkti projektui, jį smerkti.. Nieko nepakeisi, turbūt žaidimas atgyvena savo, bet kaip ir sakiau, žinant tave vilties yra daug ir tikiu jog gausis neprastas RP projektas, kuriame prasidėtų ir daugelio lietuvių RP stiliaus žaidimo eros pradžia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Jaron parašė:

Tai kas be ko Rp idomiau kaupti turta, bet bėda ne tame tiesiog žmonės galbūt nemėgsta tokių projektu, ar jiems nepatinka nuo pradžiu žaist tai jie tiosiog gryžta į savo senus serverius kur jie zaide prieš tai.

Būtent tam šią temą ir sukūriau, jog sužinoti kodėl nepatinka ir kas tą anti simpatija įtakoja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Armzis parašė:

  GRP Projektai bent man yra vienas iš nuobodžiausių dalykų. Praktiškai Grindini dėl pinigų, kad nusipirktum tam tikrą serverio turtą. RolePlay projekto Lietuvoje gero aš dar nemačiau ir ko gero nematysiu. Dauguma Lietuvių renkasi tuos serverius, kur viską gali susikrauti per porą valandų, ir kuriuose Ekonomika yra baisiai lengva. Netgi jei tie projektai yra beveik neatnaujinami, jie vistiek renkasi juos (Yra keletas išimčių). Taipogi daro minusą, kad daugelis Lietuvių net nėra patyrę to RolePlay žaidimo skonio, ir lieka savo GRP Serveriuose, nes tiesiog nenoriu naujovių. Tai manyčiau yra daugelio Lietuvių mastysena. Ir šiaip, dabar ne tie laikai, visi turi Galingus Kompiuterios, todėl eina į GTA V Role play serverius. Manyčiau nepritrauksi tu jų atgal į Samp'ą grįžt :D 

Kreipiuosi į tuos, kurie dar ne su galingais kompiuteriais :upps:, SA:MP'o forumas vis gi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau didžiausias trūkumas tai yra tiesiog RP serverio nebūvimas. Ne eilinio mėnesinio bandymo, bet projekto, kuris nepriklausomai nuo online skaičiaus dėtų visas pastangas platinti savo community ir mokyti GRPinius kaip tą daryti, pamatyti tokio žaidimo malonumą.. Pats SAMPą žaidžiu jau aštunti metai, administruoju vieną iš didesnių GRP serverių, bet per visą savo SAMP kelią niekados į RP nebuvau užkliuvęs, nes tiesiog nebūdavo kur ar bent jau aš to nerasdavau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pykit nepykit bandžiau į kažkokį rp projektą prisiregint registracija neaiški kažkokia nepatiko man tas visas Rp stilius ir tiek. Grp esam pripratę o aks trukdo visas idėjas , visas sistemas perkelt į grp stilių , naujos unikalios sistemos nauji mappai , sunki ekonomika Grp/Rpg stiliaus projekte tikrai būtų geras projektas , pvz greenside, arba buvęs toks Rpglife.lt projektas .Tokia mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskaičiau komentarus ir juokas ima ( iš daugumos) :D Sako sunki registracija,oh god,jeigu negalvoji logiškai,tai tau ir per gatvę sunku pereit. Manau,kad žmonės mieliau renkas grp negu rp,tai todėl,kad tingi mokintis sąvokas,visokias komandas kaip /me ir t.t,yra pratę prie grp rutinos ir viskas,ir pripažinkime,kad samp bendruomenę sudaro daugiausia 13-14 metų pacanai,kurie labai mandri ir kapoja vien savo sarg/lmg ir jiem viskas zajabys,nes ten jaučias vierchai,o kaip gi bus,kai pereis į rp,kur nieko nepažįsta,negali nusipirkt turto (nes katik atsidaręs projektas) ir atmeta duris naujovėm.

Redaguota , nario Playaa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Pablas parašė:

Pykit nepykit bandžiau į kažkokį rp projektą prisiregint registracija neaiški kažkokia nepatiko man tas visas Rp stilius ir tiek. Grp esam pripratę o aks trukdo visas idėjas , visas sistemas perkelt į grp stilių , naujos unikalios sistemos nauji mappai , sunki ekonomika Grp/Rpg stiliaus projekte tikrai būtų geras projektas , pvz greenside, arba buvęs toks Rpglife.lt projektas .Tokia mano nuomonė.

Ne iki galo supranti roleplay prasmę, jei siūlai viską perkelti į GRP. Žaidimo būdas, veikla, siekiai. Ne sistemose esmė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, RaganiusLU parašė:

Gal kas turit rp projektą arba galit duoti ipa kur jūs žaidžiat ateisiu pažiūrėt neesu žaides.

Šiuo metu tokių projektų su paleistu serveriu nėra. Tačiau visai ne už ilgo pristatysiu RolePlay projektą nuo savęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Nors ir su „RolePlay“ projektais nesu susidūręs asmeniškai jų valdyme, bet kaip „GRP“ stiliaus projektų savininkas, su ~6 metų patirtimi galiu drąsiai teigti, jog „RolePlay“ stiliaus projektai mūsų SA-MP bendruomenėje nepritampa dėl elementariausių dalykų.

Visų pirma mūsų SA-MP bendruomenės mąstymas. Šiai dienai egzistuoja visokiausių SA-MP projektų grupės socialiniuose tinkluose, kuriuose žaidėjai perka, parduoda, keičia turtą siekdami „lengviau prasimušti“ atitinkamuose projektuose. Vien tai daug ką pasako apie mūsų SA-MP bendruomenę. T.y. SA-MP'e praktiškai pats didžiausias malonumas yra žaidimo pradžia, kai pats uždirbti pinigus atlikdamas atitinkamas funkcijas serveryje. Vietoje to dabartiniai žaidėjai renkasi lengvesnį kelią. Viso to priežastis gali būti nusistovėję SA-MP žaidėjai, kurie nebejaučia malonumo siekdami rezultatų sąžiningai. 

Antra būtų tai, jog žaidėjai nebejaučia jokios atsakomybės ir nevertina aplinkinių reputacijos. Kitaip kalbant šių laikų SA-MP bendruomenė yra pastatyta ant visiško „metagaming'o“ pamato. T.y. žaidėjai susikalsdę į atskiras grupes užsiima savo veiklomis nutolę nuo kitų projekto žaidėjų. Aš manyčiau, jog „metagming'o nuodas“ yra SA-MP'e atsiradę visokie „TeamSpeak“, „Discord“ ir t.t. kurie keičia žaidėjo mastymą ir vertybes kardinaliai.

Aplamai būtų galima kalbėti daug apie dabartinę SA-MP bendruomenę ir vardinti jos problemas. Gaila, jog ne visi jas pastebi esamas problemas. Turbūt esame vienintelis „GRP“ stiliaus projektas, kuris aukoja savo naudą siekiant keisti žaidėjų mastymą. Labai norėčiau, jog prie viso to prisidėtų didieji „GRP“ stiliaus projektai, bet kaip ir visi žinome, jiems yra svarbiausia asmeninė nauda, nors mastant keliais žingsniais į priekį išsprendus tas problemas būtų galima padidinti asmeninę naudą paaukojus tuos, kurie nenori keistis.

Nenukrypstant nuo temos, mano nuomone tavo paskutiniame „RolePlay“ projekte trūko kabliuko. Kalbliuko, kuris įtrauktų žaidėją nuo pat pradžios. Kažkokios galbūt istorijos, kuri sudomintų net ir mūsų sugadintos SA-MP bendruomenės žaidėją. Tai, kas buvo tavo paskutiniame projekte žaidėjo visiškai neįtraukė, nes tai buvo tiesiog tas pats SA-MP projektas, kokį matome ir šiuolaikiniuose „GRP“ stiliaus projektuose tik su šiek tiek kitokiomis taisyklėmis ir komandomis. Idėjų kaip pritraukti žaidėjus į tokio stiliaus projektą galima prigalvoti nemažai, tik ar mūsų SA-MP bendruomenė yra pasiruošusi persilaužti ir žaisti tokio tipo projektuose? Nemanau. Kol mūsų SA-MP bendruomenės idealai bus Frankoniai ir jo baltijos šalių rekordai, tol „RolePlay“ neturės jokių šansų.

"Turbūt esame vienintelis „GRP“ stiliaus projektas, kuris aukoja savo naudą siekiant keisti žaidėjų mastymą."

norėčiau sužinoti, kaip tu bandai pakeisti jų mastymą, ir galvoti apie 12 metų einantį žaidimą bei jame kažko pakeisti aš atėjas į tavo (GreenSide) ką aš matau? kiekvieną dieną, rašančius administratorius /s Reikia pagalbos? Gaujos narius, įmančius zonas dirbančius žmonės net buvo įvykis, kai žmogus šaude mane prie turgaus ir net neleido išvažiuoti tai tu čia taip bandai keisti žmonių mastymą? į administracija rašiau 3-4 kartus niekas nepadėjo taip, kad likau nieko nepešęs ir teko /quit daryti todėl ir neičiau į jūsų projektą vien dėl to, kad tu nesugebėtum 200 žaidėjų pakeisti mastymo dėl 1 didelio atnaujinimo kuris būtų kitiems žmonės 0.

+ į savo komentarą, tavo nelaukiu jokio atsakymo nes tu mano mastymo nepakeistum kaip ir kitų kurie nebežaidžia "GS" moderniausiam bei unikaliausiam "Lietuvos projekte" 

Redaguota , nario edgy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Ridas parašė:

Manau didžiausias trūkumas tai yra tiesiog RP serverio nebūvimas. Ne eilinio mėnesinio bandymo, bet projekto, kuris nepriklausomai nuo online skaičiaus dėtų visas pastangas platinti savo community ir mokyti GRPinius kaip tą daryti, pamatyti tokio žaidimo malonumą.. Pats SAMPą žaidžiu jau aštunti metai, administruoju vieną iš didesnių GRP serverių, bet per visą savo SAMP kelią niekados į RP nebuvau užkliuvęs, nes tiesiog nebūdavo kur ar bent jau aš to nerasdavau. 

Tu dar gyvas!? Seni, linkėjimai nuo pyro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Playaa parašė:

Perskaičiau komentarus ir juokas ima ( iš daugumos) :D Sako sunki registracija,oh god,jeigu negalvoji logiškai,tai tau ir per gatvę sunku pereit. Manau,kad žmonės mieliau renkas grp negu rp,tai todėl,kad tingi mokintis sąvokas,visokias komandas kaip /me ir t.t,yra pratę prie grp rutinos ir viskas,ir pripažinkime,kad samp bendruomenę sudaro daugiausia 13-14 metų pacanai,kurie labai mandri ir kapoja vien savo sarg/lmg ir jiem viskas zajabys,nes ten jaučias vierchai,o kaip gi bus,kai pereis į rp,kur nieko nepažįsta,negali nusipirkt turto (nes katik atsidaręs projektas) ir atmeta duris naujovėm.

Na asmeniškai man išmokti nėra problema, problema yra sugalvoti savo veikėjo istorija :D

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Na asmeniškai man išmokti nėra problema, problema yra sugalvoji savo veikėjo istorija :D

Nu ar tikrai sunku sugalvot iš kur tavo veikėję kilęs, ką darė vaikystėje ir kodėl atvyko į valstijas/ką daro valstijose? O po to tai developą darai ir viskas priklauso nuo RP įvykių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...