Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodamas samp tematikos dizainas, .psd


califford

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

 

prieš 18 valandas(-ų), mariusqw parašė:

Ir vėl aš če.

tik antrą užskaitau, kiti du viskas vietoj. 

Redaguota , nario Rеflex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Baldas parašė:

iš viso čia net neišdirbtas, (net ne dizainas čia dar), nei vienos ikonos dizaine net nėra :D, spalvos paskirstytos bet kaip, jokios estetikos. Siūlau tau dar pasimokyti piešti, dar tolokai tau iki pardavimų.
Dar su lygiavimų daug problemų...

Tu tai geriausias kritikas :D , ne tai, kad parasytu kas butent blogai, jis raso, jog cia net ne dizainas. Spalvos nesuderintos? Kurioje vietoje? Su lygiavimu sutinku, viskas bus pataisyta. Kam apkrauti visa dizaina ikonomis? Tai neprideda grozio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Rеflex parašė:

Tu tai geriausias kritikas :D , ne tai, kad parasytu kas butent blogai, jis raso, jog cia net ne dizainas. Spalvos nesuderintos? Kurioje vietoje? Su lygiavimu sutinku, viskas bus pataisyta. Kam apkrauti visa dizaina ikonomis? Tai neprideda grozio

Spalvų tu nederinai, dėjai visą dizainą monotonišką. Ikonų reikia, ir tai prideda grožio, tik ne tuo atvėju kai pieši per photoshopą, nes jos gausis išsiliejusios, tam reikia vectorinių piešimo programų. Such as XD, Jei žadi šituo rimtai užsiimt, iškart gali jau pereit nuo photoshopo prie XD, nes photoshopas tau sugadins dizaino kokybė. O pats dizainas, tai nieko nevertas, jokių idėjų nėra, viskas same shit kaip ir kiti keli tūkstančiai vienodu IPS Samp dizainų, try something new, iliustracijas daryk ar kažką, kas pagyvintu dizainą, o ne šitą plain shit tiek žmonėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, DesignFlow parašė:

Spalvų tu nederinai, dėjai visą dizainą monotonišką. Ikonų reikia, ir tai prideda grožio, tik ne tuo atvėju kai pieši per photoshopą, nes jos gausis išsiliejusios, tam reikia vectorinių piešimo programų. Such as XD, Jei žadi šituo rimtai užsiimt, iškart gali jau pereit nuo photoshopo prie XD, nes photoshopas tau sugadins dizaino kokybė. O pats dizainas, tai nieko nevertas, jokių idėjų nėra, viskas same shit kaip ir kiti keli tūkstančiai vienodu IPS Samp dizainų, try something new, iliustracijas daryk ar kažką, kas pagyvintu dizainą, o ne šitą plain shit tiek žmonėm.

čia mano trečias dizainas tik :|

ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rеflex parašė:

čia mano trečias dizainas tik :|

ačiū

Pirmas, antras, ar paskutinis. Įkėlei, kad sulauktum nuomonės. Tikiuosi jog nekėlei vien tik tam, kad pamaitintum savo ego, tuom, kad kaikurie pasakys, jog čia belenkai gražus dizainas.

Just keep it up, and good luck!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, DesignFlow parašė:

Pirmas, antras, ar paskutinis. Įkėlei, kad sulauktum nuomonės. Tikiuosi jog nekėlei vien tik tam, kad pamaitintum savo ego, tuom, kad kaikurie pasakys, jog čia belenkai gražus dizainas.

Just keep it up, and good luck!

Nonono, su mano ego yra viskas tvarkoj. Esu savamokslis, todėl būtų žiauriai gerai turėti šiokį tokį mokytoją, kuris nevaidintu kietu, nesakytų kam čia taip ir taip. Reiktų patarėjo, kuris padėtų eiti pirmyn. Dar kartą ačiū 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, Rеflex parašė:

Nonono, su mano ego yra viskas tvarkoj. Esu savamokslis, todėl būtų žiauriai gerai turėti šiokį tokį mokytoją, kuris nevaidintu kietu, nesakytų kam čia taip ir taip. Reiktų patarėjo, kuris padėtų eiti pirmyn. Dar kartą ačiū 

youtube pilnas!! Tiek daug mokomosios medžiagos.  tik spėk mokytis.  Reviews, live designs ir tt.

Na o jeigu reikia mokytojo Parašyk tam @LAIMIS A. ir kartų busite vienas kitam mokytojai, nes same lvl esare, galėsite kartu varžytis.

https://www.youtube.com/results?search_query=adobe+xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Baldas parašė:

youtube pilnas!! Tiek daug mokomosios medžiagos.  tik spėk mokytis.  Reviews, live designs ir tt.

Na o jeigu reikia mokytojo Parašyk tam @LAIMIS A. ir kartų busite vienas kitam mokytojai, nes same lvl esare, galėsite kartu varžytis.

https://www.youtube.com/results?search_query=adobe+xd

Pone Baldai, nereikia lyginti,nuvetinti visų :)  Jis piešia kaip nori, aš piešiu kaip aš noriu. O kad  esam same lvl , tai klysti manau  ( mano nuomone ) O kalbant į temą, dizainas savotiškas, tik būtent man jis nelipo . Kaip ir minėjo mūsų kritikai reikia daugiau pasižaist su spalvom, pačia įdėja, įvairiomis detalėmis . Nebijok ekspermentuot :) Sekmės kituose darbuose .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, LAIMIS A. parašė:

Pone Baldai, nereikia lyginti,nuvetinti visų :)  Jis piešia kaip nori, aš piešiu kaip aš noriu. O kad  esam same lvl , tai klysti manau  ( mano nuomone ) O kalbant į temą, dizainas savotiškas, tik būtent man jis nelipo . Kaip ir minėjo mūsų kritikai reikia daugiau pasižaist su spalvom, pačia įdėja, įvairiomis detalėmis . Nebijok ekspermentuot :) Sekmės kituose darbuose .

Kalbų tik faktais o ne nuomonėm, pamiršai kas aš toks gal? nes jei aš pasakiau reiškia taip ir yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Baldas parašė:

youtube pilnas!! Tiek daug mokomosios medžiagos.  tik spėk mokytis.  Reviews, live designs ir tt.

Na o jeigu reikia mokytojo Parašyk tam @LAIMIS A. ir kartų busite vienas kitam mokytojai, nes same lvl esare, galėsite kartu varžytis.

https://www.youtube.com/results?search_query=adobe+xd

Aš manau @Reflex daugiau sugeba nei @LAIMIS A. ! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...