Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų (PC/Laptop) desktop


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aišku, kad nėra ir kas daugiau žino jau viskas aišku, daugiau pasidomėk apie mane o man komentarus gali nesakyti, žinau daugiau ir pats nieko nesupranti.

Baigiau.

Protingas zmogus paaiskintu nesuprantanciam, arba visai nesigirtu. Tokie "hackeriai" daznai nezino kokia yra rizika naudojant "light" proxy, jei kazka rimciau atliktum, manau susekti tave butu tiesiog malonumas. :lol:

Ps. po anonymous slepiasi tik vaikai ir naudojasi ju piesinukais. :P Beto man nereikia ne dometis - matau is tavo rasto komentaruose. :lol:

Nors kaip jau supratau 20 sec pagoogle'ines megejas: samp, PHPFUSION, gladiatus??? geri filmai? tikras hackeris sakyciau... visa info apie tave galima surast panaudojus google...

Watch Out We Got A Badass Over Here

He can kill us all In counter strike...

Redaguota , nario BoQsc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Protingas zmogus paaiskintu nesuprantanciam, arba visai nesigirtu. Tokie "hackeriai" daznai nezino kokia yra rizika naudojant "light" proxy, jei kazka rimciau atliktum, manau susekti tave butu tiesiog malonumas. :lol:

Ps. po anonymous slepiasi tik vaikai ir naudojasi ju piesinukais. :P Beto man nereikia ne dometis - matau is tavo rasto komentaruose. :lol:

Nors kaip jau supratau 20 sec pagoogle'ines megejas: samp, PHPFUSION, gladiatus??? geri filmai? tikras hackeris sakyciau... visa info apie tave galima surast panaudojus google...

Watch Out We Got A Badass Over Here

He can kill us all In counter strike...

Tu dar neusikišai ? :D *Myliu SuperGames.lt* gi niekas tau čia nieko nesako tu nebekomentuok visa tema.

Žmonės kelia desktop o tu čia trydelioji. Ir bandai tu čia ką man paiškinti.

Dar žinok supyksiu :D

O dėl susėkimo tu mažiau verk ar filmai ar gladiatus pirma susek :)

ir tamsta nežinai apie ką viskas eina todėl dvasink iš čia nes jau nuotaika gadini.

f80cc2b3ecc2f65f1f9403c1a2ca0d59882.png

Redaguota , nario Official Xiuntrix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Protingas zmogus paaiskintu nesuprantanciam, arba visai nesigirtu. Tokie "hackeriai" daznai nezino kokia yra rizika naudojant "light" proxy, jei kazka rimciau atliktum, manau susekti tave butu tiesiog malonumas. :lol:

Ps. po anonymous slepiasi tik vaikai ir naudojasi ju piesinukais. :P Beto man nereikia ne dometis - matau is tavo rasto komentaruose. :lol:

Nors kaip jau supratau 20 sec pagoogle'ines megejas: samp, PHPFUSION, gladiatus??? geri filmai? tikras hackeris sakyciau... visa info apie tave galima surast panaudojus google...

Watch Out We Got A Badass Over Here

He can kill us all In counter strike...

Što .. protas važiuoja, geriau eik tu truputi į lauka gryno oro pakviepuoti :D

Nes po to man rodos verksi kai iš niekur apsigausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Chėbra, atsitraukiam. Anonymous gvardija eina, neprasidedam, nes man overclockinus vaizdūškė pasvilo. ČIA TIKRIAUSIAI JŲ DARBAS ir motininė šaibom eina, bleeeee ką daryt?

Na čia jau kibernetinis isilaužimas arba ne ta padariai pats.

Bet yra tam tikru būdų apsisaugoti.

Redaguota , nario Official Xiuntrix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pff, fuck the system:

2IcKi.jpg

Noreciau uzsisakyti grybienos folderi. Ir pasiteirauti del cannabis growin.htm, na o pietums uzteks ir Games aplanko.

Keistai atrodo tas desininis toolbaras... atrodo kaip apverstas monitorius, arba moderni plantsete. :lol:

Bandei Windows 8? Gal labiau tiktu tau jis - startbaras sone. :D

Redaguota , nario BoQsc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...