Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų (PC/Laptop) desktop


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Beje, jei įdomu- windows 8 bandžiau. Metro vertė vemti, tad iškart ištryniau velniop jį priėjęs prie išvadų, jog būtų visai fainas dalykas turint liečiamą ekraną, o kitu atveju- shit.

Pas draugą bandžiau ir aš, tai ką žinau. Išvaizda gal gal dar pusė velnio, bet su W7 ir Rainmeteriu gali daug geriau pagal save pasidaryti. Bendrai, tai pats prie W7 likčiau irgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beje, jei įdomu- windows 8 bandžiau. Metro vertė vemti, tad iškart ištryniau velniop jį priėjęs prie išvadų, jog būtų visai fainas dalykas turint liečiamą ekraną, o kitu atveju- shit.

Nebandes - nesakyk. As pats metro programeliu beveik nenaudoju, pas mane metro lyg antras darbastalis kuri galiu pasiekti is bet kur naudojant windows key - priestai as jo visiskai nenaudodavau. Po geru 6 men draugavimo - nebeisivaizduoju kaip pirmasias savaites man galejo saut i galva tokios mintys kaip: gryzti prie win 7 U x64 :D

Tiesa pirmosios versijos buvo tikrai nekokios, taciau kai isejo win8 pro x64 mano nuomone pasikeite, taip kad jei netureja reikalu su sia os, nesimetykit sudais kaip iprastai megstat daryti.

Apie win8 yra sukurta ne viena tema forume, ir zmones sako butent tai kad pradzioje visada yra nepatogu ir nemalonu naudotis. Manau taip buvo su win7 (dar pamenu kaip keike visi pirmasias versijas, o dabar dauguma ramus sedi su ultimated) panasu kad ta pati situacija yra ir su win 8, praeis dar pora metu ir zmones galvos: kas do shudas buva tus win xp, a jau ka pagalvaji - tikra geriau nusisausiu nei naudosiu win7.

Jei bus win9, tai didziaja dali jos sudarys nauji palaikymo paketai, bugfixai, grafika, keleta smagiu patobulinimu prie kuriu vel reiks priprasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjęs reikalų, vienintėlis mano geras atsiliepimas apie ją tėra tas, kad ji spartesnė, o apskritai ji man nepatiko. The end. Apskritai, jei būtų galimybė būčiau pasilikęs prie winxp. Debian'ą naudoju darbui pagrindy, o win7, kadangi nėr kitos išeities- žaidimams ir pramogoms. Dual boot'as kompiutery. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...