Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nauja samp serverių era?


Guest heatzy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1988 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest heatzy

Sveiki, jau nuo seniai buvom žaidėjai susipažinę su šūdserviais kuriuose galbūt patys žaidėme ir pradėjome savo samp erą, prasidėjo nuo tų visų grp gamemodų tuščių, perėjo į frag'us, laikui prabėgus daugiau žaidėjų sužinojus kas yra MySQL ir išmokus jo funkcijas atsidarydavo šūdserviai su samg gamemodais. Tai ką, galime tikėtis iš dabartinių projektų, jog lyderiaus sargo kopijos, išties darosi juokinga :D Kokios jūsų nuomonės apie dabartinius šūdservius, kodėl ten laikosi žaidėjai ir kokios nuomonės apie dabartinės sargo kopijas?

Padiskutuojam.

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip liko tie šūdserviai taip jie ir bus. Sargo kopijos yra graudžios, bet ką galiu sakyt jų savininkai, tikrai turi pontecialo kurti ir daryti, bet kad jie pasiimtų tuščia lapą ir kurtų gamemode jie to nedaro, nes tyngi neturi tiek laiko gaišti, nes galvoja, kad nepavyks. Bet dabar ten žaidžia apie 20~ žaidėjų tose kopijose. Jeigu įdėtų daugiau darbo, pakeistų visą pagrindą. Galima dirbti ir su ta pačia sarg kopija, bet gali padaryti visai kitokį serverį, su kitokiomis sistemomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išvis nekreipkit dėmesio į sarg kopijas, jas kuria 12 metų vaikai, tai yra visiškai juokinga. Ten tiesiog žaidžia patys savininkai ir jų draugai, naujų žaidėjų jie niekaip nepritrauks, tie serveriai neturėtu būti niekam klūtis. Atsiradus pirmam rimtas bugui kurio nesugebės ištaisyti jie užsidarys. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai galvoju, kad tie jūsų vadinami "šūdserviai" kada nors pataps kiek geresni... Būtent iš tų šūdservių ir atsirado didieji projektai, tai lyg start'as naujokams į geresnį sa:mp projektų kūrimą. Tą prasme, man atrodo, kad iš tų šūdservių žmonės pasimoko ir vėliau pradeda kažką geresnio kurti.

 

Of course, nekalbu apie tuos serverius, kuriuose vaikai nusiperka host'ingą ir kviečia žmonės, dalina viską, čia jau kita skiltis. Yra tokių šūdservių kurie vėliau patampa kažkuo geriau, jeigu savininkai būna normalūs ir pasiryžę viskam dėl projekto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Dresta parašė:

Išvis nekreipkit dėmesio į sarg kopijas, jas kuria 12 metų vaikai, tai yra visiškai juokinga. Ten tiesiog žaidžia patys savininkai ir jų draugai, naujų žaidėjų jie niekaip nepritrauks, tie serveriai neturėtu būti niekam klūtis. Atsiradus pirmam rimtas bugui kurio nesugebės ištaisyti jie užsidarys. :)

Tau patiktų jei tavo projektą kopijuotų koks 12-metis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Dresta parašė:

Išvis nekreipkit dėmesio į sarg kopijas, jas kuria 12 metų vaikai, tai yra visiškai juokinga. Ten tiesiog žaidžia patys savininkai ir jų draugai, naujų žaidėjų jie niekaip nepritrauks, tie serveriai neturėtu būti niekam klūtis. Atsiradus pirmam rimtas bugui kurio nesugebės ištaisyti jie užsidarys. :)

Trumpa istorija, apie SARG.lt kopijas: Man tikrai, ne 12 metų ir kuriu SARG.lt kopiją. Kaip pirmasis SARG.lt kopijų kūrėjas, kai viskas prasidėjo nuo @Speicas, kai jis bandė kurti sa-coast.us.lt projektą, tačiau po poros dienų viskas baigėsi. Pasiūliau tam pačiam Speicui, kurti projektą. Tuomet nevykusiai atsirado satg.us.lt projektas, po kurio laiko persikėlėme į domeną isfg.lt . Tuomet projektą pardaviau @Budelis, žinomam, kaip @Karolis.exe. Tačiau jie persikėlė į savgas.lt domeną. Tuomet ir prasidėjo kopijos, tuomet @Bebras_Brown sukūrė samg.lt , tačiau sėkmingas projektas nebuvo. Atsirado ir senasis savg.lt projektas, nežinau ar jie kurią kopiją ar ne, nes kiekvieną dieną keičiasi jų nuomonė ar unikalus serveris ar kopija. Tuomet vėl aš grįžau su projektu satg.us.lt , tačiau sužinojęs, kad Karoliui (Admin_Budelis) neišėjo pavogti mano domeno, vėl kursiu projektą su isfg.lt pavadinimu.

Kodėl man įdomu kurti projektą ir kodėl būtent SARG.lt?: Visų pirmiausia, sako jog žaidžia tik tie, kurie SARG.lt serveryje negali pasiekti jokių aukštumų. Aš pats asmeniškai turėjęs keletą kartų valdžią, tačiau tas didelis žaidėjų skaičius ir kai visų beveik nepažįsti, mane asmeniškai žudo. O mažesnis žaidėjų skaičius ir pažįstami žymiai geriau, negu didelis žaidėjų skaičius ir jų nepažįsti. Pats tikrai bandžiau žaisti kituose dideliuose projektuose, tačiau veltui, visada grįždavau į SARG.lt patinka, man sistemos ir komandos kurias žinau atmintinai, patys tekstai ir panašiai. Esu žaidęs SAVG.lt , tačiau po jo žlugimo perėjau į SARG.lt , o dabar jau pats kuriu panašų projektą į SAVG.lt .

Tai buvo tik mano nuomonė, prašau jos nesmerkti ar kažką. Visi esame žmonės ir norime išreikšti savo nuomonę!

@Malchik_Music labai didelis dėkui šiam žmogui, už domenų apsikeitimą. :nice: ( lSantos.lt > ISFG.lt ).

Redaguota , nario franc$
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, franc$ parašė:

Trumpa istorija, apie SARG.lt kopijas: Man tikrai, ne 12 metų ir kuriu SARG.lt kopiją. Kaip pirmasis SARG.lt kopijų kūrėjas, kai viskas prasidėjo nuo @Speicas, kai jis bandė kurti sa-coast.us.lt projektą, tačiau po poros dienų viskas baigėsi. Pasiūliau tam pačiam Speicui, kurti projektą. Tuomet nevykusiai atsirado satg.us.lt projektas, po kurio laiko persikėlėme į domeną isfg.lt . Tuomet projektą pardaviau @Budelis, žinomam, kaip @Karolis.exe. Tačiau jie persikėlė į savgas.lt domeną. Tuomet ir prasidėjo kopijos, tuomet @Bebras_Brown sukūrė samg.lt , tačiau sėkmingas projektas nebuvo. Atsirado ir senasis savg.lt projektas, nežinau ar jie kurią kopiją ar ne, nes kiekvieną dieną keičiasi jų nuomonė ar unikalus serveris ar kopija. Tuomet vėl aš grįžau su projektu satg.us.lt , tačiau sužinojęs, kad Karoliui (Admin_Budelis) neišėjo pavogti mano domeno, vėl kursiu projektą su isfg.lt pavadinimu.

Kodėl man įdomu kurti projektą ir kodėl būtent SARG.lt?: Visų pirmiausia, sako jog žaidžia tik tie, kurie SARG.lt serveryje negali pasiekti jokių aukštumų. Aš pats asmeniškai turėjęs keletą kartų valdžią, tačiau tas didelis žaidėjų skaičius ir kai visų beveik nepažįsti, mane asmeniškai žudo. O mažesnis žaidėjų skaičius ir pažįstami žymiai geriau, negu didelis žaidėjų skaičius ir jų nepažįsti. Pats tikrai bandžiau žaisti kituose dideliuose projektuose, tačiau veltui, visada grįždavau į SARG.lt patinka, man sistemos ir komandos kurias žinau atmintinai, patys tekstai ir panašiai. Esu žaidęs SAVG.lt , tačiau po jo žlugimo perėjau į SARG.lt , o dabar jau pats kuriu panašų projektą į SAVG.lt .

Tai buvo tik mano nuomonė, prašau jos nesmerkti ar kažką. Visi esame žmonės ir norime išreikšti savo nuomonę!

@Malchik_Music labai didelis dėkui šiam žmogui, už domenų apsikeitimą. :nice: ( lSantos.lt > ISFG.lt ).

 

nereikia pradėti vaidinti čia kieto, kad kopijuoji kažkieno serverį ar puslapį, nei vienas kuris turi kažkiek kūribiškumo nedarys to, bandai atrodyti protingas bet atrodai kaip autistas bandydamas teisinti serverių kopijavimą 1:1 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Dresta parašė:

 

nereikia pradėti vaidinti čia kieto, kad kopijuoji kažkieno serverį ar puslapį, nei vienas kuris turi kažkiek kūribiškumo nedarys to, bandai atrodyti protingas bet atrodai kaip autistas bandydamas teisinti serverių kopijavimą 1:1 

Sakau viskas prasidėjo nuo manęs, manau pirmus 2 sakinius perskaitei ir pradėjai čia rašinėti ir tuo labiau teršti forumą. Ateityje serveris, nebus vienas prie vienos, kadangi bus įgyvendinti ir kiti žaidėjų pasiūlymai, kurių nėra SARG.lt ir tuo mes išsiskirsime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, franc$ parašė:

Sakau viskas prasidėjo nuo manęs, manau pirmus 2 sakinius perskaitei ir pradėjai čia rašinėti ir tuo labiau teršti forumą. Ateityje serveris, nebus vienas prie vienos, kadangi bus įgyvendinti ir kiti žaidėjų pasiūlymai, kurių nėra SARG.lt ir tuo mes išsiskirsime.

please stop, kalba eina ne apie idėjų nukopijavimą, o visišką projekto kopiją, tiek serverio tiek forumo, norint suklaidinti žaidėjus, tai yra tiesiog kvaila, serveriai su 20 ilgai negyvena, nusibos draugeliam ir mirs serveris

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, franc$ parašė:

Trumpa istorija, apie SARG.lt kopijas: Man tikrai, ne 12 metų ir kuriu SARG.lt kopiją. Kaip pirmasis SARG.lt kopijų kūrėjas, kai viskas prasidėjo nuo @Speicas, kai jis bandė kurti sa-coast.us.lt projektą, tačiau po poros dienų viskas baigėsi. Pasiūliau tam pačiam Speicui, kurti projektą. Tuomet nevykusiai atsirado satg.us.lt projektas, po kurio laiko persikėlėme į domeną isfg.lt . Tuomet projektą pardaviau @Budelis, žinomam, kaip @Karolis.exe. Tačiau jie persikėlė į savgas.lt domeną. Tuomet ir prasidėjo kopijos, tuomet @Bebras_Brown sukūrė samg.lt , tačiau sėkmingas projektas nebuvo. Atsirado ir senasis savg.lt projektas, nežinau ar jie kurią kopiją ar ne, nes kiekvieną dieną keičiasi jų nuomonė ar unikalus serveris ar kopija. Tuomet vėl aš grįžau su projektu satg.us.lt , tačiau sužinojęs, kad Karoliui (Admin_Budelis) neišėjo pavogti mano domeno, vėl kursiu projektą su isfg.lt pavadinimu.

Kodėl man įdomu kurti projektą ir kodėl būtent SARG.lt?: Visų pirmiausia, sako jog žaidžia tik tie, kurie SARG.lt serveryje negali pasiekti jokių aukštumų. Aš pats asmeniškai turėjęs keletą kartų valdžią, tačiau tas didelis žaidėjų skaičius ir kai visų beveik nepažįsti, mane asmeniškai žudo. O mažesnis žaidėjų skaičius ir pažįstami žymiai geriau, negu didelis žaidėjų skaičius ir jų nepažįsti. Pats tikrai bandžiau žaisti kituose dideliuose projektuose, tačiau veltui, visada grįždavau į SARG.lt patinka, man sistemos ir komandos kurias žinau atmintinai, patys tekstai ir panašiai. Esu žaidęs SAVG.lt , tačiau po jo žlugimo perėjau į SARG.lt , o dabar jau pats kuriu panašų projektą į SAVG.lt .

Tai buvo tik mano nuomonė, prašau jos nesmerkti ar kažką. Visi esame žmonės ir norime išreikšti savo nuomonę!

@Malchik_Music labai didelis dėkui šiam žmogui, už domenų apsikeitimą. :nice: ( lSantos.lt > ISFG.lt ).

Moralas - kurk kopiją jei nesugebi rasti draugų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kas keisčiau, kad ŠIAM žmogui kuris sukure TEMA ŠIĄ TIK 15 metų jis sėdi dB serveryje turbūt dirba kažkuo, sėdi su 3 lygiu ir buvęs atidaręs savo "FŪRŲ GYVENIMĄ" kur turbūt tėvas dirba, žmogus nusprendę sukurti tema APIE samp (kalcoro kaltes) "projektus" , gal užmesit -rep?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2018-11-03 18:02, Dresta parašė:

 

nereikia pradėti vaidinti čia kieto, kad kopijuoji kažkieno serverį ar puslapį, nei vienas kuris turi kažkiek kūribiškumo nedarys to, bandai atrodyti protingas bet atrodai kaip autistas bandydamas teisinti serverių kopijavimą 1:1 

Tu čia manau didžiausias autistas, net turėdamas ahujiena serverį nesugebi jo išlaikyti ilgiau nei mėnesį. Tau jokių pareigų negalima duoti, puikiausios pareigos tavo išprūsimui yra kastuvas, kurį valdei ir dar valdysi dirbdamas pas tėvuka pagalbiniu. Verslininkas kuris nesugeba net už nuoma susimokėt. Gėda, apsitarmozinai ant viso lietuvos sampo ir dar drįsti kažką autistais vadinti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-11-03 19:55, franc$ // ISFG.lt parašė:

Trumpa istorija, apie SARG.lt kopijas: Man tikrai, ne 12 metų ir kuriu SARG.lt kopiją. Kaip pirmasis SARG.lt kopijų kūrėjas, kai viskas prasidėjo nuo @Speicas, kai jis bandė kurti sa-coast.us.lt projektą, tačiau po poros dienų viskas baigėsi. Pasiūliau tam pačiam Speicui, kurti projektą. Tuomet nevykusiai atsirado satg.us.lt projektas, po kurio laiko persikėlėme į domeną isfg.lt . Tuomet projektą pardaviau @Budelis, žinomam, kaip @Karolis.exe. Tačiau jie persikėlė į savgas.lt domeną. Tuomet ir prasidėjo kopijos, tuomet @Bebras_Brown sukūrė samg.lt , tačiau sėkmingas projektas nebuvo. Atsirado ir senasis savg.lt projektas, nežinau ar jie kurią kopiją ar ne, nes kiekvieną dieną keičiasi jų nuomonė ar unikalus serveris ar kopija. Tuomet vėl aš grįžau su projektu satg.us.lt , tačiau sužinojęs, kad Karoliui (Admin_Budelis) neišėjo pavogti mano domeno, vėl kursiu projektą su isfg.lt pavadinimu.

Kodėl man įdomu kurti projektą ir kodėl būtent SARG.lt?: Visų pirmiausia, sako jog žaidžia tik tie, kurie SARG.lt serveryje negali pasiekti jokių aukštumų. Aš pats asmeniškai turėjęs keletą kartų valdžią, tačiau tas didelis žaidėjų skaičius ir kai visų beveik nepažįsti, mane asmeniškai žudo. O mažesnis žaidėjų skaičius ir pažįstami žymiai geriau, negu didelis žaidėjų skaičius ir jų nepažįsti. Pats tikrai bandžiau žaisti kituose dideliuose projektuose, tačiau veltui, visada grįždavau į SARG.lt patinka, man sistemos ir komandos kurias žinau atmintinai, patys tekstai ir panašiai. Esu žaidęs SAVG.lt , tačiau po jo žlugimo perėjau į SARG.lt , o dabar jau pats kuriu panašų projektą į SAVG.lt .

Tai buvo tik mano nuomonė, prašau jos nesmerkti ar kažką. Visi esame žmonės ir norime išreikšti savo nuomonę!

@Malchik_Music labai didelis dėkui šiam žmogui, už domenų apsikeitimą. :nice: ( lSantos.lt > ISFG.lt ).

Atsiprašau, bet norėjau pataisyti tamstelę.

Visa ši veikla neturi nieko bendro su kurimu. Kurimas yra paremtas savos idėjos išpildymų, o ne kažkieno nukopijavimu. Nenorėjau nieko įžeisti ar pažeminti, tiesiog kai tokiais klausimais žmones apsimeta kurėjais sudėtinga praleisti tai pro akis.

Nenukrypstant nuo temos, mano nuomone tokių projektų sėkmė parodo mūsų sa-mp bendruomenės lygį, kuris yra tikrai apgailėtinas.

p.s. ir už visa tai negali būti kaltinami tie žmonės, kurie paleidinėja tas modifikacijas. Kalti yra tie, kurie eina į tokius projektus, nes tik dėl jų tie žmonės ir paleidinėja tas modifikacijas.

Redaguota , nario S'Jobs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1988 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...