Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl operacinės sistemos.


Robke.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žiūriu perkant iškart stacionarų kompiuterį t.y. sudėtą pilnai ar kaip bepavadint nėra operacinių sistemų, tai čia tipo reiks dar nešt ar pačiam įsirašyt windows'us? Ar aš čia belenkaip žalias?

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, Robezas parašė:

Žiūriu perkant iškart stacionarų kompiuterį t.y. sudėtą pilnai ar kaip bepavadint nėra operacinių sistemų, tai čia tipo reiks dar nešt ar pačiam įsirašyt windows'us? Ar aš čia belenkaip žalias?

yra komplektų (surinktų kompiuterių) kur prideda win 10 oper. sistemą viduje jau instaliuotą, pratęstuotą

šiaip, aš nepatariu naudoti nulaužtų windows os, tad os pirkti teks vis tiek, o jeigu labai noras yra, pilni torrentai jų

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Nepatariu pirkti jau surinktų kompiuterių o ir Windows gali atsiųsti iš pačio Microsoft ir pats įrašyti. Raktas ebay, kinguin ir t.t po kelis eurus. O kaip įrašyti yra pilna pamokų internete.

parodyk man win 10 os už kelis eurus? legalius, kur veiktų update ir suteiktų metams office 365 pilną, nes nesu matęs aš tokių dalykų, laukiu url adreso

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, egkan parašė:

parodyk man win 10 os už kelis eurus? legalius, kur veiktų update ir suteiktų metams office 365 pilną, nes nesu matęs aš tokių dalykų, laukiu url adreso

kaip @darrel. ir minejo-ebay/kinguin tokiu w10 keys pilni taip pat ir office. pastarasis instant-gaming.com tokius irgi pardavineja.-jie visi legalus.

beto ar zinojai-kad patys lietuviu net shopai digital keys is tu paciu saitu perka ir perparduoda? nebent nori uz permanent key'aus pakuote susimoketi kokius 200euru-bet tokiu atveju tave pavadinciau kvailu.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, egkan parašė:

parodyk man win 10 os už kelis eurus? legalius, kur veiktų update ir suteiktų metams office 365 pilną, nes nesu matęs aš tokių dalykų, laukiu url adreso

https://www.microsoft.com/lt-lt/software-download/windows10 - ISO

https://www.ebay.co.uk/itm/WINDOWS-10-PROFESSIONAL-PRO-KEY-32-64-BIT-ACTIVATION-CODE-LICENSE-KEY-GENUINE/292778211125?epid=532704236&hash=item442af0f735:rk:1:pf:0 - Raktas

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Synthwavez parašė:

kaip @darrel. ir minejo-ebay/kinguin tokiu w10 keys pilni taip pat ir office. pastarasis instant-gaming.com tokius irgi pardavineja.-jie visi legalus.

beto ar zinojai-kad patys lietuviu net shopai digital keys is tu paciu saitu perka ir perparduoda? nebent nori uz permanent key'aus pakuote susimoketi kokius 200euru-bet tokiu atveju tave pavadinciau kvailu.

tokiu atveju esu kvailas ;D nes pirkau cd už 100€ ;D matai, kiek daug naujo sužinai supergames.lt forume ir kiek daug yra tokių kvailių kaip aš, kurie moka už win 10 po 100 ir daugiau eurų, tam kad turėtų legalų produktą ;D jūs šaunuoliai, daugiau nieko negaliu ir pridėti, +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, egkan parašė:

tokiu atveju esu kvailas ;D nes pirkau cd už 100€ ;D matai, kiek daug naujo sužinai supergames.lt forume ir kiek daug yra tokių kvailių kaip aš, kurie moka už win 10 po 100 ir daugiau eurų, tam kad turėtų legalų produktą ;D jūs šaunuoliai, daugiau nieko negaliu ir pridėti, +rep

jeigu nori atsakymo-is kur tokia kaina kodai tokiuose tinklapiuose-microsoft remejas yra, streameriams dykai dalina taip pat. poto kitas variantas-bankrutavusi imone isparduoda desimtukstantinius kiekius kad padengtu zala kuria patyre bankroto atveju-labai daznas dalykas vokietijoje ir kitose eu salyse.

19 minutes prieš, egkan parašė:

parodyk man win 10 os už kelis eurus? legalius, kur veiktų update ir suteiktų metams office 365 pilną, nes nesu matęs aš tokių dalykų, laukiu url adreso

ir siaip tai-kodai parduodami g2a-buna daznai pirkti vogtomis kreditinemis(jeigu lietuvos int. parduotuveje pigiai nusipirkai koda ir poto jis buvo uzblokuotas arba suprasi kad neis aktyvuot, nenustebk kad is ten ir buvo isigytas.).~p.s. kodel manai perkant is g2a pvm mokestis dar nebuna itrauktas, o tu turi ji pats susimoket aaa?

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Synthwavez parašė:

jeigu nori atsakymo-is kur tokia kaina kodai tokiuose tinklapiuose-microsoft remejas yra, streameriams dykai dalina taip pat. poto kitas variantas-bankrutavusi imone isparduoda desimtukstantinius kiekius kad padengtu zala kuria patyre bankroto atveju-labai daznas dalykas vokietijoje ir kitose eu salyse.

aš visai neseniai atsisiunčiau beveik naują versiją Mirillis Action 3.5.4 ir aktyvavau su cdkey, kurį radau Youtube. Jokių crack, nieko nenaudojau, gavau visiškai pilną versiją, o po trijų dienų tas cdkey pateko į blacklistą ir mano pilna versija tapo trial - demo

kartais, su tais pigiais win os cdkey negali būti tas pats, kai po update pasimatys piratimas? nu neesmė, tai tik pamąstymas

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, egkan parašė:

aš visai neseniai atsisiunčiau beveik naują versiją Mirillis Action 3.5.4 ir aktyvavau su cdkey, kurį radau Youtube. Jokių crack, nieko nenaudojau, gavau visiškai pilną versiją, o po trijų dienų tas cdkey pateko į blacklistą ir mano pilna versija tapo trial - demo

kartais, su tais pigiais win os cdkey negali būti tas pats, kai po update pasimatys piratimas? nu neesmė, tai tik pamąstymas

priklausomai is kur pirksi. pvz cdkeys radus w10 kley-jis pilnai legalus. dauguma ebay kodu buna pilno vartojimo-jei imone bankrutavus gali but kad kodai legalus. skaityk atsiliepimus apie selleri. daznai buna parasyta is kur jis juos gauna. lietuviai, perkantys digital key is int parduotuviu be pakuotes uz 100+ euru praktiskai nusiperka 5-15euru koda uz penkeriopa kaina to net nesuprasdami. blacklistinus 100euru koda-verksi, blacklistins 5euru, susivesi kita ir naudosi nesukdamas galvos. tad pagalvok, kiek gali sutaupyt. beto EBAY realiai neleidzia prekiaut nelegaliais kodais, iskart supakuotu selleri.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...