Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiu grafikos paslaugas nemokamai


END ME

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2039 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sveiki. Kaip iš temos pavadinimo supratote, kad teikiu minimalias grafikos paslaugas nemokamai, nes esu dar mokinukas ties tuo, todėl noriu tobulėti.

Galiu atlikti tokius grafikos darbus:

• Logotipa

• Forumo avatarus

• Forumo parašus

P.s Nesu profesionalas ties to todėl nesitikėkite labai stulbinamu darbų, kurios atlieką ja turintis daug patirties ir įgūdžių.

Susisieksi su manime galite asmenine forumo žinute. (Forume būnu kiekvieną dieną.)

P.s darbas bus atliktas per ateinančias 12 valandų.

Redaguota , nario Eligijus*
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, frud. parašė:

is teksto kokybes virsutiniame paveikslelyje galiu pasakyt kad gal tu eik pasiziurek kokiu tutorialu, nes kurdamas dykai nieko nemokedamas nieko neismoksi naujo

 

7 minutes prieš, Kr1sas parašė:

Max paint.net naudoji, nes tokį teksta chujova dar sugebėjimų reik. Gal dar neteik paslaugų, o pasimokink geriau :))

Jūsų kritinis mąstymas mane nesustabdys. Jai nepatinka nežiūrėkite. Užsakymus atlieku tik mokymosi tikslais. Nenorėkite, kad jie būtu iš karto tobuli. Visi mes mokomės. Tas viršuje darbas buvo atliktas per kelias minutes, tik dėl temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Eligijus* parašė:

 

Jūsų kritinis mąstymas mane nesustabdys. Jai nepatinka nežiūrėkite. Užsakymus atlieku tik mokymosi tikslais. Nenorėkite, kad jie būtu iš karto tobuli. Visi mes mokomės. Tas viršuje darbas buvo atliktas per kelias minutes, tik dėl temos.

Per kelias minutes, tu gali padaryt nuostabų darbą, čia tik paimta fotkė labai mažo formato kas yra blogai, ir tiesiog textas su tahoma fontu uždėtas. Gal boldas koks užmestas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kr1sas parašė:

Per kelias minutes, tu gali padaryt nuostabų darbą, čia tik paimta fotkė labai mažo formato kas yra blogai, ir tiesiog textas su tahoma fontu uždėtas. Gal boldas koks užmestas

Gal nereik rinktis postus mano temoje. Nepatinka dar sakau nežiūrėk. Kam reikės bus įdomus parašys.

9 minutes prieš, Bačkė parašė:

"paslagos" kas tas?

Wow padariau klaidą. Čia dabar reik ja komentuoti ? negali į pm parašyti ? Nesirink pranešimu.... mano temoje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Eligijus* parašė:

Gal nereik rinktis postus mano temoje. Nepatinka dar sakau nežiūrėk. Kam reikės bus įdomus parašys.

Eligijau, kaip pažystamas sakau, jis tik pasakė savo nuomonę ir tavę pakritikavo, tiesą sakant man tai padėtų, reikią priimti kritiką, kokia ji bebutų bloga ar gera. Ji tik padedą tobulėti.. Jei supyksi dėl šito mano pasisakymo nežinau.. Tsg aš tau duodu patarimą, nori juo remkis, nori ne.. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Wacky_Unknown parašė:

Eligijau, kaip pažystamas sakau, jis tik pasakė savo nuomonę ir tavę pakritikavo, tiesą sakant man tai padėtų, reikią priimti kritiką, kokia ji bebutų bloga ar gera. Ji tik padedą tobulėti.. Jei supyksi dėl šito mano pasisakymo nežinau.. Tsg aš tau duodu patarimą, nori juo remkis, nori ne.. 

Aš moku priimti kritiką tik tada kai ji yra sąmoninga. Šiuo atvejų aš jokios nuomonės neprašiau. O tiesiog parašiau temą kurioje išdėsčiau tai ką galėčiau padaryti kitiems savo laisvu laiku. Taip jai būčiau pasidalinęs savo darbu ir prašyčiau kitų nuomonės tada taip nieko nesakyčiau tegul kritikuoja tada būtu laiku ir vietoje ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Eligijus* parašė:

Aš moku priimti kritiką tik tada kai ji yra sąmoninga. Šiuo atvejų aš jokios nuomonės neprašiau. O tiesiog parašiau temą kurioje išdėsčiau tai ką galėčiau padaryti kitiems savo laisvu laiku. Taip jai būčiau pasidalinęs savo darbu ir prašyčiau kitų nuomonės tada taip nieko nesakyčiau tegul kritikuoja tada būtu laiku ir vietoje ji.

Tu net teksto nemoki kokybiskai uzrasyt, kokias paslaugas tu nori teikti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2039 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...